Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48
yükselenim ikizler.. uzun boyluyumdur , konuşurken ellerimi de kullanırım.
ancak ben görünümde venüs ve marsın da etkili oldugunu düşünüyorum. örneğin yay yükselenli ve gayet yuvarlak hatlı çok tanıdığım var. sportmen bir görüntünün de yanından bile geçmiyorlar.
ben atletik yapılıyımdır , ve bunun mars- venüsün koç kavumundan kaynaklandığını düşünüyorum..
sevgili sol@ris;
oğlak üzerine yay yükselen bir haritanız var... bir kere sade burdan bir yorum yapılacak olursa sağlam atletik fit bir vücut göze çarpar...boyunuz uzun olması muhtemel (oğlak) ve geniş omuzlar,kemikler belirgin ve sportif bir duruş olmalı...neredeyse sizden bir sporcu çıkaracağım gülücük) 1. evinize bakıldığında ise burası oldukça dolu...bir ortamda hemen gözlerin üzerinize çevrilmesi muhtemel...merkür satürn ve uranüs var ...bir kere satürn ve uranüs dışarıdan güçlü bir yapı çizmenize neden olucaktır ama bu soğukluk değil bence çünkü yükseleniniz yay ve ayrıca venüsünüz balıkta...merkür de 1. evde ayriyeten..bu satürn ve uranüsün çizdiği ağır havayı hemen yumuşatıp bazı zamnlarda da fıkır fıkır bir yapı çizmenize neden olabilir...etkileyici,durgun bir bakışınızın ve gözkapakları hafif dışarda bazı bazı karamsarlaşan bir göz yapınızın olduğu kanısındayım...gülünce bütün bulutlar dağılıyordur ama; çünkü yükselen yaysınız merkür de 1. evde...dediğim gibi merkür 1. evler çok civelek oluyorlar çok tatlı dilli çok dilbazgülücük)yani sadece bir tahmin olucak ama esmer biri olduğunuzu düşünüyorum koyu siyah gözlerinizin olduğunu bir de...yanılma ihtimalim büyük tabi...ayriyetten gülüşünüz çok sempatiktir;ya da gülme şekliniz buna çıkardığınız değişik bir ses de neden olabilir...yükselen yaylar iyimserdirler gülmeyi severler keza...yalnız şu var gerek satürn 1. ev gerek oğlak burcu olmanız gerekse de venüs balık etkisi sizi bazı bazı karamsarlığa itebilir ve yüzünüzde hüzünlü ama çekici bir hava oluşturabilir;1. ev yoğunluğu dikkat çekici bir görünüşünüzün olduğunu söylüyor...elleriniz maharetli bence her ne konuda olursa olsun kıvrak...(merkür 1)belki de iyi yazı yazıyorsunuz...konuşmalarınız etkili,ikna edici...benden bu kadar umarım olmuştur... naçizane yorumlardır...sevgilers...
sevgili yansıma7;
terazi burcu üzerine yine terazi burcu yükselimde...siz çok sempatik görünümlü ve oldukça güzel biri olmalısınız öncelikle...ama bu öyle sıradan bir şey değil pluton 1. evde olmanın etkisiyle çekici birisiniz ve venüs aslan dolayısıyla da bu çekiciliğiniz göz kamaştırıyor olmalı...ufuk çizgisine çok yakın bir pluton var burda;dış görünümünüze de bu yansır-mesela oldukça sağlam bir bünye terazi üstü terazi olmanıza rağmen boyunuzun çok fazla uzun olmadığı kanısındayım çünkü pluton kısaltır;büyük olasılıkla yemek yemeği çok seviyor olmanız lazım ama yine de bu görünüşünüzden bir şey kaybettirmez...1. evdeki gezegen yoğunluğu sizin oldukça dikkat çekici biri olduğunuza işaret...ama şurda bir tezat var; pluton geriçekilimcidir içten içe derinden derine yayar sinyallerini sezgiseldir az ve öz konuşması sessizliği ön plandadır...hani yıldırım'ın verdiği yanardağ örneği gibi...içi patlamaya hazırdır ama dışı sessiz...oysa merkür de 1. evde siz de;o da aksine konuşmayı çok sever,muhabbeti kıpır kıpırdır herkesle iletişim halindedir öyle pluton gibi derinlere dalmaz,fıkır fıkır kaynar üstte...ayrıca mars da 1. evde...önplanda durmayı isteyen bir profil çizer...bütün bunları harmanlarsak;vücut sağlamdır fizik düzgündür kaslı bir yapı ön planda olabilir ama eğer pluton azizliğini göstermediyse...terazi üstü teraziler genelde kumral olur;gözlerinizin nil karaibrahimgil gibi olabileceğini düşündüm...onda da akrep etkisi var...belki renkli olabilir olmasa bile delici sabit bir duruşu vardır gözlerinizin...teniniz açıktır;saçlarınız özellikle saçlarınız ihtişamlı olmalı (venüs aslan)...elleriniz güzeldir,yüzünüzün yumuşak olan hatları belki pluton etkisiyle biraz keskinleşiyor olabilir ama bu size ayrı bir hava katar...gülümsemeniz sempatik ve kocamandır...renk uyumuna kıyafetlerinize özen gösterirsiniz ilginç bir giyim tarzınız olabilir ama bu beğenilir...sanatta başarılısınız;12. evinizde güneşiniz var 1. evinizde merkürünüz yazı yazma kabiliyetiniz olabilir ama nedense bunu göstermek istemiyor olabilirsiniz;siz ön planda olmaktan öte bazen grup içinde kalmayı yeğliyorsunuz ve yetenekleriniz daha çok içinizde...naçizane yorumlamalardır ...sevgilers
Merhabalar arkadaşlar,
Daha önce linkin verilip verilmediğini bilmiyorum ama internette araştırma yaparken bulduğum astroloji ve fiziksel görünümle ilgili çok ilginç bir kitabı paylaşmak istedim.Adres çubuğu yardımıyla kitabın son sayfalarına gelirseniz (144 üncü sayfadan başlıyor sanırım) gezegenler ve burçlar için verilmiş yüz çizimlerini görebilir kendinizle kıyaslayabilir ve belki şaşırabilirsiniz makara
Google e-book üzerinde kitabın linki
morello Yazılan:Merhabalar arkadaşlar,
Daha önce linkin verilip verilmediğini bilmiyorum ama internette araştırma yaparken bulduğum astroloji ve fiziksel görünümle ilgili çok ilginç bir kitabı paylaşmak istedim.Adres çubuğu yardımıyla kitabın son sayfalarına gelirseniz (144 üncü sayfadan başlıyor sanırım) gezegenler ve burçlar için verilmiş yüz çizimlerini görebilir kendinizle kıyaslayabilir ve belki şaşırabilirsiniz makara
Google e-book üzerinde kitabın linki

Keyifli paylaşım için tşk.ler bakıp kendimi bulmaya çalışıyorum.

Neptünyene benziyor sanki gözkýrpma

Jüpiterede benziyor anlım çok açık benim tam 6 parmak (kendi parmaklarımla)

Ellerimin hep bu iki tarafada benzemediğini söylerler...

Koç var !

Yay neden yok balık nerde ya kova:(

KoçAslanı

hmm teraziye terazi gülücük

1. evinizde güneş var..

Burada sizin fiziksel özelliklerinizin, Aslan ve Terazi karışımı olacağını söyleyebilirim..
%70 sarışın veya kumralsınızdır..Genlerde varsa tabi gülücük ondan sonra açılara baktım ascnize mars yumuşak bir açı yaparken, saturn, uranus, neptün kare yapmış gülücük bende saturn karşıtı var soğukluk veriyor dışarıdan görünüme gülücük
diğerleride gezegenlerin tipik özelliklerini vereblir diye düşünüyorum, uranus farklılık verebilir vs.. asc terazide oluşu güzellik veriyor zaten ve üzerinde güneş olması aslan özellikelri demek, yükselen aslanda fiziksel olarak çok güzel bir vücut verebilir..
Ay kovada buda soğuk tavırlar sergilemenize sebep olabilir..Venüs başak ben bilirim onları gülücük giyime çok önem verirler ve bence müthiş giyinirler gülücük

KoçAslanı

insanların fiziksel görünüşlerini,maskelerini,
kısmen doğum saatleri yani, yükselenleri
etkiler..

asc akrep ve 1. ev pluto tam bir akrep tipi diyebiliriz..(Pluto Akrebin gezegeni)

Halanında büyük ihtimal, yükseleni ya akreptir yada 1. evinde pluto olabilir..

Örnek veriyim;

Benim yükselenim Aslan, ama 1. evimde Jüpiter var.. (Jüpiter Yay'ın gezegenidir)
Fiziksel görüntüm Aslan-Yay karışımı yani..
Herkes yüzümün anneme benzediğimi söyler,
Ve annemin yükseleni Yay..

Sana gelelim

boy konusunda kesin konuşamam genlere bağlıdır ama genelde orta boy verir akrep-pluto..

akrep denilince zaten çoğu kişinin aklına gelen şey gözlerdir..Gözlerin, bakışların çok keskin olabilir..

Genel kemik yapısında irileşme olur.

kemikli bir görünüş kazanır.

Bacaklarda hafif eğrilik görülebilir..

Tabi %100 tutacak diye birşey yok genel olarak böyle oluyor..

Ha asc nin aldığı açılarda tabi bizi etkiliyor..

KoçAslanı

Glogg Yazılan:hem kemik yapısı olarak, hem de kilo almaya müsait olmaması bakımından..

spor yapıyormusunuz ?

mesela benimde asc aslan, 1. ev jüpiter, atletik vücut vermesi gerekirken,
bir zamanlar kiloluydum,
omuzlarımın geniş olmasıyla birlikte belimde genişti gülücük
Bu yüzden iyice iri, kilolu duruyordum,
hiç sevmezdim vücudumu, zayıf, uzun, ince insanlara özenirdim,
(uzun ince olmakta atletiklik değildir)
taaki geçen sene spora başlayana kadar,
20 kilo yağ verdim ve 10 kg etlendim, vücudum artık atletik oldu,
eskiden hayal bile edemeyeceğim bir vücuda sahip oldum..

üstelik sizde marsta var 1. evde,
spor yapsanız vücudunuz istediğiniz gibi olur bence..
spor yapmak beni çok rahatlatan bir şey aslında, bütün enerji fazlamı atıyorum resmen ve melek gibi bi insan oluyorum sonunda gülücük) koçun verdiği bi özellik bu sanırım, hareket onları çok rahatlatıyor, vücutlarının genel olarak düzgün olmalarının sebebi bu da olabilir. eskiden düzenli spor yapardım ama şimdi pek vaktim yok, bu bahane tabi aslında biraz üşengeçlik de var işin içinde... en kısa zamanda başliycam yeniden spora =)) teşekkür ederim tavsiyen için de gülücük
Yükselenimin Yengeç mi, yoksa İkizler mi olduğu konusunda ciddi ikilemlerim var. Bir kaç dakika arayla İkizlerin son derecesi ile Yengeç burcunun başlangıcı arasında gibi..
Bazen sürekli kafama takılıyor. Yengeç mi İkizler mi ?
Yengeç-Balık ikilisi olabilecek kadar hayata duygu penceresinden baktığımı düşünmüyorum ama çok yoğun ağlama krizleri ve depresyon yaşadığım oluyor. Bir İkizler-Balık kadar havai değilim. Yüzüm uzun, ellerim uzun, kitap okumaya ve araştırmaya çok meraklıyım. Düşünsel detaylara çok fazla önem veririm. İletişimi ve kitapları severim. Yengeç'in öngördüğü aile ve yuva hayatına da meraklıyım. Anaç yapılıyım. Bir türlü kesin emin olamıyorum. Bu aralar İkizler olduğumu düşünüyorum yine hehee
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48
Referans Adresler