Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48
sevgili akasya
ilk bakışta dikkat çeken özelliğiniz bakışlarınız olmalı;keskın;koyu ve dıkkat cekıcı bakıslar..yukselen burcunuz başak olduğu ıcın;zarıf;konturollu hareket eden ve sterıl gorunuslu bırı olmanız gerekıyor.....cok yoğun duygular;zaptedılmeyen bır ıc sezınız olmalı;( ay burcu balık);zamansız ağlama ısteğı;hasta bırını gorduğunuzde cok cabuk gozlerınız dolabılır;bunun yanında ketum ve saklayıcı bir duruş, bunun yanında cok tutkulu bır o kadar da hercaı olabılen;ımkansız seylerı ele gecırmek ısteyen;fakat buna yonelık hevesı cabuk gecebılen;gerılımlı olduğunda yanına yaklaşılmaması gereken bır karakter sergıleyebıleyebılırsınız..arkadaş çevresi geniştir-sevilir-fakatdüşmanı olunmaması gereken bir kişi...fit görünme arzusu;cazibeli bir fizik,büyük ihtimal esmer gür saçlar..açık hava sporları ve enteresan yerlere gitme isteği...bu da nisa'nın yorumugülücük
plutonik Yazılan:sevgili akasya
ilk bakışta dikkat çeken özelliğiniz bakışlarınız olmalı;keskın;koyu ve dıkkat cekıcı bakıslar..yukselen burcunuz başak olduğu ıcın;zarıf;konturollu hareket eden ve sterıl gorunuslu bırı olmanız gerekıyor.....cok yoğun duygular;zaptedılmeyen bır ıc sezınız olmalı;( ay burcu balık);zamansız ağlama ısteğı;hasta bırını gorduğunuzde cok cabuk gozlerınız dolabılır;bunun yanında ketum ve saklayıcı bir duruş, bunun yanında cok tutkulu bır o kadar da hercaı olabılen;ımkansız seylerı ele gecırmek ısteyen;fakat buna yonelık hevesı cabuk gecebılen;gerılımlı olduğunda yanına yaklaşılmaması gereken bır karakter sergıleyebıleyebılırsınız..arkadaş çevresi geniştir-sevilir-fakatdüşmanı olunmaması gereken bir kişi...fit görünme arzusu;cazibeli bir fizik,büyük ihtimal esmer gür saçlar..açık hava sporları ve enteresan yerlere gitme isteği...bu da nisa'nın yorumugülücük

sevgili plütonik yorumlarınız için teşekkür ediyorum çiçek

isabet oranı oldukça iyi bir iki özellik hariç gözkýrpmagözkýrpma

bakışlarım dikkat çeker hemde o biçim zira çok tehditkar bakarım hijyen benim göbek adım tatile giderim eve girer girmez ilk işim üstüme rahat bir şeyler giyip önce lavabodan fırçalamaya başlayıp full temizlik yapmaktır görünüşümde aynı oranda benim için çok önemlidir

ancaaak ay balık olmam sizi yanıltmasın yüzde 50 ye yakın su yoğunluğum olmasına rağmen asla ağlamam annem bile beni ağlarken en son gördüğünde daha ilkokula gidiyordum gözyaşı konusunda katıyımdır ancak bu son 2 yılda bir kaç kez sinirimden ağlamışlığım vardır kimse görmeden her şey bir yana benim gözyaşlarımı aleni gören kimse yoktur kolay kolay da ağlamam fakat dolduğum doğrudur

ketumluk hercailik tezat ama bende had safada ikiside mevcut

elde etme isteğim tahminizden ötedir hevesimin geçmesi elde ettiğim anda gerçekleşir çok berbat bir duygudur çok yoğun arzularım ama bir anda puuffffff benim için sıradanlaşır

öfkem ve sinirim farklıdır öfkeliyken yanaşabilirsiniz zarar vermem ama sinirlendiysem mümkünse gözüme görünülmemesinde fayda var zira gözüm kararır hiç affetmem şunu ekleyim çok saldırgan olmama rağmen henüz kimseyi dövmedim fazlaca kontrollü biriyimdir ama bu kontrol ömürden ömür götürüyor öyle zor ki şeytan diyor bazen boşver kır ağzını burnunu işte ay balıktaki vicdan elimi kolumu bağlıyor allahtan karşımdaki de zaten korkup geri adım atıyor öyle olmasa belki kontrol falan takmam dalarım bilmiyorum

çevrem çok geniş olmasına rağmen arkadaşım azdır herkesle ahbaplık yapmam asc başak malum çok seçiciyim akrep ve su yoğunluğundan ötürü sahte ve ikiyüzlü insanları hemen anlarım ve bir daha selam vermem yada asgariye indirip mesafe koyarım o yüzden fazla arkadaşlarım yok fakat bildiğiniz üzere 3.ev bende en aktif alan ben istemesemde yakın çevre ilişkileri çok yoğun ne kadar kaçarsam kaçayım bir tülü kurtulamıyorum yani yalnız kalamıyorum bir türlü işin ilginç olanı ben ne kadar uzak dursamda çevremdekiler beni seviyor ve sürekli yakınımda duruyorlar

ve tabi ki beni kızdırmamakta fayda var beni dost bilenler ay balık ve asc başak sayesinde çok faydamı görürler aslında benim yeteneklerimi kullanmalarına izin veririm ancaaaaak bir yamuklarını yakalarsam var yaaaaaaaa!!!!

cazibeye gelince görüpte beğenmeyen yok hamd olsun sadece biraz sıskayım ama çirkin sıskalık değil (öyle kemiklerim diken gibi meydanda değil) spor ve değişkenlik gibi yay özellikleri oldukça yoğun nede olsa ortaokul ve lise yıllarında atlettim ve enka spor klübünde

ancaaak saçlarım gür olmasına karşın sarımsı bir kahverengidir (açık kumral) tenim de beyazdır genlerimi daha ziyade annemin çerkes genlerinden almışım

tekrar teşekkür ediyorum plütonik emeğinize sağlık

Aquar

plutonik Yazılan:sevgili nihal;
kova burcusun yükselenin de yay...bence bu kombinasyon insana güzel ve neşeli bir gülüş veriyor ama somurttuğun zamanlarda da kimse yaklaşmasın yanına bence çünkü sinirli bir yapın olabilir...çok fazla kova var bünyendegülücük)bu yüzden marjinallik hat safhada,aklına eseni yapan uçarı bir görüntü çizme...çok farklı bir tarzın olmalı aslında soğuk bir duruşunda ama yükselen yay bunu yumuşatır;uzun bir boyun geniş dik duran omuzların olabilir...dudakların inceliği göze çarpabilir ve yüze sevimlilik katan çillerin oalbilir...ayrıca güneşin venüsle kavuşum yapmış bu da insana güzellik verir...naçizane yorumlarım hadi, eğlen bakalımgülücük))

bahse konu şahsiyet olarak bünyemde önemli bir yere sahip olan kova enerjisinin başat rolde olmasının nasıl bir dış görünüş verdiğini ifadedeki soğukluğa bir gösterge olarak saptamış olmanız isabetlidir diyebilirim..ancak bir farkla, soğuk duruş biçimdeki değerlendirmenizin soğuk değil, mesafeli - uzak insan - biçiminde değiştirilmesi şartıyla..sinirli değil de gerilmiş insan değerlendirmesi yay yükselen ve kova vurgusu bağlamında anlamlı bir saptama olabilir(bkz: pimi çekilmiş, her an patlıyabilir el bombası)

yay yükselenimin verdiği esnek ve evrensel insan tipi uzun boy geniş omuz, geniş alın verir ve bu nitelikler fiziğimde sözünü söylemiştirgülücük) güneş venüs kavuşumu güzellik ve parlaklık (bkz: ışıltılı insan) katmıştır ki bunu kör ebem de tahmin edebilirdigülücük) evet, yavaş yavaş eğlenmeye başladım..

her ne kadar - balkan göçmeni Türklerden gelen etnik köklerime borçlu olduğumu düşünsemde - beyaz ten rengimi de kova stelyumu ile bağlantılı tahmin etmenizi beklemiştim aslında..

burada bahsi geçen ve geçmeyen diğer dış görünüş detaylarımın toplamı için(bkz Jodie Foster)

eğlence için teşekkür ettim
sevgili revenge;
güneş burcu ve yükselen burç aslan...böylelikle de güneşin 1. evde yer alması...oldukça ışıltılı parlak bir kişiliksin her ortamda bir şekilde farkedilirsin ki bu farkedilme çeşidin büyük ihtimalle iletişim gücünle (merkür de 1. ev) olucaktır diye düşünüyorum...farkedilen ihtişamlı bir kafa yapısı,saçlar gür mer kür etkisiyle meraklı cin gibi bakışlar olcaktır...aslan etkisiyle heybetli bir duruş,gözler çizgisel hatlarla çerçevelenip belirlenmiş, gülümse kocaman ve şen şakrak olur diye düşünüyorum... yükselen aslan da el ve ayakların küçüklüğü göze batar sende de bu olabilir ayrıca boyun orta ve kendin de kumral ve açık renkli olabilirsin...tabi bi tahmin bu sadece....naçizane yorumlarım....
KoçAslanı Yazılan:valla bu konuda, ben öncelikle yükselen ve üzerindeki gezegenlerine bakıyorum, ki %90 burası benzer.daha sonra yükselen ve üzerindeki gezegenlerin diğer yıldızlarla yaptığı açılara bir göz atıyorum genelliklede yanılmıyorum gülücük

size bir örnek veriyim, yolda giderken uzun ince sıska bir adammı gördünüz direk merkürlü diyin gülücük çünkü ya yükselen üzerinde merkür vardr yada yükseleni ikizler,başak tan biridir..

ben kendi tipimi inceliyim örnek olarak,

yükselenim aslan, üzerinde sadece şiron var..
şiron biraz topluluk veriyor sanırım yüze berrak bir ifade,
onun dışında tam bir aslan görünümü var gülücük

açılara bakarsak mars kovada yani Ds de.Ds, Asc karşıtıdır,Mars asc karşıtı oluyor sanırm. marsın etkisini abartan jüpitere sahibim atletiklik aşırı abartılıyor, kiloluyken bile geniş omuz ince bel bir vücuda sahip olabiliyorum gülücük
asc nin ayrıca 150 derece venüs, 150 derece uranus, saturn karşıtı , pluto karesi gibi açıları var..

ayrıca yükselen aslan veya terazi sarışınlık verir diye duymuştum, sarışınım gülücük

yani beni yakın arkadaşlarım falan hep kıvanç tatlıtuğa benzetirler, saçlarım vs.. aynı gülücük
sadece gözlerim kahverengi, bunada şiron neden olmuş olabilir gülücük
Taze üyeden, taze yorum :D keyifli olacaktır sanıyorum. Bir adet tahmini değerlendirme alabilmem mümkün müdür acaba?

Natal haritamı imzamdaki ilgili linkten tıklayıp, görüntüleyebilirsiniz.

KoçAslanı

Yükselen boğa boyu kısaltır.Boyun kalın ve biraz kısa olabilir. Omuzlarınız geniş ve bedeniniz etli tıknazdır. Saçlarınız genellikle kestane rengi ve koyudur. Teniniz buğday renklidir. Eller toplu ama yumuşak değildir parmak uçları hafif yuvarlaktır.
Teniniz yumuşaktır, özellikle yüzünüzde insanın ruhunu okşayan bir güzellik vardır. Boğa burcunun yükselmesi kadınları cazibeli yaparken erkekleri yakışıklı yapar.
----
denmiş yukarda ama

Ben burada jüpiter görüyorum bir adet gülücük

Boy uzar.Bacakların üst kısmı ve kalçalar irileşir. Omuzlar genişler.

Ayrıca birinci evdeki Jüpiter insanın iştahlı olmasına sebep olur.

boğazınıza düşkünsünz görünüşe göre ve buda rejim yapmazsanz hafif toplu olmanıza sebep olabilir.boy orta bence çünkü jüpiter uzatıyor boğa kısaltıyor gülücük merkürlüler gibi ince uzun değilde iri bir yapınız olabilir..

bunun dışında mars-jüpiter karesi görüyorum ateşli bir görünüm verebilir,atletiklik verebilir.
ki zaten burcunuz koç spora düşkünlük verebilir dedim ama boğanın tembellik verebileceğini hesaba katmadım gülücük

şimdilik söyleyebileceklerim bukadar genel olarak anahatlarıyla yorumlamaya çalıştım gülücük

KoçAslanı

benimde kız arkadaşımın yükseleni oğlak ve ondada asc-neptün-uranus kavuşumu var..

öncelikle,

YÜKSELEN OĞLAK BURCU TİPİ
Orta boy bazende kısaca bir boy. İnce ve kemikli bir yapı . Sırt hafif öne doğru eğik durur. Göğüs yapısı dardır. Dizler çıkıktır iki yana sallanır gibi yürürsünüz. Sizdeki en belirgin özellik uzun ve çıkık elmacık kemikleridir. Çene uzun, gözler badem, bazen koyu,bakışlarınız etkileyici ama donuktur. Erkekte sakal ve bıyık geç çıkar.
Saçlarınızda genellikle siyahtır.
Yükselen oğlak tipi güzel olmasa bile kesinlikle fotojeniktir. iyi yıldız etkisi varsa esmer güzelleri çıkar.

Yükselen burçta "NEPTÜN" varsa:

Kilo almaya meyilli bir yapı.. Yüz yuvarlak, gözler hafif çekik, mahmur bakan hoş bir ifade kazanır. Ayaklar irileşir. Ten açık renk, et yumuşak olur.

Yükselen burçta "URANÜS" varsa:

Boy kısalır. Yuvarlak ve toplu bir vücud... Renk açılır. Ten berrak ve duru olur. Davranışlarda hükmedicilik ve ben bilirimcilik görülür.

Yüzde haşarı bir çocuk ifadesi belirir. Bulunduğu burcun temel yapısına çok özel bir hava katar.

Bunları harmanlarsak sizin fiziksel yapınızın %80-90 benzeri bir portresini çıkartmış oluruz.

benim kız arkadaşımda neptün etkisi yoğunduki gözleri çok güzeldi üstüne birde ay akrebi eklenince içimi delip geçiyordu bakışları resmen gülücük

KoçAslanı

evet Tuğçe hanım gülücük

YÜKSELEN BAŞAK BURCU TİPİ
Kısa boy ve ince beden . Zariflik başak tipini iyi tarif eder sanki giysi taşımak için vardırlar. Bedeniniz zerafetini hiçbir zaman kaybetmez. Bel inceliyi önemli bir özelliyinizdir. Yüzünüz ve anlınız yuvarlakça dır, gözleriniz koyu. Soluk benizli ve saç renginiz gözrenizle genelde uyumludur. Düzgün bir burun ve inci gibi dişler göze çarpar. Güler yüzlü ve hareketli yapınız göze çarpar.

Yükselen burçta "MARS" varsa:

Sert ve ateşli bir ifade gelir. Vücud adeleri güçlenir. Bedenin üst tarafı daha uzun olur. Eller sert ve güçlü olur.

gerçi erkeklere göre yorumlanmış fakat kızlarada ayrı bir hava katmıyor değil,

yükseleninz başak lakin üzerindeki mars size çok ateşli bir görünüm veriyor olmalı,

jüpiter-merkür karşıtı zekayı artırabilir gülücük

marsın saturn ve uranusle yaptığı kareleride unutmamalı,

venüs terazide, buda sizi gerçek terazi gibi bir kız yapıyor güzellik verecektir,

şimdilik bukadar diyelim gülücük
KoçAslanı Yazılan:Yükselen boğa boyu kısaltır.Boyun kalın ve biraz kısa olabilir. Omuzlarınız geniş ve bedeniniz etli tıknazdır. Saçlarınız genellikle kestane rengi ve koyudur. Teniniz buğday renklidir. Eller toplu ama yumuşak değildir parmak uçları hafif yuvarlaktır.
Teniniz yumuşaktır, özellikle yüzünüzde insanın ruhunu okşayan bir güzellik vardır. Boğa burcunun yükselmesi kadınları cazibeli yaparken erkekleri yakışıklı yapar.
----
denmiş yukarda ama

Ben burada jüpiter görüyorum bir adet gülücük

Boy uzar.Bacakların üst kısmı ve kalçalar irileşir. Omuzlar genişler.

Ayrıca birinci evdeki Jüpiter insanın iştahlı olmasına sebep olur.

boğazınıza düşkünsünz görünüşe göre ve buda rejim yapmazsanz hafif toplu olmanıza sebep olabilir.boy orta bence çünkü jüpiter uzatıyor boğa kısaltıyor gülücük merkürlüler gibi ince uzun değilde iri bir yapınız olabilir..

bunun dışında mars-jüpiter karesi görüyorum ateşli bir görünüm verebilir,atletiklik verebilir.
ki zaten burcunuz koç spora düşkünlük verebilir dedim ama boğanın tembellik verebileceğini hesaba katmadım gülücük

şimdilik söyleyebileceklerim bukadar genel olarak anahatlarıyla yorumlamaya çalıştım gülücük
Jüpiter, birinci evde yerleşik değil fakat Asc'ye yakınlığı açısından birinci ev etkileşimini düşünmüşsünüz sanıyorum. Evet, yemek yeme olayı benim için yaşamsal fonksiyonu olan herhangi bir eylem değil, adeta bir ritüeldir.

Orta boyluyum. Birisi (Asc Boğa) bir taraftan, diğeri (Jüpiter) karşı taraftan çekiştirmişler sanıyorum, neyse ki nihayetinde aritmetik ortalamayı tutturabilmişler gülücük)

İrilikle eşleştirebileceğim bir vücut yapım söz konusu değil; fakat bunda biraz genetiğin de söz'ü geçmiş sanıyorum. Annem, minyon tipli bir kadındır mesela...

Spor yapmayı severim; fakat alışkanlığa dönüştürebildiğim bir şey değil henüz.

Yalnız bir gözleminize kesinlikle katılıyorum, haritasında yoğun İkizler vurgusu olan bir Merküryen arkadaşım, oldukça ince ve uzun + yükselen Koç bir arkadaşım da atletik bir görünüşe sahip...

Teşekkür ederim gülücük
KoçAslanı Yazılan:evet Tuğçe hanım gülücük

YÜKSELEN BAŞAK BURCU TİPİ
Kısa boy ve ince beden . Zariflik başak tipini iyi tarif eder sanki giysi taşımak için vardırlar. Bedeniniz zerafetini hiçbir zaman kaybetmez. Bel inceliyi önemli bir özelliyinizdir. Yüzünüz ve anlınız yuvarlakça dır, gözleriniz koyu. Soluk benizli ve saç renginiz gözrenizle genelde uyumludur. Düzgün bir burun ve inci gibi dişler göze çarpar. Güler yüzlü ve hareketli yapınız göze çarpar.

Yükselen burçta "MARS" varsa:

Sert ve ateşli bir ifade gelir. Vücud adeleri güçlenir. Bedenin üst tarafı daha uzun olur. Eller sert ve güçlü olur.

gerçi erkeklere göre yorumlanmış fakat kızlarada ayrı bir hava katmıyor değil,

yükseleninz başak lakin üzerindeki mars size çok ateşli bir görünüm veriyor olmalı,

jüpiter-merkür karşıtı zekayı artırabilir gülücük

marsın saturn ve uranusle yaptığı kareleride unutmamalı,

venüs terazide, buda sizi gerçek terazi gibi bir kız yapıyor güzellik verecektir,

şimdilik bukadar diyelim gülücük

yükselen mars vücut adeleleri güçlenir.. spora yatkınlığım var ztn mars-uranüs karem olduğu için ve ay yay- ay-jüpiter quintile im olduğu içinde (yay çifte vurgusu) spor yapmak bnm için bir tutkugülücük en çokta venüs terazide bundan memnunum yorumlarınız için çok teşekkür ederim kocaslanıçiçek
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48
Referans Adresler