Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Nazar Değmesi
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8
bilmiyorum valla nazarım değermi değmezmi gülücük denemedim bilemedim ben onu gülücük
işleri hep ters gider bence
gerek yok ya değer meğer şimdi çile çekmesin gülücük
(03-05-2011 02:53 AM)bu şarkı yarınlara Yazılan: [ -> ]
(03-05-2011 02:51 AM)eylülmavi Yazılan: [ -> ]
(03-05-2011 02:49 AM)bu şarkı yarınlara Yazılan: [ -> ]
(03-05-2011 02:44 AM)eylülmavi Yazılan: [ -> ]
(03-05-2011 02:39 AM)bu şarkı yarınlara Yazılan: [ -> ]okuduklarından mı yaşadıklarından mı öğrendiğin bir şeyler var gülücük

yaşadıklarımdan öğrendiğim bir şey vaar;

güneş 8. evde her ikisinide çekiyor, diyorum..gülücük

ben tersini düşünüyorum. çekmeye değil de yapmaya diye gülücük

yok canım, allah korusun..

doğallaığımla etkilerim, üflemeye müflemeye gerek yok dil çýkarma

aslında eğilim deseydim daha doğru ifade etmiş olacaktım. peki bir insan nazara geldiğini nasıl anlar eylül?

çok halsiz, yorgun, üstüne dünya yıkılmış ve altında kalmış gibi oluyorum, gözlerim yanmaya başlıyor..
bende bir hal var, demeye kalmadan, ablam esnemeye başlıyorgülücük teyyit ediyor nazarı..

bazende ''git başımdan bişeyin yok'' , diyor gülücük
valla bende bugün esnedim 3mü neydi saat şaşırdım kaldım nası olur bu iş diye yoksa ben uykumu alırımgülücük iş yerinde bi doktor kız var kötü kötü bakıo valla ondan heralde gülücüko esnada biraz baktı gitti
(03-05-2011 03:01 AM)eylülmavi Yazılan: [ -> ]
(03-05-2011 02:49 AM)bu şarkı yarınlara Yazılan: [ -> ]
(03-05-2011 02:44 AM)eylülmavi Yazılan: [ -> ]yaşadıklarımdan öğrendiğim bir şey vaar;

güneş 8. evde her ikisinide çekiyor, diyorum..gülücük

ben tersini düşünüyorum. çekmeye değil de yapmaya diye gülücük

aslında eğilim deseydim daha doğru ifade etmiş olacaktım. peki bir insan nazara geldiğini nasıl anlar eylül?

çok halsiz, yorgun, üstüne dünya yıkılmış ve altında kalmış gibi oluyorum, gözlerim yanmaya başlıyor..
bende bir hal var, demeye kalmadan, ablam esnemeye başlıyorgülücük teyyit ediyor nazarı..

belki de bu bir inanç meselesi. fiziksel olarak güçlü olsam da ben de çoğu zaman kendimi öyle hissediyorum ama nazara ya da büyüye yormadım hiç
(03-05-2011 03:04 AM)bu şarkı yarınlara Yazılan: [ -> ]
(03-05-2011 03:01 AM)eylülmavi Yazılan: [ -> ]
(03-05-2011 02:49 AM)bu şarkı yarınlara Yazılan: [ -> ]ben tersini düşünüyorum. çekmeye değil de yapmaya diye gülücük

belki de bu bir inanç meselesi. fiziksel olarak güçlü olsam da ben de çoğu zaman kendimi öyle hissediyorum ama nazara ya da büyüye yormadım hiç

evet inancın çok etkisi var tabi.. nazara ve büyüye inanıyorum.. büyüye bi ara inanmıyordum, sonra onada inanır oldum.
benim işlerim çok sarpa sarar o konuda çöküntüye uğrarım kötü olaylar olur hangi konuda nazara geldiysem
(03-05-2011 03:11 AM)nfs hp Yazılan: [ -> ]benim işlerim çok sarpa sarar o konuda çöküntüye uğrarım kötü olaylar olur hangi konuda nazara geldiysem

sürprizzz aman dikkat et.
çünkü başıma geldi biliyorum , ya insanlar niye nazar ettirirlerki ya amaaan anlamıyom şu dünyayı gülücük
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8
Referans Adresler