Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: yükselen koç fotoğraflar
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2 3 4
[Resim: 2010-11-13-12-02-12-1-cristiano-ronaldo.jpeg]
cristiano ronaldo

[Resim: 45869-200.jpg]

heath ledger

[Resim: louis_armstrong_1.jpg]

louis armstrong

[Resim: 220px-SteveVai_2.jpg]

steve vai
shaquille o'neal
[Resim: Shaq-Cleveland-Cavaliers.jpg]

[Resim: julia-roberts-1024x768-22806.jpg]

julia roberts
koclari severimgülücük) junom kocta belkide ondandir :P

aeon

Alıntı:yükselen akrep ve yay fotoğrafları olsa ne güzel olur ben hala yükselen akrep miyim yay mıyım çözemedim vallahi

yükselen akrep başlığının içinde bir sürü fotoğraf ekledim. zaten ondan sonra ayrı başlıklar açmaya başladım
http://www.astrosohbet.com/konu-yukselen...ml?page=15

15-16-17. sayfalarda bolca mevcut gülücük

Alıntı:AEON, benim herif yükselen koç gibi gözüküyor, ama tam bir yükselen boğa davranış ve yönelişi sergiliyor, sence ne olabilir?

bence koç gülücük

ama ne bileyim boğada olabilir gibi sanki , sakin de duruyor . arada kaldım açıkçası

aeon

arkadaşlar , yükselen burç resimleri ekleyerek katılım olması çok güzel . ancak dikkat etmemiz gereken bazı hususlar var ;

1 - öncelikle ilk olarak astro.com sitesinden ünlünün yükselenini kontrol edin .

mesela , julia roberts yükselen yengeç . .
bu siteye güvenebilirsiniz . yükselenlerle ilgili listelerin çoğunu elemek zorunda kalacaksınız . mesela , sitelerde beethovanı boğa yazıyorlar , ama yükseleni akreptir verygood . bende boğa başlığına ekleyecektim neredeyse . ama bu siteden eleme yapınca listelerin yarısının yanlış olduğu anlaşılıyor .

2 - eklediğiniz kişilerin yükselenlerini ham olmasına dikkat edin .
yani , 1.evi doludur veya yükselen yöneticisi çok extrem açılar yaparsa , ham özelliği kaybolabilir.

mesela , bende 1.evinde dolu olanları ekledim ama , o yükselenin özelliğini göstermesi gerekiyor .

heat ledger , yükseleni koç ama , yükselen yöneticisi mars , balıkta + merkürle kavuşum + neptünden kare alıyor .bu durumda ince yapılı ve balığa oldukça benzeyen bir yükselen koç çıkıyor ki , aradıklarımıza uygun olmayabilir .

bunları daha doğru ve net bilgilere ulaşmamız açısından yazdım , şevkimiz azalsın veya ukalalık yapmak için değil .

katılan ve emek harcayan arkadaşlara teşekkür ederim ve katılımlarının devamını bekliyorum gülücük

aeon

(02-15-2012 09:33 PM)staytuned Yazılan: [ -> ]biz de bişi sorduk kardesim yeahu :D

hayır ben de yukselen kocum, atarlanıcam şindü, niye böyle yapıyosunuz :p

gülücük

ben koç burcunun genel olarak kısa boy verdiğini biliyorum .

ama diğer konumlar boyu uzatabilir. ancak , ham haliyle koç uzun boy vermez
(02-15-2012 07:49 PM)aeon Yazılan: [ -> ]
Alıntı:yükselen akrep ve yay fotoğrafları olsa ne güzel olur ben hala yükselen akrep miyim yay mıyım çözemedim vallahi

yükselen akrep başlığının içinde bir sürü fotoğraf ekledim. zaten ondan sonra ayrı başlıklar açmaya başladım
http://www.astrosohbet.com/konu-yukselen...ml?page=15

15-16-17. sayfalarda bolca mevcut gülücük

Alıntı:AEON, benim herif yükselen koç gibi gözüküyor, ama tam bir yükselen boğa davranış ve yönelişi sergiliyor, sence ne olabilir?

bence koç gülücük

ama ne bileyim boğada olabilir gibi sanki , sakin de duruyor . arada kaldım açıkçası

Yükselen koç olursa , yöneticisi merkurle kavuşum

boğa olursa, yöneticisi saturnle kavuşum

bence boğa

Arkadaş

shakira

[Resim: shakira-425.jpg]

christian bale ay koçu

[Resim: l-christian-bale-fa7722b2.jpg]

Arkadaş

şener şen ay koçu ===> kaşlara dikkat

[Resim: Sener-Sen.jpg]
(02-15-2012 08:10 PM)aeon Yazılan: [ -> ]arkadaşlar , yükselen burç resimleri ekleyerek katılım olması çok güzel . ancak dikkat etmemiz gereken bazı hususlar var ;

1 - öncelikle ilk olarak astro.com sitesinden ünlünün yükselenini kontrol edin .

mesela , julia roberts yükselen yengeç . .
bu siteye güvenebilirsiniz . yükselenlerle ilgili listelerin çoğunu elemek zorunda kalacaksınız . mesela , sitelerde beethovanı boğa yazıyorlar , ama yükseleni akreptir verygood . bende boğa başlığına ekleyecektim neredeyse . ama bu siteden eleme yapınca listelerin yarısının yanlış olduğu anlaşılıyor .

2 - eklediğiniz kişilerin yükselenlerini ham olmasına dikkat edin .
yani , 1.evi doludur veya yükselen yöneticisi çok extrem açılar yaparsa , ham özelliği kaybolabilir.

mesela , bende 1.evinde dolu olanları ekledim ama , o yükselenin özelliğini göstermesi gerekiyor .

heat ledger , yükseleni koç ama , yükselen yöneticisi mars , balıkta + merkürle kavuşum + neptünden kare alıyor .bu durumda ince yapılı ve balığa oldukça benzeyen bir yükselen koç çıkıyor ki , aradıklarımıza uygun olmayabilir .

bunları daha doğru ve net bilgilere ulaşmamız açısından yazdım , şevkimiz azalsın veya ukalalık yapmak için değil .

katılan ve emek harcayan arkadaşlara teşekkür ederim ve katılımlarının devamını bekliyorum gülücük
Aeon bu çalışmayı yükselen yengeç ve yükselen aslan için de yapacakmısınız ?
Kendiminkini de merak ediyorum da
Sağol
Sayfalar: 1 2 3 4
Referans Adresler