Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: yükselen koç fotoğraflar
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2 3 4
(02-16-2012 04:02 PM)By Ceykp Yazılan: [ -> ]şener şen ay koçu ===> kaşlara dikkat

[Resim: Sener-Sen.jpg]

ay kocu ve kaslar baglantiyi acar misiniz... gur kaslari var (akrep de kaslar on planda derler) neden ay kocu ve kaslar... fazla belirginliginden mi ...
Konuyu uyandirmak acisindan yazdim... ay kocu ve kaslar ? gülücük

Arkadaş

Ay koçu yada koç etkililerin kaşları dikkat çekici oluyor.
Keskin bakışlara, kaşlarında yardımı oluyor. Resimde gür kaşlı, dikkat çekici bir ay koçu.

Koçları burunlarındanda tanıyabilirsiniz. Köprülü burunlu olurlar. Genelleme olmasında, öyle gözlemledim.
ay koçu ya da yükselenliğinide bilmem ama kardeşim koç burcu onun kaşları da Şener Şeninki gibi uzun dağınık bişeyi işte burnu köprülü hakkaten
ve tipik koçların yüzündeki yara özelliğida betimli kendisinde, kaşının kenarında yara izi var
bu hatunun görüntüsü marsyen kesinlikle..

[Resim: fjurp.jpg]
(11-02-2012 04:30 PM)Lajâ Yazılan: [ -> ]bu hatunun görüntüsü marsyen kesinlikle..

[Resim: fjurp.jpg]

Hilary bir filminde ERKEK ROLÜ oynayarak oscar almıştı yada aday gösterilmişti diye hatırlıyorum ( Milyon Dolarlık Bebek filminden daha eski bir film olması lazım )

Doğum haritası şöyle => http://www.astrotheme.com/astrology/Hilary_Swank

Yükselen burcu bilinmiyor sanırım.

Yükselen Koç olması ihtimali evet var.

Venüs-Satürn kavuşumu da var ve hatunun kadınsı çekiciliğine ait özellikleri sanki Satürn tarafından bastırılmış gibi

Oysa Aslan burcunun ve belki de Ay burcunun Yay olmasının etkisiyle sempatik bir çekiciliği olduğu muhakkak , doğrusu ben beğendim.
net bişi söyle bana çok karıştı gülücük
bu çene yapısının bi benzeri johny deep te mevcut.. asc aslan olarak
bence asc başak... mars ile asc kavuşumu olabilir.
benimde aklıma geldi o ihtimal.. ama takıldığım nokta bu çene yapısını tam olarak hangi etkinin,burcun verdiği.. çene kemikleri çıkık dudaklar ön planda..
asc bence Aslan Mars'ta kavuşum.. gülücük

bi de Brad Pitt var mesela http://kelebekgaleri.hurriyet.com.tr/Gal...d=2369&p=1
bazen öyle haritalar oluyor ki yoğun yengeç etkisi gördüğüm insanlardan yuvarlak hatlar bekliyorum ama karşıma çıkan, sıska ve çelimsiz olabiliyor... genleri gözardı edemeyiz elbet.!

başak niye dedim? biraz sezgisel bir tahmin biraz da mantık diyelim..

kadının hairtası yengeç ve aslan etkisinde... bir iki kişi hariç yengeç- aslan karışımı bayanların balık etli veya şişman/şişmana yakın olduklarını gözlemledim.

yükselen aslan olsa saçları o kadar seyrek olur mu?
yükselen aslan o kadar kemikli olur mu

sanki ona yengeç ve aslana incelik katan, vücut hatlarını narinleştiren bir etki var gibi..
tabi narinlik deyince aklıma ikizler, kova sonra da terazi geliyor ama ben tercihimi başaktan yana kullandım. aşaktan da çok kemikli insanlar çıkıyor.

tabi bu aktris hakkında neredeyse hiçbir şey bilmem. hiçbir filmini de izlemedim. sadece bir fotoya bakarak yorum yapmak doğru değil ama bana öyle geldi.
Sayfalar: 1 2 3 4
Referans Adresler