Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Burcunuz /Yükleselen Burcunuza Göre Saç Renginiz
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2 3 4
(05-24-2016 01:54 PM)gemini Yazılan: [ -> ]
(05-24-2016 12:31 AM)Alejandro Yazılan: [ -> ]Libraquarius , bence gölge felan deneyebilirsin. Artık bir sürü teknik çıktı yıpranmaktan korkmamalı , reklam gibi oldu burayıda kadınlad klübüne çevirmiş gibi hissediyorum :D

Gemini , yükselen yaylara bayılıyorum. Harika saçları oluyor ve ay aslanı da düşünürsek sanırkm mükemel düz parlak saçların var ama şöyle bir şey ikizler burcu gerçekten kişiiye bir dalgalı saç veriyor en azından yükselen ikizler olarak ben kıvırcığım , fön çekmesem çılgın fizikçilere benziyorum insanlar şok

Ay aslandan dolayı doğallık sevebilirsin. Ay aslan cidden kişiye sabitlik veriyor. (Annem burda da kendini belli etti annemde güneş ve ay aslan amannn sabit fikirde dünya markası bir karar verirken asla danıştığını hatırlamıyorum)

Ama tam bir kadın konusu, kadın kulübüne çevrilmesi normal :D
Dalgalı saçım var (kıvırcık sayılabilecek kadar), ince telli ve kuru.
Erkek kardeşimde güneş koç, yükselen ikizler, ay yay o da kıvırcık saçlı ince telli ve kuru saçlara sahip.
Bir diğer kardeşim güneş ay terazi, yükselen akrep. Onunda kıvırcık saçları var kalın telli ve yine kuru.
Başta bahsettiğim kız kardeşim, güneş yükselen aslan, ay kova. Gür kalın telli, iri dalgalı saçlara sahip. Acayip saçlarını seviyor. Beni de çok sever normalde annem söylese yapmayacağı şeyleri ben istiyorum diye yapar. Geçen sene belinde olan saçları annem kestirtememiş ben kestirdim, ama zorla, şimdi yine uzatıcam diye çabalarda. Saçları sanki aksesuarı gibi.

Ah ben de bişeyler alırken ıncık cıncık araştırırım ve kimseye danışmam suna-bak en son fikir alırım eşimden, bunu beğendim ne dersin diye. Mantıklı bir sebep sunabiliyorsa, yeniden araştırmalara devam ama sebep sunamıyorsa istediğim alınır. verygood olaki bi hata yaptı ve allem edip kallem edip aldırmadı koptum.w ah işte o zaman yandııııı

Gemini haritami aşk eğitim is icin yorumlar misin? 4 haziran 1995 1 : 25 kayseri Bir de psikolojik sorunlar için. Çok uzun değil de bir kaç bilgi versen yeter. gülücük
Nataldaki açılar hayat boyu etkisini sürdürür mu yoksa etkilerini degistirebilir miyiz? Ornek: ay venus kare
(05-25-2016 07:16 PM)gemini Yazılan: [ -> ]Konunun çok dışına çıkmadan makara aah sahne ve şov bende de vaaar. Zamanında bende çevreme göre baya frapandım, bana hangi döngü vurdu bilmiyorum ki, daha satrün döngüsünü yeni yaşıcam yani. Ama yine de çevreme göre frapanım. Burdaki arkadaşlarımla buluşuyorum mesela içlerinde ben düğüne gidiyorum gibi kalıyorum

Üzerine alınma koç bir kardeşim de var ama koçlar biraz bencil her daim dikkatimi çekmiştir. Hani burcunu hiç bilmesem bencilliğinden tahmin edebiliyorum. Mars koç pek denk gelmedi sanırım bana.

Eşimle aynı yaştayız bende tek tel beyaz saç yok ama eşimin saçları 40ları ortalamış gibi.
Bu arada eşim boğa burcu, yükseleni ya aslan son evrelerde ya da başak, ay zaten başakta. Düz, gür, yağlı simsiyah ( artık baya beyaz :D ) saçları var. Kellik eşimi es geçmiş.

Terazi, yükselen akrep kardeşimi yorumlamak biraz zor. Ama anlık hissiyatları vardır oof. Küçükken mesela dışarıda oynarken (aramızda 15 ay var) ben gidiyom annem kızar şimdi der çeker giderdi, eh aşşağı yukarı eve gidilen bi saat var demi daha o saat gelmemiş, ben oynamaya devam ediyordum. Eve bi gidiyorum ki annem kızmış bişeye en son gelen benim ya hıncını benden çıkarırdı. Bu arada ben kız, kardeşim erkek :D ama eve geç gelen ben suna-bak
Şu an aklıma daha bişey gelmedi de, kardeşim dese ki çık evden birazdan deprem olacak, hiç ikilemem çıkarım yani.
Bu arada bebeğimin cinsiyetini de sordum doğru tahmin etti

Kova burcu bir arkadaşım vardı üniversitede ay aslan ama yükseleni bilmiyorum. Düz, pırasa, koyukahve, zamanında gür ama saça sürekli işlemden baya seyrekleşmiş saçları vardı. Kız kıvırcık saç hastasıydı. Perma yaptırmış ama saç o kadar kalın telli ki çook iri dalgalar anca oluşmuş. O da saçlarını ve uğraşmayı çok severdi. Hatta ben saçlarıma niye bakmıyorum, niye hergün jöleleyip kıvırcık kıvırcık gezmiyorum çok kızardı....

Akrep bir arkadaşım var, yükselen koç, ay oğlak. Çok seyrek saçları hani bir bayanda olmaması gereken kadar seyrek aðla... ince telli, siyah, hafif dalgalı

Daha aklıma gelen olursa yazmaya çalışırım

Etrafi kurcalamak istatistiklere dökmek ikizler vurgusunun işi bence sen ikizlersin ben yükselen ikizler cevreyi güzel gözlemliyoruz bende yazıcam aklıma geldikçe.

Seyrek saç ay oğlaktan mıdır nedir. Ben şuan cidden ceremesini cekiyorum. Hayır o kadar gür saçım vardı ki 2014 de mayıs - haziran ayında çok büyük bir acı gecirdim ve 1 ay bitkisel hayattan çıkamadım. hic beklemediğim bir anda böyle 4-5 ay sonra saçlarımı avuç avuç atmaya başladım. 2015 e girerken felan saç diplerim görünüyordu. İnsanların sürekli bana "aa sen düz gür saçların vardı , perma mı yaptırdın aaa saçın kıvırcıkmıydı" demeye başlandı işin garibi hicbir sağlık sorunum yoktu. sonradan geri geldi ama kıvırcık geldi. Bu sefer fönden boyadan dökülüyor. ARTIK ÜZÜLEMİYORUM SAÇLARIMA ÜZÜLME DUYGUM KÖRELDİ koptum.w

Evet konuyu saptırmadan , bu terazi yükselen akrep tanıdıklarım genelde takıntılı ve katalulli ceviren tipler

Biz koçlar benciliz ama içimizde cidden asla ben patronluk tasladığımı bilmem. ama insanlar bir konuda bencil oluğumu söyler oda şu "biz sana bi öneri sunuyoruz abi adam gram takmıyor" ya takmıyorum değil biz koçlar direk "hımm canim mantikliysa cebimde dursun ben bi deniyim kendi fikrimi değilse amaaan"

Ayrıca ay aslan kız cocuk potansiyeli diye biliyorum , baktıın mı hiç forumda bahsedilmişti. Ayrıca eşinizin güneş ay trinesi var mı , resmen harika insanlar oluyor. Genelleme gibi olmasın gerçekten ay aslan Veya yay olmak isterdim
(05-25-2016 09:42 PM)bird Yazılan: [ -> ]Nataldaki açılar hayat boyu etkisini sürdürür mu yoksa etkilerini degistirebilir miyiz? Ornek: ay venus kare

Bu soruyu keske bu konu altında toplamasak iyi olur ancak kısaca cevapliyim. Transitler devreye girmedikçe bir açının potansiyeli sizdedir. Allah ne isterse o olur. Bizi öyle bir anda yaratır ki tüm yaşayacağımız transitler belirlidir. Yinede Allah isterse değişir. Keşke Öyle bir şey olsa ben ay burcumu değiştirir ay kare güneşten kurtulurdum
(05-24-2016 09:45 PM)bird Yazılan: [ -> ]Biraz daha düzgün yazayım:
Şiron neptun trine
Siron venus trine
Siron karşıt saturn

Şiron hakkında hiç bir bilgim yok çözemedim daha üzgünüm , forumda şiron açılarını bulabilirsin .
(05-24-2016 07:43 PM)mashameral Yazılan: [ -> ]Beni yorumla yalvaririm 14 Mayıs 1997 10 35 kocaeli yarin ise badlicam msela bide benimde ayin aslan gurur ve gulenyuz had safada

Mashameral , hevesini görüyorum bak bi tavsiye veriyim ben 2 sene önce burcumun koc olduğuna bile inanmazdım. Balığım ben derdim astrolojiyi bilmezdim sonra kurcalıya kurcalıya öğrendim.bu forumu karıştırarak neler öğrendim ben 2 tane astroloji kitabım var. İnan birinin yorumlamasından çok kendi haritamı kurcalamak daha zevkli. Hevesini cidden o yönde kullan. Çünkü 20 gün sonra üniversite sınavım var ve gerçekten vakit ayıramıyorum.

Ayrıca dipnot iş ile ilgili konular için 10. Ev ve 6. Evi kurcala.
Akrep burcu olan bu yorumun tamamını kapsıyorum galiba. Saçlarım çok çok ender bulunan siyah renkten. Rica etsem doğum haritamı yorumlayabilir misiniz? 6 kasım 2001 erzincan 14:20
Burç ikizler yükselen yay ay burcu yay. Güneş 6.evde ay 1.evde. Yükselen ve ay kavuşum yapmış.Neler dersiniz?gülücük
(06-29-2016 05:12 PM)Çakıl Yazılan: [ -> ]Burç ikizler yükselen yay ay burcu yay. Güneş 6.evde ay 1.evde. Yükselen ve ay kavuşum yapmış.Neler dersiniz?gülücük

merhaba çakıl yükselen yayları çok severim bide ay burcun yaysa çok neşelisin hatta ikizlermişsin e daha nolsun insanları güldür güldür öldürürsün sen :D şimdi yükselen yaylar dümdüz saçlı ama hem ay yükselen kavuşumun hemde ikizlerden dolayı kıvırcık saçlı olabilirsin tahminimce saçlarında bebek kumralı veya siyah - konuyla ilglili b kadar tahmin edebildim-
(06-10-2016 09:05 PM)kalipso Yazılan: [ -> ]Güzel konuymuş. Güneş & ay ikizler ve yükselen terazi olarak gerçekten de açık renk, dalgalı, hassas saçlarım var. Genlerle de alakalı tabi. Ama 3 aydır ay aslan burcundayken saçlarımı uçlarından kestiriyorum ve kendine gelmeye başladı. Çabuk sıkılacağımı bildiğimden boyatmayı hiç düşünmedim. Boyatmaktan ziyade farklı saç şekillerine ya da kesimlerine heves ediyorum ama ikizler doğam burda devreye giriyor ve hayata geçiremeden vazgeçiyorum :D

Hahaha o ikizlers etisi bende de var . Ben yine saçımı boyadım ama ay balıktaydı o sefer şahsen sarı bana daha çok yakışıyor :D Yükselen terazilerin saçları kıvır kıvır ne güzel ya
Sayfalar: 1 2 3 4
Referans Adresler