Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Burcunuz /Yükleselen Burcunuza Göre Saç Renginiz
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2 3 4
Benim de saclarim kivircik ama model bulamiyorumm gunesim koç yukselenim balik venusumde balik hatta
4 nisan 1995 saat 5.00 a.m. bakabilirsen sevinirim gülücük
(07-16-2016 12:37 PM)beyzakubra Yazılan: [ -> ]Benim de saclarim kivircik ama model bulamiyorumm gunesim koç yukselenim balik venusumde balik hatta
4 nisan 1995 saat 5.00 a.m. bakabilirsen sevinirim gülücük

Yükselen balık değişkenlik ordandır yani bende değişken yükselene sahip olduğum için biliyorum ki gerçekten bir modelde karar veremiyorum. Şu olsun 1 yıl kullanayım yok 2-3 ayda bir bi kestirme.

Yükselen balığa önerim sarı saç ama hassas saçlar var sarıyı kaldırmayabilir ayrıca koçta saçlar çok bakımlı olmuyor. Hoş şimdi olaplex var platine kadar açılıyor saçlar hiç bir şey olmuyor.

Bir ara haritaya bakarım şuanda son yaşadığımız olaylar neticesinde odaklanamıyorum.
teşekkür ederim
evet korkunç seyler yasıyoruz diyecek birşey bulamıyorum durumumuza...
(07-16-2016 02:22 PM)beyzakubra Yazılan: [ -> ]teşekkür ederim
evet korkunç seyler yasıyoruz diyecek birşey bulamıyorum durumumuza...

Bir an önce durulsa da ortalık astro olarak bir dalsak konuya hoş lionhearted mi demişti ay oğlaktayken ülkeye dikkat etmeli diye
saçlarım doğal çikolata kahve, güneşte açılabiliyor rengi, hafif kızılımsı oluyor uçları, kendi saçın mı boya mı diye çok soru aldım zamanında gururla kendi saçım diyorum renginden dolayı beğeni aldım kuaförümden bile gülücük bir de dalgalı ve kabarık bir yaşam formu, hiç sevmiyorum uzayınca saçlarımı hemen kırptırıyorum, uzun hayatta kullanamadım en uzunu omuz hizası, küt kestiremiyorum kabarıyor bonus kafa oluyorum. Hep imreniyorum düz saçlılara yaparsın at kuyruğunu, örgüyü gidersin, kabarık saç nedir allasen? Brezilya fönümü yaptırsam naapsam?

ASC İkizler ama İkizlerimsi Venüs Aslan'dan etki alıp dalgalı mı düz mü karar veremeyen saçlar, o günkü ruh haline göre özgürlüğünü ilan etmiş saçlar :D

Geçen hafta çok modern bir kesim yaptırdım Venüs Başak'ta Ay Akrep'te Mars Yay'dayken bir cesaret geldi, çok radikal bir kararla ama herkes çok beğendi kesimi, zannedersem bana yakışan modeli bu açılar altında buldum :D
Yakışanı bulmanıza sevindim diğer konuda da bahsetmiştik.

Ayrıca yükselen ikizler in bence değişken hali saçlarda da geçerki. Ben yükselen ikizlerin kova dekanında doğdum ve venüs kovayım. Sunu bilirim hep farklı olana yöneldim saç kesimlerim hep sıradışı ve kimsede olmayan olur sonradan moda olur farklı oluşumun bi anlamı kalmaz ... saçlarım düz kıvırcık kafasına göre o aradır brezilya fönü yaptırmış biri olarak önermiyorum hem kansörjen hem yıpratan hemde artık yenisi cıktı kalmadı brezilya fönleri artık keratin bakımlarla felan o saçlar gayet sosyetik kuaförlerden çıkan ahengle halay çeken saçlar oluyor. O konuda önerim böyledir. Arıca saç rengi öyle benimde koyu kumral açık kestane arası eskiden sürekli berberler "saçın çok güzel çok gür balyaj atalım " felan derdiler. Küçükken sarışındım şimdi nerde ah kaç kere boyadım saçlarımı hiç iyi değil hep kimyasal bu jupiter başak transiti bana doğal beslenmeden tutun en ince ayrıntıya kadar doğal kalite yi tanıma şansı verdi.
Sayfalar: 1 2 3 4
Referans Adresler