Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: OĞLAK ERKEĞİ
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8
Orçun Yazılan:
Serena Yazılan:hayatımda tanıdığım en duygusal erkekler hep oğlak burcu olanlardır.
balığın yengecin duygusallığı nedir ki oğlaklağın yanında. çabuk incinir, herşeyi kafasına takabilir, sevilmek ister, romantiktir.. ancak astroloji bilgilerinde oğlağın hep maddi yönünün altı çizilmiştir. oysa inanın, hayatımda tanıdığım hiçbir oğlak örneğin bir akrep gibi pis cimriliğe sahip değildir. sadece zorda kalmamak için paranın kıymetini bilirler, o kadar. genelleme yapmak istememekle birlikte, akreplerde hırslı bir para sevgisi vardır oysa. çoğu oğlak öyle değildir.ben hiç gerçekten parayı , insaniyetinin önüne koyan bir oğlağa rastlamadım. duygusal oluyor oğlaklar , gerçekten..

Evet, bizlerde öyle bir cimri imajı var nedense anlayamadım gülücük İsteyene elden geldiğince yardımcı oluruz. Duygusallık, umutsuzluk ve melankoli ağır basabilir.

ben de fazla anlayamıyorum bu imajı.. ama paranın kıymetini biliyorlar, çok har vurup harman savurmuyorlar. parasal konulara mantıklı bir bakış açıları var. zor günler için para gereklidir gibi...
ancak akreplerde, para tutkusu ve para hırsı oluyor genellikle. güç için parayı istiyorlar, kişisel zevklerinin tatmini için...
akreplerin para hırsının yanında oğlaklar bence solda sıfırrr
Sagittarius Yazılan:
Serena Yazılan:ben de fazla anlayamıyorum bu imajı.. ama paranın kıymetini biliyorlar, çok har vurup harman savurmuyorlar. parasal konulara mantıklı bir bakış açıları var. zor günler için para gereklidir gibi...
ancak akreplerde, para tutkusu ve para hırsı oluyor genellikle. güç için parayı istiyorlar, kişisel zevklerinin tatmini için...
akreplerin para hırsının yanında oğlaklar bence solda sıfırrr

yani size göre para sadece zor günler için saklanmalıdır..merak ettim parayı kişisel zevkleri için kullanmıyan bi insan evladı varmıdır gülücük

akrepler daha ziyade parayı güç olarak algılıyorlar ve etkileri de kötüyse oldukça eli sıkı olabiliyorlar. daha hırslı ve kendi zevklerine yönelik bir anlayışları var gibi geliyor bana..

ancak oğlaklar bende böyle bir imaj oluşturmuyor. güvende hissetmek için paraya kıymet veriyorlar gibi geliyor.

10 yıllık en yakın dostum bir akrep... çok fazla oğlak insanı da tanıdım. akrepler kötüdür demiyorum ama, para konusunda yalnızca iki burcu güneş burçlarından yola çıkarak ve bu sebeple biraz da genelleyerek kıyasladığımda ; birisi için parayı daha tutkulu bir imaj, birisi içinse gereklilik ve güven için biriktirmek,saklamak şeklinde algıladığımı söyleyebilirm onları tanıdığım bu süreç zarfında.
bence yengeçler parayı bir güvenlik ihtiyacı olurak görürler..oğlaklar tüm paralarını kaybetse bile diğer burclar kadar üzülmezler..para onlar için başarının sonucudur sadece..ama eger parası çoksa lüks bir hayat yaşamak zorunlu olur artık..oğlaklar paraya kalpten baglanmazlar..
Hanımlar, beyler,
oğlak erkeğine fazla laf soylemeyin canım hemen...ben de bir oğlağım ama duygularımı pat diye gösterirrim.. beğendiysem arkasından kovalarım valla...gülücük)) benim oyle takıntım filan yok...
sabırlıdır oglaklar, saturn den dolayı, bu okey, beklerler sıkılmadan ...ama ilk adımı atabilmek, duygularını gösterebilmek ya da gosterememek, çekingenlikler... bunların oglakla pek ilgisi yok, bunlar mesela kişinin Ay ı 1. evdeyse ve asc den uzaksa cok normaldir, hemen de oglak a yakıstırmayın canım bunu...gülücük)) kişi istese de duygularını gösteremez ay 1. evde... Ay ı 12. evde de olabilir, orda da bilerek saklar kişi duygularını...napsın ki baska, herkes kendisini gerceklestiriyor...gülücük)
sevgiler...
oğlaklar sosyal açıdan en beceriksiz burclardan biridir belkide en beceriksizidir en azından gencken boyledir..oğlaklar dogustan olgun bir yapıları vardır bu yüzden gençlere ve gençlige uyum saglayamazlar..
kesinlikle katiliyorum...gülücük))
gencken o kadar sosyaldım ki, fen derslerim hep zayıftı... hic arkadasım olmadıgı için hep tek basıma mac yaptım 11 kişilik maclarda, fazla şamata yaptığım için tek basıma sinemalardan kovuldum, tek basima dogum gunu partileri yapar, tek basima gezerdim hep... sokaklarda bası boz gezen 10 15 kişileri toplar beraber genclik fotoları cektirirdim... halen onlara bakıp tek basiima davet verip onlarla konusuyomus gibi yapiyorum....
şaka bir yana , anlaşılan oğlaklardan cok cekmişiniz...ama bu önyargınıza cok üzüldüm...sizlerin acaba 50 yasiniza geldiginizde gercekten 35 - 40 yıllık kac tane gercek dostunuz, arkadasiniz, gecmişinizi paylaştıgınız insanlar olacak cok merak ediyorum... benim su anda devamlı görüstügüm, eşleriyle beraber hala daha cok sık görüştüğümüz en az 25, en fazla 12 yasından beri tanıdıgım yani 38 senelik arkadaslarım var...bir suru sosyal derneklere uyeyim, bazı arkadaslar benden rica ederler, dogum gunu partilerini organize ederim...

sizin şansınıza, karşınıza hep acaip birileri çıkmış anlaşılan....acaba nedendir? hic sordunuz mu ? gülücük)

Félicé

uranus Yazılan:kesinlikle katiliyorum...gülücük))
gencken o kadar sosyaldım ki, fen derslerim hep zayıftı... hic arkadasım olmadıgı için hep tek basıma mac yaptım 11 kişilik maclarda, fazla şamata yaptığım için tek basıma sinemalardan kovuldum, tek basima dogum gunu partileri yapar, tek basima gezerdim hep... sokaklarda bası boz gezen 10 15 kişileri toplar beraber genclik fotoları cektirirdim... halen onlara bakıp tek basiima davet verip onlarla konusuyomus gibi yapiyorum....
şaka bir yana , anlaşılan oğlaklardan cok cekmişiniz...ama bu önyargınıza cok üzüldüm...sizlerin acaba 50 yasiniza geldiginizde gercekten 35 - 40 yıllık kac tane gercek dostunuz, arkadasiniz, gecmişinizi paylaştıgınız insanlar olacak cok merak ediyorum... benim su anda devamlı görüstügüm, eşleriyle beraber hala daha cok sık görüştüğümüz en az 25, en fazla 12 yasından beri tanıdıgım yani 38 senelik arkadaslarım var...bir suru sosyal derneklere uyeyim, bazı arkadaslar benden rica ederler, dogum gunu partilerini organize ederim...

sizin şansınıza, karşınıza hep acaip birileri çıkmış anlaşılan....acaba nedendir? hic sordunuz mu ? gülücük)

Oğlaklarla bir sorunum yok Sevgili Uranüs..Ama sizin yazdıklarınız yay burcundaki stelyumunuzla daha bağlantılı geliyor bana;)
uranus Yazılan:kesinlikle katiliyorum...gülücük))

genelini düşünmek lazım..tek bir burc pek birsey ifade etmez..bende sosyal oglaklar gordum tabiki..ben katıksız oglak burcundan bahsediyorum..oglaklar utangac ve cekingendirler..ayrıca gereksiz konusmayı sevmezler o yüzden çevrelerinde fazla sevilmezler..gerçek bir oğlak boyledir..
Yeter gari , oğlak erkeğini incik cıncık ettiniz .
KoçAslanı Yazılan:
optimus_prime Yazılan:genelini düşünmek lazım..tek bir burc pek birsey ifade etmez..bende sosyal oglaklar gordum tabiki..ben katıksız oglak burcundan bahsediyorum..oglaklar utangac ve cekingendirler..ayrıca gereksiz konusmayı sevmezler o yüzden çevrelerinde fazla sevilmezler..gerçek bir oğlak boyledir..

evt ya bende normalde sevilen birisi değilim, geçen sınıf başkanlığı seçiminde herkes bana kıllık olsun diyemidir nedense diğer adaya verdi sınıfta bana 1 kişi oy vermedi gülücük çok alınganım aslında ama oğlaktan belli etmem bi ara sınıfı değiştiriyordum herkes kul köle oluyor değiştirme diye :D çok acayip bir durumdayım ya.. sadece onlara karşı güç kullandımmı sözüm geçiyor iyilikten, insaniyetten anlamıyor hayvanlar :D

Melancholic Yazılan:Yeter gari , oğlak erkeğini incik cıncık ettiniz .

incelemişken tam inceleyelim :D:D

oğlaklar satürn etkisindenmidir nedir artık etraflarına negatif bir enerji yayarlar..yani hiçbirsey yapmamıs bil olsanız sizden hoslanmayabilirler..bence siz bunu kabul edin ve kendinizi ileri atmayın fazla yoksa sonra üzülebilirsiniz..koc ve oglak ikisde öncü burctur bu yüzden bu konuda zorlanabilirsiniz..
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8
Referans Adresler