Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.
Kompozit Harita - Yazdırılabilir Sürüm

+- Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz. (http://www.astrosohbet.com/forum)
+-- Forum: ASTROLOJİ (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Forum: İLİŞKİLER ASTROLOJİSİ (/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Konu: Kompozit Harita (/showthread.php?tid=1289)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

RE: Kompozit Harita - Kumsal - 03-08-2017 03:20 PM

Ya siz böyle güzel güzel baktıkça atayım mı bir harita bakasın kompozitime diyesim geliyor gülücük

RE: Kompozit Harita - BayanKararsız - 03-08-2017 04:09 PM

Güneş açılarından belli zaten abartan tarafın erkek olduğu Say gülücük Elimden gelen yorumu yaptım ama 6.hissim de diyor ilerde çok daha mutlu olacağın biriyle karşılaşacaksın gülücük

Kumsal yazdığınız kompoziti atar mısınız demiştim zaten,sanırım siz görmediniz gülücük İstediğiniz zaman yollayın,müsait olunca ben bakarım gülücük

Düzenleme: Ama pladicus sistemiyle atarsanız çok sevinirim,whole sign okuyamıyorum,alışamadım bir türlü gülücük

RE: Kompozit Harita - Kumsal - 03-08-2017 04:46 PM

Doğrudur aquarius'lu libra, geri gittim okudum,haklısın bakayım demişsin ama inan böyle bir fırsatı unutacak kadar aklım başka yerlerde geziyorum. Çok teşekkür ederim, iyi ki hatırlattın. Atmayı deneyeceğim sen de uygun olunca bakarsın. gülücük

Cvp: Kompozit Harita - Kumsal - 03-08-2017 05:19 PM

Ay delircem, doğum tarihini yok ederek kaydettiğim resimler hata veriyor. Bir şey gözümden kaçıyor yine herhalde.
Hızlı resimden deneyeceğim.

Cvp: Kompozit Harita - say24 - 03-08-2017 09:57 PM

Güzel yorumların ve dileğin için teşekkür ederim ama ben mutlu olacağım biriyle karşılaşabileceğimi pek hissedemiyorum malesef :D Benim her konuda şükürler olsun yüzüm gülüyor ama şu ikili ilişkiler konusunda hiçbir zaman gülmedi güleceğini de sanmıyorum inancım kalmadı diyebilirim gülücük Hep karşılıksızlıklar oldu kime bişey hissetsem kalbindeki kişi başkasıydı, benden kim hoşlansa tanımaya çalıştım ama hiçbişey hissedemedim böyle zincirleme ilerliyor bende olaylar gülücük Bir türlü karşılıklı bir şeyler yaşayamadım henüz :D

RE: Kompozit Harita - BayanKararsız - 03-09-2017 02:18 AM

Kumsal acelesi yok,yolladığında bakarım gülücük

Say24 ben de benzer durumdayım,kullanıcı adımdakiyle 6 sene ne arkadaş olduk ne de sevgili,havada kalan bir durumdu :D Onun dışındakiler de hüsranla sonuçlandı ama sen benim 6.hissime güven arkadaşım,burada benim hislerimi iyi bilen biri var,görürse tahminimce o da yorum yapar gülücük))) Bize gereken az daha sabır sadece gülücük

RE: Kompozit Harita - say24 - 03-09-2017 09:13 AM

İnşallah ikimiz için de en hayırlısı neyse o olur canım gülücük Sabrede sabrede sabır taşı oldum Ay burcumun Koç olmasına rağmen :D 1. evimde 2 senedir Satürn var bana sabır veren odur herhalde gülücük

RE: Kompozit Harita - dilek8855 - 03-09-2017 02:32 PM

kızlar bişi sorcam gülücük

şimdi libra95aquriourus, Satürn ve uranüsün ilişkiyi zora soktuğunu falan demiştin, şöyle bi komzpozit buldum. Konum olarak bize benziyor alsında... Beni boşandığım için dışlıyorlardı, bu kızın bir olay yüzünden adını çıkarttılardı ve bu kızı da hep dışladılar... Ama şimdiki eşi kimseye hiçbirşeye kulak asmadı ve şuan 1 yıldır evliler..
dikkat edince bize benziyor aslında güneşin açıları kötü gibi, ama Satürn ve Uranüs güneşle değilde venüsle kare..

sonra ay açıları gülücük aynı bzmki gibi ay Jüpiter kavuşumu zıt plüto, 120 Neptün açısı gülücük

bu anlattığım olayları bilemeseniz.. yine aynı şeyi söylermiydiniz bu kompozit harita içinde... gülücük

doğum saatleri dış görüntülerinden yola çıkılarak tahmini oluşturdum...

[Resim: oxe7e8s9.gif]

RE: Kompozit Harita - BayanKararsız - 03-09-2017 05:10 PM

Merhaba ablam,bu haritada o yorumu yapmam çünkü senin attığın haritada hem Satürn hem Uranüs Güneş'le kare açıdalardı (Güneş kompozitte direkt erkek figürüdür) ,Uranüs ayrıca Merkür'le de kare açıda o haritada buna iki yorum getirebilirim hem ilişkinin mantığını zorlayan bir açı olur hem de tarafların anlaşmasını zorlayan bir açı olur,mesela sen bir şeye beyaz derken o kişinin siyah deme olasılığı çok yüksek..

Burada ise Uranüs-Satürn kavuşumda (İstikrar katabileceğini düşünüyorum ilişkiye çünkü Satürn, Uranüs'ün uçuk yanlarını bence törpüleyebilir)
Ayrıca bu kavuşum Venüs'e kare açı yapıyor,sadece renkler ve zevkler çatışması veya çevreyle çatışma yapabilir (Evlere net yorum getiremiyorum,saatler olmadığı için) ki yapmış (Kare açı yapan 2 gezegen kollektif gezegen ama Venüs hem içsel hem de uyumu ve estetiği temsil ettiği için çevreyle olan çatışma yorumuna vardım).

Kadın-erkek ilişkisinin kompozit haritasında Ay,Kadın'ı temsil eder ve Ay-Jüpiter burada kavuşum yapıp Neptün'le üçgen açı yapmış,bir iyicille kavuşum,bir kötücülle olumlu açı yaparak olumluya dönüştürme Plüto engelini aşmış olabilir veya bu engel çok ilerde karşılarına çıkabilir,bilinmez.Senin haritanda Ay-Mars karesi vardı,direkt agresyon ve güvensizlik,o zaman da ifade ettim diye hatırlıyorum.

Gerisindeki kare açılara olan yorumlarımı Güneş'ten getireceğim,aradan Neptün'ün yaptığı karelere de değineceğim:
Şimdi Güneş Merkür'le kavuşmuş,bu kişinin kararlı tavrını koruması buna da bağlanabilir,ilişkinin kendi mantığına uyması yani.
Güneş-Venüs zıtlığı ise deminki Uranüs&Satürn-Venüs kare açısında ifade ettiğim gibi çevreyle tartışmasına neden olmuş gibi ve aynı şekilde Neptün'ün de Venüs'e ve Merkür'e olan karesi kadının da bunlarla uğraştığını gösteriyor ama daha çok savaşan erkek olmuş gibime geldi (kare ve zıttan)

Güneş-Neptün karesi erkek belli eder mi etmez mi bilemem ama hayal ettiğinden daha farklı şeyler bulmuş olabilir bu ilişkide,yani öncesinde kurduğu ütopya kadar güzel olmama ihtimali var,yok değil.Plüto da kendini ilerde gösterirse sırf bundan gösterir zaten.
Ama Neptün-Plüto olumlu açısı da var o yüzden ilişki yıkıma uğrar mı yoksa sadece ağır bir imtihandan geçerek kalır mı onu Allah bilir.
Şimdi gelelim sendeki haritaya orada da Güneş-Satürn&Uranüs karesi zaten onun sorumsuz bir profil çizmesine sebep oldu,doğrudan erkeği etkiledi yani.Özellikle de Satürn ve Uranüs'ün 12.evde olması gizlilikleri ve gizliliklerin açığa çıkmasını tetikledi. (Burada yine eve bağlı yorum yapamadım)

Burada bu kadarını görebildim,yazarken de telefon trafiğime takıldım,dikkatim dağılıp da yazmayı unuttuğum bir şey olduysa yeniden görürsem yazarım.Tabiki Sinastri ve Drakonik'te de saklı kalan yanlar vardır ama Kompozitten bunları çıkarttım ablam gülücük

RE: Kompozit Harita - dilek8855 - 03-09-2017 05:44 PM

cnm ben tekrar bi harita daha atmıştım sana, yeni tanıştık ilkin sıcaktı ama soğuk davrandı falan demiştim, (bu sabah da sıcak davrandı. dengesizlikte beni aştı) doğum saati belli değil.. buda yine yengeç hatta alevi ama alevi oluşuna daha çok sevindim, insan sevgisi var içlerinde falan demiştim..

bak şimdi 2 haritayı yan yana koycam şimdi, birde böyle karşılaştırır mısın?
soldaki bizim, sağdaki evli arkadaşların haritası..
(doğum saatleri kesin değil, evler doğru değil yani..)

[Resim: qn2yl9ts.jpg]