Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.
Venüs & Mars - Yazdırılabilir Sürüm

+- Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz. (http://www.astrosohbet.com/forum)
+-- Forum: ASTROLOJİ (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Forum: İLİŞKİLER ASTROLOJİSİ (/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Konu: Venüs & Mars (/showthread.php?tid=1225)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

RE: Venüs & Mars - mutluluklar - 09-26-2011 04:39 AM

kovalar aldatmaz bırakıp giderler, o entrikaları akrep ikizler balık etkili kişiler yapar ;)

RE: Venüs & Mars - Mavisahram - 09-26-2011 10:51 PM

Aynen kova veya ay kova... sadece uzaklasirlar.... ama artik bi cikar yollarida yoksa...kaladabilip kabullenmeye dogru bir yol alabilioyor... ya da bu kabullenmeyi yalnizlik olarak kabul edip...yalniz da yasayabilirler.. özgürlük ne de olsa...

RE: Venüs & Mars - ELF - 09-26-2011 11:17 PM

(09-26-2011 10:51 PM)Mavisahram Yazılan:  Aynen kova veya ay kova... sadece uzaklasirlar.... ama artik bi cikar yollarida yoksa...kaladabilip kabullenmeye dogru bir yol alabilioyor... ya da bu kabullenmeyi yalnizlik olarak kabul edip...yalniz da yasayabilirler.. özgürlük ne de olsa...
Kovalar özellikle de ay kovalar,özgürlük dürtüsünün ihtiyaçları konusunda farkındalık kazanana kadar gayet te çapkınlar,her an her kesle flört halindeler bira plutonikse veya venüs-mars konumuda destekleyiciyse tam ıssız adamlar

RE: Venüs & Mars - Félicé - 09-27-2011 12:06 PM

Bu kovalar sizin anladığınız gibi flört etmiyorlar inanın:D Flört anlayışları merak üzerine kurulu ve bağımlılık isteyen kişiler bilgi de vermiyorsa kaçmak kaçınılmaz oluyor.. Sizin derinlikli ilişki ihtiyacınız ki adına flört bile demezsiniz, kova ile tatmin edilemezhehee Hatta kova etkililer flört ettiğini bile fark etmiyor olabilir..

RE: Venüs & Mars - merkürijüp - 09-27-2011 02:49 PM

Kova etkili kişiler kolay vazgeçebiliyor diye biliyorum yani bir boğa gibi ilişkisi için sabretme, çabalama onlarda olamıyor. Birde değişikler, gizli yanları var yani ilişki onlarda bir anda bitebiliyor.

RE: Venüs & Mars - Mavisahram - 09-27-2011 06:34 PM

(09-26-2011 11:17 PM)ELF Yazılan:  
(09-26-2011 10:51 PM)Mavisahram Yazılan:  Aynen kova veya ay kova... sadece uzaklasirlar.... ama artik bi cikar yollarida yoksa...kaladabilip kabullenmeye dogru bir yol alabilioyor... ya da bu kabullenmeyi yalnizlik olarak kabul edip...yalniz da yasayabilirler.. özgürlük ne de olsa...
Kovalar özellikle de ay kovalar,özgürlük dürtüsünün ihtiyaçları konusunda farkındalık kazanana kadar gayet te çapkınlar,her an her kesle flört halindeler bira plutonikse veya venüs-mars konumuda destekleyiciyse tam ıssız adamlar

Ozaman ben bir issiz kadinim gülücük Acikcasi sevmiyorum kalabaligi, insanlarin gündelik konusmalarini... olmuyor kendimi zorlayamiyorum.. yoruyorum yoksa.. ya acikcasi flört nedir? Yani biriyle bir muhabbet etmek flört sayiliyorsa onu bilemiyecegim...
Evet bir farkindalik dedin, hayatim bir anda degisti ve suan bir ay bogasiyla evliyim... Ben birakmayinca birakmaz beni biliyorum...
Acikcasi Issiz adam filmindeki basrolü oynayan Cemal hünal ismi sanirim bir ay kovasi ve venüs akrep gülücük Rolü tam uymus ona...

RE: Venüs & Mars - ELF - 09-27-2011 09:06 PM

Canlı bomba olmaktan iydir ıssızlık:D

Ben yürüyen bomba gibi hissediyorum,hatta bugün nerdeyse kendimi ihbar edecektim alın ehliyetimi ve beni kamusal alana yasaklayın,ev ahalisini de koruma altına alın diye puhaha3

RE: Venüs & Mars - katmer - 10-13-2011 05:21 PM

hüüüü ağlayım ben yaaaðla... benim yarim güneş kova ay kova yükselen yay....valla akrep damarım tutarsa şişlerim onu...ya benimsin ya toprağın uleeenn

RE: Venüs & Mars - ELF - 10-13-2011 06:28 PM

(10-13-2011 05:21 PM)katmer Yazılan:  

hüüüü ağlayım ben yaaaðla... benim yarim güneş kova ay kova yükselen yay....valla akrep damarım tutarsa şişlerim onu...ya benimsin ya toprağın uleeenn

Uyuzluk etmiim ama bu kadar kova ve yay etkisinde cevap toprağın olabilir:D

Şaka bi yana kovalar ne olsa satürn etkilier ve sabit insanlar sevdikleri ve kalmayı iradeleriyle seçtikleri ilişkilerde de gerektiği kadar sabitlergülücük

RE: Venüs & Mars - katmer - 10-13-2011 07:12 PM

(10-13-2011 06:28 PM)ELF Yazılan:  
(10-13-2011 05:21 PM)katmer Yazılan:  

Uyuzluk etmiim ama bu kadar kova ve yay etkisinde cevap toprağın olabilir:D

Şaka bi yana kovalar ne olsa satürn etkilier ve sabit insanlar sevdikleri ve kalmayı iradeleriyle seçtikleri ilişkilerde de gerektiği kadar sabitlergülücük

uyuzluk etmedin o toprağım toprağım hakaten.....sabitliiğine laf yok zaten...ama ne bilim ya güneş-- ay --yükselen hep hava gurubundan o yüzden beni diken üstünde tutuyo bu durum...ama dediğin şey rahatlattı yine... venüsüde oğlakta bu iyi sanırım....ama şişliycek potansiyele sahibim bu sefer ben onun toprağı olurum:D