Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.
Kompozit Harita - Yazdırılabilir Sürüm

+- Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz. (http://www.astrosohbet.com/forum)
+-- Forum: ASTROLOJİ (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Forum: İLİŞKİLER ASTROLOJİSİ (/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Konu: Kompozit Harita (/showthread.php?tid=1289)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

RE: Kompozit Harita - astrosohbet - 03-10-2016 04:04 AM

Kompozit Haritada Güneş erkeği, Ay ise kadını temsil ediyor
-kompozitte burçlara bakmıyoruz, açılara ve evlere bakıyoruz-

örneğin Kompozit haritada Ay Satürn ile sert açı yapıyor olsun
bu ilişkide kadının kısıtlanması, mutsuzluğu vb ihtimalleri düşünebiliriz

Kompozit haritada Güneş ve Ay arasında kavuşum, 60'lık veya 120'lik olması iyidir

RE: Kompozit Harita - dilek8855 - 02-22-2017 10:32 PM

eski dosttan düşman olmazmış gülücük)

geçen hafta eski sevgilime ateş püskürüyordum gülücük)
bugün tamamen rastgele suratını tavşan gibi yapıp rastgele bulunduğum ofise dalınca gülmekten ne öfke kaldı ne sinir :D

şebelek tavşan ya :D

tr venüs kavuşum composite kuzey ay düğümü gülücük

Cvp: Kompozit Harita - BayanKararsız - 02-23-2017 02:14 AM

(02-22-2017 10:32 PM)dilek8855 Yazılan:  eski dosttan düşman olmazmış gülücük)

geçen hafta eski sevgilime ateş püskürüyordum gülücük)
bugün tamamen rastgele suratını tavşan gibi yapıp rastgele bulunduğum ofise dalınca gülmekten ne öfke kaldı ne sinir :D

şebelek tavşan ya :D

tr venüs kavuşum composite kuzey ay düğümü gülücük

Ahahaha :D Alemsin ablam ya :D Bugün 6 yıllık olayım yine bittibitiyor.kom oldu,hatta bitti diye düşünüyorum ama buna güldüm ve benim de kompozit transitlerine bakasım geldi,dur bakayım :

Olumsuz açıları yazayım sadece,olay olumsuz zaten,harita da maşallah şenlik!!!

Kompozit Güneş kare tr Neptün ve tr Şiron'a
Kompozit Ay kare tr Satürn'e
Kompozit Merkür kare tr Güneş ve Merkür'e
Kompozit Venüs kare tr Şiron
Kompozit Mars kare tr Jüpiter&Uranüs'e
Kompozit Jüpiter kare tr Güneş&Merkür'e,45'lik tr Ay
Kompozit Satürn kare tr Ay ve Plüto'ya,45'lik tr Merkür
Kompozit Uranüs kare tr Güneş-Merkür,Neptün ve KAD'a,ayrıca 45'lik Plüto'ya,
Kompozit Neptün kare tr Şiron'a
Kompozit Plüto zıt tr Mars ve Uranüs'e,kare tr Plüto'ya,
Kompozit Şiron kare tr Venüs'e
Kompozit ASC zıt tr Ay ve Satürn'e
Kompozit MC kare tr Satürn'e

Sanırım ayrılık için daha ideal bir kombinasyon olamazdı,zıtlıklar kareler içim şişti...

RE: Kompozit Harita - Ahmeedd - 02-23-2017 08:44 PM

Minör açıları pek sallamayın. Şahsen ben takmıyorum bile. Haritada zor açıların olması da iyidir. Zorlukların altından beraber kalkarsınız.

Cvp: Kompozit Harita - BayanKararsız - 02-23-2017 11:51 PM

(02-23-2017 08:44 PM)Ahmeedd Yazılan:  Minör açıları pek sallamayın. Şahsen ben takmıyorum bile. Haritada zor açıların olması da iyidir. Zorlukların altından beraber kalkarsınız.

Bana dediyseniz teşekkürler ama 1.si minör açı dediğiniz 30'luk ve 45'lik mi?İkincisi de maalesef kalkamadık,bittiğini düşünüyorum,dönüşü olur mu bilmiyorum,zannetmiyorum da...

RE: Kompozit Harita - dilek8855 - 02-23-2017 11:58 PM

@Ahmeedd

zor açıların olması iyidir demişsin ya cidden şu harita uzaktan sana nasıl görünüyor? makara)))

minicik ama minicik bir transit ile feci bir şekilde sona erdiği için....

(bu arada yorum beklemyrm yanlış anlama 2 3 cümleyle ne derdin?onu merak ettim gülücük

[Resim: qb29Xq.gif]

RE: Kompozit Harita - BayanKararsız - 02-24-2017 12:23 AM

Dilek abla bana sormadın ama Uranüs ve Satürn ilişkinin netliğini baştan çizdirmis,özellikle de erkek kişinin,o iki gezegen hem 12.evde hem de Güneş'e kare,erkeğin kendini ifade etme sorunları ya da gizliliğe meyilli olduğunu söyleyebilirim,sen ise pekçok kriterde uyum sağlıyor gibi olmana rağmen sanki bir nebze agresyon ya da o kişiye karşı güvensizlik hissetmişsin,ama sanki kişinin gizlilik dürtülerine rağmen telepati kurup hissediyordun ya da bana öyle geldi

Cvp: Kompozit Harita - dilek8855 - 02-24-2017 12:55 AM

(02-24-2017 12:23 AM)libr(a)quarius95 Yazılan:  Dilek abla bana sormadın ama Uranüs ve Satürn ilişkinin netliğini baştan çizdirmis,özellikle de erkek kişinin,o iki gezegen hem 12.evde hem de Güneş'e kare,erkeğin kendini ifade etme sorunları ya da gizliliğe meyilli olduğunu söyleyebilirim,sen ise pekçok kriterde uyum sağlıyor gibi olmana rağmen sanki bir nebze agresyon ya da o kişiye karşı güvensizlik hissetmişsin,ama sanki kişinin gizlilik dürtülerine rağmen telepati kurup hissediyordun ya da bana öyle geldi

vay anasını sayın seyircilerrr !

ablam harikasın!!!

fazlası var eksiği yok yorumun!
kendini ifde etme sorunu aşırı çoktu.. babasından koktuğu için tam bir kesinleştirememe gizli tutma isteği falan vardı...

ama doğru ben resmen onun ruhunu okuyordum! mayıs başı ayrıldığımızda 1 ay sonra arkadaşıma aniden aşık olduğunu ve direk evlilik teklifi ettiğini söylidiğinde şaşırmadım hissetmiştin çünkü transitlerinde hep yeni bir aşk vardı... ama beni çok kırmıştı anlatmıştım geçen yıl forumdada ya hep beni kötülemiş arkamdan.. bende işte o ay mars karesi... bunu rezil eTtiim rezil hem kıza hemde bütün işyerine...

ayy dur senden rica etsem bi harita daha bakar mısın? :D
bu çocukta 4 yıldır selamlaştığım ama muhabbetimin omadığı birisi.. derken bu hafta bi garip bişi oldu 2 gündür hep denk geliyoruz bina içinde ve aşırı bakıyor böyle direk gözümün içine :D

yanlzı bişi ddicem. bende yengeçlerden yana şans su gibi :D
28 haziran 1984, yukarda bahsettiğim 27 hazrian 1985,
budaaa 26 haziran 1986 :D :D :D

ama doğum saati kesin değil. evler doğru olmayabilir :/

[Resim: ZZ1AkG.gif]

RE: Kompozit Harita - BayanKararsız - 02-24-2017 01:12 AM

Ablam ben bunu yorumlarım da Davison yorumlaması Kompozit'ten farklı değil mi? Ben yine Kompozit gibi yorumlamaya çalışacağım ama tutarsız bir yorum olursa kompozitini at,onu denerim gülücük

Şimdi ilk olarak Ay-Plüto zıtlığı dikkatimi çekti ve Ay 10.evde,Plüto 5.evde,bu ilişkiye bakış açın biraz daha mantık ekseninde olur gibime geliyor,hani şöyle ki "Bu beni sever,sadık olur,ben de geçimli olur" der gibi,ama bir yandan da bununla olsa bile aşkı yaşama anlayışında zıtlıklar olabilir,çünkü yine Ay sensin,Plüto 5.evde bu aşkın yaşatacağı dönüşümler veya yaşanma şekli olsa bu sana zıt gelebilir,ama bir yandan da hayallerine hitap edebilir,olması için senin ve karşı tarafın törpülemesi gereken yanlar olabilir çünkü Güneş'de erkek olduğuna göre Satürn ve Uranüs'le kare açıları var,yani aslında biraz toleransla belki güzel olur,ama getireceği dönüşümler seni korkutarak vazgeçirebilir gibime geldi gülücük

RE: Kompozit Harita - dilek8855 - 02-24-2017 01:15 AM

ayhh ben safoz davidsonu mu atmışşım :D

hemen dzeltip kompoziti atıyorum az bekle cnm bi yere kaybolma :D