Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.
Kompozit Harita - Yazdırılabilir Sürüm

+- Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz. (http://www.astrosohbet.com/forum)
+-- Forum: ASTROLOJİ (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Forum: İLİŞKİLER ASTROLOJİSİ (/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Konu: Kompozit Harita (/showthread.php?tid=1289)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

Cvp: Kompozit Harita - BayanKararsız - 02-24-2017 01:20 AM

(02-24-2017 01:15 AM)dilek8855 Yazılan:  ayhh ben safoz davidsonu mu atmışşım :D

hemen dzeltip kompoziti atıyorum az bekle cnm bi yere kaybolma :D

Ahahaha :D Ben de bir bildiği vardır dedim saf saf yorumladım :D

RE: Kompozit Harita - dilek8855 - 02-24-2017 01:21 AM

geldim canem. lakin adamn doğum saatini rastgele 12 aldım. yani evler kesin değil gülücük

[Resim: P0EYg9.gif]

Cvp: Kompozit Harita - BayanKararsız - 02-24-2017 01:23 AM

(02-24-2017 01:21 AM)dilek8855 Yazılan:  geldim canem. lakin adamn doğum saatini rastgele 12 aldım. yani evler kesin değil gülücük

Hoş geldin ablam,o zaman sinastri at istersen,en azından senin ev konumlarına göre daha net konuşabilirim gülücük

Ama yine gezegen uyumlarına bakmaya kalkarsam deminkiyle benzer şeyler çıkar,ama burada er kişi daha sorunlu bir profil çizer diyebilirim maalesef..

RE: Kompozit Harita - dilek8855 - 02-24-2017 01:29 AM

Himm.. adamimiz yengec ay burcu balik asiri sakin birisi ama diyorsun bnm yanimda adam delirir gülücük)

Neyse dur sinastriyi atiyom simdi

RE: Kompozit Harita - dilek8855 - 02-24-2017 01:35 AM

[Resim: DPkEkZ.gif]

RE: Kompozit Harita - BayanKararsız - 02-24-2017 01:55 AM

Ooo şenlik bir harita :D ama elimden geldiğince yardım edeceğim ablam gülücük

5.evindeki uyarılma çok güzel,Merkür ve Venüs,ama onun Merkür'ü ile senin Venüs'ün arasındaki kare renkler&zevkler farkı verebilir,ama bir yandan da nedense bugüne kadar kare burç olmasına rağmen gözlemlediğim Aslan-Akrep kombinasyonları hep anlaşabilen tiplerdi,o yüzden bu kareyi ufak zevklerde anlaşmazlıklara yorabilirim,atıyorum mobilya rengi gibi (doğrulamak istersen giyimine dikkat et,ne kadar seni çekecek :D )

8.evindeki Güneş'in ile Juno'nun ve Satürn'ün kavuşumu bende şunları uyandırdı; evet hoş sayılabilir ama 8.evdeki Güneş sana tutku verirken,onun haritasındaki Satürn seni frenleyebilir,o kişi sana oranla daha muhafazakar olabilir ya da sen daha muhafazakar davranmak ve olmadığın bir kalıba girmek zorunda kalabilirsin..

Senin 2.evine düşen onun Şans Noktası maddi yönden şans verebilir ama senin Jüpiter'in de Satürn'ü ile zıt açısı (Jüpiter-Satürn zıtlığı 2-8 aksında belki de demin dediğimin aksine hakkın olan bir maddi kazançtan alıkoyabilir)

Senin 12.evine gelen Ay,Vertex ve Jüpiter ilgini onda bayağı topluyor olabilir (keşke onun da evlerini bilebilseydik gülücük )

Onun Güneş'i ile senin Şiron'un kavuşumu belki bir yarasını sarmana delalettir ama Güneş-Uranüs&Satürn ve Neptün zıtlığı beni korkuttu,demin kompozitte ve yanlışlıkla yorumladığım Davison'da bahsettiğim gibi ilişkinin getireceği dönüşümlere karşı korku oluşturan durumlar olabilir.

Güneş'in ve Merkür'ün Ay'ı ile kare bazen onu anlamama sebebin olabilir bu ablam,biten ilişkimden bu durumu fazlasıyla biliyorum ki kare bile yapmıyordu (Terazi-Oğlak oluşu yeterliydi)

7.evine sadece Plüto'su düşüyor,diğer haritalardan da vurguluyorum ki evlilik olursa iki taraf için de kesinlikle değişimler-dönüşümler var!

9.evine düşen Uranüs'ü sende 9.ev konuları hakkında anlık değişiklikler yaptırabilir.

Yükselen&Mars-Güneş karesini neye yorabilirim,onu bilemedim,onun karakteriyle senin dışa yansıttığın imajın arasında bir anlaşmamazlıkları ve kavgaya varacak tartışmaları oluşturabilir sanki.

Ama senden yana gerçekten sevgi olur,onun da evlerini bilseyim keşke ve çok daha güzel şeyler söyleyebilseydim,açılar her iki taraftan da birçok şeyde feragat istiyor gibi..Bazen iki iyi insan da anlaşamayabiliyor.

****Şimdi girip ikinci kere baktım,bazı eklemeler daha yapayım şuraya:

Onun Ay'ının senin Satürn ve Uranüs'üne 60'lık yapması güzel,bu senin bağlanmana veya annesine saygı duymana neden olabilir gülücük

Senin Mars ve ASC'nin onun Merkür'üne ve Satürn'üne üçgen olması da güzel bir şey,ama sanki daha çok seni özverili ve sakin kılan bir kombinasyon gibi.

Onun Ay'ı ve senin Venüs'ün açısı da güzel,ama bir ilişkiyi ne kadar tetikleyen bir açı onu bilmiyorum.
Güneş-Venüs üçgeni de güzel gülücük

Ben niye başta o kadar olumsuzu gördüm ki :D
Olumlular da var ama ne ne kadar neyi götürür onu çözemedim,hayırlısı olsun,burada gerçekten mutlu olmasını dilediğim insanlardan birisin ne kadar tanışmıyor olsak da gülücük

RE: Kompozit Harita - Ahmeedd - 02-24-2017 09:34 AM

Harita genel olarak fena değil ama şanslı bir çift değilmişsiniz. Jüpiter 4.evde olmasına rağmen kuzey düğümle kavuşmuş. Tüm şans gitmiş. Kuzey düğümle kavuşan gezegenler gücünü yiritir. Venüs pluto karesi de sizi çok tutkulu yapar. İkinix de ayrılmış olsanız bile üstünüzden bunu atmakta çok zorlanırsınız

Cvp: Kompozit Harita - dilek8855 - 02-27-2017 01:35 AM

(02-24-2017 09:34 AM)Ahmeedd Yazılan:  Harita genel olarak fena değil ama şanslı bir çift değilmişsiniz. Jüpiter 4.evde olmasına rağmen kuzey düğümle kavuşmuş. Tüm şans gitmiş. Kuzey düğümle kavuşan gezegenler gücünü yiritir. Venüs pluto karesi de sizi çok tutkulu yapar. İkinix de ayrılmış olsanız bile üstünüzden bunu atmakta çok zorlanırsınız

Dogru.. Gercekten herkes bize karsiydi..

Kendi kiz arkadaslarim bile o cocuk senin yanina yakismiyo diyorlarsi..

Umut sifirdi yani.... :(

RE: Kompozit Harita - dilek8855 - 02-27-2017 01:46 AM

@libra95aquarius

Agzina saglik cnm gülücük

Ankaraya misafirligw gelmistim. Yeni bakabildim foruma gülücük

Ozveri vurgusunu gorebilmen cok iyi olmus..

Facesini kurcalarken cocugun alevi oldugunu gordum gülücük yanlis anlasilmasin ben insan ayirt etmem ama benim yobaz ailem ve yobaz isyerime bol bol sinir bozmalari icin malzeme olcak gibi duruyor..

Ama bi yandan benim icim dahada cok isindi ona.. Tanidigum butun alevilerdeki insan sevgisi, dindar gecinen yobazlara bin basar!..

Gercekten bu adam bosandigimi ogrendigi an bana burun kivirmaz.. gercekten bana deger verir.. istedigim huzuru verebilir.. tuhaf daha ortada 3 5 bakismadan ote bisi yokken o guveni umudu verdi bana... gülücük

Bu arada 3.28 junosuyla 3.26 gunesimin kavusmasi ilginc..
Tek basina bile evlilik simgesiymis.. oguzhan ceyhanla esindede varmis bu aci. Esini juno reginam diye seviyormus..

Bakalim zamsn neler getirecek?... gülücük

Cvp: Kompozit Harita - BayanKararsız - 02-27-2017 02:58 AM

(02-27-2017 01:46 AM)dilek8855 Yazılan:  @libra95aquarius

Agzina saglik cnm gülücük

Ankaraya misafirligw gelmistim. Yeni bakabildim foruma gülücük

Ozveri vurgusunu gorebilmen cok iyi olmus..

Facesini kurcalarken cocugun alevi oldugunu gordum gülücük yanlis anlasilmasin ben insan ayirt etmem ama benim yobaz ailem ve yobaz isyerime bol bol sinir bozmalari icin malzeme olcak gibi duruyor..

Ama bi yandan benim icim dahada cok isindi ona.. Tanidigum butun alevilerdeki insan sevgisi, dindar gecinen yobazlara bin basar!..

Gercekten bu adam bosandigimi ogrendigi an bana burun kivirmaz.. gercekten bana deger verir.. istedigim huzuru verebilir.. tuhaf daha ortada 3 5 bakismadan ote bisi yokken o guveni umudu verdi bana... gülücük

Bu arada 3.28 junosuyla 3.26 gunesimin kavusmasi ilginc..
Tek basina bile evlilik simgesiymis.. oguzhan ceyhanla esindede varmis bu aci. Esini juno reginam diye seviyormus..

Bakalim zamsn neler getirecek?... gülücük

Vaaay,hadi inşallah hayırlısı ve güzeli olur senin için gülücük <3
Yalnız ben sana küstüm,insan Ankara'ya gelir de bana haber vermez mi?Misafirim olurdun ablam ya,bir dahakine inşallah diyelim gülücük