Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.
Kompozit Harita - Yazdırılabilir Sürüm

+- Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz. (http://www.astrosohbet.com/forum)
+-- Forum: ASTROLOJİ (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Forum: İLİŞKİLER ASTROLOJİSİ (/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Konu: Kompozit Harita (/showthread.php?tid=1289)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

RE: Kompozit Harita - BayanKararsız - 02-27-2017 07:03 AM

Ayrıca akşam çok yorgunlukla yazdım,Aleviler'deki sevgi duygusuna ben de katılıyorum gülücük

Cvp: Kompozit Harita - Kumsal - 02-27-2017 12:31 PM

Karnim acken ben ben degilim ama sormaya calisayim.
Kuzey ay dugumu niye kotu etki eder, gidilen yon tekamul icin gerekli yon olarak olumlu olmasi gerekmez mi?

Dilek insallah gonlune gore birini bulursun,sever sevilirsin

Benim de komposit harita aklima geldi. Dilek' e vaktiyle ucundan sormustum. 4. Ev saturn- pluto 10
Ev gunes,kad,venus kavusum. Asc aslan. Ve bu kavusum boganin son derecelerinde. 11. evde mars chiron kavusumu var 5. Evde uranuse zit. Pek hayirli degil gibi ama 10. Ev dolu.
En iyisi haritayi atmak gülücük

RE: Kompozit Harita - BayanKararsız - 03-01-2017 02:18 AM

Kumsal,istersen haritayı at bakmayı deneyeyim,okuyunca şu an gözümde canlanmadı maaesef :( KAD gidilen yön olsa da gidilecek yöne gitmek için vermemiz gereken imtihanlarımız var,bu yüzden olumsuz sanırım gülücük

RE: Kompozit Harita - capri - 03-01-2017 09:58 PM

Fena değil sanki. Peşin yazayim kompozit haritanın mantığını bilmem. Yani niye bakarlaramacı nedir bilmiyorum. 10 dk önceye kadar ne olduğunu da bilmiyodumalkis
Neysegözkýrpma İçsel gezegenler birbiryle temasta. Sinastri için venüs-merkür kavuşumu son derece iyi bi açı sayılabilir hem de 5. evdeymişcanım benimcanımsın Bu ikiliye jüpi karşıt açısının ilişkiye biraz hareket getireceğini düşünüyorum. Mars çok aktif değil çünkü haritada. Bi diğer aradığım şey de satürn açısıydı. Ayla yaptığı bi açı var. Bağlılık için iyi bi açı sayılabilir. Fazla etkisi yok diyodum ki ayakucuyla yaptığı kavuşumu gördüm. Ayakucu için başlangıç-bitiş, sahne arkasından her şeyi yöneten gibi tanımlamalar yapılır. İlişki kalıcı ve ciddi olursa ya da öğretici bi şekilde sonlanırsa da hazırlıklı olmak lazımverygood

Cvp: Kompozit Harita - dilek8855 - 03-06-2017 07:36 PM

(02-27-2017 07:03 AM)libr(a)quarius95 Yazılan:  Ayrıca akşam çok yorgunlukla yazdım,Aleviler'deki sevgi duygusuna ben de katılıyorum gülücük

Mayis ortasi arkadasim dogum yaptiginda yine gidicem ins gülücük o vakit gorusebiliriz cnm. Bende cok memnun olurum..

Bu arada gencler toplanin bakin aklima ne geldiii gülücük

Tr saturn natal ayima zit yapiyo die iste ben cok ustun koru duygulari olan bir insanim.. Derinlesmem sabretmem lazim. Emeksiz yemek olmuyo diye dolanip duruyorkeeeen,
Yaradanda tabiri caizse al sana emek dedi makara)

Kendimde baktim cunku simdi haritaya.. Saturn gunes karsitligi yada bi tanecik bi juno acisiyla bu is olmaz...

Kaldi ki gecen crs gidip konusmak icin cok ugrastim.. isle ilgili bisi bahane ettim ama o soguktu.. yani adam bnm farkimda bile degil belkide.. hani karsilikli birseylerden emin olursun ustune gidersin ama bu haldeyken cabalamak cook anlamsiz.. vazgectim maalesef..

RE: Kompozit Harita - say24 - 03-06-2017 09:55 PM

Kurtulmak, bitirmek için sürekli dua ettiğim bir kompozit haritası bu erkek benim yıllardır yakın bir dostumdu sonra dostluğumuz ani bir şekilde sevgiye dönüştü. Hislerim fazlasıyla yoğundu sonra sorunlar yaşamaya başladık artık sorunları çözemeyeceğimizi fark ettim ve bitirdim. Yeni bir hayata başlayacaktım çevrem değişecekti onu o hayata layık göremedim 7 ay dayanabildim sonra bana yanlış bir sözde bulundu sevgime nankörlük etti ve ondan nefret ettim sonra düşünmemeye, aklıma gelmemeye başladı 4 ay sonra yeniden karşıma çıktı ve kendini hatırlattı. O günden sonra 3 ay başkasını düşünemedim. 3-5 kere kendini hatırlattı bana. Ama artık eminim onu unutabildim, eskisi gibi bir şey hissedemiyorum.

Sizce neden onu zor unutabildim?
[Resim: 9Q59B5.png]

RE: Kompozit Harita - BayanKararsız - 03-07-2017 03:40 AM

Dur bakalım Dilek ablam ya zamanı değildir ya da o kişi değildir,durum her ne ise pes etmek yok,bak transit Satürn 5.evinden geçen ben söylüyorum bunu :D

Say24 bunu Placidus olarak da atabilir misin?Whole Sign'a alışkın değilim,daha net yorumlar yapabilmek isterim,sadece açılardan yola çıkarsam,Güneş karşı taraf Ay sen olsan Ay-Merkür 45'lik (minör açı da olsa önemserim) duyguların ve mantığının çatışması,Ay-Jupiter karesi ise Jüpiter'e normalde şans desen senin için pek şans olmayan durumlar veya karşılaşmalar olarak nitelendirebilirim.Ve Satürn-Uranüs karesi de durumu etkilemiş olabilir (astrolojik anlamda tam olarak mantığını ifade edemiyorum,3.evimdeki baskı devam ediyor malumun,kendimi net ifade edemiyorum :D )
Ayrıca Ay-KAD bağlantısı da sende bu ilişkiyi derinleştirmiş olabilir.Placidus olarak da yollarsan ev yorumlarını sanırım daha net olarak yazabilirim gülücük

RE: Kompozit Harita - say24 - 03-07-2017 11:04 AM

Yorumların için teşekkür ederim Libr(a)quarius95 gülücük Evet dediklerinin birçoğunu yaşadım önceki yaşadığım iki ilişkideki hislerime oranla bu kişiye karşı daha derindi duygularım bir de duygu ve mantık çatışmasına çok güzel değinmişsin. Ki ben ilişkilerde mantıktan yana biriyim normalde fakat bu kişiyleyken mantık denen bişey kalmadı bende pek. Gerçi yine aklımı dinledim ve "Artık yeter bu durum nereye kadar sürecek böyle?" dedim, bitirdim. Etkisinden de biraz zor çıktım ama çıktım yine de :D

Bu da Placidus'a göre çıkmış haritamız
[Resim: r3V92a.png]

RE: Kompozit Harita - BayanKararsız - 03-08-2017 01:43 AM

Rica ederim gülücük Şimdi de evlere göre bakınca 11.evdeki Uranüs ve Neptün'den arkadaşlıktan dönüşme bir ilişki olduğu çıkar,Neptün-Satürn açısına gelince "Hayaller ve hayatlar!" demiş resmen.Aynı şekilde 2.evdeki Satürn'ün 5.evdeki ve Aslan burcundaki Güneş ile kare yapması bana erkek figürünün kendisini abartan ve ilişkide sorumsuz davranan taraf olduğunu çağrıştırdı,özellikle ilişkinin maddi kısımlarında olabilir bu (özel günleri kutlamak veya gidilen yerlerde hesap ödemek gibi).
Ayrıca 6.eve düşen gezegenler ilişkide eşitsizlikler olduğunu da ifade ediyor bana,Merkür 6.evde ve kişiler arası bilgi,kültür veya iletişim yetenekleri/stilleri arasında bariz farklar olduğunu söyleyebilirim.6.evdeki KAD'da yine bu ilişkiyi imtihan eden şeyin bu eşitsizlikler olduğunu gösteriyor olabilir.
7.ev zaten boş (astreoidleri de aslında karışık haritalarda önemserim ama bu haritaya baktığında ilerde bittiğine binlerce kere dua edeceğini hem görüyorum hem hissediyorum forumdaşım gülücük ) ama yönetici gezegeni yine 6.evde;yani yine eşitsizlik,ilişkide kesinlikle hiyerarşi ve bir tarafın kendini abartması vardı.

9.evdeki Plüto dikkatimi çekti,retro halde ne kadar etkiler bilmiyorum ama özellikle erkeğin hayata bakış açısını ya da bazı alışkanlıklarını oldukça etkilemiş olmalı (olumlu yönde gibi geldi) çünkü Plüto-Güneş açısı var,Ay ile yok,senin iç dünyanda kalıcı ve aşırıya kaçan bir değişim yaptığını söyleyemem.
Ayrıca 8.evdeki Şiron'un Güneş'le kare açısı da erkek profilinin ilişkiye yaklaşımıyla ilgili dengesizliklerinin olabileceğini çağrıştırdı bana.

Özetle forumdaşım o daha hisliymiş gibi lanse etse de sen daha hisli ve metanetli olmuşsun,umarım hakkında en güzeli olur gülücük

RE: Kompozit Harita - say24 - 03-08-2017 03:09 AM

Ağzına, yüreğine sağlık güzel yorumların için gülücük Evet aramızda kesinlikle farklılıklar vardı her ne kadar zamanında iyi iki dost olmuş olsak da. İletişimsel olarak aslında çok iyiydik her gün saatlerce konuşurduk (Sinastri'de Merkür-Venüs Aslan'ıyla Merkür'üm kavuşumda). Abartı var demişsin karşı taraf Aslan stelyumuna sahip (Mars, Merkür, Venüs) bir Başak. Abartı hep ondaydı.

Bir de o bana oranla insanlara daha soğuktur ve düşüncesizce davranır ama ben asla unutmam hiçbir şeyi her konuda düşünceli davranırım ve herkese herşeye karşı hep sıcakkanlı olmuşumdur.

"Hayaller ve hayatlar" sözüne kesinlikle katılıyorum! Çok deneyimledik çünkü :D

Daha önce de dedim diye hatırlıyorum bu kişiyle sadece 7 aylık bir etkileşim oldu sevgili olmadık hiç. Görüşmeyi kesen bendim artık sevgim bitmişti hatta kendisi daha sonra hiç umrumda olmadı ta ki 3 ay sonra kendini hatırlatana kadar. İlk 2 kere çıktı geldi benden bir tepki göremeyince gitti 1 ay sonra yeniden geldi ve 3 kere çıktı karşıma. Yine tepki görmeyince artık çıkmıyor karşıma. Bir daha çıksın da istemem açıkçası.

Etkileşim sürecindeyken en çok yıpranan ben, en çok kendini yücelten karşı taraftı. Benim duygularım bitti artık umrumda da hiç değil yeni birine adımlar atmaya başlıyorum, o hala beni unutamadı (sanki).

Ben bu etkileşimin uzun sürmeyeceğinin farkındaydım zaten elbet bir gün biteceğini biliyordum. İyi ki bitmiş gülücük