Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.
Sinastri Haritasında Açılar - Yazdırılabilir Sürüm

+- Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz. (http://www.astrosohbet.com/forum)
+-- Forum: ASTROLOJİ (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Forum: İLİŞKİLER ASTROLOJİSİ (/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Konu: Sinastri Haritasında Açılar (/showthread.php?tid=2868)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

RE: Sinastri Haritasında Açılar - astrosohbet - 11-20-2011 04:53 AM

(11-19-2011 05:33 PM)ebru29 Yazılan:  benimde bir sorum olacak arkadaşlar....erkeğin venüsü ve kadının marsı 150 derecelik açıda ve kadının venüüsü ile erkeğin marsı 120 derecelik açıda olması o aradki belirziliği önler mii..sizce hangisi daha etkili..kararsız kaldım yaaa...:(

120 derecelik açının orbu 4 dereceden daha az ise ve tabii venüs-mars aynı elementte ise olumlu etkisi oldukça belirgin olacaktır.

RE: Sinastri Haritasında Açılar - rakun77 - 11-21-2011 11:13 PM

selamlar... buradaki tüm sayfaları okudum ve işin içinden çıkamadım yardım istiyorum gülücük birini görür görmez çok acayip bir çekim hissettim ve bu her zaman olan bir şey değil. hatta ilk oldu diyebilirim. aynı çekimi onun hissedip hissetmediğini gezegen konumlarından anlayabilir miyiz. aynı dinamikler onda da oluyor mu yoksa bu tek taraflı da olabiliyor mu...

resim yüklemeyi bilmiyorum doğum günlerini yazacağım
ben: 23.01.1977 saat 8.15 izmir

o: 15.01.69

RE: Sinastri Haritasında Açılar - Moda - 11-21-2011 11:22 PM

(11-21-2011 11:13 PM)rakun77 Yazılan:  selamlar... buradaki tüm sayfaları okudum ve işin içinden çıkamadım yardım istiyorum gülücük birini görür görmez çok acayip bir çekim hissettim ve bu her zaman olan bir şey değil. hatta ilk oldu diyebilirim. aynı çekimi onun hissedip hissetmediğini gezegen konumlarından anlayabilir miyiz. aynı dinamikler onda da oluyor mu yoksa bu tek taraflı da olabiliyor mu...

resim yüklemeyi bilmiyorum doğum günlerini yazacağım
ben: 23.01.1977 saat 8.15 izmir

o: 15.01.69

Genelde tek taraflı oluyor bence, ilk goruşte elektrik sanki senin marsına onun gezegenlerinden birkaç açıları var gibi geldi, sen de onun marsını uyarırsan karşılıklı olabilir.
Haritaları açıp bakmadım şuan, mars kısmı da ben,m kişisel fikrim yorumcu değilim hatırlatırım gülücük

RE: Sinastri Haritasında Açılar - rakun77 - 11-21-2011 11:55 PM

Oğlak olduğu için bir soğuk duruşu var çözemedim. ama benim ayım ve venüsüm de onun marsına üçgen açı yapıyor. ve de dediğiniz gibi uranüs kavuşum... ayım ve venüsüm de çarpmış sayabilir miyim.
bir de bu işlerden mars mı sorumlu gülücük)

RE: Sinastri Haritasında Açılar - rakun77 - 11-21-2011 11:59 PM

yani o erkek olduğu için benim onun venüsünü çarpmam gerekmez miydi?

RE: Sinastri Haritasında Açılar - venüs85 - 11-22-2011 12:40 AM

Sinastride erkeğin venüsünün kadının marsına zıt açı yapması, kadının saturnünün erkeğin venüsüne trine yapması ve erkeğin saturnünün ise kadının venüsüne 72lik açı yapması nasıl yorumlanabilir? Bir başka sinastri haritası için ise kadının saturnu erkeğin şironuna zıt açı yaptığı halde, erkeğin saturnu kadının şirona trine yapıyorsa hangisi hangisini bastırır? Bu durum saturn çarpmasını engeller mi? Ayrıca erkeğin marsı ile kadının venüsü arasında trine varsa bu durumda kadın erkeğe çekici mi gelir ve bir de erkeğin venüsünün kadının marsına kare yapması, kadının erkeği maddi anlamda zorlayacağı anlamına mı gelir?

RE: Sinastri Haritasında Açılar - astrosohbet - 11-22-2011 01:04 AM

(11-22-2011 12:40 AM)venüs85 Yazılan:  Sinastride erkeğin venüsünün kadının marsına zıt açı yapması, kadının saturnünün erkeğin venüsüne trine yapması ve erkeğin saturnünün ise kadının venüsüne 72lik açı yapması nasıl yorumlanabilir? Bir başka sinastri haritası için ise kadının saturnu erkeğin şironuna zıt açı yaptığı halde, erkeğin saturnu kadının şirona trine yapıyorsa hangisi hangisini bastırır? Bu durum saturn çarpmasını engeller mi? Ayrıca erkeğin marsı ile kadının venüsü arasında trine varsa bu durumda kadın erkeğe çekici mi gelir ve bir de erkeğin venüsünün kadının marsına kare yapması, kadının erkeği maddi anlamda zorlayacağı anlamına mı gelir?

Edward mı Jacob mı durumu var , anlıyorum gülücük

RE: Sinastri Haritasında Açılar - venüs85 - 11-22-2011 04:18 AM

(11-22-2011 01:04 AM)Yldrm Yazılan:  
(11-22-2011 12:40 AM)venüs85 Yazılan:  Sinastride erkeğin venüsünün kadının marsına zıt açı yapması, kadının saturnünün erkeğin venüsüne trine yapması ve erkeğin saturnünün ise kadının venüsüne 72lik açı yapması nasıl yorumlanabilir? Bir başka sinastri haritası için ise kadının saturnu erkeğin şironuna zıt açı yaptığı halde, erkeğin saturnu kadının şirona trine yapıyorsa hangisi hangisini bastırır? Bu durum saturn çarpmasını engeller mi? Ayrıca erkeğin marsı ile kadının venüsü arasında trine varsa bu durumda kadın erkeğe çekici mi gelir ve bir de erkeğin venüsünün kadının marsına kare yapması, kadının erkeği maddi anlamda zorlayacağı anlamına mı gelir?

Edward mı Jacob mu yazasıya kadar iki satır yorum yapsaydın ben çok mutlu olurdum aslında sayın yöneticim gülücük

RE: Sinastri Haritasında Açılar - astrosohbet - 11-22-2011 04:25 AM

(11-22-2011 04:18 AM)venüs85 Yazılan:  

Edward mı Jacob mu yazasıya kadar iki satır yorum yapsaydın ben çok mutlu olurdum aslında sayın yöneticim gülücük

Edward diyorum yani üstteki ilk seçenek daha uygun ( astrolojik açıdan , diğer faktörleri es geçerek söylüyorum bunu )

Çünkü venüs-mars zıt açıları genelde güzel bir çekim oluşturur , ayrıca satürn üçgenleride ilişkiye istikrar katabiliyor.

RE: Sinastri Haritasında Açılar - venüs85 - 11-22-2011 05:26 AM

(11-22-2011 04:25 AM)Yldrm Yazılan:  
(11-22-2011 04:18 AM)venüs85 Yazılan:  

Edward diyorum yani üstteki ilk seçenek daha uygun ( astrolojik açıdan , diğer faktörleri es geçerek söylüyorum bunu )

Çünkü venüs-mars zıt açıları genelde güzel bir çekim oluşturur , ayrıca satürn üçgenleride ilişkiye istikrar katabiliyor.

Teşekkür ederim Yıldırım ilk anlattığım durum benim için idi, diğer venüsü marsı güzel olan durum da kuzenimkiydi ama sonuç olarak hem kuzenimin sinastrisinde hem de benimkinde saturn çarpması var. Sen onun için %5 bile etkilemez demiştin sanki daha önce öyle bir yazını hatırlıyorum.