Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.
Sinastri Haritasında Açılar - Yazdırılabilir Sürüm

+- Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz. (http://www.astrosohbet.com/forum)
+-- Forum: ASTROLOJİ (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Forum: İLİŞKİLER ASTROLOJİSİ (/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Konu: Sinastri Haritasında Açılar (/showthread.php?tid=2868)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

RE: Sinastri Haritasında Açılar - Ahmeedd - 05-28-2018 03:43 AM

Sinastride ay güneş venüs jüpiter kavuşumları vs iyidir.
venüs mars olumlu açıları da güzeldir
bu gezegenlerin topluca veya tek olarak kuzey ay düğümle kavuşması iyidir.
venüs satürn açıları ilişkiye uzunluk katar.
venüsün satürnle zor açıları ilişkideki zorlukları çözmenize yardımcı olabilir.

RE: Sinastri Haritasında Açılar - Feslegen - 01-24-2019 07:30 AM

Sinastride erkeğin ceresi kadının ayı veya venüsü ile kavuşuyorsa; erkek o kadınla evlenme yönünde bir çekim duyarmış. Bunu kendimle alakalı bir sinastri haritasında da gördüm, ceres-ay kavuşumumuz varmış ve gerçekten bu istek çoktu karşı tarafta.
Sevilay Eriçdem erkeğin haritasında evleneceği kadını direkt ceres gösterir ben ilk ona bakarım diyor.

RE: Sinastri Haritasında Açılar - justicee - 01-24-2019 12:12 PM

Benimle evlenmek istediğini sürekli dile getiren biri vardı.Ceresi güneşimle kavusum ve ayıma 45lik açısı varmıs

RE: Sinastri Haritasında Açılar - picachu - 01-24-2019 11:37 PM

Evt cerese bende baktim... gecen yil benim cok hoslandifm bi cocuk bana yaklasmisti ama bi kiz pesini birakmadi ve onunla birlktelr.. beni gercekten sevmemis demekki.. onun cereside benim ayimla 1orb kavusum.. diger kiza baktigimda o kizin marsi 5orbla onun ceresine kavusmjs....

Cvp: Sinastri Haritasında Açılar - BayanKararsız - 01-25-2019 05:21 PM

(01-24-2019 07:30 AM)Feslegen Yazılan:  Sinastride erkeğin ceresi kadının ayı veya venüsü ile kavuşuyorsa; erkek o kadınla evlenme yönünde bir çekim duyarmış. Bunu kendimle alakalı bir sinastri haritasında da gördüm, ceres-ay kavuşumumuz varmış ve gerçekten bu istek çoktu karşı tarafta.
Sevilay Eriçdem erkeğin haritasında evleneceği kadını direkt ceres gösterir ben ilk ona bakarım diyor.

Yanılmıyorsam Ceres aynı zamanda ebeveynliği de temsil ediyordu,Ay'da aynı zamanda anne figürü olduğundan,Ceres'in de erkek haritasında incelenmesi normal gerçekten.

Cvp: Sinastri Haritasında Açılar - Feslegen - 01-25-2019 07:59 PM

(01-25-2019 05:21 PM)BayanKararsız Yazılan:  
(01-24-2019 07:30 AM)Feslegen Yazılan:  Sinastride erkeğin ceresi kadının ayı veya venüsü ile kavuşuyorsa; erkek o kadınla evlenme yönünde bir çekim duyarmış. Bunu kendimle alakalı bir sinastri haritasında da gördüm, ceres-ay kavuşumumuz varmış ve gerçekten bu istek çoktu karşı tarafta.

Yanılmıyorsam Ceres aynı zamanda ebeveynliği de temsil ediyordu,Ay'da aynı zamanda anne figürü olduğundan,Ceres'in de erkek haritasında incelenmesi normal gerçekten.

Evet anne-çocuk ilişkilerini ve beslenme sorunlarını anlatırmış gülücük
Birleştiği gezenle alakalı konularda sahiplenme, besleme, büyütme enerjisi çalıştırırmış.

Ayrıca erkeğin progres ayı ile kadının progres ceresi kavuşuyorsa da o dönemde erkek kadını evlenilecek kadın olarak görürmüş yine.

RE: Sinastri Haritasında Açılar - Zeyyzeyy - 01-27-2019 04:00 PM

Peki 72 lik açı içinde aynı etkiler söz konusu mu?

RE: Sinastri Haritasında Açılar - Laamimha - 05-12-2020 07:41 PM

Sinastride saturn satürn kavuşumu da tutkal görevi görür mü?

Cvp: Sinastri Haritasında Açılar - BayanKararsız - 05-13-2020 02:05 AM

(05-12-2020 07:41 PM)Laamimha Yazılan:  Sinastride saturn satürn kavuşumu da tutkal görevi görür mü?

Bir etki verse de bildiğim kadarıyla içsellerle olumlu görünümleri de önemli.

Cvp: Sinastri Haritasında Açılar - KBE - 05-14-2020 04:01 PM

(05-12-2020 07:41 PM)Laamimha Yazılan:  Sinastride saturn satürn kavuşumu da tutkal görevi görür mü?

tek başına bunu öngeremeyiz. ama satürnlerin aynı burçta olması, öğrenmeniz gereken derslerin ortak olduğunu gösterir. bu noktada satürn'ün hangi evde olduğu da önemlidir. satürn'ün bulunduğu ev, alınması gereken derslerin hangi hayat alanında öğrenilmesi gerektiğini gösterir. tutkal boyutu için ana akslara bakmak gerekir. ayrıca güneş, ay, venüs, mars gibi kişisel gezegenlerle uyumlu açılar yapması da gerekir. dinamik açılarda da ilişki kalıcı olabilir fakat bu biraz uğraştırabilir iki tarafı da. haritaları görmeden kapsamlı bir yorum yapamayız.