Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.
Evlenilecek eş;bilinçlenme - Yazdırılabilir Sürüm

+- Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz. (http://www.astrosohbet.com/forum)
+-- Forum: ASTROLOJİ (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Forum: İLİŞKİLER ASTROLOJİSİ (/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Konu: Evlenilecek eş;bilinçlenme (/showthread.php?tid=3234)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Cvp: RE: Evlenilecek eş;bilinçlenme - Félicé - 11-10-2009 01:25 AM

aeon Yazılan:
Nevrotik Yazılan:
aeon Yazılan:ileride hayat geçireceğim insanda jupiter ve yengeç etkileri yoğun hat
un olmasını isterim.hatta venüsü oğlakta olursa iyi olur.
YOĞUN koç ve aslan vurgusu ilk anda etkileyici oluyor.ancak , sonradan yontulmamış egoları sinir katsayımı arttırıyor.;)

Zavallı venüs oğlağı hatun, senin oğlaktaki kollektiflerin onun venüsüne dokununca, dünyaya geldiğine pişman olur bence;)

Koç vurguluların, asla yontulamayacak olan 'yüce ego'ları, benim sinirimi o kadar bozuyor ki, 100 m mesafeden kokularını alıyorum.
Lütfen genelleme yapıyorsun deyip, koçlar bu mesaja atlamasın:D

koç burcu bir kızkardeşe sahibim.üstelik güneş venüs kavuşumu da var.egosu firavunla ölçüşecek noktada gülücük)

Allah yardımcın olsun, bizde de var öyle bir ahbap.. 1. evinde ki güneş-venüs kavuşumu yetmiyormuş gibi, uranüsten de zıt açı almış. Tam bir ukala

RE: Evlenilecek eş;bilinçlenme - Glogg - 11-12-2009 03:21 PM

koç ve aslanların egoları fena gerçekten... yükseleni koç, ayı aslan biri olarak oğlaklarıma şükrediyorum ki bazen onların bile yetmediğini hissediyorum. törpülemek gerek nitekim.

Cvp: RE: Evlenilecek eş;bilinçlenme - SeLiN - 11-12-2009 03:23 PM

Glogg Yazılan:koç ve aslanların egoları fena gerçekten... yükseleni koç, ayı aslan biri olarak oğlaklarıma şükrediyorum ki bazen onların bile yetmediğini hissediyorum. törpülemek gerek nitekim.

sen bogasin bence? Fotodaki sensen böyle hoş koç yükselen üstünede mars kocu hatunmu olur canimgülücük)

RE: Evlenilecek eş;bilinçlenme - Glogg - 11-12-2009 03:35 PM

ben pek kız gibi kız değilim aslında maalesef :D

RE: Evlenilecek eş;bilinçlenme - Serena - 11-22-2009 08:53 PM

Oldukça kafam karışık durumda aslında bu konuda. Mars ve Jüpiter etkisinden hoşlanıyorum. Ateş, cazibe ve iyimserlik katıyor bir erkeğe. Ama biraz Neptün etkisi de iyi olur çünkü diğer türlü fazla havai oluyorlar ve konuların derinine inemiyorlar. '' Laylay hohohoyy nerde maç varr ?? '' şeklinde oluyorlar hehee

Erkekte çok yoğun Merkür ve Uranüs etkisini de sevmem. Çok entellektüeller, her konuda çok fazla bırbır yapıyorlar. gülücük)

Cvp: Evlenilecek eş;bilinçlenme - holybomb - 11-23-2009 07:26 PM

pares Yazılan:Güçlü karakterli, marsı güçlü,titiz bakımlı kendine bakan sağlığını önemseyen kültürlü bilgili zeki kendini geliştirmiş duygusal dürüst değerbilir gereksiz tavırlarda bulunmayan dolaylı olmayan(çok sıkar beni bu tipler) alıngan olmamalı gezmeyi seyahati seven romantik biri tercihim

ne bu tanrımı :D

RE: Evlenilecek eş;bilinçlenme - sessizgidiş - 11-23-2009 07:35 PM

Merkürleri koçta ve yengeçte hem de 8 er derece zıtlıkta olan bir çift için ne dersiniz? gülücük

Cvp: RE: Evlenilecek eş;bilinçlenme - Simurg - 11-23-2009 08:52 PM

sessizgidiş Yazılan:Merkürleri koçta ve yengeçte hem de 8 er derece zıtlıkta olan bir çift için ne dersiniz? gülücük

Bir taraf daha romantik,eve,evliliğe önem veriren,duygulraı yoğun ve duygusallığa önem veren,duyarlı, diğer taraf daha baskın,kendisine güvenen,kendi fikirlerinin savunan,biraz sinirli olabilir ayrıca fikirleri birbirinden farklı olabilir,birbirlerinin düşüncelerini anlamaya çalışırlarsa iyi iletişim kurabilirler.

Cvp: RE: Evlenilecek eş;bilinçlenme - sessizgidiş - 11-24-2009 09:28 PM

Simurg Yazılan:
sessizgidiş Yazılan:Merkürleri koçta ve yengeçte hem de 8 er derece zıtlıkta olan bir çift için ne dersiniz? gülücük

Bir taraf daha romantik,eve,evliliğe önem veriren,duygulraı yoğun ve duygusallığa önem veren,duyarlı, diğer taraf daha baskın,kendisine güvenen,kendi fikirlerinin savunan,biraz sinirli olabilir ayrıca fikirleri birbirinden farklı olabilir,birbirlerinin düşüncelerini anlamaya çalışırlarsa iyi iletişim kurabilirler.

merkürü yengeçte olan benim ama şöyle söyliyim simurg ,

bunların hepsi de ben de var gülücük kendine güven,sinir,bencil,egolu,daha duygusal vb gülücük

RE: Evlenilecek eş;bilinçlenme - Mavisahram - 08-05-2010 03:30 AM

12. ev askla alakali denilmis... örnegin ayin bulunmasi gibi benimde 12. evimde Günesim var ve aslanda sanirsam dogru.. 12. evin karsit evi olan 6. evdeki ay da bunu destekliyor olabilir.. Ask daha cok zihinsele dayali olabiliyor...