Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.
Astrolojik Açıdan Zor Doğma Kombinasyonları - Yazdırılabilir Sürüm

+- Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz. (http://www.astrosohbet.com/forum)
+-- Forum: ASTROLOJİ (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Forum: DOĞUM HARİTASI - Analizler (/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Konu: Astrolojik Açıdan Zor Doğma Kombinasyonları (/showthread.php?tid=3243)

1 2 3 4 5 6 7 8 9

RE: Astrolojik Açıdan Zor Doğma Kombinasyonları - mutluluklar - 06-25-2011 02:19 AM

1.evimde güneş var valla ikizlerde... karizmatik mi doğmuşum acaba gülücük

RE: Astrolojik Açıdan Zor Doğma Kombinasyonları - picachu - 06-25-2011 02:42 AM

bir ay ikizler olarak 1 saat icinde dogmusum:P saat 5 te hastaneye gidiliyor 6.25 ben doguyom:P

RE: Astrolojik Açıdan Zor Doğma Kombinasyonları - meltemac - 06-25-2011 03:22 AM

doğarken ölme
ölerek doğma
konuları 8.evin ve platonun konularına benziyor
bu evlerdeki gezegenlere ve platon açılara bakmak nasıl olur
ben bir kaç dakika içinde aniden doğmuşum 8 evde Uranüs var

RE: Astrolojik Açıdan Zor Doğma Kombinasyonları - astrosohbet - 06-25-2011 03:38 AM

(06-25-2011 03:22 AM)meltemac Yazılan:  doğarken ölme
ölerek doğma
konuları 8.evin ve platonun konularına benziyor
bu evlerdeki gezegenlere ve platon açılara bakmak nasıl olur
ben bir kaç dakika içinde aniden doğmuşum 8 evde Uranüs var

asc noktasında mars görünüyor ve uranüs buraya bağlantı yapmış ( sebep bu bence )

Cvp: Astrolojik Açıdan Zor Doğma Kombinasyonları - cero - 06-30-2015 01:51 AM

Annem 7 aylik hamikeyken sancılanmıs fakat doktor dogumu riskli bulup geciktirici igne yapmis nasil bisi bilmiyorum. Akabinde beklenen tarihlerde sancı gelmeyince(bebek sizin yapacaginiz ise basliyim ben gelmiyorum demis olabilir) tekrar suni sanciyla normal dogum gerceklesmis. Zorlu dogum diyebilir miyiz bilmiyorum ama istatistige katkim olsun; 1evde gezegen yok ancak asc yöneticisi merkur'un mars kavuşumu var;(7.ci ayanişaret ediyor olabilir) asc yöneticisini (başak) şiron kabul ediyorsak da saturnle zıt açı yapıyor. Bu arada ilk paylasimlarda konusu gecmis; benim de 12.evde ay var bi de sagolsun 29°. Buradan 12.evinde gezegen taşıyan bütün dostlara selam olsun. ((:

RE: Astrolojik Açıdan Zor Doğma Kombinasyonları - Karpuzseverim - 06-30-2015 12:27 PM

Ben çok kilolu (4,5 kilo) doğmuşum. Annem bu yüzden epey zorlanmış. Haritamda neyle alakası var bilmiyorum.

RE: Astrolojik Açıdan Zor Doğma Kombinasyonları - ebey35 - 07-03-2016 03:43 AM

Ben doğum haritası ni çıkarıp yorumlayacak bir hayır sever arıyorum nolur .12.05.1976 izmir saat 05.30 lütfen :(

RE: Astrolojik Açıdan Zor Doğma Kombinasyonları - Cansuleylek - 07-27-2016 02:08 PM

ben de

RE: Astrolojik Açıdan Zor Doğma Kombinasyonları - capri - 08-15-2016 10:42 PM

Benim babam zor doğmuş. Dediği zaman aralığına göre yükseleni aslan. Asc ustunde ya da birinci evinde plüton olması olası.

RE: Astrolojik Açıdan Zor Doğma Kombinasyonları - BayanKararsız - 08-15-2016 11:49 PM

Yükselenim 11 dereceden Aslan,1.evimde herhangi bir gezegenim yok,ama geç doğmuşum,anneme suni sancı verilmiş,pislik yutmuşum,midem yıkanmış ve annemin plesantası yapışmış,açıkçası bayağı zorlu bir doğum olmuş.Başka bir işaretim var mı bilmiyorum.