Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.
Transit Etkilerinden Farkettiklerimiz - Yazdırılabilir Sürüm

+- Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz. (http://www.astrosohbet.com/forum)
+-- Forum: ASTROLOJİ (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Forum: TRANSİTLER (/forumdisplay.php?fid=19)
+--- Konu: Transit Etkilerinden Farkettiklerimiz (/showthread.php?tid=4277)

1 2 3 4 5 6

RE: Transit Etkilerinden Farkettiklerimiz - Parlaışık - 04-29-2011 11:31 PM

Transit pluto natal venüsüme üçgen açı yapıyor .İçimde büyük bir tutku aşk ve büyük para kazanma arzusu artmış durumda .Ancak dış dünyada henüz pek bir belirti yok , iç sesim yükselmiş durumda bakalım neler olacak.

RE: Transit Etkilerinden Farkettiklerimiz - Mahinur - 04-30-2011 12:12 AM

7.evimde bir sürü gezegenin olması sosyal hayatımı etkiledi..Artık o kadar utangaç,çekingen değilim..

RE: Transit Etkilerinden Farkettiklerimiz - Venüs - 04-30-2011 12:54 PM

Satürn-mars-plüto arasındaki T kare nin getirisi olarak, çevremde gözlemlediklerim şunlar, eşim dahil, bir çok kişi operasyon geçirmek zorunda kaldı, çoğunlukla kas lifi yırtılmaları, sinir sıkışması ki bunda Uranüsün de etkisi olduğunu düşünüyorum. İltahabik romatizma hastalıklarında artış oldu. Ayrıca kan hastalıkları çok fazla gündeme geldi.

RE: Transit Etkilerinden Farkettiklerimiz - vatansever - 04-30-2011 12:58 PM

valla hepside 4.evimde gülücük bişi anlamadım aileden uzağım nolsun 4 senedir koptum.w

RE: Transit Etkilerinden Farkettiklerimiz - lylymn - 04-30-2011 01:43 PM

Transit plüton akrep burcunun son derecelerinde ve daha sonra da yay burcunda seyrederken, sırasıyla jüpiter, güneş, merkür ve ayımla kare açı yaptı. Tr. satürn ikizlerdeyken durumu daha da zorlaştırdı. Hatırlarsanız; ikiz kulelerin çöktüğü dönemler... Sonra tr. plütonun ayımla kare açısı devam ederken tr. uranüs balık burcuna girdi. Aynı gezegenlerimin üzerinden geçti. Uranüs enerjisine; huzursuzluğuna, gerginliğine alışmışken, bu sefer de tr. uranüs ayımla kavuşurken tr. satürn tam karşısında başaktaydı. Başını suyun üstünde tutmaya çalışırken ardı ardına dalgalar yemiş biri gibiyim. O kadar yorgunum. Boğulmamayı başardım mı? Belki de boğuldum, öldüm, bu başka biri. Öyle de değil... Cesedini sırtında taşıyan bir hayalet gibiyim. Şimdi de neptün transiti başladı. Cesetten kurtulma zamanı geldi mi? Tesellim oğlaktaki plüton transiti derken o da bu sene hep zorlu açılar altında.
Bu transitlerin sonuçlarını düşünüyorum da şimdi ne kadar da yalın ve basit üç beş cümle; ama süreçler çok zorlu.