Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.
Sinastri - Uyum Analizleri - Yazdırılabilir Sürüm

+- Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz. (http://www.astrosohbet.com/forum)
+-- Forum: ASTROLOJİ (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Forum: İLİŞKİLER ASTROLOJİSİ (/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Konu: Sinastri - Uyum Analizleri (/showthread.php?tid=6388)

Cvp: RE: Sinastri & Uyum Analizleri - tooredo - 08-19-2014 01:46 AM

(08-19-2014 01:28 AM)Marie Yazılan:  
(08-19-2014 01:18 AM)tooredo Yazılan:  
(08-18-2014 11:43 PM)Marie Yazılan:  Bi yerde composite haritalardaaneptun jüpiter kavusumu icin iyi baslayip kötü biten bir ilişki olur diye okudum. işte bu yorum yıkar insanı gülücük baska da aciklama yok. Nasıl yorumlanabilir başka ?

Bence ucu açık bir yorum, bi kere bu 2 güzide gezegenin kavuşumu; basitçe, hayalleri büyütme genişletme ve bunun için ortam olursa 2 kişininde var gücüyle bu hayalleri gerçekleştirmesi için çabalaması gibi bir yorum yapabiliriz.

Satürn desteği şart ama temelinin sağlam olması ve yıkılmaması için...
Mars desteği şart cesaret ve yılmamak için...
Venüs desteği şart hayalleri gerçekleştirirken çekici öğelerin size amacınızı hatırlatması için...

Yani bu kavuşumun hangi evde ve hangi gezegenlerle açı yaptığı da çok önemli!! Harita bütün incelemek lazım gülücük

Teşekkür ederim gülücük 9.evde yay burcunda ve marsla üçgen, jüpiter ayla karşıt dersek ?

Bi kere 9.evde olması çok güzel zira jüpiterin kendi evi rahat yani bu cepte ;)
Cesaret ve yılmamak için gerekli olan öğemizde cepte marsla üçgen açısı bize, cesaretin kaybolmayacağını her zaman heyecanın baki kalacağını söylüyor lakin ;
ütopik bir fikir atıyorum ortaya, esas erkekle yurt dışına gitmek istiyorsunuz hayalleriniz var o ülke senin bu ülke benim gezmek istiyorsunuz heyecanlısınız (hiç sönmesin gülücük ) Bir yerde hayalleriniz gerçekleşecek fakat akrabalardan kaynaklanan özellikle bayan olanları (ay 3. ev ) sizin bu hayallerinize destek vermeyebilirler engel çıkarmak isteyebilirler gibi.. Bu sadece bir örnek....
Belki de aşkınızın ya da nasıl tanıştığınıza dair bir kitap yazmak istiyorsunuz olamaz mı? gülücük Çevreden size 'hadi ordan ya ne alaka şimdi saçmalamayın Allah aşkına mantıklı işler yapın' da diyebilirler...

Burda odak nokta bir kadının destekten çok köstek olma isteği...

Eğer 9. ev konuları ile ilgili bir hayaliniz olursa başkalarının (özellikle bayan) söylemlerini dikkate almayın onlar sizin sınavınız olacaktır yılmayın derim ;)

Cvp: RE: Sinastri & Uyum Analizleri - Marie - 08-19-2014 01:52 AM

(08-19-2014 01:46 AM)tooredo Yazılan:  
(08-19-2014 01:28 AM)Marie Yazılan:  
(08-19-2014 01:18 AM)tooredo Yazılan:  
(08-18-2014 11:43 PM)Marie Yazılan:  Bi yerde composite haritalardaaneptun jüpiter kavusumu icin iyi baslayip kötü biten bir ilişki olur diye okudum. işte bu yorum yıkar insanı gülücük baska da aciklama yok. Nasıl yorumlanabilir başka ?

Bence ucu açık bir yorum, bi kere bu 2 güzide gezegenin kavuşumu; basitçe, hayalleri büyütme genişletme ve bunun için ortam olursa 2 kişininde var gücüyle bu hayalleri gerçekleştirmesi için çabalaması gibi bir yorum yapabiliriz.

Satürn desteği şart ama temelinin sağlam olması ve yıkılmaması için...
Mars desteği şart cesaret ve yılmamak için...
Venüs desteği şart hayalleri gerçekleştirirken çekici öğelerin size amacınızı hatırlatması için...

Yani bu kavuşumun hangi evde ve hangi gezegenlerle açı yaptığı da çok önemli!! Harita bütün incelemek lazım gülücük

Teşekkür ederim gülücük 9.evde yay burcunda ve marsla üçgen, jüpiter ayla karşıt dersek ?

Bi kere 9.evde olması çok güzel zira jüpiterin kendi evi rahat yani bu cepte ;)
Cesaret ve yılmamak için gerekli olan öğemizde cepte marsla üçgen açısı bize, cesaretin kaybolmayacağını her zaman heyecanın baki kalacağını söylüyor lakin ;
ütopik bir fikir atıyorum ortaya, esas erkekle yurt dışına gitmek istiyorsunuz hayalleriniz var o ülke senin bu ülke benim gezmek istiyorsunuz heyecanlısınız (hiç sönmesin gülücük ) Bir yerde hayalleriniz gerçekleşecek fakat akrabalardan kaynaklanan özellikle bayan olanları (ay 3. ev ) sizin bu hayallerinize destek vermeyebilirler engel çıkarmak isteyebilirler gibi.. Bu sadece bir örnek....
Belki de aşkınızın ya da nasıl tanıştığınıza dair bir kitap yazmak istiyorsunuz olamaz mı? gülücük Çevreden size 'hadi ordan ya ne alaka şimdi saçmalamayın Allah aşkına mantıklı işler yapın' da diyebilirler...

Burda odak nokta bir kadının destekten çok köstek olma isteği...

Eğer 9. ev konuları ile ilgili bir hayaliniz olursa başkalarının (özellikle bayan) söylemlerini dikkate almayın onlar sizin sınavınız olacaktır yılmayın derim ;)

Teşekkür ederim çok farklı ve güzel bir yorum oldu gülücük hazır bulmusken seni bi sey daha sorayim mi gülücük kad birinin 4.evine diğerinin 1.evine dusuyorsa nasıl yorumlanir. Kaf ve siro yorumlamakta en zorlandigim şeyler gülücük

RE: Sinastri & Uyum Analizleri - tooredo - 08-19-2014 02:02 AM

Kad konusu beni de aşıyor bazen yorumlayamıyorum sadece birinin kad'ı diğerinin kişisel gezegenleriyle kavuşumdaysa arada karmik bağ olabiliyor ya da güney ay düğümü kavuşursa geçmişten gelen karmik hesaplaşmalar olabiliyor...
1. evi kad ile dolan kişi, diğerinin yardımı ile hem fiziksel görüntüsü hemde kendini gösteriş biçimi konusunda dersler alacaktır partnerinden yani bu kız/erkek seni nasılda değiştirdi yahu diyebilirler gülücük bi de plütonun parmağı varsa dönüşüm yaşatabilir
4. evi dolan kişi ise partneri yardımıyla ev aile özlemini giderebilir eğer geçmişte kendi ailesi ile sorunları varsa partneri ona sıcak bir yuva sağlamakla görevlidir güzel bi yerleşim bence gülücük
Şiron olumsuz açılarda dokunduğu yere eleştiri getirip krize sokabiliyor ama eğer bir sıkıntı varsa olumlu açılarda iyileştirebiliyor da haspam yara bandı misali :D araştırmak farz oldu ;)
Bunlar sadece benim fikrim umarım faydalı olmuştur gülücük

Cvp: RE: Sinastri & Uyum Analizleri - Marie - 08-19-2014 02:05 AM

(08-19-2014 02:02 AM)tooredo Yazılan:  Kad konusu beni de aşıyor bazen yorumlayamıyorum sadece birinin kad'ı diğerinin kişisel gezegenleriyle kavuşumdaysa arada karmik bağ olabiliyor ya da güney ay düğümü kavuşursa geçmişten gelen karmik hesaplaşmalar olabiliyor...
1. evi kad ile dolan kişi, diğerinin yardımı ile hem fiziksel görüntüsü hemde kendini gösteriş biçimi konusunda dersler alacaktır partnerinden yani bu kız/erkek seni nasılda değiştirdi yahu diyebilirler gülücük bi de plütonun parmağı varsa dönüşüm yaşatabilir
4. evi dolan kişi ise partneri yardımıyla ev aile özlemini giderebilir eğer geçmişte kendi ailesi ile sorunları varsa partneri ona sıcak bir yuva sağlamakla görevlidir güzel bi yerleşim bence gülücük
Şiron olumsuz açılarda dokunduğu yere eleştiri getirip krize sokabiliyor ama eğer bir sıkıntı varsa olumlu açılarda iyileştirebiliyor da haspam yara bandı misali :D araştırmak farz oldu ;)
Bunlar sadece benim fikrim umarım faydalı olmuştur gülücük

Çoook faydalı oldu tekrar teşekkür ederim gülücük sitede daha fazla aktif olmalisin bence gülücük

RE: Sinastri & Uyum Analizleri - tooredo - 08-19-2014 02:12 AM

Vakit buldukça giriyorum, elimden geleni yaparım öğrendikçe paylaşmaya devam, iyi geceler gülücük

RE: Sinastri & Uyum Analizleri - aycalar - 10-30-2014 03:36 AM

(07-20-2014 07:44 PM)tooredo Yazılan:  
(07-11-2014 10:34 PM)aycalar Yazılan:  [quote='aycalar' pid='191212' dateline='1405103564']
ayyy çok özür dilerim arkadaşlar becerememişim haritayı koymayı

http://hizliresim.com/Q1g21A

lütfen bir iki bişey söylerseniz çoksevinirim şimdiden teşekkürlergülücük

Sevgili Aycalar gülücük

Haritanızda gördüğüm güzel yerleşimler var elbette gülücük

Ama öncelikle dikkatimi çeken şey onun kuzey ay düğümü ile senin IC kavuşumun oldu, bu kişinin eğer ailevi sorunları var ise o ailesinde yaşayamadığı huzuru güzel ortamı seninle yaşaması olası, karmik bir görev üstlenmişsin sanki bu ilişki ile ilgili, ona bunu tattırmışsın ya da tattıracaksın!

ikizinde venüs-mars kavuşumuna sahipsiniz hayli ilginç, arada açı yok, burçlarda uyumlu sayılmaz fakat 1. ev ve 5. ev yerleşimleri güzel, aynı zamanda plüton ve uranüsle açılar 120 derece yani olumlu ilişkinizin birbirinizi pozitif yönde dönüştürücü olması, ikinizin değişiklik yanlısı olmanız ve bu değişikliklere kolay ayak uydurmanız anlamına gelebilir..

Onun güneş-jüpiter kavuşumu senin ayına güzelceee dokunmuş gülücük Hem de onun 10. evinden senin 12. evine doğru, şahsen bu kişi bayaaa bir şanslı kendini toplum önünde gösterme ve iş anlamında başarılı da olacak, seni de bilinçli ya da bilinçsiz olarak sana farkettirmeden senin toplum önünde saygınlığını arttırabilir iş anlamında da sana şans getirebilir bu kişi yani senin bilinç altında iş ya da iş bulma ile ilgili bir takım sorunların var ise bu sorunlar Rıfat tarafından bloke olup bu kişi sana aydınlık bir yol gösterebilir ve bunları yapmak içinde senin duygularının birazcık hoplaması gerekiyor senin güvenin gerekiyor o bunu başardığında senin önünü açıp görevini güzel bi şekilde icra edecek gülücük

Satürn sağlam açılarla tutkal vazifesini görmüş, bu ilişki eğitici, öğretici ve duygu anlamında senin daha fazla etkilendiğin bir ilişki haline gelmiş sanki, bazı şeyleri zamana bırak bakalım Satürn düz hareketine başladı şükür eğer anlaşmazlıklarınız var ise düzelebilir. Umarım hakkımızda hayırlısı olur iyi bak kendine umarım yardımcı olmuştur...

çok teşekkür ederim yeni gördm cevabınızı ama şimdi biz ayrıldık 2 hafta oldu. hala birbirimize yardımcı oluyoruz hayatla ilgili konularda. tam bi kopuş olmadı ama bitti yani. ben karmik bağ içinde mym diye merak ettm sanki bi kurban rolü gibi. çok ilginç bi şekilde bitti çünkü.

RE: Sinastri & Uyum Analizleri - tools - 12-26-2014 02:54 PM

1,5 yıldır beraberiz sinastrymizi attım isteyen inceleyebilir.Kad etkisini bilemiyorum ama ben böyle 2 3yıllık çevremdeki ilişkileri incelerken hep pluto gözüme çarpıyor.Çok aktif oluyor pluto açıları .Bir de evlerinde 5 8 11 7 10 falan aktif oluyor
Kad olarak atayım fikir edinmek tespit yapmak isteyenler varsa
Benim KAD partner gezegen açıları
Kad kavuşum güneş
Kad 60 asc

Partnerin KAD benim gezegenlerime açıları
Kad 120merkür
Kad bQ venüs(etkisi var mı bilmiyorum)
Kad kare şiron
Kad 150 güneş

[Resim: RboV8j.jpg]

RE: Sinastri & Uyum Analizleri - say24 - 12-27-2014 11:05 AM

Benim de eski sevgilimle sinastrimizde 1 8 10 11. evler aktif 5. evimizin yöneticileri trine açı yapıyor onun Satürn ile benim Venüs arasında 60'lık, onun Venüs ile de benim Satürn arasında 120'lik açı var ayrıyız ama hala seviyoruz birbirimizi 9 buçuk ay sürdü...

Bide ilk görüşte etkilenme olmuştu (Benim Mars Yengeç ile onun Venüs Oğlak zıt açı yapıyor).
Aramızda bir uyum da yoktu değil (Benim Güneş Yengeç ile onun Ay Akrep 120'lik açıda).
Ama bizi bitiren Mars gerilimi oldu kavgalar hiç bitmedi (Onun Mars Terazi'si benim Mars Yengeç'ime kare, Ay Koç'uma ise zıt açı yapıyor).
Aramızda yanlış anlaşılmalar da çok oldu genelde hep o beni yanlış anladı (Onun Ay Akrep'i ile benim Merkür Aslan'ım kare).
Bizde de Venüs-KAD 120'lik açısı var ne anlama geliyor bilmiyorum onun Venüs ile benim KAD arasında...

Cvp: Sinastri & Uyum Analizleri - Armedas - 04-02-2015 02:58 AM

[Resim: astro_61gr_01_05_armedas_erkek.81933.40936.gif]

Merhaba , bu sinastri haritasını mecburiyetten böyle ekledim,kendi kullandığım programımım resmini kabul etmedi gözkýrpma

haritanın sahipleri 2014 ün son dolunayı olan 6 aralık ikizler dolunayın da (yani 7.evde) ve satürnün yay'a (1.eve ve kadının venüsüne kavuşum-erkeği soğutabilir kadından) geçmesiyle beraber ayrıldılar, henüz barışma söz konusu değil, bu çift için barışmasını öngörebilirmiyiz satürn retro hareketinin etkisiyle yada transit etkisiyle? yada bu çiftin ilişkisi tamamen bitmiş diyebilirmiyiz ? objektif tüm yorumlara açığım umut varmı arkadaşlar? adam kadını bırakmaz kolay kolay diye emindim ancak valla bıraktı ortalama 2,5 yıllık bir ilişki ne dersiniz? şimdiden çok teşekkürler,iyigeceler..

Cvp: Sinastri & Uyum Analizleri - Armedas - 04-02-2015 04:01 PM

(04-02-2015 02:58 AM)Armedas Yazılan:  [Resim: astro_61gr_01_05_armedas_erkek.81933.40936.gif]

Merhaba , bu sinastri haritasını mecburiyetten böyle ekledim,kendi kullandığım programımım resmini kabul etmedi gözkýrpma

haritanın sahipleri 2014 ün son dolunayı olan 6 aralık ikizler dolunayın da (yani 7.evde) ve satürnün yay'a (1.eve ve kadının venüsüne kavuşum-erkeği soğutabilir kadından) geçmesiyle beraber ayrıldılar, henüz barışma söz konusu değil, bu çift için barışmasını öngörebilirmiyiz satürn retro hareketinin etkisiyle yada transit etkisiyle? yada bu çiftin ilişkisi tamamen bitmiş diyebilirmiyiz ? objektif tüm yorumlara açığım umut varmı arkadaşlar? adam kadını bırakmaz kolay kolay diye emindim ancak valla bıraktı ortalama 2,5 yıllık bir ilişki ne dersiniz? şimdiden çok teşekkürler,iyigeceler..

[Resim: 07Q0vW.gif]