Değerlendir:
  • 24 Oy - 2.54 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Güneş 12. Evde : Acı ve Baba
Yazar Mesaj
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

Cvp: RE: Güneş 12. Evde : Acı ve Baba
Phoenix Yazılan:
Yıldırım Yazılan:
Phoenix Yazılan:benim de saturnum 12. evde ve babamın her şeyi bana dokunur nedense. Normalde babam çok iyi kalpli biri ama benim nedenini bilmediğim bir soğukluğum var işte... ben hep bu nedeni araştırmak için çabaladım derine inmek kolay değil... herşey aslında insanın kendisini ne kadar bildiğiyle alakalı. Şimdi 12. evdeki saturnum devamlı bana bişeleri sorgulattı beni kendi içime yöneltti ama ben elhamdülillah bu yönelmelerin aslında lutuf olduğunu anladım. Yaratıcı herşeyi çok güzel düzenlemiş aslında. eğer benim içe yönelişlerim, analizlerim, sorgulamalarım, meraklarım olmasaydı ben olgunlaşamaz kütük gibi bişe olurdum heralde.

Normalde çok sevgi doluyum, herkesi çok severim ama babama karşı o sevgi yok işte. O gelir bana şakalar yapar vs ben istemem yaklaştırmam kendimi. Bu durumdan tabi ki memnun değilim bunu kabul ettim şimdi dönüştürme zamanı. Saturn 12. evde olunca baba figüründe nasıl bir izlenim oluyor acaba sizce?

doğum haritamın linkini de veriyorum
http://www.astrozoom.com/sonuc.php?ISIM=...&x=61&y=26

müsait bir zamanda 12.evini değerlendirmeye çalışırım phoenix

unutuldum mu acabaa?

evet unutmuşum kusura bakma phoenix ,

Baba imgesini genelde Güneş olarak , bazende Satürn olarak alabiliyor Yorumcular.

senin 12.ev Satürnün ile Güneşin arasında 45 derecelik gerilimli bir bağlantı var yani sen babanla her yakınlaşmanda 12.evde sakladıklarınla temas etmiş oluyorsun gibi bir değerlendirme yapılabilir.
ayrıca Güneşinin GAD yani Güney Ay Düğümüyle tam kavuşum yapıyor olması da ilginç..

12.ev Satürn olan birinin belki başarısızlığa ait belki yalnızlığa ait vb. Satürnyen korkuları olabilir.

12.evi irdeleyelim konu başlığımızda 12.ev satürne ait örnekler yapmış olabiliriz inceleyebilirsin ok

07-30-2009 04:26 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Bu Konudaki Mesajlar
Güneş 12. Evde : Acı ve Baba - Luli - 06-27-2009, 01:27 AM
Cvp: Güneş 12. Evde : Acı ve Baba - melis_bk - 06-27-2009, 01:43 AM
Julian Lennon - Luli - 07-27-2009, 12:16 AM
RE: Julian Lennon - albunea - 03-21-2011, 07:14 AM
RE: Güneş 12. Evde : Acı ve Baba - tiyatral_gitarist - 09-17-2010, 07:46 PM
RE: Güneş 12. Evde : Acı ve Baba - tiyatral_gitarist - 09-18-2010, 01:37 AM
RE: Güneş 12. Evde : Acı ve Baba - tiyatral_gitarist - 09-20-2010, 04:23 PM

Forum'a Git: