Değerlendir:
  • 13 Oy - 3 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Çin Astrolojisi
Yazar Mesaj
Mavisahram Çevrimdışı
Siron Vip
Siron Vip
lt=

Rep Puanı: 17

RE: Çin Astrolojisi
Cin burcum faredir... ilginc... 2008 yilimi da iyi degerlendiremedim acikcasi... salakligimin kurbani oldugum diyeyim... her neyse...

Esim de Hinzir burcu (diger adini kullanmak istemiyorum) hayatta sürekli siritip duran ve herseye gülen birini görürseniz bilin ki yili Hinzir yilidir... ki 2009 yilini fazla duygusalliktan hata yaparak benimle evlendigini düsünüyorum gülücük bir ömür ceksin bakalim cezasini simdi benimle gülücük

Her neyse ama bana göre en güzel asiklar Tavsan yillaridir... Sonra Yilan yilindan cidden korkun diyorum ... sevmiyorum bu yili ya... ama cocugum olursa aman allahim yilan yilindayiz, demekki gölgeme düsüyor heralde dil çýkarma sevmedigin ot basinda biter hesabi... Her neyse yine de sevecegim yönlerini bulurum ben...

Ayrica bu cin astrolojisini bizim astrolojiye eslestiriyordum örnegin Fare=koc, manda=boga gibilerinden... ama bir sitede daha farkli bir eslestirme görmüstüm... Artik hangisi dogru bilinmez...

Kendi fikrimce gözlemledigim cin burclari kisileri hakkinda bir kac karalama yapayim...iyi ve kötü yönleriyle...

Fare: Cok hirsli... kazanmak isteyen ayrica cocuksu bir yanlarinin oldugunu düsünüyorum.... Ticarette zar zor basarili olabiliyorlar...Dedigim dedik....

Öküz: Cok sakin buluyorum bu kisileri... hedeflerine sakin ve sessiz variyorlar... Maddi yönleri de gayet verimli...Emir altinda calisabildiklerini düsünüyorum...

Kaplan: Bu yildakiler de genclik yillarinda bazi kararsizliklar yasiyorlar sonra sectikleri alanda gayet basarili oluyorlar... Erken evlilik görülüyor...

Tavsan: Cekingen kisiler ama bir o kadar da yirticiliklari var (belki bayanlarda gecerlidir daha cok bu)... Ama iyi bir asik olduklarini düsünüyorum...

Ejderha: Icten ice cok büyük bir güce sahipler... bu en ufak yaslarda bile kendini gösteriyor... Aileyi cok sevmelerine ragmen iclerinde bir aile acisi tasiyorlar...

Yilan: Israrla kendi sözlerini dinletmek isteyen insanlar... aksi halde terkedilirsiniz o kisiler tarafindan ya da sert yönlerine maruz kalabilirsiniz.... Ama bir o kadar da sahiplenici ve besleyici insanlar, zor da kalanlara yardim etmeyi seviyorlar...

At: En hareketli insanlar gözlemlediklerim arasinda... bitmek bilmeyen bir enerji... is alaninda basari, maddi ferahlik... ama diplomasiden uzak... ask da da pek tutarli olduklarini düsünmüyorum...(daha cok erkeklerinde)

Koyun: Mülayim insanlar... gücleri sadece yakinlarindakine yeter... hayat boyu cogu konularda bir begenmeme söz konusu...

Maymun: Esprili insanlar... Bilgiye asik... Doga, deniz onlar icin vardir sadece... Biraz da fazla atip tutmasalar ...

Horoz: Genel anlamda soguk, basarili... gercekten de müzikle ilgilenen insanlar cogunlukla Horoz yili... Kariyere önem verirler ve genelde fazla konusmazlar...

Köpek: Cidden kizdiklarinda bir saldirilari vardir ama genel olarak insancildirlar... Hayati bosvermislikleri de olabilir...
Fazla agresif... disaridan cok sakin sanirsiniz yanilmayin...

Hinzir: Sürekli gülen bir varlik... ama genel anlamda aslinda cok sinirliler...iyi vakit gecirirsiniz onlarla muhabbet vs.. Kendi islerini kurarlar...

Bunlar benim gözlemlerim arkadaslar.. illa böyle olacak diye bir sey yok tabi...

HAYALLER NE KADAR BÜYÜK OLURSA, KIRIKLIKLARI DA O KADAR GÜRÜLTÜLÜ OLUR

Söylesem tesiri Yok, sussam gönül razi degil...

Ögüt verecek insana degil, örnek olacak insana ihtiyac

Öyle Bir Dert Varki BendE, Bin Dermana Degismem !!!
02-11-2012 02:30 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Bu Konudaki Mesajlar
Çin Astrolojisi - Angel - 11-19-2007, 12:08 AM
Çin Burçları - Angel - 11-19-2007, 12:37 AM
RE: Çin Astrolojisi - yezda - 04-10-2008, 10:17 PM
RE: Çin Astrolojisi - nerlir - 04-14-2008, 03:37 PM
Cvp: Çin Astrolojisi - qulsah - 01-01-2009, 06:53 AM
RE: Çin Astrolojisi - marskovası - 06-27-2011, 03:11 PM
RE: Çin Astrolojisi - Mavisahram - 02-11-2012 02:30 AM

Benzeyen Konular