Değerlendir:
  • 16 Oy - 2.06 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Astrolojik Şifreler (Gezegenlerin ve Bulunduğu Burçların Kısa Dip Notları Olsaydı..)
Yazar Mesaj
plutonik Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 0

RE: astrolojik şifreler(gezegenlerin ve bulunduğu burçların kısa dip notları olsaydı...)
ben yazsam alınırdım dagülücük)şaka bir yana sevgili aeon hakkaten yanlış gelen kısımları var zaten ben onu bir örnek olsun diye ekledim başta da belirttiğim gibi;bizim kendi aramızda türetip paylaşımda bulunmamızı istiyorum...böyle olunca gözlemlerimizi yansıtıcaz çünkü...
mesela hakkaten de kova etkisi sadakat vermez bence de...ama aslan etkisi veriyo bence sadakat;gözlemlerim böyle sölüyor...mesela ben terazi burçlarının içsel kıskançlığı olduğunu düşünürüm kıskançlıktan öte hırs mesela...(bu arada yükselenimiz de terazigülücük)-Ama yanlış gelen kısımlarını düzeltmen çok iyi olmuş...
ya bir de bir şey söylicem benim bünyemde 3 balık 3 de yay olduğu için ben katılıyorum mesela meydan okuyuculuk verdiğine;öyleyimdirgülücük))ama harita bütünü de mühim tabi...paylaşımlara devaamgülücük)

[Resim: astro2gw02plutonikhp448.th.gif]

Kimi aradığını yitirir aradıkça,
Kimi de arayandır;aranan onu bulur...Ö.Asaf
11-28-2009 02:35 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Bu Konudaki Mesajlar
RE: astrolojik şifreler(gezegenlerin ve bulunduğu burçların kısa dip notları olsaydı...) - plutonik - 11-28-2009 02:35 AM

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Astrolojik Açıdan Zor Doğma Kombinasyonları Félicé 81 95,940 11-23-2017 06:56 PM
Son Mesaj: Merau
  astrolojik yazılımlar - programlar smoochy 5 10,892 04-04-2012 03:52 PM
Son Mesaj: smoochy

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir