Değerlendir:
  • 16 Oy - 2.06 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Astrolojik Şifreler (Gezegenlerin ve Bulunduğu Burçların Kısa Dip Notları Olsaydı..)
Yazar Mesaj
aeon
Kayıtsız

Cvp: RE: astrolojik şifreler(gezegenlerin ve bulunduğu burçların kısa dip notları olsaydı...)
plutonik Yazılan:tamam doğru da sen çok keskin hatlı bakıyosun...aslan başlıbaşına çapkın bir burç mudur tartuşılır ama aslan etkili olmak başka bir şey...aslan çapkın olabilir tek başına ama mesela benim arkadaşım var yengeç yükseleni aslan çok sadık bir profil...şimdi tabiki de yengecin sadıklığı diyeceksiniz ama aslan da sabit bir burç sadakati tetikliyor bana kalırsa...yani şöylebir örnek de verilebilir balık burcu ham haliyle saftır gerçeklerden kaçar ama belki yay ile birlikte başka bir etki kazanıyordur(bknz:bütünleme yaparak yorumlama:)belki meydan okuyabiliyordurgülücük)
bir de benim çoktur böyle şizofrence bir şeye inanmalarımgülücük)yani millet öyle yorumlar ama hayatta yapabildiğim en iyi şeydir inanmak bir balık burcu olaraktan.

o burç öyle bu burç böyle diye toptan genelleme yapan birisi değilim.zaten ,iletide ham halleriyle yazdığımı söyledim.
ayrıca aslana ait bütün olasılıkları yazmak mümkün değil.

aslan ham haliyle asşkı , pohpohlanmayı sever ve çapkındır.
11-28-2009 03:07 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Bu Konudaki Mesajlar
Cvp: RE: astrolojik şifreler(gezegenlerin ve bulunduğu burçların kısa dip notları olsaydı...) - aeon - 11-28-2009 03:07 AM

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Astrolojik Açıdan Zor Doğma Kombinasyonları Félicé 81 95,943 11-23-2017 06:56 PM
Son Mesaj: Merau
  astrolojik yazılımlar - programlar smoochy 5 10,893 04-04-2012 03:52 PM
Son Mesaj: smoochy

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir