Değerlendir:
  • 53 Oy - 2.64 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Yıldız Haritasında Güçlü Gezegenleri Saptamak
Yazar Mesaj
Terazi Çevrimdışı
Venus Vip
Venus Vip
lt=

Rep Puanı: 1

Cvp: Yıldız Haritasında Güçlü Gezegenleri Saptamak
Yıldırım Yazılan:
teraazziii Yazılan:
Yıldırım Yazılan:
teraazziii Yazılan:Bende bu konuyu merak ediyordum hep..Geminin kaptanı yükselen yöneticisidir diye okumuştum.
Stelyumdan bahsediliyor ama ben stelyum olayını hiç çözemedım nedense utandım

Yıldırım senin yöntemi uygulayayım ;
Yükselen yöneticisi Venüs,
Venüs başak burcundan memnunmudur- cevap hayır,
Venüs,köşe evlerden birindemidir-cevap hayır,
Venüs,kişisel gezegenlerle dinamik açı yapmaktamıdır -cevap güneş ve merkür gibi kişisel gezegenlerle kavuşum halinde ....

galiba benim kaptan Venüs pek güçlü değil pek anlamadım gülücük

Venüs 12.evi sever ve etkindir bunu gözden kaçırmayalım ;)

stelyum = en az 3 gezegenin yan yana olmasıdır kabaca ve sende stelyum görünmüyor. Oğlak burcundaki gezegenlerin çok zayıf stelyum oluşturmuş gibi ama dediğim gibi araalrındaki mesafe oldukça fazla , yan yana sayılmazlar bu yüzden stelyumdan saymasak olur ( adamdan saymasak olur gibi algılanmasın gülücük )

ve son olarak Güneş Terazi burcunda yani Venüsün burcunda ve haritandaki Venüs etkisini destekliyor.

Çok akıcı anlatmışsın teşekkürler Bu arada stelyum konusu düşündüğüm kadar karışık değilmiş bende olmadığınıda öğrenmiş oldum gözkýrpma

bu arada bir soru ; doğum saatin netmidir yada şu an görünen doğum saatinden 10-15 dakika kadar önce doğmuş olabilir misin ?

soruyorum çünkü , 6.ev konusunda pek hastalanmadığını yazmışsın.
Güneş Asc üstünde olduğunda kişiye sağlıklı bir yapı verebiliyor.
cevap konusunda emin değilsen , birde şöyle düşünebilirsin , yükselen aslan özellikleri taşıyormusun ?

şöyle ki; babam hepimizin doğum saatlerini aynı kağıda not almış benımkisinde 06:30 yazıyor ama 15 dk falan oynama olabilir belkide... hepimizin ki buçukta mesela 19:30 - 06:30 falan gibi.. düz hesap yazmış olabilir belkide babam kimbilir ...

Bunu sormanın amacı herhalde güneşimin 1.evde asc de olma ihtimali üzerine..Bu yaşıma kadar hastaneye 1 kere falan gittim oda ziyaretti hiç hastalanmıyorum Allaha şükür..

Asc aslan özellikleri taşımıyorum galiba en bariz kendime güvenim yok aslanlar kadar onlar gibi rahat olamam bir ortama girerken falan bazı özellikleri uyuyo olabilir ama ben merkezcilik,kendini beğenme gibi bilemiyorum ki ...-;)

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=8...2=1&lang=e
12-21-2009 12:10 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Bu Konudaki Mesajlar
Cvp: RE: Yıldız Haritasında Güçlü Gezegenleri Saptamak - tiyatral_gitarist - 02-21-2010, 11:50 AM

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Astrosohbet (Forumumuzun) Yıldız Haritası astrosohbet 81 109,076 06-09-2019 12:07 AM
Son Mesaj: say24
  Hafızanın Doğum Haritasında İncelenmesi emel 55 84,371 02-04-2015 01:15 AM
Son Mesaj: gökyüzü

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir