Değerlendir:
  • 53 Oy - 2.64 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Yıldız Haritasında Güçlü Gezegenleri Saptamak
Yazar Mesaj
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

Cvp: Yıldız Haritasında Güçlü Gezegenleri Saptamak
Revenge Yazılan:
Nin.Me.Sar.Ra Yazılan:
Revenge Yazılan:benimde güneşimin güçlü olduğunu söylemişti sevgili Yıldırım.ben 2. güçlü gezegenimi merak ediyorum.çümkü basen kendimi oldukça neptünyen bazende uranyen hissediyorum.bu gezegenlerimden mi çözemedimsoru

Sevgili Zembul'un da belirttiği gibi en güçlü gezegeniniz Güneş.Ay burcunuz Boğa içinde kişisel gezegenlerden Marsı da barındırıyor.Üstelik Boğanın yönettiği ikinci evde Boğanın yöneticisi Venüs var.Boğa ikinci güçlü burcunuz bu durumda. Venüsün Boğa özelliklerini tam olarak yansıtamadığını düşünsemde ikinci güçlü gezegeniniz Venüs diyebiliriz

venüsümün o kadar güçlü olduğunu hiç düşünmemiştim sevgili Nin.Me. Sar.Ra .ben zembul'unda dediği gibi daha çok uranüsün kuvvetli olduğunu sanıyodum.ilginç geldi bana.

Boğanın yöneticisi olarak Venüsü ele alırsak , evet Venüs etkisi olabilirdi.

lâkin bende Nin.me.sar.ra gibi Venüs ile Boğa arasında benzer yönler görmekle birlikte , Boğanın en sert tabiatlı burçlardan biri olduğunu düşününce , Venüse pek uymadığı fikri ağır basıyor bende.

hatta forum içinde yükselen boğaların yöneticisini Venüs almakta tereddüt ediyorum gülücük

12-21-2009 07:50 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Bu Konudaki Mesajlar
Cvp: RE: Yıldız Haritasında Güçlü Gezegenleri Saptamak - tiyatral_gitarist - 02-21-2010, 11:50 AM

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Astrosohbet (Forumumuzun) Yıldız Haritası astrosohbet 81 108,617 06-09-2019 12:07 AM
Son Mesaj: say24
  Hafızanın Doğum Haritasında İncelenmesi emel 55 84,117 02-04-2015 01:15 AM
Son Mesaj: gökyüzü

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir