Değerlendir:
  • 8 Oy - 1.5 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Haritanı Yolla Nasıl Aşıksın Sana Söyleyelim
Yazar Mesaj
BayanKararsız Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 39

Cvp: Haritanı Yolla Nasıl Aşıksın Sana Söyleyelim
(11-28-2016 03:57 PM)Libra Yazılan:  Burçtaş'a...
Romantizm tembelisin :D Romantizmi kadın olarak istersin tamam ama sen yapmazsın
yükselenin üstündeki amor seni aşk insanı yapıyor Mars ve plütondaki akrep tutkunu ortaya koymanda yardımcı ama balıktaki satürn bunu yavaşlatıyor Tutkun konusunda tembellik yapabilirsin yani gülücük
venüs uranüs karesi özgürlük ihtiyacı veriyor Bu nedenle dipdibe olmak istemezsin Psyche ayın etkisini arttıyor demiştin Arkadaşlarının onayını alan kişiyle olmak istersin Juno yay da sevgilini de özgürlüğüne düşkün birini seçeceksin Siz yanyanayken tutkulu uzaktayken gizli özlem çeken çift olursunuz

Romantizm tembelisin,süper oldu bu ya :D Gerçekten var biraz odunluk gülücük Ha binde bir romantikleşebiliyorum ama karşıma henüz sergileyebileceğim bir insan evladı çıkmadı :D Özgürlüğüm sanırım feragat edemeyeceğim tek şey ) Aslında tam tersi arkadaşlarımın ne dediğini pek umursamam,kafama göre takılır-anlatırım da,Ay'ın etkisini aynı burçta bulunduğu için arttırdığını söylemiştim,keza bende de durum öyle gülücük Ama bana şu şekilde yansıyor: İkizler-Hava-Özgürlük ) Aynı zamanda aşırı romantizmden öte oturup beraber beyin fırtınaları yapabildiğim adamlar beni daha çok çekiyor (Romantizm tembelliğinin kökeni ortaya çıktı) gülücük Hediyeler mevzusuna da gelirsek KİTAAAP :D Hayır diyemeyeceğim tek şey sanırım ) Sağ ol Burçtaşım gülücük

Gülücüklerin bazılarını 10 resim limitinden dolayı parantez kapamaya çevirmiş durumdayım )))))

Amacı öğrenmek olan herkese mesaj kutum ardına kadar açık,gelin beraber araştırıp öğrenelim,bildiğim konularda harita yorumlatmak dışında istediğinizi sorabilirsiniz.Öğrenmek isteyene saygım,sevgim ve hoşgörüm sonsuz... gülücük

Haritam
11-28-2016 04:05 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Bu Konudaki Mesajlar
Cvp: Haritanı Yolla Nasıl Aşıksın Sana Söyleyelim - BayanKararsız - 11-28-2016 04:05 PM

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Rektifikasyon (Doğum Saati belirleme) Nasıl Yapılır? Dinoo 221 381,970 09-05-2019 04:26 AM
Son Mesaj: say24
  Beynimiz Nasıl Programlanıyor? kariyb 2 7,327 10-25-2008 11:42 AM
Son Mesaj: kariyb

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir