Değerlendir:
  • 24 Oy - 3.25 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

2. EVİMİZ
Yazar Mesaj
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

RE: 2. EVİMİZ
2.evin ifadelerinden biri '' eşyalar '' olabilir.
Mal canın yongasıdır demişler , 2.ev sahip olduklarımızla alakalı deneyimleri işaret ediyorsa bu içeriğe sahip olunan eşya-araç-gereçleri de katabiliriz.
Bu açıdan değerlendirince Ay 2.evde , eşyalarına duygu yükleyen ve eskise bile atmaya kıyamayan ( biriktiren ) bir özellik katabilir.

09-21-2011 08:20 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
gullusutcu Çevrimdışı
Saturna Vip
Saturna Vip
lt=

Rep Puanı: 27

Benim oğlum ;ay 2.evde.Değil eşyasını, çöpünü bile atamayan cinsten.Eski,kırık dökük eşyasını biriktirir de biriktirir.Hep ondan gizli saklı atmışımdır.Farkedince kıyametleri kopartır.Aklına geldikçe de sen attın,sen attın ;diye dır dır eder.Ben de ona burada çöp ev var diye şikayet edecekler.Belediye çöp kamyonu gelecek,diye cevap verdiğim çok olmuştur.gülücük

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=1...;ast=&lang
09-21-2011 09:26 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
eylülmavi Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip

Rep Puanı: 35

ayım kesinlikle 3. evde öyleysegülücük))

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=b...spc=1&ast=
09-21-2011 10:01 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

(09-21-2011 09:26 PM)gullusutcu Yazılan:  Benim oğlum ;ay 2.evde.Değil eşyasını, çöpünü bile atamayan cinsten.Eski,kırık dökük eşyasını biriktirir de biriktirir.Hep ondan gizli saklı atmışımdır.Farkedince kıyametleri kopartır.Aklına geldikçe de sen attın,sen attın ;diye dır dır eder.Ben de ona burada çöp ev var diye şikayet edecekler.Belediye çöp kamyonu gelecek,diye cevap verdiğim çok olmuştur.gülücük

teşekkür ettim verygood

venüs 2.evimde ve eşyalarıma kız gibi bakarım gülücük

09-21-2011 11:28 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Nâr Çevrimdışı
Venus Vip
Venus Vip
lt=

Rep Puanı: 2

(09-21-2011 11:28 PM)Yldrm Yazılan:  
(09-21-2011 09:26 PM)gullusutcu Yazılan:  Benim oğlum ;ay 2.evde.Değil eşyasını, çöpünü bile atamayan cinsten.Eski,kırık dökük eşyasını biriktirir de biriktirir.Hep ondan gizli saklı atmışımdır.Farkedince kıyametleri kopartır.Aklına geldikçe de sen attın,sen attın ;diye dır dır eder.Ben de ona burada çöp ev var diye şikayet edecekler.Belediye çöp kamyonu gelecek,diye cevap verdiğim çok olmuştur.gülücük

teşekkür ettim verygood

venüs 2.evimde ve eşyalarıma kız gibi bakarım gülücük

benimde 2.evimde mars uranüs kavuşumum var eşyalarımı yakıp yıktığım parçaladığım olmamıştır hiç :D

Yüzde ısrar etme,doksan da olur.İnsan dediğinde
noksan da olur.Sakın büyüklenme,elde neler var,Bir ben varım deme,yoksanda olur!...

HZ Mevlana!!!

http://a1108.hizliresim.com/11/8/16/17364.gif
09-21-2011 11:31 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
albunea Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 13

benim 2. evim ikizler, varım yoğum kitap. kitapsız dışarı çıkmam uyurken de yatağımda dururlar. arayıp bulamadığım kitabın giysi dolabımdan çıkmışlığı da var..
09-21-2011 11:53 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
bu şarkı yarınlara Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 65

ikinci evinde uranüs ve neptün olanlarda cüzdanındaki paranın miktarını bilememe... içinden yüklü miktar alınsa bile bunun farkına varamama... parayı nerelere harcadığını hatırlayamama... bir şey alırken pazarlık yapmama... gibi durumlar getirir mi??

not: mesajı yeniden okuyunca kendimi para içinde yüzüyormuşum gibi hissettim. gülücük öyle değil tabi ki

t'as l'air d'une chanson...

kafka'nın takıntısı yalnızlığın laneti değil, tecavüze uğrayan yalnızlıktır! m. kundera

dance me to the end of love...!
09-22-2011 12:04 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

(09-22-2011 12:04 AM)bu şarkı yarınlara Yazılan:  ikinci evinde uranüs ve neptün olanlarda cüzdanındaki paranın miktarını bilememe... içinden yüklü miktar alınsa bile bunun farkına varamama... parayı nerelere harcadığını hatırlayamama... bir şey alırken pazarlık yapmama... gibi durumlar getirir mi??

not: mesajı yeniden okuyunca kendimi para içinde yüzüyormuşum gibi hissettim. gülücük öyle değil tabi ki

gülücük evet mantıklı çünkü kollektifler ( özellikle uranüs-neptün ) dünyalık şeyleri kavramakta ve uyum sağlamakta zorlanma verebiliyor.

09-22-2011 12:18 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
bu şarkı yarınlara Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 65

gülücük teşekkür ederim... venüs ve jüpi de ikinci evde ama onların bana büyük zaraları yok sanırım verygood

t'as l'air d'une chanson...

kafka'nın takıntısı yalnızlığın laneti değil, tecavüze uğrayan yalnızlıktır! m. kundera

dance me to the end of love...!
09-22-2011 12:24 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ELF
Kayıtsız

2.evim oğlak eşit eve göre,ben de cüzdanından haberi olmayanlardanım,kolay kolay eşya atmam ama yenisine ihtiyaç duymadığımdan.Pazarlık yapamam ,kızım çingene gibi pazarlık yaparsa kaçarım:DOğlak ve satürnle bağdaşan tarafı ne şimdi 2.evimin?
09-22-2011 12:26 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir