Değerlendir:
  • 40 Oy - 3.18 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Horary Çalışmaları
Yazar Mesaj
redroseee Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 1

RE: Horary Çalışmaları
jomajo senı gorunce soru sorma ıstedıgı geldı nedense :D

YILDIZ HARITAM
02-13-2011 02:08 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
elo Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 26

Merhaba,

Soru yeri Johannesburg tarihi: 1 subat 2011 13:15

Biz birlikte yasayacakmiyiz?

Cok tesekkurler..

Sebep kervanlarının yollarını kesmedeyim belki sebepleri meydana getireni bulurum diye..Hz Mevlana
02-13-2011 11:59 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
JoMaJa Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 8

(02-13-2011 11:59 AM)elo Yazılan:  Merhaba,

Cok tesekkurler..

Soru haritası radikal .En kısa süre içerisinde cevap vermeye çalışacağım elo.
02-14-2011 02:14 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
elo Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 26

Cok tesekkurler Jomaja..

Sebep kervanlarının yollarını kesmedeyim belki sebepleri meydana getireni bulurum diye..Hz Mevlana
02-14-2011 02:28 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
eylülmavi Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip

Rep Puanı: 35

jomaja bende bir yorum istiyorum.. işimle birlikte yerimi değiştirebilecek miyim?

16 şubat 2011, saat 10:12, nevşehir

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=b...spc=1&ast=
02-16-2011 12:13 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aeon
Kayıtsız

jomaja , venüs ve jupiterim koçta kavuşum.

güneşim balık bir karşılıklı ağırlama var mı yok mu acaba ?

varsa , önemi olan bir ağırlamamı acaba ?

haritam

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?;lang...1297983214
02-18-2011 02:52 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
JoMaJa Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

(02-13-2011 11:59 AM)elo Yazılan:  Merhaba,

Cok tesekkurler..

Evet elo sorun ilk bakışta ilişki sorusu gibi gözükse de sanırım bu soruda bol bol ilerletme yapacağım.Sorun benim için de ilginç bir deneyim olacak.

Göstergeler :
Sen : 1 ev ve yöneticisi ve evde bulunan gezegenler
Partnerin : 7. ev ve yöneticvisi ve evde bulunan gezegenler
Senin evin : 4. ev ve yöneticisi ve evde bulunan gezegenler
Partnerin evi : 10. ev(7. evin 4. evi) , evin yöneticisi ve evde bulunan gezegenler

Ve tabi ay genel olarak senin 2. göstergen ve olayların gidişatı hakkında bilgi verecek.

1. evde gezegen yok yükselen boğa ve yöneticisi venüs 8. evde yayda bulunmakta.Venüs peregrin durumda.Evet genel olarka bu göstergelerin olumsuz olduğunu söylemeliyim.Yükselen yöneticisinin 8. evde bulunduğu durumlarda çoğunlukla olumsuz olaylara ,gerginliklere gebe olduğunu söylemeliyim.Ayrıca göstergen durumundaki gezegenin peregrin olması senin biraz etkisiz eleman olmana sebep verebilir.

Partnerini gösteren 7. ev.7.evde gezegen yok.Yöneticisi mars kovada.Marsta peregrin durumda.Tam olarak hatırlamıyorum hangi astroloğa ait olduğunu ama şöyle bir bilgi okumuştum eğer bir kişiyle ilgili bir soru soruyorsanız ve onun göstergesi peregrin durumda ise kişinin niyeti çok iyi olmadığını gösterir(buna yakın birşeydi).Bu bilgiyi özellikle herhangi bir yorumumda özellikle kullanmadım(çünkü birçok teori vardır sonuçta) ama herşeye rağmen göstegenin hiçbir asalete sahip olmaması soruyu sorduğun kişi bakımında çok olumlu değil aslında bir noktada onunda fazla birşeyleri değiştiremediğinin ve hareket kabiliyetinin azlığını gösterir(bu arada mars yanık durumda da bu da olumsuz bir gösterge)

Mars ile venüs arasında oluşacak herhangi bir açı yok .Gördüğüm kadarıyla ışığın toplanması ve ya yansıması da yok.Tabi göstergeler arasında direk herhangi bağlantı olmaması can sıkıcı gibi gözükse de bu soru da biraz pas geçebiliriz.Çünkü bence sorunun asıl konusu birlikte yaşamak , evi paylaşma(4. ev ve 10. ev)

Evet diğer önemli bir mevzu ayın önündeki açılar.Bu genel olarka önemli çünkü olayın gidişatı hakkında :
Ay 9. evde oğlak burcunda.Malum oğlak ayın favori konumlarından biri değldir ay oğlakta zararlıdır.Ama yine de 9. evi zararlı bulmadığım için çok olumsu zbulmuyorum.Ayrıca ayın 9. ev(yabancı ülkeler) evinde olması oldukça manidar geldi bana.
Ayın yapacağı açılar.
Uranus sextil : olumlu gibi
Merkür birleşme: Olumlu bluyorum(üstelik merkür zararlı evlerin yöneticisi durumunda değil) Merkür 2. ve 5. evlerin yöneticisi durumunda.Ama benim gözümebiraz sonra da belirteceğim sebeplerden dolayı 5. ev daha öne çıkmış durumda.
5. ev :Çocuklar , aşk , flört , sevgililer ile ilgili bir evdir.
Bu olayda bence noktayı koyan 5. ev mevzuları olacak.Sorunda birçok konuda kararsız kaldım ama bu bana oldukça açık geldi.Çünkü hem senin hem de partnerini yönünde 5. ev konuları aktif durumda.

Ben genellikle göstergelerin önündeki açılara da bakarım.Senin göstergen venüsün önünde zor bir uranus karesi var.Şİmdi bu ilk başta önemsiz gibi gelsede evleri ilerletip baktığımızda uranusun 11.. ev çizgisinde olduğunu ve 11. evin partnerinin 5. evi olduğunu görürüz.Ben bunu birkaç şeye yordum.Partnerin ilgili sevgili , çocuk , aşk durumları.Tabi bunun hangisi olduğunu bilemem.Partnerin 5. ev durumuyla ilgili kişi veya olayla ani , kırılma etkisi yaratan bir durumla karşılaşabilirsin.

Ya o değilde mesajı tam yazıyordum yaklaşık 2-3 saat ara verdim.Sayfayı açık bıraktım.Ne yazacaktım ben niye şimdi diye düşünüp duruyorum

hımm.

Horaryde 7. ev evet birlikte olunan kişidir.5. ev ise daha bir sevgili , flört amaçlı bir yerdir.Aşk , heyecan 7. evin illegal hali :D Ayrıca sadece meraktan soruyorum partnerinin 11. evinde jüpiter var.Jüpiterin anlamını biliyorsundur az buçuk.Yabancı yer ve kişiler.Partnerinin 5. eviyle alakalı olabilirmi.Yada tamamen bir sürpriz çocuk(bebek ) durumu olabilir.Ki bu durumda taraflardan biri bunu istemeyebilir.

Ama şöyle bir durum var.Senin sorun birlikte yaşama sorusu.Ki burada bence önemli bir gösterge var.Senin 4. evinin(yuva) yöneticisi , 7. ev yöneticisiyle(partnerin) ile birleşme açısıyla yaklaşmakta.Ama yaklaşan güneş yani senin yuva ile ilgili mevzuların yakarak partnerinle biraraya gelecek.Aslında bence bu konu partnerin için bir sıkıntı.Yanan gezegen güneşin ışığı altında yanarak sesinni soluğunu kaybeder.Ya da bilemiyorum Belki de bilmediğim bir şey vardır bu konuda gösterge olduğu için ben güneş-mars birleşme açısını olacak olay diye alıyorum Belki de bu bir hayır cevabı göstergesidir.Ben size hep amatörüm diyorum.Ona göre mesajlarımı okuyun yani.:D

Ve hem senin ev göstergen hem de mars , partnerinin evinin göstergesiyle üçgen yapacak(10. ev yöneticisi saturn ile)

Bütün sonuçları ele aldığımda bence ister gönüllü ister gönülsüz bile olsa birsüre birlikte yaşama göstergesi.Yani sorunun cevabı bence "Evet" Bi evet diyeceğim amma uzattım dimi dil çýkarma

Ama yukarıda belirttiğim riskler mevcut.Ya işte böyle.Mesajım bir doğumgünü mevzusuyla bölündü onun için arada unuttuğum şeyler yoktur umarım elo.Elimden geldiğince açıklamalı ama ortalığa saçıp dökmeden birşeyler karaladım gözkýrpma Umarım senin için en hayırlı olan şey başına gelir.
02-25-2011 01:50 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Daily Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 3

peregrin ne demek jomaja?

Okyanusta ölmez de insan, gider bir kaşık ''sevda'' da boğulur...
Cemal Süreya...

Sadece susayanlar suyu aramaz. Su da susuzları arar durur.
RUMİ

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?clang...y=13&go=Go
02-25-2011 01:55 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
JoMaJa Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

(02-18-2011 02:52 AM)aeon Yazılan:  jomaja , venüs ve jupiterim koçta kavuşum.

güneşim balık bir karşılıklı ağırlama var mı yok mu acaba ?

varsa , önemi olan bir ağırlamamı acaba ?

haritam

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?;lang...1297983214

Yücelme ağırlaması var aeon.

Eğerki ben kullanıyormuyum diye soruyorsan.Açıkçası yücelme ağırlamasını aramak natalda aklıma gelmez.Belki horary de biraz gözümü alabilir. gülücük
Artık bazı şeyleri horary de kullanmaya başladım sadece.Hani bilmiyorum belki vardır bir anlamı.Ama yönetici ağırlaması kadar kendini kolay belli edemez bence natalda.Ne bileyim Allahtan ümit kesilmez aeon olur belki bi kıyağı sana :D
02-25-2011 02:00 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
JoMaJa Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

(02-25-2011 01:55 AM)Daily Yazılan:  peregrin ne demek jomaja?

temel asaletlerden herhangi birine sahip olmayan demek(temel asaletler : yönetici , yücelme , üçlü , term , face )
02-25-2011 02:02 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Horary(soru) astrolojisi salmakis 291 495,147 10-11-2019 08:32 PM
Son Mesaj: Biblo
  Horary Sohbet SESAME 74 109,720 09-24-2016 02:41 AM
Son Mesaj: Melek_06
  horary haritamı yorumladım yardımcı olabilir misiniz? lacrimosa 0 7,033 01-25-2013 08:00 PM
Son Mesaj: lacrimosa
  HORARY/saatler astrolojisine örnek /dr mesut kırgız vivienleigh 4 17,618 03-09-2011 10:15 PM
Son Mesaj: Daily
  Horary Vakaları Tuğçe 11 23,020 02-23-2011 04:29 PM
Son Mesaj: lacrimosa

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 2 Misafir