Değerlendir:
  • 56 Oy - 2.45 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

7.EV YÖNETİCİSİ EVLERDE
Yazar Mesaj
ayşe kara Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 3

RE: 7.EV YÖNETİCİSİ EVLERDE
(01-26-2011 12:37 PM)Moda Yazılan:  
(01-26-2011 01:36 AM)ayşe kara Yazılan:  
(01-26-2011 01:16 AM)Moda Yazılan:  7.evim kova,guneş boğa ay ve yukselen aslan.bana kovalar hep itici gelmiştir.Aslında çevremdeki kadın erkek kovaları ilk zmnlar hep severim aa ne kadar iyi humanist özgür tam sevdiğim gibi derim ama muhakak biraz tanıdıktan sonra bana itici geliyorlar.

Uranyen insanlar da oldukça fazla hayatımda.Erkek arkadaşimin asc uranus kavuşum.(Uranyen aslan yeter bana :D)

erkek arkadaşında ikizler,koç yada mars merkür yerleşimi varmı.

http://www.astro.com/cgi/showgif.cgi?lan...1275758828

Haritası bu cnm.Sanırım bnm mars ikizlerimden dolayı ondaki ikizler etkisini merak ediyorsun.yükselen yay olduğu için (ki benimde jüpiter 9.ev aynı konular üzerine fikir alişverişi yapmayı seviyoruz.) yay ikizler aksı var.Mars da 8.evde ve güneşle kavuşum olması marsını güçlü yapar sanırım.Buarada ay 3.evde sanki değişik bir zeka veriyor.Bilimsellik gibi.(kıskanıyorum bu konumu :D) mars ikizlerim zaten ay balığa malesef kare.

7. ev yöneticisinin yerleştiği burç bu burcun yöneticisi ve 7. ev yönetici gezegeninin yaptığı açılar eşle ilgili bilgi verir diye düşündümgülücük

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=6...=&rs=0&ast=
01-26-2011 08:54 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ayşe kara Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

7EV YÖNETİCİSİ 8.EVDE:Ebeveynlerinizden maddi destek beklersiniz.Evliliğiniz iyi bir cinsel beraberlik üzerine kurulabilir.Cinsel cazibeniz yüksek olabilir.Diğer insanları yönetme kabiliyetiniz vardır.

ya geç cinsellik felan.. yönetme kabiliyetini buldum bende nerden geliyo bu özellik diodum 8. evde garibim güneş diodum buldumgülücük

ammavelakin ben bu ezberden ciddi sıkıldım.7. ev başkaları ise onların 8. evde yerleşmesi onların zayıf düşmesi nedeniylemi bu özellik veriyor astrolojiyi başka türlü öğrenemeyiz mantığını çözemedik daha.ama güneş bizi temsil eder güneş 8. evde kimliğimizi gösteremeyiz ama akrep pluto gibi güçlü bi burç ve gezegenin evi olmasıda ayrı bi konu.akrep siyasetçilerin burcu.ben bu işi öğrenirsem insanlara bu şekilde öğretecem astrolojiyigülücük)

04-05-2011 11:25 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aeon
Kayıtsız

bence 7.ev yöneticisinin 8.evde olması öyle büyük bir yönetme potansiyeli vermez.
ilişki veya ortaklık kurduğun insanlarla kirzlere veya ortak kaynakların gündeme gelmesei veya cinsellik daha vurguludur.

yönetme olayım var diyorsan ; haritandaki sabit etkilerdendir.yoksa başak burcu yönetmekle hiç ilgili bir burç değil.aksine hizmeti sever.

ayrıca venüs ve marsın arasında karşılıklı ağırlama var.
04-06-2011 12:25 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
elo Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 26

(04-06-2011 12:25 PM)aeon Yazılan:  bence 7.ev yöneticisinin 8.evde olması öyle büyük bir yönetme potansiyeli vermez.
ilişki veya ortaklık kurduğun insanlarla kirzlere veya ortak kaynakların gündeme gelmesei veya cinsellik daha vurguludur.

yönetme olayım var diyorsan ; haritandaki sabit etkilerdendir.yoksa başak burcu yönetmekle hiç ilgili bir burç değil.aksine hizmeti sever.

Selam Aeon

7. ev. Yoneticisi Saturn ise ve 8. Evdeyse uclarda (yukarda bahsettigin sekizinci ev konularinda) bu konularda deneyimleri yasama ve sinav yasama seklinde yorummu yapariz?

Sebep kervanlarının yollarını kesmedeyim belki sebepleri meydana getireni bulurum diye..Hz Mevlana
04-06-2011 01:34 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
tooredo Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Benim 7. evin yöneticileri jüpiter ve neptün, 2side kavuşumda ... jüpiter 5. evde fakat neptün 4. evin sonlarında bunu neptünde 5. evde die yorumlayabilirmiyiz?

O GÜN

2017 - 2018 SOLAR RETURN
04-06-2011 03:31 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aeon
Kayıtsız

(04-06-2011 01:34 PM)elo Yazılan:  
(04-06-2011 12:25 PM)aeon Yazılan:  bence 7.ev yöneticisinin 8.evde olması öyle büyük bir yönetme potansiyeli vermez.

Selam Aeon

7. ev. Yoneticisi Saturn ise ve 8. Evdeyse uclarda (yukarda bahsettigin sekizinci ev konularinda) bu konularda deneyimleri yasama ve sinav yasama seklinde yorummu yapariz?

satürnünü özelliklerini biliyorsun ; kısıtlama gecikme , burcun ve evin konularına ulaşmakta biraz zorluklar yaşayabilirsin.
satürn çok uç deneyimler yaşatmaz, uç deneyimler mars pluto uranüs gibi gezegenlerle alakalıdır.
04-06-2011 08:36 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
mutluluklar Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

7.evım yayla başlıyor, oğlakla devam ediyor ve oğlakta neptün var. hangısının yoneticisini ele almam gerekir?

http://i1107.hizliresim.com/2011/7/5/6721.gif
04-06-2011 11:54 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

(04-06-2011 11:54 PM)mutluluklar Yazılan:  7.evım yayla başlıyor, oğlakla devam ediyor ve oğlakta neptün var. hangısının yoneticisini ele almam gerekir?

Yay yöneticisini yani Jüpiteri.

04-06-2011 11:57 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
tooredo Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

(04-06-2011 03:31 PM)tooredo Yazılan:  Benim 7. evin yöneticileri jüpiter ve neptün, 2side kavuşumda ... jüpiter 5. evde fakat neptün 4. evin sonlarında bunu neptünde 5. evde die yorumlayabilirmiyiz?

benim hiç 'mutlu' diyebileceğim bir ilişkim olmadı neptün ve jüpiterin güzel açılarına rağmen bunun sebebi venüs-mars karesi mi? ve zor ama evlenirsem böle devam etme olasılığı var mı?

O GÜN

2017 - 2018 SOLAR RETURN
04-07-2011 12:36 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ayşe kara Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

sabit burçta olması irade kolay pes etmememi.gezegenler destekleniyosa ve güçlüyse insanı güçlü yapar denilebilirmi.venüs akrepte ama pluto terazide 2. yönetici mars da boğada terazi ve boğa nın yöneticisi venüs. çifte ağırlama.bu ağırlamanın anlamını tam çözemedim.

04-07-2011 01:00 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir