Değerlendir:
  • 31 Oy - 2.68 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Yükselen Aslan
Yazar Mesaj
nisan15 Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip
lt=

Rep Puanı: 30

RE: Yükselen Aslan
Kızımın da yükselen burcu aslan ayna karşısından ayrılmaz asla bakımsız ojesiz durmaz dış görünüşüne cok önem verir ama denildigi gibi gür sacları yok (:

HARİTAM

''Kelimelere yüklediğim anlamı, ancak ben bilebilirim.'' GORGİAS
05-26-2011 11:03 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Derin
Kayıtsız

Yükselen Aslan Hikayeleri
Aslan son derece dikkat çekici bir burçtur ve doğum anında bu burcu yükselen kişiler, ilk bakışta güçlü, kendinden emin, biraz ağır ancak cömert bir görünüm simgelerler.

Aslan eril bir burç olduğu için, yükselen burcu Aslan olan kadınlar da daha baskın, yönetici ve kendilerini güçlü biçimde ortaya koyan bir havadadırlar. Ateş elementinden olan Aslan, hayata karşı bir açıklık, yaşam enerjisi ve kararlılık verir. Çoğunlukla babanın kişilik üzerindeki önemli bir etkisi olduğunu söyleyebiliriz. Aslan yükselenler hayata bakış açılarında hem kendi yaratıcılıklarını, yöneticiliklerini ortaya koyabilecek alanlar, hem de maddi yönden konfor ve keyif getirecek olanaklar ararlar. Doğal olarak büyük değişikliklerden de hoşlanmazlar. Diğer açıdan, gurur onlar açısından hassas bir konudur. Eğer yükselen burçta Mars ya da Satürn gibi bir gezegen varsa, beğenilmek ve sevilmek konusunda daha şüpheci ve göstermeseler de kırılgan bir tutum geliştirebilirler.

Eğer astrolojik haritanızda Aslan burcu yükseliyorsa ve bu burç sert açılar yer almıyorsa, doğdunuz sırada ailevi alanda size güven ve istikrar aşılayan koşullarla karşılaşmış olabilirsiniz. Bu nedenle hayat boyunca da, hayata karşı daha güçlü, yaratıcı ve kararlı bir tutum sergileyebiliyorsunuz. Yükselen Aslan kimi zaman daha fazla pohpohlanan, desteklenen hatta şımartılan, güven duyulan kahramanca bir yapıya işaret eder. Güçlü olmak için özendirilmiş olabilirsiniz. Bir şekilde kendinize ait bir sahne yaratmak ve kendinizi ortaya koymak önemlidir. Ancak aşırı durumda, bu bazen şu küçük dağları da ben yarattım diyen, daha sert ve bencil bir tutuma da yol açabilir. Yükselen Aslan erkeklere atletik, yakışıklı bir görünüm getirirken, kadınları da daha eril ve dominant kılar. Saçlar özellikle dikkat çekici olabilir.
Yükselen Aslan ve diğer burçlar

Eğer Koç burcundansanız ve yükseleniniz Aslan ise bu sizin son derece güçlü karakterli, iddialı, mücadeleci ve enerjik hatta yakıcı birisi olduğunuzu anlatır (Elton John, Prenses Nur). Boğa burcundaysanız, iş yetenekleriniz ve zevkleriniz gelişmiştir ancak esneklik konusunda zorlanabilirsiniz. Son derece gösterişlisinizdir (Balzac, Jack Nicolson, Al Pacino). İkizler burcundaysanız, entelektüel açıdan kendine güvenen, çekici, dışa dönük bir yapı sergilersiniz. Sosyal alanda liderlik edebilirsiniz (Marilyn Monroe, Donald Trump) Yengeç’seniz görünürde neşeli ve dışadönük ancak içsel alanda oldukça kırılgan ve güvensiz olabilirsiniz. Babanız hayatınıza kritik koşullar getirebilir. (Sezen Aksu, Meryl Streep) Aslan iseniz, bu durum abartılı bir kişiliğe, güçlü bir karaktere ancak ilişkilerde esnek olamamaya ve aşırı gurura işaret edebilir Sahnede kalmak sizin için çok önemlidir. (Zelda Fitzgerald, Norman Schwarzkopf) Başak’sanız, daha makul, mantıklı, zeki ve üretken birisisiniz. (Ingrid Bergman, Perihan Mağden) Terazi iseniz, çekici, hoş, sosyal ve zevklerinize düşkün birisi olabilirsiniz. Kendinizi ifadeniz kolaydır (Yves Montand, Luciano Pavarotti) Akrep’ler tutkulu, kararlı, mücadele bir karakter izlerler. Aile, kökler ve ev önemlidir. (Prens Charles, Indra Gandhi) Eğer Yay’sanız, bu daha neşeli, özgürlüğüne düşkün, felsefi, yaratıcı ancak patavatsız bir kişiliğe işaret edebilir.(Friedrich Engels) Oğlak’sanız, kişiliğinizde bazı karmaşalar, fazla sertlikler, güvensizlikler olabilir, babanız güven vermemiş olabilir (Henri Matisse, Umberto Eco) Kova iseniz bu son derece yaratıcı, orijinal ancak ilişkilerde güçlü şekilde tamamlanmak isteyen bir kimliğe işaret eder (Vanessa Redgrave) Balık ise’niz görünüşte neşeli ancak karmaşık bir yapınız olabilir. Ortaklıklar hayatınızda son derece bağlayıcı olabilir (Luc Besson, John Updike).
R.Hakan Kırkoğlu
10-29-2011 02:25 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
sankigibibiraz Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 3

Bütün yükselen Aslanlardan özür dileyerek çok kısa bir yükselen Aslan hikayesi anlatacağım. Hakkında çok fikre sahip olmadığım bir İkizler erkeğinin -Öz burcunu sormuştum gerisi muamma- buluşma teklifini kabul ederek onunla buluştum.Belirli bir kariyeri olan yakışıklı bir erkekti.
Oturacağımız masadan içeceğimiz şeylere kadar kendisi seçti ilk eksi puanını almış oldu böylece. Ben kendimden yana daha birkaç cümle sarf etmiştim ki hemen devreye girip iş arkadaşlarının, üniversiteden arkadaşlarının, akrabalarının vs. kendisini ne kadar çok sevdiğini anlatmaya başladı. Evet bu bir problem değil ama mahallenin çocuklarının komşusunun küçük köpeğinin bakkal amcanın ve dahi kimi tanıyorsa hepsinin kendisini ne çok sevdiğini anlatması tam bir saat sürdü. Sonraki bir saati lisedeyken okulun futbol takımında harika bir oyuncu olduğu ne goller attığı nasıl alkışlandığı üniversitede kızların ona nasıl da hayran olduğu falan filan gibi gereksiz sohbetlerle sürdürdü. Bu kadar kendini kanıtlama peşinde bu kadar özgüven patlaması yaşayan bir insanla ne diye orada oturduğumu sorgularken onun tam bir yükselen aslan olduğunu fark ettim. Ve derhal sordum "senin yükselenin aslan mı? Cevap "evet"ti. Kendisine çok sıkıldığımı ve kalkmak istediğimi söyledim çok gururlu bir tavırla beni eve bırakabileceğini söyledi ama kabul etmedim ve derhal oradan ayrıldım.

Şunu anladım ki İkizler gevezeliği Aslan övüngenliği ile birleşince ortaya çok rezil bir şey çıkıyormuş.
10-29-2011 03:51 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aeon
Kayıtsız

yükselenin aslan olursa da venüs asc kavuşum oluyor mu ? 12.evden vs kavuşuyor mu ?
12-11-2011 07:27 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
nisan15 Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip
lt=

(10-29-2011 03:51 PM)sankigibibiraz Yazılan:  Bütün yükselen Aslanlardan özür dileyerek çok kısa bir yükselen Aslan hikayesi anlatacağım. Hakkında çok fikre sahip olmadığım bir İkizler erkeğinin -Öz burcunu sormuştum gerisi muamma- buluşma teklifini kabul ederek onunla buluştum.Belirli bir kariyeri olan yakışıklı bir erkekti.
Oturacağımız masadan içeceğimiz şeylere kadar kendisi seçti ilk eksi puanını almış oldu böylece. Ben kendimden yana daha birkaç cümle sarf etmiştim ki hemen devreye girip iş arkadaşlarının, üniversiteden arkadaşlarının, akrabalarının vs. kendisini ne kadar çok sevdiğini anlatmaya başladı. Evet bu bir problem değil ama mahallenin çocuklarının komşusunun küçük köpeğinin bakkal amcanın ve dahi kimi tanıyorsa hepsinin kendisini ne çok sevdiğini anlatması tam bir saat sürdü. Sonraki bir saati lisedeyken okulun futbol takımında harika bir oyuncu olduğu ne goller attığı nasıl alkışlandığı üniversitede kızların ona nasıl da hayran olduğu falan filan gibi gereksiz sohbetlerle sürdürdü. Bu kadar kendini kanıtlama peşinde bu kadar özgüven patlaması yaşayan bir insanla ne diye orada oturduğumu sorgularken onun tam bir yükselen aslan olduğunu fark ettim. Ve derhal sordum "senin yükselenin aslan mı? Cevap "evet"ti. Kendisine çok sıkıldığımı ve kalkmak istediğimi söyledim çok gururlu bir tavırla beni eve bırakabileceğini söyledi ama kabul etmedim ve derhal oradan ayrıldım.

Şunu anladım ki İkizler gevezeliği Aslan övüngenliği ile birleşince ortaya çok rezil bir şey çıkıyormuş.

makara Biraz daha yakından tanıma fırsatı bulsaydın hic bir seyin anlattığı gibi olmadığını görme şansın da olurdu. Lakin yine yükseleni aslan olan ikizler kendince haklı olurdu inan bana..

HARİTAM

12-11-2011 07:44 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
picachu Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 8

evet benimde cok gerildigim bi durum.. ikizler /aslan kombinasyonu cok zor.. kotu insanlar degil yurekleri temiz ama hep kendini ispat etme pesinde ve insanin bi derdi olunca daha fazla canini acitiyolar konuyu surekli acarak.......farkinda olmuyorlar belki bu durumun ama cok sinirleniyorum..

https://resmim.net/f/xWSL8c.jpg

haritam
12-11-2011 08:10 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
nisan15 Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip
lt=

(12-11-2011 08:10 PM)picachu Yazılan:  evet benimde cok gerildigim bi durum.. ikizler /aslan kombinasyonu cok zor.. kotu insanlar degil yurekleri temiz ama hep kendini ispat etme pesinde ve insanin bi derdi olunca daha fazla canini acitiyolar konuyu surekli acarak.......farkinda olmuyorlar belki bu durumun ama cok sinirleniyorum..

Bingooo bir de marsları 12. evinize şööyle bir uğruyorsa değmeyin gitsin o öfkeye kırgınlığa ama yürekleri temiz bunu bilinöli yapmıyorlar doğru

neptün aldatması mı bu şimdi konduramadıklarımıza hep iyi birer bahane bulmak makara

HARİTAM

12-11-2011 08:40 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
nisan15 Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip
lt=

görüntü yükselen aslan diye bağırıyor Kıvılcım Hanım eğer resimdeki siz iseniz..

HARİTAM

12-11-2011 08:46 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
bu şarkı yarınlara Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 65

(12-11-2011 08:11 PM)Kıvılcım Yazılan:  
(12-11-2011 07:27 PM)aeon Yazılan:  yükselenin aslan olursa da venüs asc kavuşum oluyor mu ? 12.evden vs kavuşuyor mu ?

Aeon Haritamı düzelttim ..Sanırım oluyor zahmet olmazsa linke tıklayıp sende bakarmısın ? Ya siteyie sürekli bunu yazdım ...yükselenimi arıyorum diye ama napim sizlerden başka danışacağım kimse de yok...
çiçek

kafa karıştırmak gibi olmasın ama "bence" sizin yükseleniniz yengeç... gülücük

t'as l'air d'une chanson...

kafka'nın takıntısı yalnızlığın laneti değil, tecavüze uğrayan yalnızlıktır! m. kundera

dance me to the end of love...!
12-11-2011 08:59 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
bu şarkı yarınlara Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 65

zayıf bile olsanız hatlarınız yuvarlak... yükselen aslanlar bu kadar duygulu görünmez... sizin duruşunuzda şefkatli bir eda var! eğer yengeçse asc üzerinde venüs vardır, bu da kişiyi daha zarif biri yapar..

sadece venüs yengecin bu etkiyi vereceğini düşünmüyorum. en azından aslan burcundaki arkadaşlarımla sizi kıyaslarak bunu söylüyorum. biliyorsunuz ilk izlenmim çok önemlidir. ben de size ilk baktığımda yengeç olduğunuzu düşündüm...

t'as l'air d'une chanson...

kafka'nın takıntısı yalnızlığın laneti değil, tecavüze uğrayan yalnızlıktır! m. kundera

dance me to the end of love...!
12-11-2011 09:16 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  yükselen aslan fotoğraflar aeon 21 30,689 03-08-2017 01:33 AM
Son Mesaj: Nin.Me.Sar.Ra

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir