Değerlendir:
  • 29 Oy - 2.9 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Transit Satürn Terazi Burcunda
Yazar Mesaj
sankigibibiraz Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 3

RE: Transit Satürn Terazi Burcunda
6. evimde natal Satürnümle kavuşum yapan Transit Satürne 29 Yaş Döngüsü hatırası olarak bir azı dişimi hediye ettim. Hayrını görsün
simdi-kızdım
09-30-2011 01:53 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
bu şarkı yarınlara Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 65

ben de traans. satürn, ay'ıma kare yapınca yarım diş hediye ettim. :D

lakin trans. uranüs t karesini bile atlatamadan trans. satürn, önce güneşime kare yapacak sonra mars-plutomla kavuşacak azıcık sonra da saatürnümle, yükselenimle kavuşacak. hiç halim yok

t'as l'air d'une chanson...

kafka'nın takıntısı yalnızlığın laneti değil, tecavüze uğrayan yalnızlıktır! m. kundera

dance me to the end of love...!
09-30-2011 02:09 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
elo Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 26

Su iki gunde 2 nikah 1 ayrilik birde tekrar deneme haberi aldim..salliyor Saturn..bu Arada aklima gedi sinastride saturnu tutkal vazifesi gorur olarak dusunuyoruz ya genel olarak cevremde ayril-baris-vagecememe-ne seninle ne sensiz durumlari daha cok,Uranus tr ani kopus-baslangic verir ama Saturn sanki kolay kolay bitirememe /o sorumlulukla sinama veriyor gibi..

Sebep kervanlarının yollarını kesmedeyim belki sebepleri meydana getireni bulurum diye..Hz Mevlana
09-30-2011 04:34 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Félicé
Kayıtsız

Satürn bir ilişkide lazım ama, güldürmez süründürür.. Sanki çiftler birbirinden kopmak için elinden geleni yapsa da, bu ilişkiler kolay kolay bitmez.. Satürn öğreneceğimiz şeylerse, öğrenecek şeyler bir ömürdür demek ki. Ben de ayrılmaya karar veren çiftin tekrar deneyeceğini, bir diğerinin kesinkes boşanacağını, bir diğerinin de koridordan döndüğünü öğrendim. Bunların hepsinde de yengeç etkisi vardı ortak olarak..
09-30-2011 12:28 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
elo Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 26

Belki de sevginin sorumlulugunu ogretecek Saturn,sopasini vura vura...:-)

Sebep kervanlarının yollarını kesmedeyim belki sebepleri meydana getireni bulurum diye..Hz Mevlana
09-30-2011 01:37 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Mavisahram Çevrimdışı
Siron Vip
Siron Vip
lt=

Rep Puanı: 17

Sevginin mi yoksa acaba birlikteligin zorlugunun sorumlulugunumu ögreniyoruz... ya da ögrenmemiz gerekiyor mu anlamis degilim :( Bi ayrilikda benden gelirse sasirmayin :(

Suan bir evlilik izliyorum tv de.. Sanki Satürn Terazideyken olan evliliklerde bi ayrilik kokusu hissediyorum gibi.. ya da tercihlerin yanlis yapilmis oldugu düsüncesi.. Tabi ne kadar dogru bilinmez...

HAYALLER NE KADAR BÜYÜK OLURSA, KIRIKLIKLARI DA O KADAR GÜRÜLTÜLÜ OLUR

Söylesem tesiri Yok, sussam gönül razi degil...

Ögüt verecek insana degil, örnek olacak insana ihtiyac

Öyle Bir Dert Varki BendE, Bin Dermana Degismem !!!
09-30-2011 06:23 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Messa Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip
lt=

Rep Puanı: 25

(09-30-2011 06:23 PM)Mavisahram Yazılan:  Sevginin mi yoksa acaba birlikteligin zorlugunun sorumlulugunumu ögreniyoruz... ya da ögrenmemiz gerekiyor mu anlamis degilim :( Bi ayrilikda benden gelirse sasirmayin :(

Suan bir evlilik izliyorum tv de.. Sanki Satürn Terazideyken olan evliliklerde bi ayrilik kokusu hissediyorum gibi.. ya da tercihlerin yanlis yapilmis oldugu düsüncesi.. Tabi ne kadar dogru bilinmez...

Ayrılsanda devam da etsen hakkında hayırlısı olsun. Satürn gezegenini ben öyle dramatik bir gezegen olarak görmüyorum. Sürüncemedeyse ve aklın mantığın yok artık bu şekilde nereye kadar dediği türden ilişkiler bitiriyor belki uranüs tarzı bıçak gibi değil ama birşekilde bitiyor ya da tamir de edebilir satürn. Ben ailemle ilişkimde yaşadım 4. evimde, sonuna kadar düşündüm taşındım çok bağlı olmama rağmen yolumdan gitmeye karar verdim. Ama bu öyle kafama esti gidiyorum değil cidden kendi içimde hesaplaşmalar yaşayarak verdiğim bir karar. Sende düşünüp taşınacaksın sağlam kararlar vermen lazım.
09-30-2011 07:44 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
feynmann_m Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 19

Satürn terazide ve 7.evimde bende sanırım tutkal vazifesi yapıyor ayrılamama-kopamama durumu söz konusu sonu ne olur tahmin bile edemiyorum kendimi Satürnün önüne bıraktım savrulup duruyorum...
09-30-2011 08:25 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Mavisahram Çevrimdışı
Siron Vip
Siron Vip
lt=

Rep Puanı: 17

(09-30-2011 07:44 PM)Messa Yazılan:  
(09-30-2011 06:23 PM)Mavisahram Yazılan:  Sevginin mi yoksa acaba birlikteligin zorlugunun sorumlulugunumu ögreniyoruz... ya da ögrenmemiz gerekiyor mu anlamis degilim :( Bi ayrilikda benden gelirse sasirmayin :(

Ayrılsanda devam da etsen hakkında hayırlısı olsun. Satürn gezegenini ben öyle dramatik bir gezegen olarak görmüyorum. Sürüncemedeyse ve aklın mantığın yok artık bu şekilde nereye kadar dediği türden ilişkiler bitiriyor belki uranüs tarzı bıçak gibi değil ama birşekilde bitiyor ya da tamir de edebilir satürn. Ben ailemle ilişkimde yaşadım 4. evimde, sonuna kadar düşündüm taşındım çok bağlı olmama rağmen yolumdan gitmeye karar verdim. Ama bu öyle kafama esti gidiyorum değil cidden kendi içimde hesaplaşmalar yaşayarak verdiğim bir karar. Sende düşünüp taşınacaksın sağlam kararlar vermen lazım.

Kesinlikle öyle Messa... yani zaten hesaplasa hesaplasa kendimle yoruldum.. bazen oluruna birakiyorum bazen mücadele ediyorum bi bakiyorum farkli yöndeyim... hani zaten acaba bi mucize olur mu demiyor da degilim... tamir etse o da güzel de neyi tamir edecek tam olarak.. benim en cok üzüldügüm nokta sagligim cok sarsildi psikolojik olarak... bunun hesaplasmasi icindeyim... bakalim insan eninde sonunda gittigi yoldan gidiyor elbet de.... birden olmuyor iste bunu biliyorum gercekten...oysa suan bitecek bir sey ama belki dur bakalim diyorum kendime bir ay kovasi olarak.. hayirlisi bakalim... dua bekliyorum....

HAYALLER NE KADAR BÜYÜK OLURSA, KIRIKLIKLARI DA O KADAR GÜRÜLTÜLÜ OLUR

Söylesem tesiri Yok, sussam gönül razi degil...

Ögüt verecek insana degil, örnek olacak insana ihtiyac

Öyle Bir Dert Varki BendE, Bin Dermana Degismem !!!
09-30-2011 08:41 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

Yükseleni / Güneşi / Ay burcu / Venüsü ( en az biri ) Akrep burcunda olanlar için Satürn Terazi süreci bazı şeylerin sonu olabilir.

12-06-2011 05:11 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Transit Saturn Evlerde salmakis 191 341,700 11-01-2021 09:32 PM
Son Mesaj: Karpuzseverim
  Transit Satürn Doğ. Haritasında Ay'a Açı Yaparsa astrosohbet 33 42,737 12-13-2019 04:53 PM
Son Mesaj: justicee
  Transit Satürn Açıları Simurg 69 141,502 03-11-2019 12:03 AM
Son Mesaj: merkür_yen
  Transit Satürn Doğ. Haritasında Güneşe Açı Yaparsa astrosohbet 11 21,933 04-06-2018 09:47 AM
Son Mesaj: say24
  Transit Satürn Yay Burcu Geçişi tools 17 25,499 01-10-2018 12:58 AM
Son Mesaj: Kumsal
  Satürn Devinimi & Transitleri nev_bahar 168 257,092 06-19-2016 07:09 PM
Son Mesaj: Alejandro
  Transit Satürn akrep burcunda. Tuğçe 29 40,441 04-23-2016 09:00 PM
Son Mesaj: ekinoks
  Transit Satürn' ün Doğum Haritasındaki Planetlerle Etkileşimi Yakamoz 75 110,810 10-01-2015 09:09 PM
Son Mesaj: Didemm
  Transit Satürnün Ay Düğümlerine Kavuşumu plutomania 22 46,236 04-17-2015 01:30 AM
Son Mesaj: nisan15
  Satürn Yüzünden mi? dubletoprak 9 15,234 01-15-2013 12:52 AM
Son Mesaj: hulya35

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir