Değerlendir:
  • 25 Oy - 3.32 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Transit Satürn Yay Burcu Geçişi
Yazar Mesaj
tools Çevrimdışı
Üye
**
lt=

Rep Puanı: 7

Transit Satürn Yay Burcu Geçişi
Evet arkadaşlar konu olarak bulamadım sitede.Ben açayım dedim.Bugün satürn yay burcundaki ziyaretine başlamış bulunmakta.Retro harekete başlayınca tekrar kısa bir dönemliğine akrep burcuna geçecek kendileri.Akreplere ve boğalara bu zorlu dönemi atlatanlara gözünüz aydın diyelim.
Fazla bilgim yok bu başlık altında toplayalım bildiklerimizi .
Gezegenleri koç ve aslanda olanlar 120derecelik güzel açılarla satürnün sırtınızı sıvazladığını sizi destekleyecek oldugunu bilesiniz.
Terazi ve kova burcunda gezegenleri olanlar siz de 60derecelik güzel etkiler altında olacaksınız.
Yay burçları arkadaşlar ürküyor sanki biraz (çevremdekilerden biliyorum gülücük )
Ufak not geçeyim güleç yay arkadaşlara .Yaptığınız şeyleri doğru ve özenle yapıyorsanız,dürüst biriyseniz ,paranızın pulunuzun değerini bilip savurmuyorsanız(farklı etkiler almayan yay arkadaşlarım çok savurgansınız çook! Aman dikkat! Paranızı kaybetmeler ,aman olsun canım para pul dediğin nedirler,maddeye önem vermem canııımlar şeklinde bahanelerle savurayımlar geride kalsın lütfen :D ) sağlığınıza özen göstermiyorsanız satürnü eli belinde karşınızda dikilirken görünce korkmayınız, şaşırmayınız .Yahu bunları zaten yapmıyorum diyorsanız satürnün sıcak kollarında ödüllerinizin tadını çıkarın .Unutmayın satürn takipte olduğunda açıklarınızı bulmakta çok yetenekli bir öğretmen olacaktır.Kendinize dürüst olmayı da unutmayın gülücük

Haritam
http://hizliresim.com/zENdj7

Solar 2015
http://hizliresim.com/PEjX7O
12-24-2014 02:07 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Nin.Me.Sar.Ra Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 15

RE: Transit Satürn Yay Burcu Geçişi
Şunun şurasında ağız tadıyla bir Jüpiter transiti yaşayacaktım geldi Güneşime kare yapmaya başladı ;ömür boyu kurtuluş yok bu Satürnden :((2
12-24-2014 02:49 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
tools Çevrimdışı
Üye
**
lt=

Rep Puanı: 7

Terazideki hallerini hatırlıyorum nasıl da venüs ve güneş kavusumuma karşıt yapmıştı.Bu sefer 120derecelik açısını sömüreceğim sonuna kadar :D Kaybettiklerimi 40katıyla aldım gerçi belirtmekte fayda var.Kaşıkla vereyim kepçeyle alayım gezegeni değil neyse ki :D

Haritam
http://hizliresim.com/zENdj7

Solar 2015
http://hizliresim.com/PEjX7O
12-24-2014 11:45 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Marie Çevrimdışı
Merkury Vip
Merkury Vip
lt=

Rep Puanı: 5

5.ev akrep etkisine alışmıştım. Gerçi yine belli bir süre 5.evimde olacak. Yeni sınavlardan insan korkuyor tabi ki. Benim gibi satürn döngüsü yaşıyorsaniz korkmamak mümkün değil :D 5.evde beni mutsuz bir insan yapmıştı buna rağmen giderken üzülüyorum. Çünkü insan alıştığı şeyden bir süre sonra korkmamaya başlıyor. Hmmm bak bu satürnün iyi bir etkisi. Demek dokundugu alanda güçlendiriyor gülücük demek ki neaymış korkmuyoruz :D acımadı ki acımadı ki :D
12-24-2014 01:57 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
josii Çevrimdışı
Katılımcı Üye
**
lt=

Rep Puanı: 1

2,5 yıl burcumda hemen ardından 2,5 yılda yükselen burcumda misafir ettim kendilerini.şu 5 yıl çektirdi bana.özellikle 2014 ün her günü kabus oldu bana.transit 1. Evimdeydi ve venüs merkür plüton 1.evimde akrepte. Abim vefat etti bu yıl bunuda pluton daki satürn transitine bağlıyorum.
Yay a geçti biraz ferahlarım umarım

[Resim: showgif.cgi?lang=e&gif=astro_w2g...amp;res=63]
12-24-2014 07:55 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
nisan15 Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip
lt=

Rep Puanı: 30

güneşime 120 ayıma 60 9.evime dokunması tam zamanında din inançlar konusunda uçup gitmek yerine mantıklı ele tutulur veriler aramaya sevkediyor. Bir ayağımın pergel misali yerde sabiy diğer ayağım ile alemleri gezmek isaet. 9. evime hoşgeldin öğretmen ve yararlı satürn zaten seni 7. ve 8. evde ağırlamak bana cok sey öğretmişti sviliyorsun <3

HARİTAM

''Kelimelere yüklediğim anlamı, ancak ben bilebilirim.'' GORGİAS
12-25-2014 01:33 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
cero Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 6

Cvp: Transit Satürn Yay Burcu Geçişi
Saturn yay transiti 4.evime oturdu. Yükselenime kare. Babamın kanser haberini almamız, cerrahi müdehalede bulunulması, akrabaların ailenin uzak şehirlerden bu haber üzerine gelmesi, saturn'ün yay burcuna girmesiyle vuku buldu.

Solar return'ümde yukselenin yay burcu olması falan da derken, gezegen etkilerini, tüm evrenin titreşimlerle birbirine bağlı olduğunu, Allah'ın sistemini ürpererek izliyorum.

rezonans
11-11-2015 12:45 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
shinigami Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 3

açılın satürn zade geldi!

En taze astroloji meraklısından bir kaç yorum bırakacağım. Benim astroloji ile tanışmam, Satürn transitinin son 1 senesinde başladı. sizlere kendimde fark etmiş olduğum hayatıma olan etkilerinden bahsetmeye çalışacağım.

öncelikle satürn transitinin başladığı ilk yıl, keskin bir karar vererek sigarayı bıraktım. Düşündüğüm fakat asla bir çaba sarf etmediğim bir durumdu ve birden bire bunu yaptım. Bir çok olumsuz eleştiriye rağmen bunu başardım. Hala sigara içmiyorum.

Ailemdeki ve çevremde yer alan ölümlerden bahsetmek istemiyorum ama kayıpları çook fazlaydı.

içimdeki karanlıkların ters yüz olduğu zaman oldu. en büyük eleştrimen ve zavallı oldum. Neşem, tamamen kayboldu. sorumluluk, kendine acıma ve çaresizlik, korku, ölüm... o kadar derin düşünmeye başlamıştım ki, bir ara aklımı kaybedeceğimi sandım. kolaya kaçmak için ilişki (aşk) kurmaya çalıştım fakat, asla olmadı. kesinlikle ve kesinlikle hayatımda yaşadığım en kötü ilişkiler bu dönemde oldu. Görmezden geldiğim her şeyi görmeyi öğrendim.
paranın değerini anladım.
canla başla insanlara yardım etmemek gerektiğini, hakedenleri seçmek gerektiğini çok çok iyi, döve döve öğretti bana .
canım, gözüm dediğim tüm insanları kaybettim ve bana gerçek insanları görmemi sağladığı için satürne minnettarım.
en sonunda yitirdiğim öz saygımı, benliğimi aramaya başladım. ne yapabilirimleri düşünmeye, araştırmaya başladım. İş bulmalıydım ve hala bulmalıyım ama önce depresyondan 100 kg olan vücudumu tedavi etmeliydim. ve yine bu döngüde hayatımda hiç yapmadığım kadar düzenli spor yapmaya başlayarak hala içinde bulunduğum kilo verme sürecini oluşturdum. elimde bir defterim var. bununla hem astroloji öğrenmeye çalışıyorum hemde nasıl bir iş bulurum diye araştırıyorum. Dil öğrenmeye çalışıyorum.
yani kısaca satürn bana ay düğümlerini ve gitmem gereken yolu çok acılı bir biçimde öğretti. beni sevmem gerektiğini ve emeklerimi yardım olsun diye dağıtmamam gerektiğini ve kendim için sevdiğim işleri yapmam gerektiğini öğretti.

işte karşınızda satürn yüzünden bulunuyorum ve aranızda olmak bir şeyler öğrenmek beni mutlu ediyor.

sevgilerimle

Haritam;

Whole signs; https://i.hizliresim.com/oONGO7.png
Camoanus; https://i.hizliresim.com/lONJWB.png
Pladicus; https://i.hizliresim.com/y0pY39.png

2018 solar return; https://i.hizliresim.com/rONWJV.png
12-27-2017 05:54 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Kumsal Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 11

Benim de 5. evimde satürn döngüm oldu, yeni bitti işte. Ama yayda sadece uranüs ve satürnüm var, bu kadar şiddetli yaşamadım. Kendi çapımda 5. ev konusunda çilemi çektim. Satürn oğlağı bekliyorum. Senin de 5. ev satürn. Diğer gezegenlerin de 5. evde olması belki dikkatini (natalde, satürn döngüsü hariç) dağıtıyordur. Satürn 5. ev gamını derinden hissetmiyorsundur. Bu evdeki satürnün negatif yönüne takılmamak ciddi çaba istiyor.

Mesajlarımı alıntılamazsanız sevinirim forum dostlarım gülücük
12-28-2017 10:54 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Yakamoz Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 19

Cvp: Transit Satürn Yay Burcu Geçişi
Satürn Yay da iken 3. evimi yeniden inşa etti. Önce bu evdeki Ay ve Uranüsümle daha sonra Güneş ve Neptünümle kavuştu. Neymiş: İnsanlara iyi niyetli olarak bile söz söylememek sessiz kalmak, ciddi takılmak en iyisiymiş. Yöneticilik zor zanaatmış, her şey sana yıkılırmış ve işini ne kadar iyi yaparsan yap üstlerin de bunu dile getirsin ama yine de üstlerine yaranamayıp istenmeyen kişi ilan edilebilirmişsin. İlköğretim yapılan (3. ev) iş yerinde senin yerine dayısı olan bir kişinin getirilmeye çalışıldığı için üstlerin tarafından o kadar zorluk yaşatıldığını farkedebilirmişsin. Dünya iftiracılarla, yalancılarla, haksızlık yapanlarla, çekemeyenlerle doluymuş dikkat etmek gerekirmiş. Satürn şahanesin ne güzel öğrettin alkis

12-30-2017 03:54 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Transit Saturn Evlerde salmakis 191 341,543 11-01-2021 09:32 PM
Son Mesaj: Karpuzseverim
  Transit Satürn Doğ. Haritasında Ay'a Açı Yaparsa astrosohbet 33 42,666 12-13-2019 04:53 PM
Son Mesaj: justicee
  Transit Satürn Açıları Simurg 69 141,334 03-11-2019 12:03 AM
Son Mesaj: merkür_yen
  Transit Satürn Doğ. Haritasında Güneşe Açı Yaparsa astrosohbet 11 21,918 04-06-2018 09:47 AM
Son Mesaj: say24
  Satürn Devinimi & Transitleri nev_bahar 168 256,886 06-19-2016 07:09 PM
Son Mesaj: Alejandro
  Transit Satürn akrep burcunda. Tuğçe 29 40,419 04-23-2016 09:00 PM
Son Mesaj: ekinoks
  Transit Satürn' ün Doğum Haritasındaki Planetlerle Etkileşimi Yakamoz 75 110,764 10-01-2015 09:09 PM
Son Mesaj: Didemm
  Transit Satürnün Ay Düğümlerine Kavuşumu plutomania 22 46,215 04-17-2015 01:30 AM
Son Mesaj: nisan15
  Satürn Yüzünden mi? dubletoprak 9 15,231 01-15-2013 12:52 AM
Son Mesaj: hulya35
  Transit Satürn Akrep Sınırlarında Lajâ 96 115,038 12-27-2012 03:55 PM
Son Mesaj: Mavisahram

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir