Değerlendir:
  • 29 Oy - 3.07 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Neptün Açıları
Yazar Mesaj
aries86
Kayıtsız

RE: Neptün Açıları
(08-05-2011 01:15 PM)Félicé Yazılan:  Mars-neptün eylemsizliği getireceği gibi, inandığı bir dava uğruna adanmışlık, yani sonuna kadar dava adamlığı getirebilir. Büyüleyici dans yeteneği verebilir. Var mıdır rakkaslık:D

evet inandığım konuda asla taviz vermem sonuna kadar savaşırım...(:

rakkaslııık evet var((:
08-05-2011 01:19 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ayşe kara Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 3

en tepe noktasındaki gezegenim neptün ve asc jupiter kavuşumuna 60 ve merkür plüto kavuşumuna 60 derece kötü açısı yok 135 lik açı saymazsak.merhemetliyimidr bu neptünün bana bi hayrı varmıdır yoksa merhametten maraz doğar durumumu yaratır

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=6...=&rs=0&ast=
12-28-2011 10:01 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Arkadaş
Kayıtsız

neptün = hayal
Plüton = güç

Neptün & plüton = hayalgücü :D
01-04-2012 10:07 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
cemdoner Çevrimdışı
Katılımcı Üye
**

Rep Puanı: 0

neptün mars karşıtlığı nasıl etkiler

http://i.hizliresim.com/qmYNjW.gif

http://i.hizliresim.com/O3qz05.gif
02-10-2012 03:31 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Kıvılcım Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 15

Neptün açılarımı yorumlayabilecke var mı ?
Neptün-ASC
Neptün-Merkür
Neptün-Pluto
Neptün-Mars açılarımı ?

Yetenek vs olarak ne dersiniz ?
Bilmiyorum bu açılarımdan mı ama belirgin bildiğim Telepati yeteneğim yüksek ve insanların ruh hallerini hemen anlıyabiliyorum hiç konuşmadan ama yetenek var mı onu billmiyorum bakabilecek var mı?

Haritam
http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=e...&asp=1&ast=

Hayat Mucizelerle Dolu - Ben Güneşin Kızıyım
02-14-2012 01:52 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
feynmann_m Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 19

(02-14-2012 01:52 PM)Kıvılcım Yazılan:  Neptün açılarımı yorumlayabilecke var mı ?
Neptün-ASC
Neptün-Merkür
Neptün-Pluto
Neptün-Mars açılarımı ?

Bilmiyorum bu açılarımdan mı ama belirgin bildiğim Telepati yeteneğim yüksek ve insanların ruh hallerini hemen anlıyabiliyorum hiç konuşmadan ama yetenek var mı onu billmiyorum bakabilecek var mı?

Neptun acıların oldukça kuvvetli gorunuyo.Sezgiselligin merkur-neptun bağlantısından olabilir cunku bu bağlantı sezgisel zeka verir.Kaynağını açıklayamadığı zihinsel kanallardan gelen fikirler önem kazanır. Zihnini ilhamlar meşgul ediyor olabilir.

Mars-neptun bağlantısı da sana tutkulu ilhamlar verir.Ancak enerjini dağınık kullanmana sebep olur.
02-14-2012 03:51 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Kıvılcım Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 15

(02-14-2012 03:51 PM)feynmann_m Yazılan:  
(02-14-2012 01:52 PM)Kıvılcım Yazılan:  Neptün açılarımı yorumlayabilecke var mı ?
Neptün-ASC
Neptün-Merkür
Neptün-Pluto
Neptün-Mars açılarımı ?

Neptun acıların oldukça kuvvetli gorunuyo.Sezgiselligin merkur-neptun bağlantısından olabilir cunku bu bağlantı sezgisel zeka verir.Kaynağını açıklayamadığı zihinsel kanallardan gelen fikirler önem kazanır. Zihnini ilhamlar meşgul ediyor olabilir.

Mars-neptun bağlantısı da sana tutkulu ilhamlar verir.Ancak enerjini dağınık kullanmana sebep olur.
OK çok haklısın dağınıklık oluyor öyleki tam başlıyorum şunu yapıcam diye sonra aklıma başka şeyler geliyor ve dağılıyorum.. Neptün açılarıma göre şu konuda yeteneğin olur diyebiliyor musun ? Açıyı heba etmeyelim diye soruyorum gülücük))

Haritam
http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=e...&asp=1&ast=

Hayat Mucizelerle Dolu - Ben Güneşin Kızıyım
02-16-2012 04:23 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Arkadaş
Kayıtsız

Neptün - Venüs
Estetik duyarlılık. Doğadaki güzelikleri algılayabilme. Güzelliğe aşık olma. Sanat sevgisi.

Neptün - Merkür
Hayalleri zihinde canlandırabilme, imajinasyon yeteneği. Görsel düşünme.

Neptün - Mars
Dinamik hayaller kurma. Hayalleri eyleme geçirme. Bale gibi sanatsal sporlara ilgi duyma. Yüzme yeteneğide verebilir.

Neptün - Jüpiter
Her türlü hayale açık olma. Ulaşılmaz hayaller. Hayal dünyasında zenginlik. Hayalleriyle mutlu olan.

Yalnız bir sorum var? Jüpiterde imajinasyon yeteneği veriyormu ?
03-21-2012 04:54 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aeon
Kayıtsız

Alıntı:Jüpiterde imajinasyon yeteneği veriyormu ?

şimdi imajinasyon kafada olmayan bir şeyi varmış gibi canlandırma , kısaca hayal kurmak diye biliyorum .

jupiterde aslında imajinasyona benziyor. ancak hiç olmayan bir şeyin hayali yok .

bardağın dolu tarafına bakmak , olayları abartmak gibi konular jupitere daha çok yakışıyor . bu örneklerde , hep bir vakıa var , ama olandan daha büyük görülüyor .
03-21-2012 05:30 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Arkadaş
Kayıtsız

(03-21-2012 05:30 PM)aeon Yazılan:  
Alıntı:Jüpiterde imajinasyon yeteneği veriyormu ?

şimdi imajinasyon kafada olmayan bir şeyi varmış gibi canlandırma , kısaca hayal kurmak diye biliyorum .

jupiterde aslında imajinasyona benziyor. ancak hiç olmayan bir şeyin hayali yok .

bardağın dolu tarafına bakmak , olayları abartmak gibi konular jupitere daha çok yakışıyor . bu örneklerde , hep bir vakıa var , ama olandan daha büyük görülüyor .

Evet , Kısaca imajinasyon zihinde görüntüler oluşturmaya deniyor.
Jüpiterde merkür gibi düşüncelerle alakalı olduğundan, neptün gibi düşünebilme verebilir.

Jüpiter'e yaklaşımında mantıklı. Olmayan birşeyi varmış gibi kabul ediyor. Tabi jüpiterin hayallerle bir ilgisi yok o sadece inanıyor. Pireyi deve yapıyor. Bence bu yüzdende az ile yetinmeyi başarabiliyor.
03-21-2012 06:03 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Neptün ve Hayalleri Gerçekleştirmek vivienleigh 16 17,829 03-30-2020 09:38 AM
Son Mesaj: Hattusas

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 2 Misafir