Değerlendir:
  • 32 Oy - 3.09 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Horary Sohbet
Yazar Mesaj
Mavisahram Çevrimdışı
Siron Vip
Siron Vip
lt=

Rep Puanı: 17

RE: Horary Sohbet
(04-23-2012 10:11 PM)Neptunian Yazılan:  
(04-23-2012 09:57 PM)Mavisahram Yazılan:  
[Resim: thumb-234262.jpg]

Az önce sordum, ayrilmali miyim diye? whole sign olarak yüklemedim yalniz... 7. eve baktim bu soru ile ilgili cok kisa bir sekilde, yöneticisi mars 12. evde ve buda bir belirsizlik söz konusu olarak anladim 12. ev nede olsa... acilari 8. evdeki ay'a kare bakmis... buda sorunun duygu kökenli oldugunu aciklayabilir.. ayrica 6.evdeki neptüne karsit, sanirim buda gercekten ruhsal anlamda bagin kurulamamasi... yani olmayacak duaya amin demek anlaminda evet diye bitmeli mi diyorum...

Haritayı eklemişin güzelde, soru sakat.

Hatırladığım kadarıyla '' ayrılmalı mıyım , yapmalı mıyım '' gibi sorular pek açık değil.

olmalı mı gibi -meli , -malı içeren sorular net değil hatırladığım kadarıyla

ayrılacak mıyız ? gibi bir soru daha açık ve net

Yani söyle sorayim, ayrilmam icin yeterli uyarilar ve nedenler mevcut mu? sanirim evet,hayir cevabi gerektiren bir soru oldu suan..

HAYALLER NE KADAR BÜYÜK OLURSA, KIRIKLIKLARI DA O KADAR GÜRÜLTÜLÜ OLUR

Söylesem tesiri Yok, sussam gönül razi degil...

Ögüt verecek insana degil, örnek olacak insana ihtiyac

Öyle Bir Dert Varki BendE, Bin Dermana Degismem !!!
04-23-2012 10:27 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
eylülmavi Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip

Rep Puanı: 35

(04-23-2012 10:24 PM)Neptunian Yazılan:  
(04-23-2012 10:14 PM)eylülmavi Yazılan:  
(04-23-2012 10:08 PM)Neptunian Yazılan:  
(04-23-2012 10:04 PM)eylülmavi Yazılan:  istediği yöneticiliği alabilecek mi?

23 nisan 2012 nevşehir.. 21:03'

Başkalarını bilemem ama ben böyle harita eklemeyen kişilere harita çıkarmayla uğraşamam söyleyim, bi zahmet horary haritanızı kendiniz ekleyiniz.

sen harita iste gülücük

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=b...=&rs=0&ast=

Cevabım evet ama yakın zamanda olmayabilir

teşekkürler... mc ile kavuşan mars klasiğe göre 1. hem de 6. ev yöneticisi.. büyük bir de üçgen.. evet durum parlak gibi..

marsa zıt yapan neptünden dolayı mı, zaman alabilir*

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=b...spc=1&ast=
04-23-2012 10:33 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

(04-23-2012 10:27 PM)Mavisahram Yazılan:  

Az önce sordum, ayrilmali miyim diye? whole sign olarak yüklemedim yalniz... 7. eve baktim bu soru ile ilgili cok kisa bir sekilde, yöneticisi mars 12. evde ve buda bir belirsizlik söz konusu olarak anladim 12. ev nede olsa... acilari 8. evdeki ay'a kare bakmis... buda sorunun duygu kökenli oldugunu aciklayabilir.. ayrica 6.evdeki neptüne karsit, sanirim buda gercekten ruhsal anlamda bagin kurulamamasi... yani olmayacak duaya amin demek anlaminda evet diye bitmeli mi diyorum...

Hatırladığım kadarıyla '' ayrılmalı mıyım , yapmalı mıyım '' gibi sorular pek açık değil.

Yani söyle sorayim, ayrilmam icin yeterli uyarilar ve nedenler mevcut mu? sanirim evet,hayir cevabi gerektiren bir soru oldu suan..

yine belirsiz oldu

yeterli uyarılar mevcutmu diye soruyorsun

iyide kime göre yeterli , neye göre yeterli neye göre yetersiz

birisi için küçük bir tartışma ayrılık nedenidir diğeri için aldatma , diğeri için fiziksel darp vs.. kişiye göre değişir

04-23-2012 10:36 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

(04-23-2012 10:33 PM)eylülmavi Yazılan:  
(04-23-2012 10:24 PM)Neptunian Yazılan:  
(04-23-2012 10:14 PM)eylülmavi Yazılan:  
(04-23-2012 10:08 PM)Neptunian Yazılan:  
(04-23-2012 10:04 PM)eylülmavi Yazılan:  istediği yöneticiliği alabilecek mi?

23 nisan 2012 nevşehir.. 21:03'

Başkalarını bilemem ama ben böyle harita eklemeyen kişilere harita çıkarmayla uğraşamam söyleyim, bi zahmet horary haritanızı kendiniz ekleyiniz.

sen harita iste gülücük

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=b...=&rs=0&ast=

Cevabım evet ama yakın zamanda olmayabilir

teşekkürler... mc ile kavuşan mars klasiğe göre 1. hem de 6. ev yöneticisi.. büyük bir de üçgen.. evet durum parlak gibi..

marsa zıt yapan neptünden dolayı mı, zaman alabilir*

Başrol kişiyi ifade eden diğer önemli unsur Ay

1- Ay bulunduğu burcun ilk derecesinde ( yöneticilik yolunun başında )

2- Ay kare açılar alarak engelleniyor

İlk etapta olumsuz cevapla karşılaşabilir ama uzun vadede o iş olabilir şeklinde yorumladım ( yanılma payım da var tabi )

04-23-2012 10:38 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
galadriel_elf Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 0

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=e...&rs=0&ast=

Neptunian bu evlilik sorusunun haritasında Güneş Ay'a çok yakın. Galiba Güneşe yakın olan gezegenler yanıyormuş. Forumda öyle okumuştum. Bu yanma meselesi nasıl oluyor? Yani bu durumda Ay yandığına göre, başroldaki kişi zarar görüyor diye mi yorumlamamız lazım.

http://www.astro.com/tmpd/c15nfileFiK3sn-u1335170497/astro_2gw_01_doum_haritam_he.31499.27549.gif?27671
04-23-2012 11:28 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Mavisahram Çevrimdışı
Siron Vip
Siron Vip
lt=

Rep Puanı: 17

(04-23-2012 10:36 PM)Neptunian Yazılan:  

yine belirsiz oldu

yeterli uyarılar mevcutmu diye soruyorsun

iyide kime göre yeterli , neye göre yeterli neye göre yetersiz

birisi için küçük bir tartışma ayrılık nedenidir diğeri için aldatma , diğeri için fiziksel darp vs.. kişiye göre değişir

Nasil soracagim peki, haklisin ama... kafamda bir soru varda simdi oda cok genel oldu diye düsünülebilir... ama o soru da farkli oluyor... söyle diyeyim... bu evlilik benim kaderim miydi ? simdi evet yasanilan hersey kaderdir denilir...

Söyle diyeyim ozaman, bana göre, yani soruyu soran kisiye göre ayrilik icin yeterli veriler mevcut mu? Ne bileyim haritadan acilar bunu söyler bir sekilde diye düsündüm... kücük bir tartisma diyeyim ozaman.. bilemedim nasil soracagimi...

HAYALLER NE KADAR BÜYÜK OLURSA, KIRIKLIKLARI DA O KADAR GÜRÜLTÜLÜ OLUR

Söylesem tesiri Yok, sussam gönül razi degil...

Ögüt verecek insana degil, örnek olacak insana ihtiyac

Öyle Bir Dert Varki BendE, Bin Dermana Degismem !!!
04-23-2012 11:42 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

(04-23-2012 11:28 PM)galadriel_elf Yazılan:  http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=e...&rs=0&ast=

Neptunian bu evlilik sorusunun haritasında Güneş Ay'a çok yakın. Galiba Güneşe yakın olan gezegenler yanıyormuş. Forumda öyle okumuştum. Bu yanma meselesi nasıl oluyor? Yani bu durumda Ay yandığına göre, başroldaki kişi zarar görüyor diye mi yorumlamamız lazım.

cevap soruya göre değişebilir sadece şunu söyleyim Ay Güneşten uzaklaşıyor bu iyi

Ay'ın terk ettiği gezegen GEÇMİŞİ ifade eder diyordu

Güneşi terk ettiğine göre olayın geçmişiyle alakalı (yakın geçmiş) bir sıkıntı olabilir yorumu yapılabilir.

04-23-2012 11:53 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
galadriel_elf Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 0

(04-23-2012 11:53 PM)Neptunian Yazılan:  
(04-23-2012 11:28 PM)galadriel_elf Yazılan:  http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=e...&rs=0&ast=

cevap soruya göre değişebilir sadece şunu söyleyim Ay Güneşten uzaklaşıyor bu iyi

Güneşi terk ettiğine göre olayın geçmişiyle alakalı (yakın geçmiş) bir sıkıntı olabilir yorumu yapılabilir.

Bu harita "2 ay önce ayrıldığım kişiyle evlenecek miyim?" sorusunun haritası aslında. geçmişiyle alakalı sorun acaba ayrılmamız olabilir mi? Bir de yanan yolda satürn ün bulunmasını nasıl yorumlamamız lazım?

Bir de sen nasıl yorumlarsın? Eğer müsaitsen yorumunu merak ettim.

http://www.astro.com/tmpd/c15nfileFiK3sn-u1335170497/astro_2gw_01_doum_haritam_he.31499.27549.gif?27671
04-24-2012 12:00 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
smoochy Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

Rep Puanı: 30

ayrılıkla ilgili horary'de yükselen burcun üzerine düşen gezegene bakılıyor, eğer gezegen ağır hareketli bir gezegense ve kare ya da karşıt açı alıyorsa hasta olan ya da düşüşte olan bir gezegenden evlilik bozulabilir.

sizin haritaya ayrılacak mıyım şeklinde bakınca, ağır hareketli bir gezegen var yükselende ve güneşten karşıt açı almış.
güneş boğa'da zayıf ya da hasta değil diye biliyorum.
04-24-2012 12:38 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

(04-24-2012 12:00 AM)galadriel_elf Yazılan:  
(04-23-2012 11:53 PM)Neptunian Yazılan:  

Bu harita "2 ay önce ayrıldığım kişiyle evlenecek miyim?" sorusunun haritası aslında. geçmişiyle alakalı sorun acaba ayrılmamız olabilir mi? Bir de yanan yolda satürn ün bulunmasını nasıl yorumlamamız lazım?

Bir de sen nasıl yorumlarsın? Eğer müsaitsen yorumunu merak ettim.

Evet olayın geçmişiyle ilgili ayrılık olmuş bundan ala sorun olmaz herhalde

Satürnün yana yolda olması önemli değil

ve 3 şey

1- Ay'ın ilerlerlerken yol üzerinde karşılaşacağı gezegen Jüpiter yani iyicil bu güzel

2- Jüpiter Yükselen yöneticisi olarak seni ifade ediyor bu olmasaydı daha iyiydi çünkü Jüpiter aktör olmasa o bilinen güzel özelliğini daha iyi yansıtırdı , oysa şimdi senide ifade ettiğinden kafa karıştırıyor açıkçası

3- Merkür kaşı tarafı ifade ediyor ve yanında Uranüs var

Merkür yani karşı taraf beklenmedik bir sürpriz yapabilir, sürpriz kararlar alabilir

Seni ifade eden Jüpiterle partneri ifade eden Jüpiter arasında açısal bağlantı görünmüyor o nedenle partnerin sürprizi seninle evlenmek mi olur orasını bilemeyecem.

Olumlu yada olumsuz cevap veremiyorum

04-24-2012 12:44 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Horary(soru) astrolojisi salmakis 291 495,132 10-11-2019 08:32 PM
Son Mesaj: Biblo
  Horary Çalışmaları JoMaJa 349 587,961 10-11-2019 08:29 PM
Son Mesaj: Biblo
  horary haritamı yorumladım yardımcı olabilir misiniz? lacrimosa 0 7,033 01-25-2013 08:00 PM
Son Mesaj: lacrimosa
  HORARY/saatler astrolojisine örnek /dr mesut kırgız vivienleigh 4 17,618 03-09-2011 10:15 PM
Son Mesaj: Daily
  Horary Vakaları Tuğçe 11 23,016 02-23-2011 04:29 PM
Son Mesaj: lacrimosa

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir