Değerlendir:
  • 32 Oy - 2.66 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Venüs İkizler Burcunda
Yazar Mesaj
Kaktüs
Kayıtsız

RE: Venüs İkizler Burcunda
(05-09-2012 02:38 AM)gemini Yazılan:  koptum.w
bu bayanlardan yana bir ben şanslı değilim heralde

İletişimden yana, kendini ifadeden yana bir sıkıntın olacağını düşünmüyorum haritana bakınca.
Ama işin içine aşk tutku girince kendini bastırabilirsin, utangaçlık olabilir, yada duygularını gizleyebilirsin.
Daha yuzeysel ilişki ister halin var.
Yanılıyorda olabilirim tabi:D İkizlersin neticede şaşırtmayı seversin
06-30-2012 02:39 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
say24 Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 15

Venüs'ü İkizler'de olanların genelde sanatsal alanda yetenekleri oluyor. İlişkiler konusunda da aşırı kıskanç bir partner asla onlara göre değildir. Kısıtlanmaktan nefret eder. Eğer kısıtlanırsa ve üstüne fazla titrenilirse karşısındaki insandan soğuyabilir. Saatlerce konuşabileceği bir partner ister. Entelektüel kişiler ilgilerini çeker. Duygularından çok mantıkları ağır basar.

Haritam: https://resmim.net/i/uXiTy
2021-22 Solar Return Haritam: https://resmim.net/i/uXFsU
01-24-2016 07:09 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
gemini Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 1

Cvp: Venüs İkizler Burcunda
(06-30-2012 02:39 PM)Kaktüs Yazılan:  
(05-09-2012 02:38 AM)gemini Yazılan:  koptum.w
bu bayanlardan yana bir ben şanslı değilim heralde

İletişimden yana, kendini ifadeden yana bir sıkıntın olacağını düşünmüyorum haritana bakınca.
Ama işin içine aşk tutku girince kendini bastırabilirsin, utangaçlık olabilir, yada duygularını gizleyebilirsin.
Daha yuzeysel ilişki ister halin var.
Yanılıyorda olabilirim tabi:D İkizlersin neticede şaşırtmayı seversin

5 sene sonra cevap vereyim mi :D
Ben pek şaşırtmam yaaa esasen bayaaa sabit biriyim ben çiçek kendimi bastırdığım doğrudur, bir anda aptal saptal utangaçlaştığım da...verygood

06-05-2017 11:22 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
gemini Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

(01-24-2016 07:09 PM)say24 Yazılan:  Venüs'ü İkizler'de olanların genelde sanatsal alanda yetenekleri oluyor. İlişkiler konusunda da aşırı kıskanç bir partner asla onlara göre değildir. Kısıtlanmaktan nefret eder. Eğer kısıtlanırsa ve üstüne fazla titrenilirse karşısındaki insandan soğuyabilir. Saatlerce konuşabileceği bir partner ister. Entelektüel kişiler ilgilerini çeker. Duygularından çok mantıkları ağır basar.

Sanatsal yeteneğim yok acaba
Kıskanılmaktan neeeeefret ederim, anında buuuuz gibi soğurum
Vee bu zamana kadar kıskanıyorum diyip karşısındakini kısıtlayan insanlarda gözlemlediğim ya kendisi yapıyor/yapmış bişeyler ya da kendi özgüveni yok karşısındakini daha güzel/yakışıklı buluyor onu bastırma bezdirme kimsesizleştirme çabasında.
Aksini hiiç görmedim. O yüzden bana kimse seven kıskanır demesin. Kıskananların sebebi yukarda söylediklerim gibi.
Seven güvenir ask

06-05-2017 11:25 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Ahmeedd Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

Rep Puanı: 14

Merhaba, venüs ikizler, 7.evde. İyi geceler :D

Kuzey düğümü'ne gitmeye çalışırken serüvene çıkan kişi.
06-06-2017 12:37 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
say24 Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

@gemini Sana yüzde yüz katılıyorum gerçekten gülücük Yükseleni Başak, Ay'ı Akrep'te olan Yay burcu biri vardı hayatımda Venüs'ü de Oğlak'taydı aşırı derecede kıskanç, saplantılı, güven problemi olan, ciddi bir tipti. İlk sevgilisiydim neyime güvenemediyse hep bir "Sevmiyorsun" lafları. En sonunda da içim soğuduğu zaman söylemiştim zaten "O kadar sevmiyorsun diyordun artık dediğin oldu" demiştim.

Venüs İkizler'ime zerre uyan bir insan değildi. Çevremde kimse olsun istemezdi sadece o'nu seveyim, o'nla ilgileneyim isterdi. İstediği de oldu zaten onun yüzünden çevremde kimse kalmamıştı. Telefonumda inciğimi cinciğimi herşeyimi incelerdi hatamı aramaya çalışırdı. Bana hep iftiralar atardı. Kıskançlıkları bıktırıcıydı, tarzlarımız farklıydı. İletişimsel olarak 0'dık hep ben konuşurdum, fikirlerimiz, hayata bakış açımız hiç uyuşmazdı beni hep kızdırırdı Ay-Mars kareme Mars Terazi'siyle açı yapan bir erkekti kızdırması, usandırması gayet normal. Ve aramızda hep yanlış anlaşılmalar oluyordu o daha duygusal yaklaşırdı ben ise daha mantıktan yanaydım (Ay Akrep-Merkür Aslan kare) kalpsiz bir insandım onun gözünde. Ondan kurtulduğum için hep şükrediyorum.

Bu ilişki bittikten bir yıl sonra da bir arkadaşlığım sürpriz şekilde aşka dönüştü daha önce de bahsettim forumda. O kişiyle çok güzel etkileşimlerimiz vardı 3. evindeki Merkür-Venüs kavuşumuna Merkür'üm kavuşum açısı yapıyordu. Bu kişinin yükseleni de İkizler. Hayata bakış açımız, fikirlerimiz aynıydı ve her buluşmamızda çok konuşmaktan zaman çabuk geçerdi hiçbişey anlamazdık.

Kısacası; İlişkilerde iletişimden ve kafa uyumundan beslenen bir insanım. Hatta bu uyumu yakaladığım kişiye daha yoğun duygular hissediyorum. Benim için de fikir alışverişi çok önemli (Bunu ayrıyetten bir Merkür-Venüs açısına sahip biri olarak söylüyorum).

06-06-2017 02:19 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
gemini Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

(06-06-2017 12:37 AM)Ahmeedd Yazılan:  Merhaba, venüs ikizler, 7.evde. İyi geceler :D

Aaaa gezegen yerleşim ikizi mi desek :D
Bende de ;)[/b]

06-06-2017 06:38 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
gemini Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

(06-06-2017 02:19 AM)say24 Yazılan:  @gemini Sana yüzde yüz katılıyorum gerçekten gülücük Yükseleni Başak, Ay'ı Akrep'te olan Yay burcu biri vardı hayatımda Venüs'ü de Oğlak'taydı aşırı derecede kıskanç, saplantılı, güven problemi olan, ciddi bir tipti. İlk sevgilisiydim neyime güvenemediyse hep bir "Sevmiyorsun" lafları. En sonunda da içim soğuduğu zaman söylemiştim zaten "O kadar sevmiyorsun diyordun artık dediğin oldu" demiştim.

Venüs İkizler'ime zerre uyan bir insan değildi. Çevremde kimse olsun istemezdi sadece o'nu seveyim, o'nla ilgileneyim isterdi. İstediği de oldu zaten onun yüzünden çevremde kimse kalmamıştı. Telefonumda inciğimi cinciğimi herşeyimi incelerdi hatamı aramaya çalışırdı. Bana hep iftiralar atardı. Kıskançlıkları bıktırıcıydı, tarzlarımız farklıydı. İletişimsel olarak 0'dık hep ben konuşurdum, fikirlerimiz, hayata bakış açımız hiç uyuşmazdı beni hep kızdırırdı Ay-Mars kareme Mars Terazi'siyle açı yapan bir erkekti kızdırması, usandırması gayet normal. Ve aramızda hep yanlış anlaşılmalar oluyordu o daha duygusal yaklaşırdı ben ise daha mantıktan yanaydım (Ay Akrep-Merkür Aslan kare) kalpsiz bir insandım onun gözünde. Ondan kurtulduğum için hep şükrediyorum.

Bu ilişki bittikten bir yıl sonra da bir arkadaşlığım sürpriz şekilde aşka dönüştü daha önce de bahsettim forumda. O kişiyle çok güzel etkileşimlerimiz vardı 3. evindeki Merkür-Venüs kavuşumuna Merkür'üm kavuşum açısı yapıyordu. Bu kişinin yükseleni de İkizler. Hayata bakış açımız, fikirlerimiz aynıydı ve her buluşmamızda çok konuşmaktan zaman çabuk geçerdi hiçbişey anlamazdık.

Kısacası; İlişkilerde iletişimden ve kafa uyumundan beslenen bir insanım. Hatta bu uyumu yakaladığım kişiye daha yoğun duygular hissediyorum. Benim için de fikir alışverişi çok önemli (Bunu ayrıyetten bir Merkür-Venüs açısına sahip biri olarak söylüyorum).

Venüs'ü oğlak :D kendisi sevdiğini gösteriyormuydu acaba
Ben yukarda dediğimin her zaman ardındayım

Benim için de iletişim önemli. İlişkilerimi pek sıkıntılı yaşamadım sadece kötü giden bir nişanlılık sürecim olmuştu. O kişinin de burcu yengeçti. Kötü gittiği için bitti.
Bu bahsettiğim kıskanma adı altında baskı durumları bi onunla oldu. Onunla da biterken artık çirkin yüzü ortaya çıkmaya başlamıştı. Bahsettiğim sebeplermiş meğer. Örn; nete girmemi hiç istemezdi meğer kendi eski kız arkadaşıyla görüşürmüş netten, kız hala mail atıyormuş. Benden bir parça istedi indirip atarmısın diye (net/pc bilgim ondan daha iyiydi)Manidar bir parçaydı neden istediğini sorup sıkıştırınca söylemişti, fena bir kavgamız olmuştu misal. Kuaföre gitme, çarşıya çıkma, bi tek onun aldığı hattı kullanayım. Şirket hattıydı faturalar ona gidiyordu yani birini arasam görecekti dil çýkarma gibi.

Muhteşem uyumu bulmuşsun ne güzel ask
Ben eşimle bile öyle uyum yakalayamadım heralde dil çýkarma

06-06-2017 07:00 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
say24 Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Sevdiğini fazlasıyla gösteriyordu ve kısıtlamalarıyla beni boğuyordu. O ilişkiye hep ciddi bakıyordu bir gelecek istiyordu biz ayrılana kadar, ben ise fikir ayrılıklarından ve ailemin bu ilişkiye onayı olmadığından dolayı bir zamandan sonra ciddi bakmamaya başladım ve ondan kurtulmak için dua ediyordum. Onun Venüs Oğlak'ına göre biri değildim. Şu an çevremdeki herkes "Seni Allah kurtarmış, iyi ki bitmiş" diyorlar :D

Muhteşem uyumu bul -muştum.. O kişiyle bir yıldır görüşmüyoruz bana attığı o kazığı, beni görmezden gelişleri beni çok kırdı bana hakettiğim sevgiyi hiçbir şekilde vermedi hep bir duygularını bastırma çabalarındaydı ben bu kişiyi unutmuştum yeni bir sayfa açmıştım hayatımda yeni çevre, yeni okul, yeni dostluklar, hatta bir başkasına ilgi de duydum ama üç ay sonra bu şahıs hayatıma tekrar çıkıp geldi ve aralıklarla kendini hatırlattı. Sevmiyorum, sevgim bitti ama aklımdan çıkaramıyorum bunun için çok uğraşıyorum ama olmuyor. Kendime de kızıyorum sevgiyi, değeri haketmeyen birini niye hala düşündüğüm için...

06-06-2017 09:31 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Merau Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 5

Venusum ikizlerde; fakat Saturn karesi nedeniyle dost canlisi hallerin esamesi yok bende.

Venus ayni zamanda merkurumun yoneticisi oluyor, karsilikli agirlama var. Dinlemek eyleminin cesitli estetik yonleri benim zaafimdir. :P Guzel diksiyonlu insanlari dinlemeyi seviyorum, ne kadar ziddim olursa olsun karsimdaki; zarif, dingin ses tonu ona sempati duymam icin kafi. :D Siir dinlemek, radyo programi dinlemek, guzel seyler dinlemek benim icin zevk efendim. :D
El sanatlari alanindaki bariz yeteneksizligimi saturn karesine bagliyorum. Saturnu asmanin bir yolu yok mudur ya?..

11-05-2017 12:16 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Venüs Dönüş (Venus Return) haritaları. Valde_Amor 6 17,327 02-24-2020 10:51 AM
Son Mesaj: Karmen
  Venüs Karakter Haritası (Venus Persona Chart) BayanKararsız 6 18,308 01-15-2020 12:13 PM
Son Mesaj: Frederico
  Venüs Akrep Burcunda astrosohbet 76 134,755 08-27-2019 11:41 PM
Son Mesaj: Birsel
  Venüs Aslan Burcunda astrosohbet 24 42,493 06-12-2019 09:44 PM
Son Mesaj: Karpuzseverim
  Venüs Balık Burcunda astrosohbet 5 10,993 02-11-2019 08:21 PM
Son Mesaj: koçastroloji
  Retrograde Venüs yagmurimu 0 3,162 01-18-2019 12:46 PM
Son Mesaj: yagmurimu
  Doğum haritasında Venüs-Asc uyumu zorlamak 46 65,191 07-21-2018 12:57 AM
Son Mesaj: Merau
  Venüs Kova Burcunda astrosohbet 23 34,549 05-04-2018 06:45 PM