Değerlendir:
  • 41 Oy - 3.1 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

3. Ev
Yazar Mesaj
melody Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 5

Cvp: 3. Ev
(05-08-2017 06:05 PM)BayanKararsız Yazılan:  
(05-08-2017 04:11 PM)melody Yazılan:  
(05-08-2017 04:09 PM)melody Yazılan:  
(05-08-2017 01:04 AM)BayanKararsız Yazılan:  
(05-07-2017 04:10 PM)melody Yazılan:  Neptünüm üçüncü evde ve iyi tam olarak ne verdiğini bilmiyorum fakat konuşmayı duzensizlestirdigini okumustum bi yerde.Konusmamı kontrol altına almaya cok ugrassamda onu hizaya sokamiyorum bazende cok guzel konuşuyorum .umarım duzeltilmeyen bisey degildir,çünkü beni engelliyor

Açılarına bağlı olarak kardeşleri ve yakın çevreyi idealize etme olabilir,bulanıklaştırma etkisinden dolayı açıkça iletişim kurmanıza engel olabilir,güzel açıları varsa sanki edebiyat yeteneği de verir,ama aruz gibi ağır şeylere çünkü Neptün orayı bulandırabilir.
Aruz isleri pek iyi degil ama edebiyat yaziminda iyiyim ve yazmayı seviyorum. Ama bu istek ve yetenegimi neptun olarak hic dusunmemistim.uranus ve jupiterimde 3. evde neye etki eder hic bilmiyorum.Merkur 8. evde konusmaya etkisi olur mu?

Haritanızı yollama şansınız var mı?Tüm gezegenlerin açılarını incelemeden net bir yoruma varmak zor,Merkür'le 3.evdekiler 150 derecelik açı yapıyor desek haritanın genel durumuna göre olumlu veya olumsuz yansıyabilir.Bir de üçüncü evin yöneticisi ne alemde bunlar da önemli tabi gülücük Şimdi Uranüs'e aniden gelen ilhamlar ya da iletişim kazaları-aksaklıkları desem,Jüpiter'e de kabartma tozu görevinde desem çok genelgeçer bir yorum olur,o yüzden harita yollayın isterseniz gülücük

https://hizliresim.com/ojMaXX
Bu haritam

Natal haritam

https://i.hizliresim.com/VQ8lNn.jpg
05-08-2017 07:18 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
melody Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

RE: 3. Ev
3. evde plutonun bulunması 8. evdeki Merkürle benzer etkiyi verir mi?

Natal haritam

https://i.hizliresim.com/VQ8lNn.jpg
07-04-2017 07:08 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
capri Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 19

(07-04-2017 07:08 PM)melody Yazılan:  3. evde plutonun bulunması 8. evdeki Merkürle benzer etkiyi verir mi?

Hayır vermez. İyi görmüşsün ama benim hiç aklıma gelmemiştigülücük ikisi farklı şeyler. Güneşin 5. evde bulunması aslan burcu etkisi vermez mesela. Hepsinin kendine göre bir anlamı var.
07-04-2017 11:48 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Merau Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

(05-07-2017 04:10 PM)melody Yazılan:  Neptünüm üçüncü evde ve iyi tam olarak ne verdiğini bilmiyorum fakat konuşmayı duzensizlestirdigini okumustum bi yerde.Konusmamı kontrol altına almaya cok ugrassamda onu hizaya sokamiyorum bazende cok guzel konuşuyorum .umarım duzeltilmeyen bisey degildir,çünkü beni engelliyor

Benim neptunum de 3. evde ve retro, ayni etkiyi ben de yasiyorum. Zaten tum postlarim cok karisik cumleler barindiriyor, bazen ne demek istedigimi ben bile anlamiyorum. :D Neptun varligini ezici bicimde hissettiriyor. Dispozitor acilarim da berbat. Senin 3. evde uranusun var ve saturnun acilari guzel.

09-08-2017 08:31 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
melody Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

RE: 3. Ev
Jupiter 3. evde.Sürekli iletişim kurmak konusmak hicbi sekilde beynimin bos bi şekilde durmasina katlanamiyorum 3 sn icinde canım sıkılıyor. Cok düşünürüm yanimda biri varknde hep konusurum. Bence 3. evin yabancı dillerlede alakası var peki yabancı ülkeleri gezme konusunda şans verir mi?Ne diyosunuz?
10-21-2017 05:03 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Merau Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

3. ev yakın çevre ve kısa seyahatlerle ilgilidir. haritandaki jüpiterin diger baglantılarına bakmak lazım ama 3. ev jupter yerlesimi insanı seyyah yapmaz sanırım.@melody haritalarımız cok benziyor, ben de jupiter 3. evde ama öyle konuskan degilim genelde baskaları beni konusturmaya calisir allah allah :D

10-21-2017 06:08 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
melody Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

[quote='Merau' pid='203277' dateline='1508594937']
3. ev yakın çevre ve kısa seyahatlerle ilgilidir. haritandaki jüpiterin diger baglantılarına bakmak lazım ama 3. ev jupter yerlesimi insanı seyyah yapmaz sanırım.@melody haritalarımız cok benziyor, ben de jupiter 3. evde ama öyle konuskan degilim genelde baskaları beni konusturmaya calisir allah allah :D

Merkür jupiter üçgenin var güneşin ve venusun ikizler ve Jüpiter'in 3. evde.Konuşmayı cok seviyor olman gerekiyor,tuhaf gerçekten.Bence haritan yanlış olabilir.saturnden herhangi bi sert etkilesim felanda yok.
Bi yerde okumuştum jupiter 3. evde dünyayı gezme fırsatı var yaziyodu.Gecmisimde Türkiyeyi cok gezdim gercekten,kardeslerime kıyasla cok fazla.Dünyayı da gezmek nasip olur insallah
10-21-2017 06:33 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Merau Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

dogum tarihim belgelerle dogru ama insan suphe ediyor. :D oglak burcu gibi bir insanım :D bu durumu boga burcu etkisine baglıyorum.

bende böyle bi şey olmadı. gezip göremedik daha. bu sene jupiter 1. evde içinde istek de var madem, degerlendirmeli...

10-21-2017 07:01 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
melody Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

(10-21-2017 07:01 PM)Merau Yazılan:  dogum tarihim belgelerle dogru ama insan suphe ediyor. :D oglak burcu gibi bir insanım :D bu durumu boga burcu etkisine baglıyorum.

bende böyle bi şey olmadı. gezip göremedik daha. bu sene jupiter 1. evde içinde istek de var madem, degerlendirmeli...

Sen haritandan bir sürü seyden supheleniyorsan haritanin gercegi bu olmayabilir belki.Mesela benim icin gezegenlerin ev konumundan tut asc'ye mc'ye yapilan her açı bile tutuyor. Şüpheli oldugum sadece bikac nokta var,onlarda yapılan bazı hatalı yorumlardan kaynaklı.
10-21-2017 07:19 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Merau Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

dogum saatinden büyük süphe ediyorum ama hani yüzüm tip olarak tam bir akrep :D davranıs olarak akrep burcundan cok uzagım. aileme göre saat kesin dogru ama bilemiyorum. gezegen yerlesimlerinin cogu uygun ama yine de süphe ediyorum, seninle bunları uzun uzun konusmustuk hatta; yine de kararsiz kalmistim

10-21-2017 07:25 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir