Değerlendir:
  • 42 Oy - 2.9 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Tıp-Cerrahlık
Yazar Mesaj
Félicé
Kayıtsız

Cvp: Ünlü Cerrahlar (Aeon'a lojistik destek:)
Tarık Minkari, Cerrah ve bu konudaki görüşlerini bildirerek yazan bir yazar.
Uranyen bir balık. Merkür koçuna pallas kavuşumu ve pluton karesi var.
Zeki düşünerek, ellerini pratik ve hızlı bir şekilde korkmadan kullanmak için iyi bir kombinasyon. Pulton-merkür kombinasyonları= Yüksek konsantrasyon

Asc satürn kavuşumu ve jüpiter oğlağı ile, bünyesinde satürne has, disiplin,
tedbirlilik, çalışkanlık, sabır, gelişmiş sorumluluk, sistematiklik, ve bir cerrah için gerekli uzun çalışma saatlerine dayanıklılık görülmesi olası. Daha çok cerrah haritası incelenmeli, pluton,satürn etkisi şart gibi duruyor.
Fedakarlık gerektiren bir meslekte balık etkisi olması meslekteki başarıyı arttıran bir faktör.

Alıntı:1993'den beri mesleki temposunu isteyerek azaltmış, kendine zaman çalmış, geziler yapmış, kitaplar yazmış. Yazarlık onun ikinci uğraşl olmuş, onu çok seviyormuş, heyecanla sürdürüyormuş. Önce anılarını yazmış, kendisiyle ve çevresiyle alay etmiş.
Minkari gezmeyi, ama özellikle denizlerde gezmeyi, yazmayı, balık tutmayı, balıkları yüzerken seyretmeyi, videokamera ile film çekmeyi, mizahı, hikaye dinlemeyi ve anlatmayı çok seviyor.

Mc aslanda neptünle kavuşuyor, 5. ev keyif aldığımız alanları gösteriyor, burada balık vurgusu var, ve ay'ıda yay. Alıntıladığım yazıdaki, yazarlığı, keyif alabileceği hobileri, deniz sevgisi, seyyahlığı ile paralellik arzediyor.

Mars-neptün karesi ile enerjisini, büyük bir vizyona, evrensel bir şekilde adaması kolaylaşıyor. Alkolle arası da pek iyiymiş. 5.ev balıklarında bu duruma daha önce de rastlamıştım.

Gastroenteroloji cerrahı ünvanını almış. (Sindirim ve boşaltım sistemi organlarını
inceleyen dal)

[Resim: astro2at02tarikminkari.th.gif]
11-16-2009 04:52 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aeon
Kayıtsız

RE: Ünlü Cerrahlar (Aeon'a lojistik destek:)
çok iyi olmuş .benim ilk anda aklıma gelen ünlü cerrahlardı.ama anarşiklerden fırsat kalmadı.;)

merküri hızı;)
11-16-2009 05:16 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Félicé
Kayıtsız

Cvp: RE: Ünlü Cerrahlar (Aeon'a lojistik destek:)
SeLiN Yazılan:düşününce seri katillerden iyi bir konu bu:D

Bence seri katillerin haritaları ile cerrahların haritaları benzerlik gösteriyor.
Yaşam şartları daha kötü ve ailevi sorunları olanlar, benzer enerjileri gölgeleri
ile katletme fiili için kullanıyorlar. Kollektiflerini doğru kullanabilenlerden ise,
başarılı insanlar çıkıyor.
11-16-2009 09:52 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Mimoza Çevrimdışı
Leo Vip
Leo Vip
lt=

Rep Puanı: 5

Cvp: Tıp-Cerrahlık
sevgili arkadaşlarım aşşağıdaki harita benim tıpta 5. sınıfta okuyan ve inş psikiyatrist olmak isteyen kuzenime ait.yorum yaparsanız çok sevinicemgülücük

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?rs=0&...=12&go.y=6

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?;lang...1319875399
12-04-2009 11:37 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

Revenge Yazılan:sevgili arkadaşlarım aşşağıdaki harita benim tıpta 5. sınıfta okuyan ve inş psikiyatrist olmak isteyen kuzenime ait.yorum yaparsanız çok sevinicemgülücük

doğum saati net ise kuzeninin 12.evinde İkizler burcunu ve Şironu görüyoruz.
Şiron , 12.ev konularını yani psikolojiyle paralel konuları didikleme potansiyeli verebilir bunu söyleyim.
12.evin yöneticisi merkür ise meslek evinde bu da bir avantaj gibi.

ayrıca Neptünün Dsc ile bağlantısını da avantaj olarak görüyorum çünkü empatiyi , duyarlılığı karşısına çıkan insanlarla ilişkiler kurarak geliştirme potansiyeli sözkonusu olacaktır.
7.ev ilişki potansiyelini , doktor-hasta ilişkisi şeklinde Neptün tarzında yapabilir.

12-06-2009 04:38 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Simurg Çevrimdışı
.
**

Rep Puanı: 1

Revenge Yazılan:sevgili arkadaşlarım aşşağıdaki harita benim tıpta 5. sınıfta okuyan ve inş psikiyatrist olmak isteyen kuzenime ait.yorum yaparsanız çok sevinicemgülücük

Sevgili Revenge ben de kısacık bir şeyler yazıyım gülücük

10.Evinde Koç burcu var bu da Tıp'ta başarı verebiir ayrıca Koç'taki merkür zeka vermiştir yaratıcı,canlı,enerjik yapı verir,
merkür-uranus trinesi,tıpla ilgili çalışmalar yapma,insan davranışları hakkında araştırmalar yapma ve inceleme
Uranus 6.evde;kişilerin sağlık sorunlarıyla ilgili çalışmalar yapma ayrıca kendi sağlığıyla da ilgili araştırmalar yaparken bilgiler edineblir ve tıp okumaya karar verebilir,

Ayrıca yine 6.evdeki Neptün'de tam olmasa da ilaçlara,sağlık ve beslenme konularına ilgi verir
12-07-2009 04:54 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Dr. Neo Çevrimdışı
Yeni Üye
**

Rep Puanı: 0

RE: Tıp-Cerrahlık
Merhaba,

Tıbbiyeliyim bende ayrıca metafizik, kauntum fiziği ve nöro kuantoloji alanları ile de yakından ilgiliyim. Meslek olarak tıp seçmeme rağmen düşünü dünyam bu yönlere kaymada. Tam olarak hangi yönde olduğumu açıklayabilir misiniz?..

Sevgiler.

Güneş 23° 51' Kova 1. evde
Ay 15° 10' Aslan 7. evde
Merkür 11° 57' Balık 2. evde
Venüs 08° 59' Oğlak 12. evde
Mars 24° 49' Koç 3. evde
Jüpiter 25° 60' Balık 2.evde
Satürn 19° 23' Yay 11. evde
Uranüs 25° 46' Yay 11. evde
Neptün 07° 10' Oğlak 12. evde
Plüton 09° 50' Akrep 9. evde
K.Ay Düğümü 14° 13' Koç 3. evde
Lilith 09° 10' Yengeç 6. evde
Vertex 24° 52' Aslan 7.evde
Doğu Noktası 07° 11' Kova 1. evde
05-14-2010 09:42 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

(05-14-2010 09:42 PM)Dr. Neo Yazılan:  Merhaba,

Tıbbiyeliyim bende ayrıca metafizik, kauntum fiziği ve nöro kuantoloji alanları ile de yakından ilgiliyim. Meslek olarak tıp seçmeme rağmen düşünü dünyam bu yönlere kaymada. Tam olarak hangi yönde olduğumu açıklayabilir misiniz?..

Metafizik , kuantum fiziği gibi konulara ilgi duyuyor olmanın göstergeleri olarak ( whole sign ev sistemine göre )

- Yükselen yöneticisinin 12.evde olması ( satürn 12.ev )

- Kariyer evi yöneticisi Venüsün , Neptünle Kavuşum yapıyor olması

- Ay burcunun 8.evde olması ve Plütoyla bağlantısı

05-16-2010 12:18 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Mimoza Çevrimdışı
Leo Vip
Leo Vip
lt=

Rep Puanı: 5

arkadaşlar sizlere fizik tedavi doçenti olan bi doktorun haritasını bizzat buldum :D haritasını değerlendirirseniz mutlu olurum :D

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?clang...r=1&nho2=1

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?;lang...1319875399
06-25-2010 11:29 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
SeRDaL Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 7

beyin ameliyatından görüntüler

okumayı en çok istediğim bölüm, inşallah gelecek yıl kazanırım.
06-26-2010 12:59 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir