Değerlendir:
  • 52 Oy - 2.77 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Venüs Açıları
Yazar Mesaj
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

RE: Venüs Açıları
(11-17-2010 09:16 PM)hilal-e Yazılan:  Venus aslanda Pluto ile kare
Bu açı hakkında bildiklerinizi paylaşa bilirseniz çok sevinirimgülücük

ilişkiyi yönlendirme - kontrol etme dürtüsü olan , tutkulu ve sahiplenen yaklaşımları olan özelliklerden sözedebiliriz.

11-18-2010 02:56 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ayşe kara Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 3

Venüs mars opposite

Bu kişiler uzun ömürlü,sağlam, romantik ilişkiler yaşamak istiyorlarsa, duygusal yapılarını kontrol etmeyi öğrenmeleri gerekir. Eşleriyle çelişki içinde olabilirler. Sert açılar eşliğinde bu konum genelde sadaksizlik göstergesi kabul edilir. Ortak yaşam kurallarını öğrenmelidirler.Seçtikleri eşle ne kadar çok ortak noktaları olursa, ilişkileri o kadar iyi olur.Seksüalitede birçok problem getirir. Es ilişkileri. için hiç iyi değildir. Genellikle zıt cinsler arasındaki bağıntıları kötüdür. Bu da şahıslara zarar verir. Ortakları ile de anlaşmazlıkları vardır. Kendilerini olduğu gibi onları da mutsuz ederler

VENÜS JÜPİTER SQUARE

Gölgesi: Kibirli, Boş Leydi ve Azametli Aptal

Savurgan. Ölçüsüz ve dikkatsizdir. Talihini zorlar, şansına aşırı güvenir. Hedefleri aşırı yüksektir, tanınmak için abartılı bir arzu taşır ve elde ettikleriyle hiçbir zaman yetinmez. Aşk hayatında hep pohpohlanmak ister. Çok tembel, kendi isteklerine düşkün, kibirli ve bencildir.
Rahatına düşkün ve tembelsindir çok yemek yiyebilir içki içebilir seks yapabilirsin aşk hayatında partnerinin çekinfgen olmaması gerekir maddi konulardada duyguların konundada müsrifsindirPozitif ve güleryüzlü bu insanların sırtı çok az yere gelir. Maddi açıdan her türlü olanak önlerine gelebilir. Etraflarından sık sık taktir alırlar. Gezmeye, iyi giyinmeye, gzel insanlarla birlikte olmaya meraklıdırlar. Bu konum maddi olanak sağlamak için zengin ama yaşça çok farklı bir eşle evliliğe meyil verebilir. Plüton veya Satürnden sert açı alınıyorsa Venü, kendini çok ön plana atmayı seven, bencil ve kendini çok düşünen bir kişilik ortaya koyabilir.Kendilerini çok seven bu kişiler,bazen yanlışş tavırlara girebilir ve arkadaşlarını kırabilirler.Tembel olurlar. Bos kimselerdir. Doğruları görme ve uygulamada bir sürü zorlukları olur Bazen gizli düşünceleri vardır. Genellikle es ve sevgililerinden dolayı maddi zorluklara düşerler. Bu açıyı almış olan kadınlar güzel ve mevki sahibi olmalarına rağmen doyumsuz olur ve hep yeni bir ışık ararlar.Ilıskılerde pohpohlanma ve onemlı olma duygusu on planda olabılır

VENÜS SATÜRN TRINE

İlişkilerinde sadıksındır uzun sürecek ilşşkiler yaşamak istersin partnerindende sadakata ve bağlılık beklersin partnerine güvenebilmen senin için çok önemlidir kolay aşık olmazsın ama aşık olduğun zaman gözün partnerinden başkasını görmez insanalrın dış görünüşünden çok kişilikleri senin için önemlidir güzel yada yakışıklı insanlarla ilişki yaşmakdansa sağlam karakterli kişilere karşı çekim duyarsın geçici kısa süreli ilişkilerle ilgilenmezsin hayatında biri olmaması seni mutsuz etmez insanalrı çok iyi analiz edersin onları iyi tanırsın yardıma ihtiyacın olduğu zaman kimden yardım alıp alamayacağını bilirsin bu yüzden sana destek olmayacak ayakbağı olacak insanlarla samimi ilişkiler kurmazsın kontrolcüsün insanlar il tanıştıklarında senin soğuk biri olduğunu düşünürler ama seni tanıdıkca bu düşünceleri değişir düzenlisindir iş hayatına önem verirsin geniş bir çevren olmasındansa yakın bir kaç arkadaşın olmasını tercih edersin

VENÜS NEPTÜN 30
bulamadım

Venüs ASC square

Biraz dağınık olabilirler. Seçimleri hep uçlardadır. Kendileri hakkında gerçek olmayan hikayeler uydurabilirler. Hatalarını görmezlikten gelerek kendilerini kandırabilirler. Aşırı zevk ve şehvet düşkünü olabilirler.Bu açı diğer insanlarla olan ilişkilerde bir sürü zorluklar getirir. Kişilerin her bakımdan pek çok sorunları vardır. Aşırı hassasiyetleri ölçüsüz olduğundan başarısızlıklara problemlere sebep olur. Bazen toplumsallık onlara şans getirebilir

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=6...=&rs=0&ast=
02-28-2011 10:37 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
penelope Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 11

GÜNEŞ VENÜS 45

En önemli yarım-kare, Venüs ile Güneş arasında olan yarım-karedir. Çok az görünmesine rağmen etkisi uzun ve yıkıcı olarak görünür. Venüs-Güneş yarım-karesi, kişiliğin kendi hakkında çevresindeki insanların dedikoduları, çekiştirmeleri ve duygusal ilişkilerinde sürekli yaptığı yanlış seçimleri gösterir. Birey zevksiz kıyafetler seçebileceği gibi, maddi ve ekonomik olarak da sürekli kayba uğrayabilir. Yarım-kareler kendimiz ile barışık olmadığımız yerleri de gösterebilir. Bu nedenle çok dikkatli incelenmelidir.

giyim tarzımı beğenmeyen yoktur
dikkat etmemiştim bu açıya korktum şimdi :/

07-13-2011 03:00 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

(07-17-2011 06:36 PM)kahlo Yazılan:  Arkadaşlar bana da yorum yapabilir misiniz?
venüsüm oğlakta ve 45 derece ay'a açı yapmış.venüsüm satürnle kavuşumda.plutoma 60 derece ve lilitede 72 derece açı yapmış.venüsüm 3.evimde.en çokta venüs satürn kavuşumumun ne anlama geldiğini çok merak ediyorum?

forum içinde aradığınız cevaplar olması lazım , müsait oldukça inceleyebilirsiniz.

örneğin vereceğim linkte venüs-satürn açılarına dair notlar düşmüşüz.

buyrun = http://www.astrosohbet.com/showthread.php?tid=4257

07-17-2011 07:48 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Mavisahram Çevrimdışı
Siron Vip
Siron Vip
lt=

Rep Puanı: 17

Venüs-chiron acilari hic eklenmemis mi sitemizde yoksa ben mi bulamiyorum.. cok genel acilar yazilmis.. Angel arkadasin paylastigi gibi bir sistemli aci kaliblari var midir acaba?... chironun venüs ile genel acilari, ücgen, kare, karsit vs... tskler simdiden...

HAYALLER NE KADAR BÜYÜK OLURSA, KIRIKLIKLARI DA O KADAR GÜRÜLTÜLÜ OLUR

Söylesem tesiri Yok, sussam gönül razi degil...

Ögüt verecek insana degil, örnek olacak insana ihtiyac

Öyle Bir Dert Varki BendE, Bin Dermana Degismem !!!
08-08-2011 04:48 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
eylülmavi Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip

Rep Puanı: 35

arkadaşalr, haritamda venüsle uranüs arasında, 3 orbla semisektil açısı görünüyor.. bunu sekstil gibi mi düşünebilirim?

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=b...spc=1&ast=
12-23-2011 09:44 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
nisan15 Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip
lt=

Rep Puanı: 30

Kare 90: Venüs ( sevgi, uyum ) Pluto ( manipülasyon, yıkım ) ile kare açı yapmaktadır. Bu bizim sevgi, beraberlik konularında kendimizi güvensiz, yaralanmaya açık hissedebileceğimizi, acı çekmemek, terk edilmemek için manipülasyona başvurabileceğimizi göstermektedir. Bu durumda sevgi veya otorite, güç kullanma yoluyla bir kontrol mekanizması kurarak kendimizi güvende hissedebiliriz. Ancak bu mekanizma eşimizin bizden soğumasına ve bizi terk etmesine neden olur. Zaman içinde manipülasyonun işimize yaramadığını öğrenip Pluto'nun yaratıcı yönünü ön plana çıkarabiliriz ve bu bizim çok güzel bir beraberlik oluşturabilmemizi sağlar. Sert etkili ve olumsuz bir açıdır. Bu açının kişi üstündeki etkisi ile psikolojik yönden zorlanmaları ve aşılması gereken sorunları anlatmaktadır. Bunun yanında yaşamda geçilmesi gereken engelleri de göstermektedir. Bu açı olayların birden ve ani ortaya çıktıklarını da anlatmaktadır. Genelde sert ve zorlayıcı bir açıdır. Uyuşmazlık, bu açıyı en iyi tanımlayan şeydir. Ama bu açı, bizi harekete geçirir. Bizi, gelişmeye ve değişmeye zorlar.

Zorlayıcı bir açıymış..

HARİTAM

''Kelimelere yüklediğim anlamı, ancak ben bilebilirim.'' GORGİAS
12-23-2011 10:54 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
bu şarkı yarınlara Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 65

(12-23-2011 10:54 PM)nisan15 Yazılan:  Kare 90: Venüs ( sevgi, uyum ) Pluto ( manipülasyon, yıkım ) ile kare açı yapmaktadır. Bu bizim sevgi, beraberlik konularında kendimizi güvensiz, yaralanmaya açık hissedebileceğimizi, acı çekmemek, terk edilmemek için manipülasyona başvurabileceğimizi göstermektedir. Bu durumda sevgi veya otorite, güç kullanma yoluyla bir kontrol mekanizması kurarak kendimizi güvende hissedebiliriz. Ancak bu mekanizma eşimizin bizden soğumasına ve bizi terk etmesine neden olur. Zaman içinde manipülasyonun işimize yaramadığını öğrenip Pluto'nun yaratıcı yönünü ön plana çıkarabiliriz ve bu bizim çok güzel bir beraberlik oluşturabilmemizi sağlar. Sert etkili ve olumsuz bir açıdır. Bu açının kişi üstündeki etkisi ile psikolojik yönden zorlanmaları ve aşılması gereken sorunları anlatmaktadır. Bunun yanında yaşamda geçilmesi gereken engelleri de göstermektedir. Bu açı olayların birden ve ani ortaya çıktıklarını da anlatmaktadır. Genelde sert ve zorlayıcı bir açıdır. Uyuşmazlık, bu açıyı en iyi tanımlayan şeydir. Ama bu açı, bizi harekete geçirir. Bizi, gelişmeye ve değişmeye zorlar.

Zorlayıcı bir açıymış..

sevgili nisan.. astrosohbet buluşmamızda sizinle tanışamadık, sizi tanımayı çok isterdimm hatta "gezi" formuna sizinle ilgili yorumumda "forumun beklenen şarkısı sizsiniz" cümlesini kullanmıştım.

az buçuk da olsa özelden birbirimizie yazdık. o kadar narin, ince, saygıdeğer, iki düşünüp bir konuşan, kimseyi kırmayan bir üslubunuz var ki haritanıza baktığımda işin içinden çıkamıyorum gülücük

yahu bu nasıl olur diyorum??
merkür-pluto karşıtlığına T kare yapan bir mars-satürn.
bu kombinasyona sahip pek çok insan, birbirlerini tanımasa da aynı özellikler gösterirken siz nasıl oluyor da bu kadar nezih ve ince ruhlu, sakin kalabiliyorsunuz?? gülücük gülücük

t'as l'air d'une chanson...

kafka'nın takıntısı yalnızlığın laneti değil, tecavüze uğrayan yalnızlıktır! m. kundera

dance me to the end of love...!
12-24-2011 01:19 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
nisan15 Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip
lt=

Rep Puanı: 30

(12-24-2011 01:19 AM)bu şarkı yarınlara Yazılan:  
(12-23-2011 10:54 PM)nisan15 Yazılan:  Kare 90: Venüs ( sevgi, uyum ) Pluto ( manipülasyon, yıkım ) ile kare açı yapmaktadır. Bu bizim sevgi, beraberlik konularında kendimizi güvensiz, yaralanmaya açık hissedebileceğimizi, acı çekmemek, terk edilmemek için manipülasyona başvurabileceğimizi göstermektedir. Bu durumda sevgi veya otorite, güç kullanma yoluyla bir kontrol mekanizması kurarak kendimizi güvende hissedebiliriz. Ancak bu mekanizma eşimizin bizden soğumasına ve bizi terk etmesine neden olur. Zaman içinde manipülasyonun işimize yaramadığını öğrenip Pluto'nun yaratıcı yönünü ön plana çıkarabiliriz ve bu bizim çok güzel bir beraberlik oluşturabilmemizi sağlar. Sert etkili ve olumsuz bir açıdır. Bu açının kişi üstündeki etkisi ile psikolojik yönden zorlanmaları ve aşılması gereken sorunları anlatmaktadır. Bunun yanında yaşamda geçilmesi gereken engelleri de göstermektedir. Bu açı olayların birden ve ani ortaya çıktıklarını da anlatmaktadır. Genelde sert ve zorlayıcı bir açıdır. Uyuşmazlık, bu açıyı en iyi tanımlayan şeydir. Ama bu açı, bizi harekete geçirir. Bizi, gelişmeye ve değişmeye zorlar.

Zorlayıcı bir açıymış..

sevgili nisan.. astrosohbet buluşmamızda sizinle tanışamadık, sizi tanımayı çok isterdimm hatta "gezi" formuna sizinle ilgili yorumumda "forumun beklenen şarkısı sizsiniz" cümlesini kullanmıştım.

az buçuk da olsa özelden birbirimizie yazdık. o kadar narin, ince, saygıdeğer, iki düşünüp bir konuşan, kimseyi kırmayan bir üslubunuz var ki haritanıza baktığımda işin içinden çıkamıyorum gülücük

yahu bu nasıl olur diyorum??
merkür-pluto karşıtlığına T kare yapan bir mars-satürn.
bu kombinasyona sahip pek çok insan, birbirlerini tanımasa da aynı özellikler gösterirken siz nasıl oluyor da bu kadar nezih ve ince ruhlu, sakin kalabiliyorsunuz?? gülücük gülücük

Sevgili Bu Şarkı Yarınlara o kadar yoğınım ki bu aralar foruma bile bakamadım. Önce yorumunu görmedigim ve sonra da geç cevapladığım icin af diliyorum.

Soruna gelince bilmiyorum ..hayat diyelim o kadar cok testten geçtim ki ben sakin kalmanın ince düşünmenin ki çoğu zaman karşılığını alamam .. bana çok şey kazandırdıgını biliyorum hayatın hakkından gelebilmek icin sabır fazlaca sabır gerektigini öğrendim ben belkide bu etkilidir belki de balık venüs tepedeki neptün inan bana hiç bir fikrim yok güzel gözlü, derin bakışlı bayan..

HARİTAM

''Kelimelere yüklediğim anlamı, ancak ben bilebilirim.'' GORGİAS
12-28-2011 09:17 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
bu şarkı yarınlara Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 65

olsun.. problem değil! ben de bazen unutuyorum.. ama allahtan ay-mars bağlantılarım yumuşak =)
haritanız yine de gözlerimin hapsinde verygood benim için hala gizemini koruyor =)
teşekkür ederim bu arada..

t'as l'air d'une chanson...

kafka'nın takıntısı yalnızlığın laneti değil, tecavüze uğrayan yalnızlıktır! m. kundera

dance me to the end of love...!
12-28-2011 10:42 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Venüs - Jüpiter Açıları astrosohbet 58 77,163 06-15-2018 12:19 PM
Son Mesaj: shinigami
  Venüs - Pluton Arasındaki Zorlayıcı Açılar ve "Aşk" Derin 13 29,334 05-02-2018 06:06 PM
Son Mesaj: Miu_miu
  Venüs - Satürn Açıları astrosohbet 34 59,638 12-10-2017 03:53 AM
Son Mesaj: astrosohbet
  Venüs - Mars Açıları astrosohbet 45 68,081 06-21-2017 02:05 PM
Son Mesaj: mashameral
  Venüs - Plüto Açıları astrosohbet 59 94,239 04-28-2017 01:39 AM
Son Mesaj: say24
  Venüs - Neptün Açıları astrosohbet 48 70,257 03-05-2017 10:41 AM
Son Mesaj: Ahmeedd
  Venüs - Uranüs Açıları astrosohbet 47 64,055 02-27-2017 12:59 AM
Son Mesaj: zeynepelif
  Venüs Uranüs Karesi Gerçekleşiyor Aşka Sahip Çıkabilir Misiniz? Angel 6 11,456 11-03-2010 01:47 PM
Son Mesaj: Serena

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir