Değerlendir:
  • 33 Oy - 3.03 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Venüs & Mars
Yazar Mesaj
Serena Çevrimdışı
Firebender
**

Rep Puanı: 3

RE: Venüs & Mars
bir de venüs-mars kişisinde kıskançlığı , rekabeti dillendirme durumu da var. mars, hızlı bir deşarja ihtiyaç duydugu için kıskançlığı da ortaya koymak, dile getirmek, bir şekilde o esnada belli etmek daha kolaylaşabiliyor. ama kişide plüto açıları hakimse, aman aman vay haline:D
daha gömük, daha koyu, daha dillendirilmemiş ve kesinlikle daha yüksek dozajlı bir kıskançlık.

Gülersen, herkes seninle güler. Ağlarsan, tek başına ağlarsın.
07-16-2010 09:00 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

(07-16-2010 02:52 AM)Vena Yazılan:  Rekabet, evet. Ama Mars açıları sahiplenmez çok yani, Plüto'ya kıyasla. Mesela Venüs-Mars aldatıldığında diyelim, benim neyim eksik, bana nasıl gibi ''ben''li cümleler kurarken, Venüs-Plüto o bunu nasıl yapar, o nasıl başkasını kalbine alabilir, o nasıl onun olabilir gibi cümleler kurar bence. Yani birinde ''ben''den kaynaklı bir kıskanma, diğerinde sahiplenme, derinlik ve çok yoğun bir his olarak kıskanma oluşur. Mars için mevzu gerekirken, Plüto için bazen hiçbir şey gerekmez. İkisi de kıskançlık tabii. Ama Venüs'ün durumuna göre ( mesela hava burçlarında ) Mars sert açısı kıskançlığı az bile verirken, Plüto daha fazla etkileyebilir tabii su burcunda bir Venüs kadar olamaz da.

bence Plüto sözkonusu olduğunda , aldatılmışsa eğer o dediğin cümleleri kuracağını sanmıyorum , ilişkiyi kesip atacaktır. arkasınada bakmayacaktır..

07-16-2010 02:24 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Félicé
Kayıtsız

(07-16-2010 02:24 PM)Yıldırım Yazılan:  
(07-16-2010 02:52 AM)Vena Yazılan:  Rekabet, evet. Ama Mars açıları sahiplenmez çok yani, Plüto'ya kıyasla. Mesela Venüs-Mars aldatıldığında diyelim, benim neyim eksik, bana nasıl gibi ''ben''li cümleler kurarken, Venüs-Plüto o bunu nasıl yapar, o nasıl başkasını kalbine alabilir, o nasıl onun olabilir gibi cümleler kurar bence. Yani birinde ''ben''den kaynaklı bir kıskanma, diğerinde sahiplenme, derinlik ve çok yoğun bir his olarak kıskanma oluşur. Mars için mevzu gerekirken, Plüto için bazen hiçbir şey gerekmez. İkisi de kıskançlık tabii. Ama Venüs'ün durumuna göre ( mesela hava burçlarında ) Mars sert açısı kıskançlığı az bile verirken, Plüto daha fazla etkileyebilir tabii su burcunda bir Venüs kadar olamaz da.

bence Plüto sözkonusu olduğunda , aldatılmışsa eğer o dediğin cümleleri kuracağını sanmıyorum , ilişkiyi kesip atacaktır. arkasınada bakmayacaktır..

Plutonik kişi, ilişkiyi kesip atacağı gibi, aldatan kişiyi de kesip biçebilir:D
07-16-2010 02:31 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Serena Çevrimdışı
Firebender
**

Rep Puanı: 3

(07-16-2010 11:52 PM)ece Yazılan:  arkadaşlar peki ben ne yapacağım? onun marsı benim venüse kare. onun venüs benim hem marsıma hem plutoma kare.aynı zamanda onun plutosu benim güneşime kare.onun şironu benim mars ve plutoya kare. gülücük) bu liste uzayıp gidiyor.ne olur biri bana yorum yapsın.

ne güzel işte, karşılıklı mars-venüs sert açılarınız var. plüto da dahil olmuş..
yoğun tensel çekim, tutku, kıskançlık, ne ararsan var :D
her şey bu filmde
hehee

Gülersen, herkes seninle güler. Ağlarsan, tek başına ağlarsın.
07-17-2010 12:13 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Mavisahram Çevrimdışı
Siron Vip
Siron Vip
lt=

Rep Puanı: 17

Arkadaslar iliskilerde Mars diye bir konu acilmamis.. buraya yaziyorum...
Marsim Akrep de ve 4. evde oldugu icin, cok dikkat ettim, evlenecegim yuva kuracagim insani hep kendim tanimak istemisimdir, ve hic bir tepki de kabul etmiyorum bu konuda nedense... Cok yikiciyim... hic kimsenin karismasina da gelemioyrum...

HAYALLER NE KADAR BÜYÜK OLURSA, KIRIKLIKLARI DA O KADAR GÜRÜLTÜLÜ OLUR

Söylesem tesiri Yok, sussam gönül razi degil...

Ögüt verecek insana degil, örnek olacak insana ihtiyac

Öyle Bir Dert Varki BendE, Bin Dermana Degismem !!!
08-20-2011 09:47 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
allstar Çevrimdışı
Üye
**

Rep Puanı: 0

mars (koç) ve plütosu (akrep) sayısal olarak fazla ve dinamik açı almış bir kız arkadaşım olmuştu.

diyebileceğim tek kelime: Allah bu tip bir insanı karşınıza çıkarmasın. ya siz onun kendinden ve sizden şüphe eden, zorlayan, kıskanç, hükmedici hallerine dayanamayıp ekmek bıçağıyla doğrarsınız, ya da o size hükmedemediği için, sevdiğinizi hissedemediği için üzerinize kireç döküp bi mezara gömer.gülücük

aldatma konusuna gelirsek; bende mars ve venüsün "ben" li cümleler kurdurduğuna inanıyorum. ben aldatılacak insan mıyım, ben en müthişim aman be biri gider biri gelir, acaba aldattığı kişi benden çekici mi? gibi yüzeysel cümleler kurdurabilir fakat plüto etkisinde karşı tarafın zihnine girmek gibi bir şey söz konusu. tabi ilişki süresinde karşı tarafta girilebilecek bir zihin bırakmışsa koptum.w

marsını veya venüsünü bilmem ama plütosu yoğun etki altında olan bi insan bence aldatılmanın nedenini kendinde aramalı. bu tip kontrol manyaklığı ve kıskançlık en mülayim adamı bile çileden çıkarırgülücük

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=8...&rs=0&ast=
09-23-2011 07:54 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aeon
Kayıtsız

sen , aldatmayı kafaya koymuşsun da yol yapıyorsun gibi geldi makara
09-23-2011 10:33 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ELF
Kayıtsız

(09-23-2011 10:33 AM)aeon Yazılan:  sen , aldatmayı kafaya koymuşsun da yol yapıyorsun gibi geldi makara
:D
09-23-2011 11:29 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
marskovası
Kayıtsız

(09-23-2011 10:33 AM)aeon Yazılan:  sen , aldatmayı kafaya koymuşsun da yol yapıyorsun gibi geldi makara
puhaha3 sonra da plutona marsa akrebe atar zeytin dalını puhaha3
09-23-2011 11:36 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
allstar Çevrimdışı
Üye
**

Rep Puanı: 0

(09-23-2011 11:36 AM)marskovası Yazılan:  
puhaha3 sonra da plutona marsa akrebe atar zeytin dalını puhaha3

yok yau ben aldatmadım. ayrılıp giderim ne diye entrika çevireyim:D.

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=8...&rs=0&ast=
09-23-2011 08:51 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  İlişkilerde Venüs astrosohbet 57 92,809 01-29-2019 12:23 AM
Son Mesaj: BayanKararsız
  Venüs ve Marsımıza Göre Eş Seçimimiz Terazi 51 68,517 05-02-2017 06:13 PM
Son Mesaj: say24
  Kompozit Venüs & Mars Mavisahram 5 24,954 01-08-2017 11:25 PM
Son Mesaj: Libra