Değerlendir:
  • 81 Oy - 2.43 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Kompozit Harita
Yazar Mesaj
BayanKararsız Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 39

RE: Kompozit Harita
Zeyno harita açılmıyor,görüntüyü kaydedip hızlı resim'e atıp paylaş istersen.

Dilek ablam sağ ol Algol yorumu için,bu Kompozit'e gelince sinastri iyi olabilir,drakonik sinastri iyi olabilir,drakonik-natal harita uyumu olabilir veya drakonik kompozit güzel olabilir,olasılık çok gülücük

Amacı öğrenmek olan herkese mesaj kutum ardına kadar açık,gelin beraber araştırıp öğrenelim,bildiğim konularda harita yorumlatmak dışında istediğinizi sorabilirsiniz.Öğrenmek isteyene saygım,sevgim ve hoşgörüm sonsuz... gülücük

Haritam
03-15-2017 07:27 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

Cvp: Kompozit Harita
(03-14-2017 11:15 PM)dilek8855 Yazılan:  şimdiiii bu aşağıdaki çift, benim gördüğüm en mükemmel çift diyebilirim...

yani damat nerdeyse herşeyde eşine yardımcı... yıldırım aşkıyla tanışıp evlendiler.. siyasi dini insani duruşları tamamen birbirlerinin aynısı maşallah diyeyim hatta ask

fakat ben bu kompozitte öyle büyük uyum falan göremiyorum :D

kaldı ki bence bi ilişkideki en kötü açılar var.. mars plüto karesi, venüs uranüs karesi..

güzel olarak güneş balık, yaydaki jüpiterden kare almış, güneş yücelmiş falan iyi birşey olduğu belli ama yansıttıkları aşkı ve uyumu ben bu haritada pek göremedim.
yorumu olan varsa yeşillendirsin arkadaşlar gözkýrpma

cicim zamanları geçsin görürüm ben onları *_*

03-16-2017 03:13 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Ahmeedd Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

Rep Puanı: 14

Uranüsün yükselenle kavuşması, bu haritalarda dengesizlik verir
Pluto asc kavuşumu olan kompozit haritada, iki taraf bağlanmasından dolayı ayrılamazlar işin içine aldatma olayları girebilir

Kuzey düğümü'ne gitmeye çalışırken serüvene çıkan kişi.
03-16-2017 12:46 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
BayanKararsız Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Arkadaşlar merhaba,şimdi de kendim için değil ama çok sevdiğim bir ablam ve eşi için sizlerden kompozit yorumu rica edeceğim,kendimce yorumlar yaptım,sizlerin de yorumları ve gördüğünüz sorunlara çözüm önerileriniz gelirse çok mutlu olacağım gülücük

[Resim: ojEkOb.jpg]

Amacı öğrenmek olan herkese mesaj kutum ardına kadar açık,gelin beraber araştırıp öğrenelim,bildiğim konularda harita yorumlatmak dışında istediğinizi sorabilirsiniz.Öğrenmek isteyene saygım,sevgim ve hoşgörüm sonsuz... gülücük

Haritam
03-21-2017 12:46 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
say24 Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 15

Güneş-Ay ile Venüs-Mars bağlantıları var bu çok iyi birbirlerini tamamlıyor olmalılar.
Ben Whole Sign'e göre yorumladığım için Venüs-Merkür kavuşumunu 5. evde olarak yorumlamak istiyorum.
5. evde stelyum olmuş ve Venüs güçlü konumda. Çok severek evlendiklerini düşünüyorum ve birbirleriyle zaman geçirmekten keyif alan, eğlenceden anlayan iki çift görüyorum. Aralarında çok yoğun romantizm olduğunu da düşünüyorum. Çocukları var mı acaba?
1. evde Neptün-Jüpiter kavuşumu var. İkisi de aralarındaki ilişkiyi gözlerinde büyütüyor olabilirler ve sorunlarını görmezden geliyor olabilirler özellikle erkek tarafı. Erkeğin ilişkiden beklentileri çok fazla ve bazı konularda abartan taraf olduğunu düşünüyorum.
Kadın taraf sanırım bağımsızlığına düşkün kısıtlanmaya gelemeyen ve duygusal gelgitler yaşayan biri olmalı. Erkek ise otoriter davranmaktan hoşlanan, baskın karakterli biri olmalı. Birbirlerini çok severek evlenmiş olmalılar fakat ben erkeğin eşine daha çok düşkün olduğunu düşündüm.
Yükselen yöneticisi 11. evde arkadaşlıktan aşka dönüşen bir ilişki mi? gülücük
5. evdeki stelyuma Mars önümüzdeki günlerde tam kavuşum açısı yapacak ve Kompozit Mars'a da zıt açı yapacak.
Tartışmalar iyice alevlenebilir, sert ve kırıcı konuşmalar geçebilir aralarında özellikle erkek sinirlerine hakim olamama durumları yaşayabilir.

Haritam: https://resmim.net/i/uXiTy
2021-22 Solar Return Haritam: https://resmim.net/i/uXFsU
03-21-2017 12:17 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
BayanKararsız Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Yorumlar için çok teşekkürler Say gülücük Gerçekten öyle,ayrıca bana ilişkinin 12.evindeki transit Satürn'de kendilerini ifade etmelerini zorluyor gibi geldi.Değişik bir tanışma hikayeleri vardı,sanırım öyle olmuştu,net aklımda değil,kendisine de okuttum,o da teşekkür ediyor gülücük Sağ olasın gülücük

Haritam
03-21-2017 07:41 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
pinknilden Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 28

Kompozit Haritada Yükselen Burç

1.Evde Stelyum
Composite haritanızda 1.evinizde 3 ya da daha çok gezegen olmasıdır.

Çevrenizin çift olarak hakkınızda ne düşündüğü ikiniz içinde önemlidir. Sizin ilişkiniz çevrenin bilmediği, gizli bir ilişki olamaz. Birlikteyken yalnız olduğunuzdan daha güçlü durursunuz.

Koç Burcu

Birbirinize karşı duygu ve düşüncelerinizi net bir şekilde ifade edersiniz. Uyumlu olmakta zorlandığınız ve sabırsız bir çift olduğunuz için sık sık tartışmalar yaşayabilirsiniz. Çift olarak normalde olduğunuzdan daha aktif ve hareketli olursunuz.

İlişkiniz aniden başlamış olabilir.

Boğa Burcu

Birbirinize güvenirsiniz, insanlarda size güven duyarlar. Uzun sürecek, ciddi bir ilişki yaşamanız için iyi bir konumdur. İlişkiniz zamam zaman eğlenceden yoksun ve monoton bir hal alabilir. Fiziksel ve cinsel olarak birbirinizle çok uyumlusunuz. İnsanlar sizin çok yakışan bir çift olduğunuzu düşünürler.

İkizler Burcu

Zihinsel açıdan çok iyi anlaşırsınız.Aynı şeyleri düşünürsünüz, kendinizi ifade etme tarzınız birbirinize benzer. Birbirinizi kısıtlamazsınız ilişkinizin en güçlü yanı iyi birer arkadaşta olabilmenizdir. Çok sosyal ve aktif bir çiftsiniz. İnsanlar sizinle zaman geçirmeyi, sohbet etmeyi severler. Birlikteyken bir çok yeni fikir üretirsiniz ama bu fikirlerinizi uygulayacak sabrınız ve konsantrasyonunuz olmayabilir. İlişkiniz sağlıklı bir şekilde devam edebilmesi için sürekli bir şeylerle uğraşmanız gerekir, birlikteyken her şeyden çabuk sıkılırsınız.

Topluluk içerisinde tanışmış olabilirsiniz.

Yengeç Burcu

Birbirinize çok yakınsınız. Beraberken kendinizi her ikinizde kendinizi diğer insanlardan soyutlamaya meyilli olursunuz. Birbirinizin özgürlüğünü kısıtlarsınız ama bu durum ikinizi de rahatsız etmez. Birbirinize karşı oldukça anaç davranırsınız.

Aslan Burcu

Birlikteyken her ikinizde kendinize yalnız olduğunuzdan daha çok güvenirsiniz. Birbirinizi cesaretlendirirsiniz ve destek olursunuz. Birbirinize karşı çok cömertsiniz. Birlikteyken eğlenceli ve sosyal olursunuz. İlişkinizin en büyük sorunu ikinizinde birlikteyken çok gururlu olmasıdır. Romantik bir ilişki yaşarsınız. İlişkinizde sorunlar olsa bile insanların sizi mükemmel bir çift olarak görmelerini istediğiniz için sorunlarınızı her ikinizde yansıtmazsınız.
Bir partide ya da sinema gibi bir yerde tanışmış olabilirsiniz.

Başak Burcu

İnsanların içerisinde birbirinize çok yakın davranmaz, sevgi sözcükleri söylemezsiniz bu yüzden insanlar sizin sadece zihinsel olarak anlaştığınız birlikte olduğunuzu düşünürler. İkinizde ilişkinize ciddi ve uzun süreli olarak bakarsınız. Birbirinize karşı ve birlikteyken çevrenize karşı çok eleştirel davranabilirsiniz. İş ortaklığı içinde iyi bir konumdur. Birbirinize karşı sorumluluk sahibi ve sadık davranırsınız.

Birbirinizle iş arkadaşı olarak tanışmış olabilirsiniz.

Terazi Burcu

Uyumlu bir çiftsiniz. İnsanlar sizi birbirinize yakıştırır. Birlikte zaman geçirmekten zevk alırsınız, evde oturmak yerine birlikte sosyalleşmeyi tercih edersiniz.

Akrep Burcu

Birbirinize karşı yoğun duygular beslersiniz, kıskanç ve sahiplenici olabilirsiniz. Çevreniz sizin çok tutkulu bir çift olduğunuzu düşünebilir. Birbirinize karşı gururlu davranırsanız her ikinizde üzülürsünüz. İkinizinde kıskanç olması ilişkinizde sorun yaratır.

Yay Burcu

Birlikteyken her ikinizde normalde olduğunuzdan daha iyimser olursunuz ve eğlenceli zaman geçirirsiniz. Birbirinizi kısıtlamazsınız ve gelecekle ilgili söz vermezsiniz.Birlikte yolculuk yapmayı ve iyi vakit geçirmeyi seversiniz. Birbirinize tutamayacağınız sözler vermemeye dikkat etmelisiniz.

Oğlak Burcu

İnsanların içerisinde birbirinize çok yakın davranmaz, sevgi sözcükleri söylemezsiniz. İnsanlar sizin aşk ilişkisinden çok iş ilişkisi yaşadığınızı düşünebilirler. Birbirinize karşı sorumluluk sahibi ve sadık davranırsınız.
Aynı iş yerinde çalışırken tanışmış olabilirsiniz ama biriniz diğerinin üstü olabilir. Aranızda yaş farkı olabilir.

Kova Burcu

Birbirinizin özgürlüğüne saygı duyarsınız, ilişkinizin en güçlü yanı iyi bir arkadaşda olabilmenizdir. Birbirinize karşı mantıklı davranırsınız.

Aranızda kültür farkı ya da yaş farkı olabilir.

Balık Burcu

Birbirinize karşı ılımlı davranırsınız, tartışmazsınız ama birbirinize karşı gerçekçi olmayıp birbirinizi gözünüzde büyütürsünüz. İlişkinizde sorunlar yaşasanızda bunu çevrenizle paylaşmazsınız. Birlikteyken bağımlılıklara meyilli olursunuz.

http://www.astrolojikitabi.com sitesinden alıntıdır

haritam

[Resim: astro2gw01elif776472562.th.gif]

Uploaded with ImageShack.us
06-30-2017 08:48 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
BayanKararsız Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Teşekkürler pinknilden gülücük Ayrıca kompozitte yükselen Yengeç olunca hem kişilerin kendisi hem de 3.şahıslar o ilişkiyi anlayamıyor veya çok zor anlıyor,bu da benden olsun gülücük

Haritam
07-03-2017 01:27 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
tooredo Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 3

Arkadaşlar uzun zamandır etkilendiğim ama cesaret edipte söyleyemediğim biri ile kompozit haritamız bu, doğum saatini öğrenemedim fakat naçizane fikirlerinizi öğrenmek isterim neler söylerdiniz gördüğünüz kadarıyla. Biraz cesaret mi yoksa geri çekil su aksın yolunu bulsun mu gülücük Ben ikincisi taraftarıyım :D
Bir de belki gerekir sinastri konusu değil ama koymak istedim umarım sıkıntı olmaz..
Yardımcı olursanız çok mutlu olurum gülücük

ESAS KIZ - ESAS ERKEK KOMPOZİT

ESAS KIZ - ESAS ERKEK SİNASTRİ

O GÜN

2017 - 2018 SOLAR RETURN
07-09-2017 01:09 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Kumsal Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 11

Biraz yorum yapmaya çalışayım, ancak amatörce olacak belirtmeliyim. Yorumlarım tamamen deneysel tatta ilerliyor, beğenmediğini alma lütfen. Yok yere moral bozmak istemem.
Kompozitte yükselen yöneticisi 11. evde merkürle. Neptünden zıt alıyor. Güneş erkeği temsil ediyor. Gerçekçi olmayan idealler veya kimliğini saklayan, söylediği ile zihnindeki bir olmayan biri? Zaten ikizlerde, laf çevirmekte usta? İlişki çok idealize edilmiş?
Hava üçgeni var güzel. Ay-güneş-satürn üçgen açıda. Kalıcılık verebilir.
Venüs ve kad 12. evde. Kadersel, gizli saklı, fedakarlık isteyen yer? Amatör halimle bile hoşlanmadım.
Sinastri için daha çok şey söyleyebilirim. Bir kere aylar zıt. Hem de sabit burç. Kimin lafı kime geçecek durumu. Bu iki kişi duygusal anlamda üstünlük sağlamak için birbirini ezebilir. Ay akrepler, benim ay boğamı irrite ediyor şahsen. Çabuk tatlıya da bağlanmaz, ikisi de katır kafa. Marslar kare bir de. Siz sevgiliden çok rakip mi olursunuz ki? Sanki rekabet açıları bunlar. Ama karşılıklı güneş-venüs sekstil var bu güzel. Venüs-şiron kavuşumu, şifalandırma. Magi astrolojide sihirli görünüm diye geçiyor. Daha fazlasını bilmiyorum. Bir de ayrıca diğer venüs- mars/kad ile 12. evde kavuşumda. Hem kadersel, hem tutku. Ama 12. evine düşüyor. Hele mars partnerin 12. evinde hiç hoş değil. 12. ev sahibinin farkında bile olmadığı şeyleri su yüzüne çıkarıyor ki, valla marslar da kare, birbirinize düşman olmayın. Mars sahibi farkında bile olmadan en ufak,normal hareketinde 12. ev sahibini huzursuz ediyor. Çok iyi biliyorum bu yerleşimi, yaşadım. Akıl tutulması gibi bir şey. Bırakamıyorsun, çare de bulamıyorsun, sanki zihnini esir almışlar hissi oluyor.
Bu sitede yorum konusunda bayağı iyi kişiler var. Dilek bu konularda gayet iyi, belki iki kelam eder. Ben ay-ay zıt, mars-mars kare ve 12. ev yerleşimlerinden huylandım.

Mesajlarımı alıntılamazsanız sevinirim forum dostlarım gülücük
07-09-2017 02:10 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Kompozit Venüs & Mars Mavisahram 5 24,923 01-08-2017 11:25 PM
Son Mesaj: Libra
  Kompozit Güneş & Kompozit Ay astrosohbet 61 123,223 11-11-2016 04:04 PM
Son Mesaj: astrosohbet
  HARİTA YÜKLEME özge 0 4,031 07-18-2014 12:01 PM
Son Mesaj: özge
  Davison/Kompozit Haritalarının Natal ile Benzeşimleri JoMaJa 18 37,042 02-17-2013 08:38 AM
Son Mesaj: Venüs
  Composite Harita Transitleri pinknilden 14 25,316 12-16-2011 06:32 AM
Son Mesaj: Mavisahram
  Kompozit ve Sinastri Haritalarında Uranüs yezda 0 9,277 03-01-2008 10:17 PM
Son Mesaj: yezda

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir