Değerlendir:
  • 81 Oy - 2.43 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Kompozit Harita
Yazar Mesaj
tooredo Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 3

Cvp: Kompozit Harita
Çok teşekkürler @nun ve @kumsal çiçek

Natal haritamda güneş - juno kavuşumu 12. evimde aðla...

Bu sonradan düşman olma durumu ile ilgili bir hayli yazı okumuştum özellikle 12. evde olduğu için güneş ve juno'nun, satürn ve ay ile olan karesi de cabası kendimi nerelerden atem acaba
Velhasıl bu yazılanları okuyunca önceden öğrendiklerim aklıma geldi zaten olması gerekenlerdir belki de diyor güneş - venüs açılarına bakıp ask umutlu tavrımı sürdürüyorum :D:D:D

Tekrar çok teşekkürler,

O GÜN

2017 - 2018 SOLAR RETURN
07-09-2017 01:42 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
BayanKararsız Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 39

RE: Kompozit Harita
Herkese merhabalaarrr gülücük

Sizlerle bir kompozit harita paylaşmak istiyorum arkadaşlar,benimle şimdilik hoşlantı düzeyinde hisler beslediğim birine ait,benim kendimce bazı yorumlarım oldu ama etkilememek adına sizlere şimdilik yazmayacağım.Yorumlarınızı bekler,teşekkür ederim gülücük

[Resim: 0GZYJB.jpg]

Amacı öğrenmek olan herkese mesaj kutum ardına kadar açık,gelin beraber araştırıp öğrenelim,bildiğim konularda harita yorumlatmak dışında istediğinizi sorabilirsiniz.Öğrenmek isteyene saygım,sevgim ve hoşgörüm sonsuz... gülücük

Haritam
11-27-2017 02:32 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
say24 Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 15

7. ev yöneticisi Mars 12. ev sonunda, yükselenle kavuşumda sanırsam şimdilik ya platonik düzeyinde, ya da gizli bir ilişkiden söz edebiliriz.

Ama 1. ev yöneticisi Venüs 10. evde. Bu gizlilik pek uzun sürmeyecektir. Ya da şöyle bir durum olabilir sanırsam arkadaşsın sen bu kişiyle (Güneş 11. evde), eğer ortak bir ortamdaysanız (İş veya üniversite) Venüs de 10. evde toplum sizi birbirine gerçekten kıymet veren ayrılmaz ikili olarak görebilir.

Ay 8. evde duyguların epey yoğun olmalı. Duygular ve mantık konusunda gelgitler yaşayabilirsin bu kişiyle ilgili. Ve yanlış anlaşılmalar da olabilir aranızda buna dikkat edin derim.

ASC-DSC yöneticileri arasında olumlu açı var üstelik bunlar Venüs-Mars. Bu da güzel :)

Ama Güneş’in açıları düşündürüyor. Ay ile karesi ve Uranüs-Neptün ikilisi ile 150’lik açısı var. Bu açılar dışında kötü bir etkileşim görmedim.

Bu konuda pek bir bilgim yok ama 8. evdeki Ay-GAD, 12. evdeki Karma noktası ve 5. evdeki Satürn karmik bağ ile ilgili olabilir. Bu kişiyi sanki yıllardır tanıyormuşçasına hissediyor olabilirsin. Birbirinizin aklını okuma, ne söyleyeceğini hissetme durumları yaşanmış olabilir.

Kısacası arkadaşlıktan doğan bir sevgi görünüyor. Tutkular ön planda olabilir (Güneş-Plüto, Venüs-Mars). Ayrıca Amor-Venüs, Vertex-DSC kavuşumları ve Eros 5. ev konumu gayet çekici konumlar. Hakkınızda hayırlısı neyse o olsun :)

Haritam: https://resmim.net/i/uXiTy
2021-22 Solar Return Haritam: https://resmim.net/i/uXFsU
11-27-2017 09:42 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
BayanKararsız Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Saycığım yorumların için çok teşekkür ederim gülücük Şu an ilişki değil,sadece hoşlantı boyutunda,o da sanki öyle gibi ama toplasan 3 kere filan görüştük,aile çevremizden tanıştık biz,ailelerimiz arasında güçlü dostluk var,hemşeriyiz.Plüto'nun dahil olduğu t-kare beni biraz korkuttu,sanki arkadaşlarımızdan veya sosyal çevremizden maddi kazıklar yiyip sarsılabilirmişiz gibi geldi ama bilemedim ya da birimizden birimizin erken kaybı filan.

Bunun dışında 12.evde olumlu açılar alan Mars bana erkeğin mülayim bir tavırda olması ya da gizli düşmanları kolay alt etmek gibi geldi evet Mars hem burç hem de ev açısından orada sıkıntıda ama açılar kurtarabilir.

Ve 4.evdeki Uranüs-Neptün kavuşumunun güzel açılar alması ailelerimizden destek görmemiz ve sonumuz gelirse huzurlu bir yuva kurmayı çağrıştırdı,zaten biz bir ilişki kurarsak emin ol annelerimiz öncülük eder :D ,yükselen Terazi zaten orada evlilik için bir işaret olmaya girer belki.

Karmik bağ işaretleri sinastride de var,onu da sinastri başlığına atacağım zaten gülücük Amin sağol arkadaşım.

Gelelim sizin haritalara:

Sinastri için:
Senin 1.evine gelen Ay'ı seni ona karşı oldukça duyarlılaştırmış olmalı gülücük Anlıyor olmalısın,onu koruma ihtiyacı hissediyor olmalısın,keza o da aynı şekilde olabilir.
7.evini Eros'la uyarması çekimi biraz canlandırır,bilinçaltından dalga halinde gelen etkileşimler hissettirebilir.
10.evlerinize gelen cisimler aranızda bir güven ortamı oluşturabilir gülücük
Eros-Mars kavuşumu tutkuyu ateşleyebilir.
Venüs-Satürn zıtlığı çok sıkıntılı bir açıdır fakat burada Satürn senin olduğu için durum değişir mi bilmiyorum,meşhur Aquarius'la bende de vardı,Satürn onun Venüs benimdi ve o benim dişil yanımı bir türlü farkedememişti.
Çekimin ilk vadede yüksek uzun vadede zorlayıcı olabildiğini düşündürdü harita biraz ve karşı tarafın 7.evine gelen Satürn dışında 5-7 uyarılmaları biraz zayıf geldi gözüme,ama senin için de hayırlısı olsun arkadaşım gülücük

Kompozite ise yarın bir şeyler yazmak istiyorum açıkçası gülücük Sabah erken uyanacağım ve uykum zihnimi ele geçirdi,iyi geceler,görüşmek üzere diyeyim gülücük

Amacı öğrenmek olan herkese mesaj kutum ardına kadar açık,gelin beraber araştırıp öğrenelim,bildiğim konularda harita yorumlatmak dışında istediğinizi sorabilirsiniz.Öğrenmek isteyene saygım,sevgim ve hoşgörüm sonsuz... gülücük

Haritam
11-28-2017 03:12 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
tugsem_10 Çevrimdışı
Üye
**

Rep Puanı: 1

bende yorum beklesem bilgim var ama kompoziti irdelemeye yeterli olmuyor.yardımcı olursanız.belki bizim kompozit üzerinden hem kendi deneyimlerimle neye yoracağımı öğrenebilirim.
bağlantı budur.
https://www.astro.com/cgi/chart.cgi?gm=a...4&node=-Yn
12-01-2017 04:44 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
BayanKararsız Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Saycığım senin sinastriyi göremedim,mesajı kaldırdın galiba,ne zamandır giremedim kusura bakma :(

Tuğsem,sizin harita bu şekilde çıkmıyor,resmi kaydedip,hızlıresim'e atıp link verseniz veya öyle paylaşsanız daha iyi olacak.

Haritam
12-06-2017 10:42 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
say24 Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 15

Önemli değil BayanKararsız kaldırmam gerekiyordu Özel Mesaj’dan yazdım kaldırma gerekçemi gülücük

Haritam: https://resmim.net/i/uXiTy
2021-22 Solar Return Haritam: https://resmim.net/i/uXFsU
12-06-2017 11:00 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
BayanKararsız Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

(12-06-2017 11:00 AM)say24 Yazılan:  Önemli değil BayanKararsız kaldırmam gerekiyordu Özel Mesaj’dan yazdım kaldırma gerekçemi gülücük

Tamamdır,şimdi okuyorum gülücük Yazarım oradan

Haritam
12-06-2017 01:05 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
dilek8855 Dışarıda
Jupiter Vip
Jupiter Vip

Rep Puanı: 37

offff çok bunaldıııııım!

arkdşlar lütfen sinastri ve kompozit haritalarında çoook iyi die önerebileceğiniz bir isim var mı?

ya şuan hayatımdaki insanla öyle saçma sapan bir durumumuz var ki! düşünmekten çıldırcam artık!

bi kompozit haritamız var resmennnnn adamın kendi haritası! bu kadar olur! normalde şahıs bu ilişkiden çok etkileniyor deriz ama yok adam zerre birşey hissetmiyorum diyor.. ama gelcek yıl seninle bir tayin isteyip bende doğuya gelcem dio... bu ne perhiz bu ne lahana turşusu...

sinastriye bakıyom adamın kad bnm asc kavuşum marsımın üstünde...
kompozite bakıyom.. kad güneş satürn t karesi var...

algılarım yetmiyor artık bu haritaya.....

lütfen bana bi isim önerin arkadşlar.. gidip bi içimi rahatlatayım ya...

merak edenler için beni bu kadar isyan ettiren haritayı aşağıya ekledim....
[Resim: 3p4Wk9.png]
12-09-2017 07:16 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

(12-09-2017 07:16 PM)dilek8855 Yazılan:  offff çok bunaldıııııım!

arkdşlar lütfen sinastri ve kompozit haritalarında çoook iyi die önerebileceğiniz bir isim var mı?

ya şuan hayatımdaki insanla öyle saçma sapan bir durumumuz var ki! düşünmekten çıldırcam artık!

bi kompozit haritamız var resmennnnn adamın kendi haritası! bu kadar olur! normalde şahıs bu ilişkiden çok etkileniyor deriz ama yok adam zerre birşey hissetmiyorum diyor.. ama gelcek yıl seninle bir tayin isteyip bende doğuya gelcem dio... bu ne perhiz bu ne lahana turşusu...

sinastriye bakıyom adamın kad bnm asc kavuşum marsımın üstünde...
kompozite bakıyom.. kad güneş satürn t karesi var...

algılarım yetmiyor artık bu haritaya.....

lütfen bana bi isim önerin arkadşlar.. gidip bi içimi rahatlatayım ya...

biz ne güne duruyoz *_*

Ay ve Güneş arasında bağlantı yok (-)
Venüs ve Mars arasında bağlantı var ama sert kare açı (++) (-)
Ay'ın Venüs ve Jüpiterle güçlü açısı yok (-)
Ay'ın Satürnle zıt açısı var (-)
Ay'ın Uranüsle zıt açısı var (-)
Güneşin Jüpiterle uyumlu açısı var (+)
Güneşin Satürnle sert kare açısı var (-)
Güneşin Uranüsle sert kare açısı var (-)
Merkürün Satürnle sert kare açısı var (-)

eksiler artılardan bir hayli fazla ama yine de sen bilirsin gülücük

12-10-2017 03:49 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Kompozit Venüs & Mars Mavisahram 5 24,926 01-08-2017 11:25 PM
Son Mesaj: Libra
  Kompozit Güneş & Kompozit Ay astrosohbet 61 123,230 11-11-2016 04:04 PM
Son Mesaj: astrosohbet
  HARİTA YÜKLEME özge 0 4,034 07-18-2014 12:01 PM
Son Mesaj: özge
  Davison/Kompozit Haritalarının Natal ile Benzeşimleri JoMaJa 18 37,044 02-17-2013 08:38 AM
Son Mesaj: Venüs
  Composite Harita Transitleri pinknilden 14 25,321 12-16-2011 06:32 AM
Son Mesaj: Mavisahram
  Kompozit ve Sinastri Haritalarında Uranüs yezda 0 9,278 03-01-2008 10:17 PM
Son Mesaj: yezda

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir