Değerlendir:
  • 13 Oy - 2.54 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Gökyüzünde Gerilim
Yazar Mesaj
Mavi Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 4

Cvp: RE: Gökyüzünde Gerilim
Astro Log Yazılan:bu arada daha devam eder bu açı kalıbının etkisi.. ASC-DC aksı yay-ikizler olanlar ilişkiler kanalında daha çok etkilenir oluşumdan..
biraz detay verebilir misin sayın astro loggülücük asc-dc aksı ikizler -yay benimki bildiğin gibi ,

[IMG=http://img138.imageshack.us/img138/3929/maviharita.gif][/IMG]

Ben bazen münasip bir yerde inmek istiyorum.
Size de oluyor aynından biliyorum...
09-20-2007 12:17 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Astro Log Çevrimdışı
Katılımcı Üye
**

Rep Puanı: 0

Cvp: RE: Gökyüzünde Gerilim
Mavi Yazılan:
Astro Log Yazılan:bu arada daha devam eder bu açı kalıbının etkisi.. ASC-DC aksı yay-ikizler olanlar ilişkiler kanalında daha çok etkilenir oluşumdan..
biraz detay verebilir misin sayın astro loggülücük asc-dc aksı ikizler -yay benimki bildiğin gibi ,

Pluto (geri plandan) ve Mars (direkt olarak) genel anlamda patlayıcı etkilerde tanımlandığına göre, bu planetlerin İkizler ve Yay'da süreç göstermesi yükselen ve alçalan olarak nitelendirilen kişilik ve bu kişiliğin bütünleştiği ilişkiler kanalında net bir etki gösterir yani..

Örneğin Yükseleni ikizler olan kişide Mars genel olarak 1. evden transit yapacağı için sosyal ilişkiler (7.ev) evinde bulunan Pluto'yla temâsı başka insanların (Pluto 7.ev)kendisi hakkında gizli ve kötü düşünceler beslediğine inanıp, öfkelenmesine yol açabilir..

Yani Pluto 7. evde olduğu için ilişki anlamında dış çevreden gelebilecek etkileri kendine yontmak, bir anlamda gereksiz paranoya yapmak, ilişkide bulunduğumuz bi insanın bir davranışı altında kendine karşı birşeyler aramak gibi etkiler getirebilirken Mars'ın 1. Evde olup zıt açıyla diğer uçtaki etkiye karşıt denge arayışına gitmesi sözel saldırı (mars ikizler), eleştiri, kavga gibi sonuçlar doğurabilir..

Çünkü 1. ev tüm benliğin doğaçlama bir biçimde aktığı nokta olduğuna göre; Mars'ın bu evde transit yapması karşıt uçta bulunan Pluto'ya KİŞİLİK yoluyla kafa tutması demektir.. Bu sebepten bence ASC'si İkizler olanlar "eğer natala görede yatkınlığı varsa" ilişkide bulunduğu insanların davranışları altında gereksiz paranoyalara kapılmaması ve özellikle Güneş 4. evden fokalizör olduğu için aile içi konularda biraz daha dikkatli olması gerektiğini düşünüyorum..

Benimde yükselen ikizler ve bugün bu sıralar böyle bir etkinin olduğunu bildiğim halde kafasızlık yapıp annemle gereksiz tartışmalara girdim yani gülücük
09-20-2007 12:50 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Mavi Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 4

Cvp: Gökyüzünde Gerilim
teşekkürler astro log, ama bu ara hastalıklar diz boyu bende pek acınası halim var stelyumdan beri toplayamadım kendimi, bu yüzden kimse düşmanlık edemiyo kıyamıyolar bana.) ve ben de böle düşünüyorum , hani hep güçlü bi duruşum vardır ya bu aralar pek nazlı ve yorgun halime dayanamazlar gibime geliyo gülücük
ama tabi saflık da var ben de yanlış da düşünüyo olabilme ihtimalim fazla, bi de marsım boğada içten içe bi sinir yaşasam da zararım yine kendime yine kendime

[IMG=http://img138.imageshack.us/img138/3929/maviharita.gif][/IMG]

Ben bazen münasip bir yerde inmek istiyorum.
Size de oluyor aynından biliyorum...
09-20-2007 01:01 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir