Değerlendir:
  • 35 Oy - 2.83 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Venüslerimizi İrdeleyelim..
Yazar Mesaj
tooredo Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 3

RE: Venüslerimizi İrdeleyelim..
benim venüs aslanda iyi güzel hoş ama doğum saatimi 8 aldığımda 12. ev sonunda 5 orbluk bir derecesi oluyor yükselene kadar 1. ev de diyebiliriz belki, bu 1. ev ve aslanlık durumu benim ilşkilerde güç takıntımın olabileceğini gösterebilir yani bir ortama girdiğimde yanımdaki insanların eş ya da arkadaş dikkat çekmelerini de isterim, herhangi birinin eşimle yada arkadaşlarımla ilgili yaptıkları iltifatlar onları kıskanmama değil onlarla gurur duymamı sağlıyo hep böle oldu..
venüs mars karesi = ilşkilerde zorluk. cinsel cazibe
venüs neptün üçgeni = masallardaki gibi bir aşk isteği, herhangi bir güzelliğin kişiyi anında büyüleyip dikkatini dağıtabilme olasılığı yüzeysel beğenide diyebiliriz bu bana çok oluo gülücük
venüs jüpiter üçgeni = saflık derecesinde iyilik anlayışı
venüs plüton sextili = bir çok kaynak çarpıcı güzellik diyo ama girdiği ortamı çabuk etkileyebilme diyerek daha mütevazi bir açıklama yapabiliriz gözkýrpma
bir de bende yok ama;
VENÜS SATÜRN KAVUŞUMU hakkında bir yerde şöyle birşey okudum:
zengin biriyle evlilik veya toplumu ilgilendirecek herkesin gıpta edebileceği bir evlilik diyordu helede 2. ev yada 8. ev olursa eş sayesinde bir hayli itibarlı olunabilirmiş..

O GÜN

2017 - 2018 SOLAR RETURN
02-24-2011 03:39 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
marskovası
Kayıtsız

Satürn senelerdir uğraşıyor bu venüsü adam edebilmek için koptum.w Bence şunu demek istiyor satürn: "Yurtdışında yetişmiş olabilirsin, uranyen mars olabilirsin, ancak geleneklere dön, hala yurtdışında yaşamıyorsun ama ısrarla oranın kanunlarını göreneklerini uyguluyorsun ve sen bundan vazgeçmedikçe kalıcı olmayacaksın kimselerde" :D
02-28-2011 01:52 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
katmer Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 7

Venüsüm oğlakta * Kariyer İlişkileri hayatında önemli bir yer tutacaktır.

* Zamanla gelişen bi çekicilikten söz edebiliriz. Ayrıca yaş farkı olan kişilerle kurulan duygusal ve sosyal ilişkilerden söz edebiliriz.
çekicilik mekicilik yok arkadaş bende :Dzamanlada oluverirse hiç fena olmaz....benim en yakın ve güvendiğim tek dostum 40 yaşında bi bayan gülücük seviyorum ya olgun kişilerle muhabbet etmeyi....bak venüs oğlağımın bu tarafını sevdim işte...

venüs 12. EVDE

Engin bir iç alem, sonsuz zenginlik, evrensel genişleyebilmeye müsait şuur boyutu, hayal edebilme, şekillendirme yeteneği, kolaylık ve şans, sevgiyi açıklayamama; içte hüzün dışta neşe; yalnızlığı dolu dolu yaşama.
yalnızlığa bayılmamda 12. evime yerleşmesinden olsagerek...keşke terazi yada balıkta olaydı daha çok severdim venüsümü

HARİTAM
http://b1111.hizliresim.com/r/b/g0jh.gif

Düşüme sen düşünce gözlerinde tutuklu kalır yüreğim...İçinde sen olmayan düşlerimi düşürürüm düşümden...Prangaya vurulmuş ayaklarımı sürüklerim peşinden ömrümü ömrüne her bir adımda...

Kırılma, küsme sen yine bir şiir yaz. . .
10-11-2011 05:37 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
xclsx Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 1

venüsüm başakta olduğundan mı yoksa satürnle 150 derece açı yaptığından mıdır bilmem ama aşk hayatım gerçekten çok fena.
yanlış üstüne yanlış yapmakta o kadar kusursuzum ki.

http://b1201.hizliresim.com/t/4/1krtn.gif
01-20-2012 10:45 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Mahinur Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 50

(01-20-2012 10:45 PM)xclsx Yazılan:  venüsüm başakta olduğundan mı yoksa satürnle 150 derece açı yaptığından mıdır bilmem ama aşk hayatım gerçekten çok fena.

Venüs Başak'ta özelliklerinden biraz kaybediyor diye biliyorum ben.Yani duygusallığını kaybediyor,mantık baskın çıkmaya başlıyor.

Mars'la kavuşumu ilk dikkatimi çekti.Ama Mars da Başak.
2.olarak Venüs Uranüs'ten 120'lik açı alıyor.Bağımsızlık ihtiyacı ağır basabilir.
3.olarak Venüs Mars'la kavuşum yapıyordu.Mars'a bakıyorum Ay Akrep'e kare.
Duygular-bağımsızlık-tutku arasında bocalıyormuşsun gibi oluyor mu?acaba
01-20-2012 11:07 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
nisan15 Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip
lt=

Rep Puanı: 30

Venüsünüzün fazla kötü açısı yol gibi görünüyor xclsx sert açısı yok neptün ve uranüsle tatlı tatlı 120 yapmış gülücük Başakta olması fazla irdelemenize ince eleyip sık dokumanıza neden oluyor olabilir ayrıca siz mantığınızla seversiniz gibi me geliyor duygularınızla değil..Venüz mars kavuşumunuz size artı bile getiriyordur eminim .. Uranüsten aldığı 120 lik olumlu acı sizi ani değişimlerden uzak tutacaktır neptünden aldığı 120 açı ise fazla hayalci yapmayacaktır marsla kavuşumda olmasından dolayı biliyorsunuz transit mars ta başak burcunda bu aralar fazla şiddetli mi seviyor ve şiddetli mi geçiniyorsunuz acaba hoş 11. evde arkadaşlar evinde ama bilemedim venüsünüzün hoş açıları var aslındagülücük Tüm suç transit marsta olabilir bence

HARİTAM

''Kelimelere yüklediğim anlamı, ancak ben bilebilirim.'' GORGİAS
01-20-2012 11:14 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
xclsx Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

(01-20-2012 11:07 PM)Mahinur Yazılan:  
(01-20-2012 10:45 PM)xclsx Yazılan:  venüsüm başakta olduğundan mı yoksa satürnle 150 derece açı yaptığından mıdır bilmem ama aşk hayatım gerçekten çok fena.

Venüs Başak'ta özelliklerinden biraz kaybediyor diye biliyorum ben.Yani duygusallığını kaybediyor,mantık baskın çıkmaya başlıyor.

Mars'la kavuşumu ilk dikkatimi çekti.Ama Mars da Başak.
2.olarak Venüs Uranüs'ten 120'lik açı alıyor.Bağımsızlık ihtiyacı ağır basabilir.
3.olarak Venüs Mars'la kavuşum yapıyordu.Mars'a bakıyorum Ay Akrep'e kare.
Duygular-bağımsızlık-tutku arasında bocalıyormuşsun gibi oluyor mu?acaba

ya aslında kendi gözlemlerimle kendimi şöyle anlatabilirim ; birinden hoşlanmaya başladığım ilk zamanlar inanılmaz yoğun hissettiğim oluyor kendimden hiç beklenmeyecek kadar tutkulu ,kendime şaşıracak kadar sadık olabilirmişim gibi geliyor( o kadar yoğun hissediyorum çünkü). ama bu duygularım birden sönüyor. ve bu 1 sn içinde bile olabiliyor bazen.

bağımsızlıksa benim için çok önemli. ister aile içinde olsun, ister gönül işlerinde, ister arkadaşlık ilişikilerinde ben sıkılmamalıyım. şunu yapma bunu yapma denmemeli bana. ne bilim ben istediğim her yere gidebiliiyim istediğim her şeyi yapabileyim önemlidir bunlar. yoksa huysuzlaşırım ve çok çekilmez biri olurum. bu aslında kötü bir şey çünkü arkadaşlıkta ve gönül işlerinde güvenilmez ( her an çekip gidebilir ) imajı yaratmama sebep oluyor.

yani aslında ben çoğu zaman kendimi anlamıyorum. bi bağımsızlık sevdam var ama bi yere bi kişiye ait olmakta hoşuma gidiyor. hem değişik insanlar hayatıma girsin hem de kalıcı dostluklarım olsun istiyorum. arafta kalmış gibi hissetmeme sebep oluyor tüm bunlar. sıkışmış gibi...

01-26-2012 07:16 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
xclsx Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

(01-20-2012 11:14 PM)nisan15 Yazılan:  Venüsünüzün fazla kötü açısı yol gibi görünüyor xclsx sert açısı yok neptün ve uranüsle tatlı tatlı 120 yapmış gülücük Başakta olması fazla irdelemenize ince eleyip sık dokumanıza neden oluyor olabilir ayrıca siz mantığınızla seversiniz gibi me geliyor duygularınızla değil..Venüz mars kavuşumunuz size artı bile getiriyordur eminim .. Uranüsten aldığı 120 lik olumlu acı sizi ani değişimlerden uzak tutacaktır neptünden aldığı 120 açı ise fazla hayalci yapmayacaktır marsla kavuşumda olmasından dolayı biliyorsunuz transit mars ta başak burcunda bu aralar fazla şiddetli mi seviyor ve şiddetli mi geçiniyorsunuz acaba hoş 11. evde arkadaşlar evinde ama bilemedim venüsünüzün hoş açıları var aslındagülücük Tüm suç transit marsta olabilir bence

ımm arkadaşlar konusunda ben çok safımdır. mesela yemediğim kazık başıma gelmeyende kalmamıştır. bunun suçlusu transit marssa çok ayıp etti bana çok üzdü beni gülücük

tamam suçlu transit mars gülücük yakıştı bence marsa suçluluk. oldu yani gülücük gülücük

01-26-2012 07:29 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
albunea Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 13

beni neptün karesi yıktı. yoksa venüsümle, balıkta olmasına rağmen iyi geçinebilirdik. bu işe sevgili marsım bile istekliydi. lakin neptün gözlerime perde indirince venüs balık da kendini yerlere attı. transit satürn bir ara karşıdan açı yapıyordu. sanırım o ara venüsüm ilk defa buz gibi oldu. ne bir hoşlanma ne kendini yere atma isteği.. bu sefer de kimseyi sevemiyorum diye mızmızlandı. venüs balık çok saçma.. [Resim: himmm.gif]
01-26-2012 08:05 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Bellatrix Çevrimdışı
Üye
**
lt=

Rep Puanı: 0

Venüsüm Terazide. Güneş-Venüs kavuşum, Ay-Venüs kavuşum, Venüs-Mars üçgen, Venüs-Satürn ve Venüs-Neptün kare açılarım var.

Kadın ya da erkek fark etmez, herkeste nezaket ve zarafet arıyorum gülücük

Bir toplulukta dikkat çekmek için aşırı davranışlarda bulunan, gereksiz espriler yapan, höt höt konuşan, ortamı geren insanlardan hoşlanmam.

Hitabet gücü benim için önemlidir. Kişi hızlı konuşmamalı ama aynı zamanda uzun duraksamalarla insanı çileden çıkarmamalı gülücük Ne söylendiğinden çok nasıl söylendiğine dikkat ederim. Hitabet gücü ve kibarlık olduğu sürece çirkin insan yoktur diye düşünürüm.

Hoşlanmadığım insanların Venüs ya da Marslarının Koç, Aslan ve Akrep olduğunu gördüm.

Ses tonumun, konuşma üslubumun, hal ve hareketlerimin etkileyici olduğu söylenir.
09-05-2012 01:49 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir