Değerlendir:
  • 48 Oy - 2.81 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Juno Evlerde
Yazar Mesaj
Luli Çevrimdışı
√īoℓэ†
**
lt=

Rep Puanı: 6

Cvp: Juno Evlerde
perilice58 için;

Juno : Oğlak / 6. ev (retro) - Jüpiter ile karşıt açı.
Pallas ve Vesta : Yay / 5. ev.
Şiron : Boğa / 10.ev (retro)
Lilith : Yengeç / 12.ev.
Ceres : Oğlak / 6. ev (retro)

09-22-2008 03:06 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
perilice58 Çevrimdışı
Üye
**

Rep Puanı: 0

Cvp: Juno Evlerde
Juno 6. evde

Bu insanlar genelde işleriyle evlenmiş izlenimi verirler zaten büyük çoğunlukla iş arkadaşlarıyla evlenirler. Bu doğaldır çünkü bu evde juno beraber çalışılabilecek bir partner ihtiyacını gösterir. Eğer sert açılar varsa ilişkileri ve iş uyumlu olmaz. Çünkü biri diğerine hükmetme eğilimine girecektir. Eğer eşinizden ayrılmak istemiyorsanız, eşitlik için çaba göstermeniz gerekmektedir.

gülücük) işime düşkünlüğüm ve iş hayatım olmazsa olmazlardan gülücük) şimdi daha net gördüm neden iş kolik olduğumu gülücük)

Meğer dilimdeki ve beynimdeki en güzel kelime senin adınmış , sana her sesleneşimde ya acım dinmiyor ya sevgim coşuyor....

Bahar gözli anacığım
09-22-2008 10:39 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Angel Çevrimdışı
Angel
Saturna Vip
lt=

Rep Puanı: 19

Juno Evlerde_Lavinya için
Juno bayanların haritalarında kadersel olarak eşin kişili hakkında oldukça fazla bilgi verebiliyor. Senin Juno Ya Burunda ve 8. evde Lavinyacımgülücük Yeni ismine alışamadım daha çok taze olduğundan sanırım, yazarken eski ismini yazıyorumgülücük) Neyse konumuza dönelim.

Evlendiğin zaman kendi içinde bambaşka bir değişiklik yaşayabilirsin, yani daha çok olgunlaşabilirsin,hayatın bilmecelerini eşinle çözmek isteyeceksin, Sen dürüst ve açık bir eş arayşı içinde olabilirsin. ben forumumuzda değerli bir üyedende duydum hem de bir kaynakta okumuştum Juno Yay burcunda birden çok evlilik olabilir, diye ama bu genel bir bilgi, benimde Juno Yay burcundagülücük)

Bir yolculuk zamanı ya da yaşadığım şehirden farklı bir şehirde tanışabilirsin evleneceğin kişiyle. Kişisel ilişkilerinde tutkulu, sana aşk büyüsünü derinden yaşatacak bir erkeği isteyebiirsin hayatında. Eşini cddi sahiplenici biri olacaksın. Juno Neptünle kavuşum halinde, aşka idealist bakan bir yönün olabili Lavinya, mükemmel eş arayışı içinde olabilirsin. İdealistsin ilşki konusunda ama 8.evden dolayı hayatına girecek olan erkek, sende duygusal konuda sarsıcı etki yaratacaktır, yani çok fazla değişeceksin, aşk, evlilik seni bambaşka bir kişi yapabilir. Juno Plütonla 60lık hoş bir açı yapmış; aşlta yaratıcı bir özelliğin olduğunu söyleyebilirim. Eşinin fiziksel özellikleride senin için önemli olacaktır. Hem 8. ev hemde bu açıdan dolayı, cinsel enerjinde çok yüksek olacaktır. Farklı kültür ve farklı çevrelerden biriyle evlenebilirsin, bunu demiştim zaten ama bu açıda destekliyor, evlendiğin zaman bize haber ver Lavinyagülücük (Bak yine eski simini yazacaktımgülücük )

Şimdilik bu kadarcıkgülücük

"Güneş gibi ol şefkatte, merhamette
Gece gibi ol ayıpları örtmekte
Akarsu gibi ol keremde, cömertlikte
Ölü gibi ol öfkede, asabiyette
Toprak gibi ol tevazuda, mahviyette
YA OLDUĞUN GİBİ GÖRÜN, YA DA GÖRÜNDÜĞÜN GİBİ OL !!!!!!!! "
MEVLANA
[align=center][color=#008000][size=x-large]
[i]
09-22-2008 09:54 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Angel Çevrimdışı
Angel
Saturna Vip
lt=

Cvp: Juno Evlerde_Lavinya için
Lavinya Yazılan:Teşekkür ederim bayhancığımçiçekgüzel şeyler yazmışsın da şu birden fazla evlilk olayı hoşuma gitmedi pek ama genel olarak çok güzel şeyler yazmışsıncanımsın
evlenirken ilk çağıracağım kişi sensingülücük)

Beğendiğine sevindim.öptüm
Davetiyemi şimdiden aldım içim rahatladıgülücük
Çok evlilik konusunu boşver, hiç yazmamışım farzetgülücük) Benimde juno Yayda ask

MEVLANA
[i]
09-22-2008 11:19 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Angel Çevrimdışı
Angel
Saturna Vip
lt=

Cvp: RE: Juno Evlerde
galina Yazılan:benim JUNO yay burcunda 3. evde uranus birleşim açısı yapmış. anlamını örenebilir miyim

Jonu Yay burcunda ve 3. evde;

İlişkilerin iletişim yeteneğin sayesinde gelişebilir, yani 3. evde olması ilişki yaşayacağın kişiyle iletişmini ilerlettikçe daha çok gelişme yaşayacağını anlatıyor.
Partnerinizde Zeki, esprili, çekici özellikler arayabilirsiniz. Davranışlarında atılgan bir partner sizin için daha çekici olacaktır. Uranüsle olan birleşimde İlişkinizde sürprizler yaşamak,partnerinizle heyecan verici romantik bileiktelikler düşünebileceğinizi söyleyebiliriz.

MEVLANA
[i]
09-27-2008 04:49 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ayse Çevrimdışı
Katılımcı Üye
**
lt=

Rep Puanı: 0

RE: Juno Evlerde
JUNO'YA DAİR
Astreoidlerin horoscope'larda ki etkisi şüphesiz ne kadar gözardı edilsede oldukca önemlidir.bu astreoidler kişisel haritalarımzda ki yaradanın bize tayin etmiş olduğu kaderin özel yetenek lanalarını,evlilik alanlarını,kişisel gelişim amaçlı tekamül derecelerimizin nerede başladığı ve nasıl sunuçlanacağı,madde ile ruh alanında ne gibi bir yerde olduğumuzu ve ne olamayacağımızı belirlememize olanak sağlayan,bir nevi rehber görevi olan ipuçlarıdır.

juno yani kadersel eş,yaradan herşeyi çiftiyle zıttıyla ve tamamlayıcısı ile yaratmıştır,evrende hiç birşey yoktur ki eşi,zıttı,tamamlayıcısı olmasın,kiisel haritalarımızdaki juno'nun bulunduğu ev,burç ve yapmış olduğu bakış açısı,hayatımızı paylaşmak adına karşı cinsden biriyle nasıl nerde ne gibi durumda karşılaşacağımızı,ve bizi tamamlayan bütünleyen etkileyen işte bu benim eş ruhum dedirtecek kadar beklediğimiz ümit ettiğimiz YÜREK BAĞIMIZIN'ın ezelden tayin olduğu diğer parçamız hakkında bilgi edinmemizi sağlar...
burda herşey doğal gelişir,ne siz idealize edersiniz,ne de o,aynı anda aynı şeyleri düşünür,uygular,hayata geçirir,hani derler ya sus konuşma,gözlerime bak ben anlarım diye işte bu juno böyle bir şeydir,onun o olduğunu anlarsınız hissedersiniz,içinizdeki o yarım diğer yarısını bulmuştur,tamamlanırsınız.
bundan sonra ki aşamalarda ise,her iki tarafında jonu'sunun almış olduğu ve vermiş olduğu etkiye bakarak ortak hayatı şekjillendirirsiniz.ömür boyu birlikte olacaksınız ,beraber yaşlanacaksınız diye düşünürsünüz olumlu açılarda,lakin devreye giren başka etkiler nedeniyle aynı gökyüzü altında bir daha karşılaşmamak üzeredec ayrılabilirsiniz,bu da bir kaderdir,aşkın ıstırabı ile denenmeniz olgunlaşmanız gerekiyordur.
yada eş ruhunuz tam zıttınızdır,sen dağınık ben titiz,sen karamsar,ben pozitif ama istek bu doğrultudar,tıpkı mars etkisinde olan birinin kavga ederek iç huzuru mutluluğu bulduğu gibi,neptün etkisinde olan birinin alkol vb..maddelerle huzuru mutlululuğu bulduğu gibi,juno'nunda bazı yerleşimi mutluluğu eş ruhu partneri zıtlıkta sevdiğini,tartışmalarda sevdiğini öyle tammalandıkalrı gibi...

VE JUNO;
juno bizim eş ruhumuzdur,yani yaradanımızn biz ruh iken bedenleşmeden önce ki gerçek sılamızda bizler için tayin ettiği adem/havva'mızdır.kırsal kesimde yaşayan bir kadın düşünün,ilkel şartlarda yaşıyor,okuma-yazma olanağı kendisini sunulmamış,maalesef bir de erken evlilik yapmış,19 yaşında dul kalmış,yine ait olduğu çevrede yaşama devam ediyor,kendi çabasıyla okumayı yazmayı öğreniyor,gelecek onun için yok,düşünmeye hayal kurmaya bile ürküyor,öyle ya hayal gücü hep kısıtlanmış...
şimdi;
bu kadın şuanda 52 yaşında,paris'de yaşıyor,evli,2 çocuk sahibi,paris'in elit sınıfında saygıdeğer bir hanımefendi,moda sektöründe söz sahibi bir işkadını,ingilizce-fransızca ve almanca biliyor,30 yaşından sonra üniversite eğitimi alıyor.akademik olarak başarılı bir okul hayatı oluyor.ve hepsini ama hepsini o eş ruhuyla karşılaştığı andan sonra gerçekleştiriyor.
geriye bakış;
o hanımefendi,kardeşinin yeni doğan bebeğine bakmak için ankara'ya gidiyor,yolculuk esnasında bir beyle tanışıyor,beyfendi ankara'da bir üniv.de misafir öğrenci,fransız yabancı bi insan,hanımefendiyle göz göze geldikleri an işte juno devreey giriyor,çekiliyor ruhları birbirlerine.
beyfendi türkçe biliyor,hanımefendi o zaman göre normal taşrada yaşayan birinin üzerinde olan normal kıyafetlere sahip,bakımlı değil,ne tırnağı ojeli ne dudağı rujlu...işte aşk için dış görünüş yada etiket değil iç önemli ruh burda bunu anlıyoruz.ankara'da bulunduğu dönem içerisinde sık sık görüşüyorlar dışarda ki o dönem cep tel yok.aralarında iletişim çok kuvvetli,beyfendi sürekli bayanı geliştirecek sosyalleştirecek olanaklar sağlamaya çalışıyor,ki bayanın aç olduğu noktalar bunlar,ihtiyacı olanlar bunlar ki beyfendi bunu sağlıyor.
evlenmeye karar veriyorlar,aile karşı çıkıyor,din-yabancı-kültür farkı vs...fakat aşkları büyük ruhları kopamuyor,beyfendi bayanın yaaşdığı yere gidiyor anlaşıyorlar ve kaçıyorlar,pasaport-vize işlemleri,yıldırım nikahi Türkiye'de evleniyorlar ve Fransa'ya gidiyorlar.
sonuç beyfendi islamiyet üzerine araştırma yapıyor,önceleri aşk için görünsede mantığıyla islamiyeti seçiyor.
beyfendi şuanda fransa'nın çok ünlü bir üniversitesinde profesör(siyaset bilimi)

kadının juno'su,9.evde yay'da,eşinin güneşiyle kavuşumda,eşinin venüsü 9.evde...ve bir sürü destekleyen açılara yerleşimlere sahipler.

işte juno böyle bir etki...lütfen mucizelere inanın,tesadüf diye birşey yoktur bunuda bilin,yaradanın yazmış olduğu şeylerdir hayatlarımızn toplamı...

Kaynak: Astrolojistik

http://img519.imageshack.us/img519/7857/...sehp80.gif
10-14-2008 11:26 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Félicé
Kayıtsız

ayse Yazılan:Ben bısey sormak ıstıyorum.Junom basakta ve 2.evde basakta olması basak burcu bırı ıle beraber olunacagını soluyor ???

Benimde junom yay'da,yay burcu olan bir erkekle beraber değilim.Juno başakta diye,başak burcu biri ile beraber olacaksın anlamı taşımıyor Ayse
10-16-2008 01:46 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Angel Çevrimdışı
Angel
Saturna Vip
lt=

ayse Yazılan:Tesekkur ederim Nihan junomun yanında ayrıca jupıter ve saturn de var.Biseyler soylıyebılırmısın ?

ayşe haritandaki juno jüiter ve Satrünle hangi açıda? (Yani kare açımı, kavuşumuu?)

Senin haritan ekli değil mi üyelerin doğum haritaları konu başlığında,oradan bakıp küçük yorumlar yapalım senin için.

MEVLANA
[i]
10-16-2008 01:56 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Angel Çevrimdışı
Angel
Saturna Vip
lt=

ayse Yazılan:Beyhancım cok sevınırım.Uyelerın harıtasında harıtam olmalı.Tesekkurler gülücük

Juno 2. evde ve Başakta;

Şimdi 2. ev bildiğimiz gibi para, servet evi ve senin eşinde aradığın özelliklerde zengin olması, yani maddi durumunun iyi olmasını isteyebilirsin. Yani senin için maddi durumunda hayatında önemli olduğunu söyleyebiliriz. Sevgisini hoş jestlerle gösterebilen biri senin ilgini çekebilir. Başakta biraz mükemmeliyetçi olduğun için ince eleyip sık dokuyan biri olabilirsin eşin olacak kişide aradığın özeliklerde. Para ile ilişkilerinde dengeli bir kişiyle evlilik yapmak isteyebilirsin. Eşinde maddi açıdan güven aradığın gibi duygusal açıdan da güven ararsın. Haritanda Venüsle 60lık hoş bir açı gördüm. Eşin olacak kişiyle geçireceğin zamanlar senin için çok rahat olmalı kendini tamamen güvende hissetmelisin. Jüpiterle olan karşıt açıda ise, seni ilişkinde, evliliğinde ayakları yere sağlam basan biri olacağını gösteriyor.

MEVLANA
[i]
10-16-2008 08:48 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Angel Çevrimdışı
Angel
Saturna Vip
lt=

qulsah Yazılan:juno juna ne ya gülücük bıde bu acılar falan dogum harıtasından nasıl anlcam acıları sert acı ters acı su bu falan :S

Juno bir astroiddir Gülşah, forumda bu konudada öğrenebileceğimiz kadar bilgi mevcut, Juno kadesel eşimizi temsil ediyor düyebiliriz kısaca, eş ruhumuzdur. İlerleyen zamanlarda senin içinde istersen yorum yaparım. Sen anlamalarını öğrendikçe daha iyi anlayabilirsin.

MEVLANA
[i]
10-17-2008 10:49 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Juno Karakter Haritası (Juno Persona Chart ) BayanKararsız 0 40,196 01-12-2020 02:02 AM
Son Mesaj: BayanKararsız
  Juno ve Kadersel Eş Angel 78 195,494 06-11-2019 02:23 PM
Son Mesaj: cancer123
  Juno Burçlarda Angel 19 60,593 05-08-2018 06:41 PM
Son Mesaj: Libra
  Juno açıları Yakamoz 4 189,462 02-21-2017 02:11 PM
Son Mesaj: dilek8855

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir