Değerlendir:
  • 63 Oy - 2.73 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ay Açıları
Yazar Mesaj
ginka
Kayıtsız

RE: Ay Açıları
(05-18-2011 12:11 AM)jet Yazılan:  Ay burcumun hem mars, hem plüto, hem de boğadaki kuzey ay düğümüne kare açısı var ayrıca kovadaki jüpiterle de karşı karşıya. Haritamı ay yönetiyor ve elimden hiçbir şey gelmiyor desem abartmış olur muyum?
Ay burcumun çok fazla baskı altında olduğunu söyleyebilir miyiz? Veya tersi bir şekilde ay burcumu zaptedebilmek için oluşan t-kare beni dengede mi tutuyor?
Yanlış mı yorumluyorum acaba?

ay burcum benimde mars ve plutodan kare açı alıyor... iç dünyada paranoya sebebiyet veriyor... asabi olmaya meyillilik ve duygusal yıkım olsa bile tekrar diriltiyor... dengede tutan bir açı diyemeyiz genelde iç dünyada zorluklar getiriyor ortada sorun yokken sorun varmış gibi düşünmeye sebebiyet verebiliyor genelde.
yıpratıcı bir açı , yani bendeki etkisi bu şekilde ama iyiki 5 gezegen birden yay burcunda bende ordan yırtıyorum gülücük
05-18-2011 12:27 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

Ay'ın ; Güneş , Venüs , Merkür ve bazen Mars ile gerilimli ( kare ya da zıt ) açı yapması kişinin hissettiği bir şeyi ifade etmekte zorlanmasını gösterir.

Stephen Arroyo

10-02-2011 09:31 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Kıvılcım Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 15

Rica etsem benim ay açılarıma da bakabilir misiniz. Ay mars açım var ama kaçlık ?

Haritam
http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=e...&asp=1&ast=

Hayat Mucizelerle Dolu - Ben Güneşin Kızıyım
10-18-2011 05:19 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
katmer Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 7

(10-18-2011 05:19 PM)Kıvılcım Yazılan:  Rica etsem benim ay açılarıma da bakabilir misiniz. Ay mars açım var ama kaçlık ?

haritanda astroidleri fazla seçmişsin o yüzden yazıları pek seçemedim...ama doğru baktıysam ay burcun boğa marsın başakta...ay üçgen mars açın var...formda açılar kısmından ayın açılarına bakabilirsin :D

HARİTAM
http://b1111.hizliresim.com/r/b/g0jh.gif

Düşüme sen düşünce gözlerinde tutuklu kalır yüreğim...İçinde sen olmayan düşlerimi düşürürüm düşümden...Prangaya vurulmuş ayaklarımı sürüklerim peşinden ömrümü ömrüne her bir adımda...

Kırılma, küsme sen yine bir şiir yaz. . .
10-18-2011 05:54 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
eylülmavi Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip

Rep Puanı: 35

(10-18-2011 05:19 PM)Kıvılcım Yazılan:  Rica etsem benim ay açılarıma da bakabilir misiniz. Ay mars açım var ama kaçlık ?

ay ve marsın 120, yani üçgen yapıyorlar..

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=b...spc=1&ast=
10-18-2011 05:54 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Arkadaş
Kayıtsız

72 derecelik açının doğuştan gelen yetenekleri verdiğini okumuştum..

Benim ay asc ye tam 72 derece bakıyor... ne gibi yetenekler verir karara varamadım ?
10-27-2011 02:28 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Mahinur Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 50

Ay açıları duygularınızın en yoğun olduğu yaşam alanlarını gösterir.Bu açılar ebeveynlerinizle,özellikle annenizle,bir ebeveyn olarak tutumunuzla ve anaç duygularınızı nasıl ifade ettiğinizle ilgili bilgi verir.Alışkanlıklar,derin kökleri olan anılar ve tecrübelerinizden kaynaklanan duygusal yoğunluklar,hayalleriniz se sezgisel becerileriniz de Ay açıları tarafından ortaya konan bilgilerdir.

Ay kavuşum açısı:Bu açılar etkilerini ilişkili olduğu gezegen,burç ve evlerin karakteristik özellikleriyle ön plana çıkaran güçlü açılardır.Evle ve aileyle ilgili meseleler,kalıtsal durumlar,yeme alışkanlıklarınız ve duygusal hassasiyetiniz bu açının etkisindeki yerlere bakarak açıklanır.Ay kavyşym açıları ayrıca akıl ve mantığınızı bir kenara iterek sadece sezgi ve duygularınızla hareket etmek isteyeceğiniz yaşam alanlarınızı da gösterebilir.

Ay sekstil açı:Bu açılar duygularınızı kolayca ve yapıcı bir şekilde ifade edebileceğiniz alanları işaret eder.Ay sekstil açıları aile ve kadınlarla ilişkileri veya olumlu yararlı arkadaşlıkları gösterebilir.

Ay kare açı:Bu açılar kendinizi engellenmiş hissettiğiniz ya da duygusal açıdan kendinizi tuttuğunuz yaşam alanlarını gösterebilir.Zorlu aile ilişkileri,kadınlarla ilişkilerinizde yaşanabilecek çatışmalar ve geçmile takıntılı bağlılık ilgili gezegen burç ve evlere bağlı olarak duygusal bir soukluk ya da bir saplantı yaşamanıza neden olabilir.

Ay üçgen açı:Bu açılar uyumlu yaklaşımlar,açık duygular ve sosyallikle gelen faydalı yaşam alanlarını gösterebilir.Ay üçgen açılarının kendinizi güvende hissettiren ve iç huzurunuzu artıran uyumlu aile ilişkilerini gösterdiği düşünülür ve kolayca arkadaşlık kurabileceğinize,bu konuda iletişiminizin iyi olduğuna işaret eder.Merhamet,duygusal hassasiyet,güçlü sezgiler,ve canlı bir hayal gücü Ay üçgen açılarının size kattığı özellikler arasındadır.

Ay karşıt açı:Bu açılar sevilmemiş bir çocuk olduğunuzu düşünmeniz nedeniyle yaşanan ilişki sorunlarını gösterebilir.Kendi olumsuz hislerinizi başkalarına yansıtabilir veya kabul etmekten korktuğunuz kimi kusurlarınızı insanlarda arayabilirsiniz.

Lisa Tenzin-Dolma
Hayatınıza Astrolojiyle Yön Verin.
12-02-2011 02:39 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
bu şarkı yarınlara Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 65

ay güneş karesi
ay merkür karesi
ay mars üçgeni
ay jüpiter sekstili
ay satürn sekstili

t'as l'air d'une chanson...

kafka'nın takıntısı yalnızlığın laneti değil, tecavüze uğrayan yalnızlıktır! m. kundera

dance me to the end of love...!
12-02-2011 05:51 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

(12-02-2011 02:39 AM)Mahinur Yazılan:  Ay açıları duygularınızın en yoğun olduğu yaşam alanlarını gösterir.Bu açılar ebeveynlerinizle,özellikle annenizle,bir ebeveyn olarak tutumunuzla ve anaç duygularınızı nasıl ifade ettiğinizle ilgili bilgi verir.Alışkanlıklar,derin kökleri olan anılar ve tecrübelerinizden kaynaklanan duygusal yoğunluklar,hayalleriniz se sezgisel becerileriniz de Ay açıları tarafından ortaya konan bilgilerdir.

Ay kavuşum açısı:Bu açılar etkilerini ilişkili olduğu gezegen,burç ve evlerin karakteristik özellikleriyle ön plana çıkaran güçlü açılardır.Evle ve aileyle ilgili meseleler,kalıtsal durumlar,yeme alışkanlıklarınız ve duygusal hassasiyetiniz bu açının etkisindeki yerlere bakarak açıklanır.Ay kavuşum açıları ayrıca akıl ve mantığınızı bir kenara iterek sadece sezgi ve duygularınızla hareket etmek isteyeceğiniz yaşam alanlarınızı da gösterebilir.

Ay sekstil açı:Bu açılar duygularınızı kolayca ve yapıcı bir şekilde ifade edebileceğiniz alanları işaret eder.Ay sekstil açıları aile ve kadınlarla ilişkileri veya olumlu yararlı arkadaşlıkları gösterebilir.

Ay kare açı:Bu açılar kendinizi engellenmiş hissettiğiniz ya da duygusal açıdan kendinizi tuttuğunuz yaşam alanlarını gösterebilir.Zorlu aile ilişkileri,kadınlarla ilişkilerinizde yaşanabilecek çatışmalar ve geçmile takıntılı bağlılık ilgili gezegen burç ve evlere bağlı olarak duygusal bir soukluk ya da bir saplantı yaşamanıza neden olabilir.

Ay üçgen açı:Bu açılar uyumlu yaklaşımlar,açık duygular ve sosyallikle gelen faydalı yaşam alanlarını gösterebilir.Ay üçgen açılarının kendinizi güvende hissettiren ve iç huzurunuzu artıran uyumlu aile ilişkilerini gösterdiği düşünülür ve kolayca arkadaşlık kurabileceğinize,bu konuda iletişiminizin iyi olduğuna işaret eder.Merhamet,duygusal hassasiyet,güçlü sezgiler,ve canlı bir hayal gücü Ay üçgen açılarının size kattığı özellikler arasındadır.

Ay karşıt açı:Bu açılar sevilmemiş bir çocuk olduğunuzu düşünmeniz nedeniyle yaşanan ilişki sorunlarını gösterebilir.Kendi olumsuz hislerinizi başkalarına yansıtabilir veya kabul etmekten korktuğunuz kimi kusurlarınızı insanlarda arayabilirsiniz.

Lisa Tenzin-Dolma
Hayatınıza Astrolojiyle Yön Verin.

Bir kaç örnek ;

Ay - Merkür bağlantısı = Merak duygusu

Ay - Venüs bağlantısı = Duygusal uyum

Ay - Mars bağlantısı = Sabırsızlık duygusu

Ay - Jüpiter bağlantısı = İyimser duygular

Ay - Satürn bağlantısı = Yalnızlık duygusu

Ay - Uranüs bağlantısı = Farklı olma hissi

Ay - Neptün bağlantısı = Hassas duygular

Ay - Plüto bağlantısı = Güçlü duygular

12-02-2011 06:42 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Jackal Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 6

Bende de Ay-Jüpiter karesi var,ama yazılanlar biraz abartılı geldi.Ya da haritanın tamamı göz önünde bulundurulmadan yapılan yorumlar bir miktar eksik kalıyor diyelim.Zira gereksiz iyimserlik bir yana iyimserliğin pek yanından geçmem,karamsar bir yapım vardır.Kendimi beğenmiş olduğumu düşünmüyorum,patavatsız hiç değilim çünkü konuşmayı çok seven bi insan değilim. gülücük Konuşurken de mutlaka kelimeleri seçe seçe kullanırım.Çok çalışkan bi yapım olmasa da kesinlikle tembel ve sorumlulukarını gözardı eden bir insan da değilim.Ama tipik bi oğlak kadar çalışkan olduğumu da düşünmüyorum. :D Bazen inandığım şeyler gerçek ihtiyaçlarımın önünü kesebiliyor,evet buna kesinlikle katılıyorum.gülücük

''...tırnaklarım kanadıkça aydınlanır yolum...''

Beni öldürmeyen her ''açı'',beni güçlendirir.gülücük

http://imageshack.us/photo/my-images/829/harrita.gif/
01-22-2012 12:25 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Ay - Neptün Açıları astrosohbet 7 59,008 04-30-2021 03:45 AM
Son Mesaj: Aliz226
  Ay - Plüto Açıları astrosohbet 108 157,172 12-07-2020 02:24 AM
Son Mesaj: daydreaminblue