Değerlendir:
  • 36 Oy - 2.92 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Satürn Evlerde
Yazar Mesaj
katmer Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 7

RE: Satürn Evlerde
ezdünmi oni hay ayağına sağlık:D heee doğru bakmak ilazım o açılarada....adına bakacak olursam sen bir baysın ülemi:D

HARİTAM
http://b1111.hizliresim.com/r/b/g0jh.gif

Düşüme sen düşünce gözlerinde tutuklu kalır yüreğim...İçinde sen olmayan düşlerimi düşürürüm düşümden...Prangaya vurulmuş ayaklarımı sürüklerim peşinden ömrümü ömrüne her bir adımda...

Kırılma, küsme sen yine bir şiir yaz. . .
10-19-2011 08:39 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Arkadaş
Kayıtsız

hi hi hi hi koptum.w .. kanıtı vardır bu sivridilliğin.. üle efendim ivet bayım alkis.. isminize göre sizde bayansınız heralde verygood
10-19-2011 08:51 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
katmer Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

(10-19-2011 08:51 PM)safak17100 Yazılan:  hi hi hi hi koptum.w .. kanıtı vardır bu sivridilliğin.. üle efendim ivet bayım alkis.. isminize göre sizde bayansınız heralde verygood

yok ben biraz karşığım cinsiyet olaraktanpuhahadiyomuşum...evet ben bir baaayanım:D buluruz

HARİTAM
http://b1111.hizliresim.com/r/b/g0jh.gif

Düşüme sen düşünce gözlerinde tutuklu kalır yüreğim...İçinde sen olmayan düşlerimi düşürürüm düşümden...Prangaya vurulmuş ayaklarımı sürüklerim peşinden ömrümü ömrüne her bir adımda...

Kırılma, küsme sen yine bir şiir yaz. . .
10-19-2011 09:37 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Mavisahram Çevrimdışı
Siron Vip
Siron Vip
lt=

Rep Puanı: 17

(09-23-2010 05:26 AM)Nin.Me.Sar.Ra Yazılan:  Birinci evdeki Satürn gözlemlerime göre ''sosyalleşmek istiyorsan bolca sömüreleceksin'' manasına geliyor.Yalnız kalmayı göze al,ya da kullanılmayı tercih et durumu. Satürnün bulunduğu alanda insanın zorlanması,zorlukları aşmak için emek vermesi prensibi birinci evde bu şekilde işliyor gibi.

Katilabilirim bu cümlelerinize... sosyallesmek istiyorsan sömürüleceksin cok dogru... Satürn 3. evimde oldugundan ve akrepte... her konusmalarima gülünürdü... ve bir aslan ve yükselen aslan olarak bu beni cok incitirdi... O yüzden sanirim gelisme yillarimda bu zorluklari yasadigim icin, konusmamayi yegliyorum toplum önünde... bazen toparlayamayabiliyorum... oysa kendimi rahat hissettigim kisilerin yaninda sular seller gibi herseyi yerli yerinde aciklayarak anlatabiliyorum... Ya da yazarken ki ifade... ama Toplum önünde birseyler anlatmak ya da konusmak beyin travmasi gecirmek gibi bir sey benim icin...

Ama artik insanlari konusmalarimla güldürmek hosuma gidiyor... gücenmiyorum... cünki kendimce gülünecek bir durum göremiyorum, bu onlarin algilama sekli ve ben onlari o sekil kabul ediyorum... güldürebilmek mutlu edebilmek güzel, insanlari... Tabi onlarin da asiri alayci olmamasi kaydiyla gülücük

HAYALLER NE KADAR BÜYÜK OLURSA, KIRIKLIKLARI DA O KADAR GÜRÜLTÜLÜ OLUR

Söylesem tesiri Yok, sussam gönül razi degil...

Ögüt verecek insana degil, örnek olacak insana ihtiyac

Öyle Bir Dert Varki BendE, Bin Dermana Degismem !!!
12-02-2011 06:50 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
vuslat Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip
lt=

(09-23-2010 06:32 AM)ginka Yazılan:  10. evde
Ciddi ve kati bir sekilde büyütülmüstür. Onun için en önemli sey is hayatidir. Basari ve güç ister ve bunlara ulasmak için bütün özelliklere de sahiptir.mesleğinde ilerlemek,zirve noktaya çıkmak,ünlü ve şeref sahibi olmak esas amaçtır.hem zengin olmanın,hemde şöhretin peşinde koşar.aşırı hırs tersliklere,kötü şöhrete neden olabilir.her şeyi kaybederek yeniden başlamak zorunda kalabilir...atürn burada kendi evindedir ve çok güçlüdür. Kendileri bunu kabul etse de etmese de başka insanların onları nasıl gördüğünü, nasıl bulduğunu çok önemserler. Güçlü, sağlam ve dayanıklı görünmek isterler. Sosyal alanda kabul görmek istediklerinden, meslek seçimlerini, eş seçimlerini, hayattaki her şeyi buna göre belirlerler. Kendileri bu şekilde yaşadıkları için, sosyal değerlere sahip olmayan insanları bu konuda yargılarlar. Onlar kendilerini toplumu ön plana alarak kısıtlarken, böyle davranmayan insanlara kızarlar. İstedikleri statüyü ve saygıyı elde etmek için çok çalışmalıdırlar. Satürn’ün iyi açılarında kariyerde neyin kendilerine başarıyı getireceğini fark edebilir, yavaş ve uygun adımlarla bu alanda ilerleyerek istediklerine sahip olabilirler. Bununla birlikte, Satürn zor açılara sahipse, pek çok engellerle gecikmeler yaşayacaktır. Bazıları kazanmak için başkalarını kullanabilirler. Belirli bir mevkie ulaştıktan sonra, daha fazla genişlemek için kendilerini kısıtlanmış hissetmeye başlayabilirler. Bazıları da güçlerini doğru şekilde kullanamaz, ilerlemek için çok acele ederek sahip olduklarını da yitirebilirler. Bu yerleşime sahip bazı kişiler, kendi sosyal değerlerine ters düşen kurallara uymaz, isyan ederler.10.ev aynı zamanda anneyi temsil eder. Anne burada kural koyucudur. Neyin uygun, kabul edilebilir olduğuna kişi adına annesi karar vermektedir. Bu yerleşime sahip çocuklar, annelerinin isteklerinin toplum tarafından öngörülen kaideler olduğuna inanır, itaat ederler. Anne eleştirici, soğuk, talepkar ve sevgi, şefkat gösteremeyen biri olabilir. Çocuk annesi için ne yaparsa yapsın anne bunu yeterli bulmaz. Bu yerleşime sahip kişi, annesini katı, sert bulabilir, annesine karşı kendisini sorumlu hissedebilir. Çocuk olağan dışı bir şekilde annesine bakıyor durumda olabilir. En iyi durumda anne, sabırlı, disiplinli, iyi kariyer sahibi, örnek alınacak kişi olabilir. Genellikle bilim adamları, yöneticiler, öğretmenler bu konuma sahiptir.

alıntıdır... whole sign saturn 10. ev bana kesinlikle uyuyo.sürekli iş kariyerle ilgili endişeler dürtüler besliyorum. istediğim statüyü elde edebilmem için çok çalışmam gerekicek...

benimde wholeye göre satürn 10. evde bendede var böyle endişeler özellikle anne kısmı bana çok uyuyor annem i hiç menun edemiyorum hep birşeyler bekliyor ve sevgisini hiç göstermedi

[Resim: vuslatharitas.th.gif]

secdelerde imiş aşk bulmak alnıma düştü
12-24-2011 03:16 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
xclsx Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 1

RE: Cvp: Satürn Evlerde
(12-16-2007 02:49 AM)Angel Yazılan:  Satürn Dördüncü Evde
Bu insan muhtemelen tutucu ve belkide güvenliği arazi veya mülkte bulan biridir. Ayrıca eskiye, geleneksel usüllere, inançlara, nesnelere veya antikalara düşkün biridir. Bilinmezden bilinçaltı bir korkusu olduğundan değisime karşıdır. Güvenlik duygusu nedeniyle mal edinmeye doğru güçlü bir arzu besler. Aile ve yuva yaşamında pek çok sorumluluklar ve problemler olabilir. Yuvada veya aile yaşamında sert bir disiplin aşığı ve tiranlık düşkünü olabilir. İçsel tepkiler ve üzüntüler ülser hastalığına neden olabilir. Birilerin veya kendi ebeyvenlerin geçmiş karma borcundan dolayı aşırı düşkünü ve gözeticisi olabilir. Yaşamın ilk bölümünde öğrendiklerinden ders alırsa,sonraki bölümünde ödüllendirilmesi olasıdır. Eğer bunu yapamazsa yaşlılık yılları güzel geçmeyecektir. Satürn 4.cü evde istenmeyen birey kaygısı ve bereketsiz, soğuk ev simgesi sayılır. Baba imajı sert, otoriter, içine kapanık veya ortada gözükmeyen bireydir. Zorlu bir çocukluk dönemi geçirilmiş olabilir. Güvende ve emniyette olmadığı duygusu ile çekilen acılar, duygusal yaralar, reddedilme, bastırılma, sevilmeme, kızgınlık ve çaresizlik ve de duygusal güvensizlik işaretleri sayılabilir. Bu insan yaşamdan derin bir kaygı duyabilir. Hiç doğmamış olmayı diler.Yakınlık ve içtenlikten ürker. Duygularını yaşatmakta ve ifade etmekte zorluk çeker. Kendisini çok ağır, ciddi ve önemli görür. Duygusal güvenlik ihtiyacını mal ve mülk edinerek telafiye çalışır.Yaşanır bir yer bulmakta zorluk çekebilir. Genellikle olanaklarının altında bir düzeyde, hatta bazen çetin koşullarda ya da soğuk, kişiliksiz, fakat konforlu ortamlarda yaşamayı tercih eder. Böyle birinde duygusal teşhircilik saplantısı olabilir. Şiddetle duygularını ifade etmeye uğraşır. Zorunlu bir programın parçası olarak grup deneyimlerine veya diğer eğitim gruplarına katılır. Satürn 4.evde zararlıdır.

alıntı

maalesef doğru. ''Baba imajı sert, otoriter, içine kapanık veya ortada gözükmeyen bireydir'' bu kadar basit aslında. ama ben hala kabul etmekte zorlanıyorum babasızlığı. arada geliyolar öyle.
01-01-2012 03:11 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Arkadaş
Kayıtsız

satürn 1. evde gördüğüm çok kişide minyon yapı oluyor, bende 1. 90 boy var gülücük

Hatta asc - satürn -, gülücük
fakat,
jüpiter & Asc - 120 açısı var,, uzunluk buradan geliyor herhal
01-06-2012 01:05 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Arkadaş
Kayıtsız

(01-06-2012 01:10 AM)URANJÜP Yazılan:  Ne ilgisi var ; benim bir arkadaşım da yükselen yengeç ve asc de satürn var boyu da 1.80 ve yapılı bir delkanlı.Her şeyi astrolojiye ve gezegenlere bağlamayalım lütfen o zaman faydalı olan bilgi zararlı olabiliyor ve yeni öğrenmeye çalışan kişilerin bilinçaltını da gereksiz bilgi kirliliğiyle doldurmayalım arkadaşlar .Satürn yükselen de ya da 1. evin içinde ise kişiye soğuk resmi bir kişilik verir ilk etapta .

verygood öyle resmi ki , mahkemeler daha eğlencelidir gülücük
01-06-2012 01:22 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Derin
Kayıtsız

evill
01-06-2012 01:32 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Arkadaş
Kayıtsız