Değerlendir:
  • 14 Oy - 2.79 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Karşı Konulamaz Enerji
Yazar Mesaj
Daily Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 3

RE: Karşı Konulamaz Enerji
kadın hayır dediği sürece kazanır.. evet dediği sürece kaybeder.. adil değil ki; iki tarafta kazansın yada kaybetsin.. kazanan hep bir taraf olacak.. öyleyse bunu hangi tarafta olduğunuz belirleyecek..

Okyanusta ölmez de insan, gider bir kaşık ''sevda'' da boğulur...
Cemal Süreya...

Sadece susayanlar suyu aramaz. Su da susuzları arar durur.
RUMİ

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?clang...y=13&go=Go
05-01-2011 01:13 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
penelope Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 11

(05-25-2008 08:48 PM)Yıldırım Yazılan:  çünkü angelina ;)

aşk nedir = farklı olana karşı duyulan bir tür çekimdir , elektriktir.

niçin farklı olana doğru çekiliriz ? = erkek , bir bayanda ki güzelliği çekici bulur. kadında , bir erkekteki genel anlamıyla ''gücü'' çekici bulur.

bu durumun enerjiler sözkonusu olduğunda da geçerli olduğunu düşünüyorum.
mesela venüsünüz boğa burcunda ve marsı akrep olan biriyle karşılaştınız.
o anda siz bilinçli ya da bilinçsiz enerji etkileşimine dahil oluyorsunuz , iki tarafta birbirlerini sarsıyor çünkü bünyelerindeki mevcut enerjiler birbirini sarsıyor.
sizin venüsünüz , karşı tarafın marsı uyarılıyor.
konunun teknik açıklaması bence böyle.

şimdi yezda'nın asıl öğrenmek istediği şeye gelince gülücük

arada sevgi olması için , birlikteliğin sürmesi için illa ki venüs-mars açıları şart değil. hatta hiç bile gerekli değil çünkü yukarıdaki bahsettiğim aşk , geçici bir elektrik , bir tür hormonal hislerden ibaret. (bayanlar bana kızacak yine gülücük )

her zaman söylüyorum , birlikteliklerde karşılıklı saygının ve hoşgörünün aşktan daha önemli olduğunu düşünüyorum.

evet bahsettiğiniz bu durumu bende yaşadım o karşı konuşlamaz enerjiyi.. o an, ilk karşılaştığımız o ilk bakışın olduğu an hala aklımda daha yeni anlıyorum bu yoğun enerjinin sebeplerini daha fazla etkileşim sebebimiz olmakla bereber söylediğiniz mars venüs etkileşiminin olduğunu belirtmek istedim bende..

venüsü marsıma kare aynı zamanda 7. evime dokunuyor güneşiyle birlkte,
marsım venüsüne karşıt..

hala görüşüyoruz ve hergeçen gün enerji düşüşe geçti hatta zirveden yerin dibine inmek üzere (güneşler kare) ... enerjiye aldanıp evlenmemek lazım kesinlikle çünkü enerji süreli dönüşüm halinde.. devam ettirebilene aşk olsun gülücük

05-01-2011 06:45 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
nisan15 Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip
lt=

Rep Puanı: 30

ay burcum oglak ve onun 7. evide oğlak
ama 5 ve 8. evlerde hic bir halt yok diyebilirim 5. evi akrep bende akrepte olan gezegen hic yok 8. evi kova bende kovada olan gezegen hic yok ..

venüs mars ise 30 derece ben bu adamı hiiic etkilemiyorum yahu hyr 3 yıldır hala neden kopmadık bunu anlayamıyorum işte ..

HARİTAM

''Kelimelere yüklediğim anlamı, ancak ben bilebilirim.'' GORGİAS
05-14-2011 03:47 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir