Değerlendir:
  • 14 Oy - 2.79 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Karşı Konulamaz Enerji
Yazar Mesaj
yezda Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 3

RE: Kaçanmı Kovalayanmı :)
Yıldırım Yazılan:valla bana hiç bakmayın , venüs oğlak + mars başak = Tahta ! gülücük)

ikililer arasında ki çekimi etkileyen astrolojik faktörlere gelince ; bence ilk iki sırayı venüs-mars güçlü açılarıyla (kavuşum-kare-zıt) , 7.eve (Dsc üzerine) düşen kişisel gezegenler alıyor bu konuda iddiaya bile girerim ;)

güneşi 7.evde olan bir bayan tanıyorum ve hayatına giren erkeklerin hemen hepsi aslan burcu (güneş=aslan)

yezda'nın bahsettiği o elektriği aldığım hatunlardan birisinin venüsü , benim marsla kavuşum yapıyordu..
bir başkasının marsı , benim venüsle zıt açı yapıyordu..
bir başkasının venüsü benim 7.evime dokunuyordu..

brad pitt ile angelina jolie arasındaki gezegen açılarının neredeyse çoğu sert açılar (zıtlar birbirini çeker) benimde başıma benzer bişey gelmişti gülücük

not ; Yezda bak sana cevap vereyim dedim adım yine çapkına çıkacak , ne kadar mâsum olduğumun açıklamasını sen yaparsın artık gülücük

Venüs mars etkisi tabiki önemlide,zıtlar birbirini çekse bile ilişki neden uzun süreli olmuyor,insanlar neden hep zıt olduğu insanlara hayranlık duyuyorlar,yada olumlu açılar olduğundada aşk olmuyormu!!!

Başkalarına dayalı bir yaşam süren, hiçbir şey yapmadan öylesine yaşayan bir kişi, başına gelen zorlukları, kaderim buymuş diye nitelendiremez.
05-25-2008 08:26 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

RE: Karşı Konulamaz Enerji
çünkü angelina ;)

aşk nedir = farklı olana karşı duyulan bir tür çekimdir , elektriktir.

niçin farklı olana doğru çekiliriz ? = erkek , bir bayanda ki güzelliği çekici bulur. kadında , bir erkekteki genel anlamıyla ''gücü'' çekici bulur.

bu durumun enerjiler sözkonusu olduğunda da geçerli olduğunu düşünüyorum.
mesela venüsünüz boğa burcunda ve marsı akrep olan biriyle karşılaştınız.
o anda siz bilinçli ya da bilinçsiz enerji etkileşimine dahil oluyorsunuz , iki tarafta birbirlerini sarsıyor çünkü bünyelerindeki mevcut enerjiler birbirini sarsıyor.
sizin venüsünüz , karşı tarafın marsı uyarılıyor.
konunun teknik açıklaması bence böyle.

şimdi yezda'nın asıl öğrenmek istediği şeye gelince gülücük

arada sevgi olması için , birlikteliğin sürmesi için illa ki venüs-mars açıları şart değil. hatta hiç bile gerekli değil çünkü yukarıdaki bahsettiğim aşk , geçici bir elektrik , bir tür hormonal hislerden ibaret. (bayanlar bana kızacak yine gülücük )

her zaman söylüyorum , birlikteliklerde karşılıklı saygının ve hoşgörünün aşktan daha önemli olduğunu düşünüyorum.

05-25-2008 08:48 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Alya Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 2

İlk etapta zıtlıklar her ne kadar çeksede. Evlilik gibi uzun süreli birlikteliklerde zıtlıktan ve anlık elektrikten ziyade seveceği ancak kafacada uyumlu olabileceği insanı seçmek gerekir. Tecrübe konuşuyor diyorum o kadargülücük

Yapılan hiçbir iyilik cezasız kalmaz! Bekle gör ki yaptığın iyiliklerin cezasını çektirsinler!
05-25-2008 09:30 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
yezda Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 3

güzel bi açıklamaydı neptünzz gülücük eşimle kendi haritamı bi an gözümün önüne getirdim,ben eşimin 7.ve 8.inci evini aynı zamandada 4.üncü evini yoğun etkiliyorum,oda benim 7.8 evimi ve 5.inci evimi haraketlendiriyor,sonuç zaten kaçınılmaz son evlilikgülücük

Başkalarına dayalı bir yaşam süren, hiçbir şey yapmadan öylesine yaşayan bir kişi, başına gelen zorlukları, kaderim buymuş diye nitelendiremez.
05-26-2008 04:57 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Mavi Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 4

venüs başak+ mars boğa + ay kova
hiçbirinde iş yokgülücük
kovalamam işte bu yüzden kaçan kaçsın ömrünün sonuna kadar kaçmam ama uzaklaşacak ortamı oluştururum önce sadece SAYGI sonra aşk yıldırımın dediği gibi açılar bi adım arkadan takip etsin önce saygı illa saygı sonra marsı venüsü masaya koyarız vesselamgülücük

[IMG=http://img138.imageshack.us/img138/3929/maviharita.gif][/IMG]

Ben bazen münasip bir yerde inmek istiyorum.
Size de oluyor aynından biliyorum...
05-28-2008 12:10 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Mavi Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

çilekli süt Yazılan:Venüs Başak olunca zaten kovalamana da gerek kalmaz şekerim ayağına gelirler çünkü ;)
peki kimler geliyo bi bak bakalım haritanın devamı da vargülücük)7. ev neptün ve yay düşün artıkgülücük)

05-28-2008 01:33 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Mavi Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

çilekli süt Yazılan:Haritana baktım ama bulamadım, Neptün'ün Venüs'ün ile kare yapmıyordur umarım??
umarım demişsin kötü bişi gelecek arkasından belli, yapmıyogülücük

05-28-2008 01:45 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
neptunzz Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

Rep Puanı: 0

Mavi Yazılan:venüs başak+ mars boğa + ay kova
hiçbirinde iş yokgülücük
kovalamam işte bu yüzden kaçan kaçsın ömrünün sonuna kadar kaçmam ama uzaklaşacak ortamı oluştururum önce sadece SAYGI sonra aşk yıldırımın dediği gibi açılar bi adım arkadan takip etsin önce saygı illa saygı sonra marsı venüsü masaya koyarız vesselamgülücük

Mübarek ne haritaymıs 'yalnızlar yalnızı yapayalnız' gibi konumların, hemen hepsi ters durumda. AY, kova da pek iyi degil bence duygular saygı ve mantık cercevesınde sınırlarla çizilir bu araziye girdiğinde AY suskun kalır normal karşılamak gerekir söylediğin saygı prensibini, haklısın hersey gönlüne göre olsun.

AY-aslan da çosar, coşmazsa patlar illa çoşmak göstermek ister sevgiyi arar koşar ;ama kova da tam tersi olur onu kast etmek istedim AY kova sevmem konum iyi degıldır duygusal yalnızlık ve mesafe verir genelde.
05-30-2008 12:42 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Mavi Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

neptunzz Yazılan:
Mavi Yazılan:venüs başak+ mars boğa + ay kova
hiçbirinde iş yokgülücük

Mübarek ne haritaymıs 'yalnızlar yalnızı yapayalnız' gibi konumların, hemen hepsi ters durumda. AY, kova da pek iyi degil bence duygular saygı ve mantık cercevesınde sınırlarla çizilir bu araziye girdiğinde AY suskun kalır normal karşılamak gerekir söylediğin saygı prensibini, haklısın hersey gönlüne göre olsun.

AY-aslan da çosar, coşmazsa patlar illa çoşmak göstermek ister sevgiyi arar koşar ;ama kova da tam tersi olur onu kast etmek istedim AY kova sevmem konum iyi degıldır duygusal yalnızlık ve mesafe verir genelde.
yalnızlar yalnızı yapayalnız gülücük) hepsi tersgülücük) üstad çok moral oldu sağolgülücük)

05-30-2008 11:27 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
neptunzz Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

Rep Puanı: 0

akasya Yazılan:neptünzz senin flörtöz olduğunu biliyoruz zaten venüs+ay=koç'una duygulu,tutkulu ve bir o kadar da derin güneş+asc= balık ekleyince !!!! usta tam ızgara oldun sen yaaa

aşk meşk mevzularından uzak hatta adını dahi anmayan bir ben miyim şu koca forumda

yıldırım bana yaptığı analizinde bahsetmiş asasen tutkulu lakin bir parça tutuk diye ( asc karşıt ay seksüel dürtülere ket vuran bir açı bence bu açıda insanın aklına direkt aşk,meşk gelmiyor malum asc başak önce hijyen şaka bir yana başağın mantığı bir yanda balığın şefkat ve tutkusu diğer yanda bende ikisinin ortasında )

neptün sence ben nasılım venüs yay,mars akrep,ay balık

Venüs yay'da; duygusal serbest takılır, manevi inanç alemi güçlenir; fakat aşk potansiyeli özgür ruh oldugu için pek kolay begenmez ve yalnız kalmaya yatkın olur.Hatırlatırım Yay burcunun yönetici gezegeni Jupiter aynı zamanda 12.evde yücelir balık'ın ikinci yöneticisi 12.ev yalnızlık ve inzivadır Yay burcunda olan aşk gezegeni venüs jupiter etkisi ile;rahata düşkün,kafasına göre takılan,egitim ve ögretim hayatını seven karakter saglar.

Mars akrep yönetir ve güçlüdür;ama genelde akrep iki türlü oluyor biri cok tutucu inanç manevi hayat,digeri dünyevi tutkulu aşk ve parasal konuları secmekte senin bunu çözmen basit 3.evinde olan mars 9.eve zıt açı yapar demek ki inançlar ve öte ki dünya hayatı daha agır basmakta senin için olay bu, sen marsın enerjısını düsüncelerinin derinleşmesi için kullanıyorsun fiziksel kullanmıyorsun oda aşk saglamaz o halde.

Ay balık yine inziva burcu kısaca yalnızlıklar burcundayız nerde Ay duruyordu hatırlayamadım 6.ev miydi?Herhalde oydu şimdi olay şu 12.ev burcu olan balık; AY'ın duygusal olarak yalnız ve içe dönük kendisini gizleyen bir duygusal hayatı oldugunu gösterebilir.Ay balık'ı sever fakat durgun takılır,genelde aile sevgisi yücelir aşk konusunda romantizm aşılaması beklenir; ama yıne döndük dolandık maneviyata inançlara geldik ister istemez yine buraya etkisi daha güçlü olur.

Kısaca senin bu konumlar maneviyatı güçlü kimseyi gösteriyor,dünyevi aşk veya para gibi olayları sen aşmışsın bunlara kafa yorma sen kendi yolunda ol strese gerek yok, nasipse saglam cıkar nasipte yoksa allahınla başbaşasın özetle bu konumlara yorumum budur naçizane olarak.Hersey gönlünce olsun.
05-31-2008 11:44 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir