Değerlendir:
  • 14 Oy - 2.79 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Karşı Konulamaz Enerji
Yazar Mesaj
ariess Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 1

Cvp: Karşı Konulamaz Enerji
Bunu nedense yenı gormusum ... Sevgılı admınımız bı bayan tamıyorum gunesı 7.evde ve neredeyse hayatındakı tum erkekler aslan demıssın -alkış bende onlardan bırıyım malesef gülücük

http://img62.imageshack.us/img62/7818/haritam.jpg
06-29-2009 04:02 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
herşeyim468 Çevrimdışı
Yeni Üye
**

Rep Puanı: 0

RE: Karşı Konulamaz Enerji
arkadaşlar meraba bn aranıza yeni katıldım size danışmak istediğim bir konu var. 16 yaşımdayım ve 2 3 senedir astrolojiyle ilgileniyorum ve bu arada kendimden yaşça büyük bir kişiden çok ama çok hoşlanıyorum onun yanındayken sanki ona çekiliyorum.
şimdi benim burcum boğa onun burcu koç- ki bu arada bugüne kadar kimden en ufak bi etkilenme dahi yaşasam hepsinin istisnasız burcu koçtu bunu fark ettiğimde astrolojiye olan inancım pekişti- benüm venüsüm ikizler onun balık benim marsım koç-dikkatinizi çekerim=)- onun marsı akrep ayrıca ay burçlarımız ikimizin de akrep ve benim 7. evim balık ayrıca satürn var 8. evim koç bu arada sinastri haritasında aklımda kalan bi açı var o da venüs mars 180 ewt şimdi yorumlarınızı bekliyorum=)
01-20-2010 05:43 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

Cvp: RE: Karşı Konulamaz Enerji
(01-20-2010 05:43 PM)herşeyim468 Yazılan:  arkadaşlar meraba bn aranıza yeni katıldım size danışmak istediğim bir konu var. 16 yaşımdayım ve 2 3 senedir astrolojiyle ilgileniyorum ve bu arada kendimden yaşça büyük bir kişiden çok ama çok hoşlanıyorum onun yanındayken sanki ona çekiliyorum.
şimdi benim burcum boğa onun burcu koç- ki bu arada bugüne kadar kimden en ufak bi etkilenme dahi yaşasam hepsinin istisnasız burcu koçtu bunu fark ettiğimde astrolojiye olan inancım pekişti- benüm venüsüm ikizler onun balık benim marsım koç-dikkatinizi çekerim=)- onun marsı akrep ayrıca ay burçlarımız ikimizin de akrep ve benim 7. evim balık ayrıca satürn var 8. evim koç bu arada sinastri haritasında aklımda kalan bi açı var o da venüs mars 180 ewt şimdi yorumlarınızı bekliyorum=)

haritalarınızı görmedim ama gayet detaylı yazmışsın ;)

çıkarımım şu ;

senin 7.ev Balık ===> onun Venüs Balık ( 1.çinko )

senin Mars Koç ===> o bir Koç kişisi ( 2.çinko )

senin 8.evin Koç yani o insandan seksüel bir çekim alıyorsun ( tombala gülücük )

01-20-2010 07:29 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ginka
Kayıtsız

(01-20-2010 07:29 PM)Yıldırım Yazılan:  
(01-20-2010 05:43 PM)herşeyim468 Yazılan:  arkadaşlar meraba bn aranıza yeni katıldım size danışmak istediğim bir konu var. 16 yaşımdayım ve 2 3 senedir astrolojiyle ilgileniyorum ve bu arada kendimden yaşça büyük bir kişiden çok ama çok hoşlanıyorum onun yanındayken sanki ona çekiliyorum.

haritalarınızı görmedim ama gayet detaylı yazmışsın ;)

çıkarımım şu ;

senin 7.ev Balık ===> onun Venüs Balık ( 1.çinko )

senin Mars Koç ===> o bir Koç kişisi ( 2.çinko )

senin 8.evin Koç yani o insandan seksüel bir çekim alıyorsun ( tombala gülücük )

ne karşı konulmaz uyummuş hakkatten gülücük
01-20-2010 07:34 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Nâr Çevrimdışı
Venus Vip
Venus Vip
lt=

Rep Puanı: 2

peki etkilenen kişi soruyu soran kişi mi daha çok bu durumda, karşılıksız gibi sanki yanlış mı düşünüyorum ? diğer yerleşimleri bilmeden..

Yüzde ısrar etme,doksan da olur.İnsan dediğinde
noksan da olur.Sakın büyüklenme,elde neler var,Bir ben varım deme,yoksanda olur!...

HZ Mevlana!!!

http://a1108.hizliresim.com/11/8/16/17364.gif
01-20-2010 07:55 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

(01-20-2010 07:55 PM)Nar_Rengi Yazılan:  peki etkilenen kişi soruyu soran kişi mi daha çok bu durumda, karşılıksız gibi sanki yanlış mı düşünüyorum ? diğer yerleşimleri bilmeden..

evet diğer yerleşimleri bilmeden çok sade bir açıklamaydı zaten o yazdığım.

ve evet mesaj sahibinin daha çok '' etkilenen taraf '' olmasının işaretleriydi.

01-20-2010 10:05 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Dark Lord Dışarıda
DARK SIDE
**
lt=

Az çok yapılan yorumları gördüysen ve foruma sadece içini döküp rahatlamak için üye olmadıysan, Doğum Haritanı imza veya forum ekle ki, daha sağlıklı yorumlar yapılsın, yapmak isteyen olursa tabii. Hatta "Koç"un doğum bilgilerine sahipsen , onu da ek olarak ekleyebilirsin.

Herkes dedi merak içinde
Ölümden sonra hayat var mı diye,
Boşuna düşünürler
Sanki hayat varmış gibi ölümden önce ...
01-20-2010 10:09 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Garavu Çevrimdışı
Parola61
Webmaster
lt=

Rep Puanı: 169

evet seksüel çekim almışsa bencede tombala..

hahaha koptum.w o ne biçim yorum be :D
01-20-2010 10:43 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
herşeyim468 Çevrimdışı
Yeni Üye
**

(01-20-2010 10:09 PM)Dark Lord Yazılan:  Az çok yapılan yorumları gördüysen ve foruma sadece içini döküp rahatlamak için üye olmadıysan, Doğum Haritanı imza veya forum ekle ki, daha sağlıklı yorumlar yapılsın, yapmak isteyen olursa tabii. Hatta "Koç"un doğum bilgilerine sahipsen , onu da ek olarak ekleyebilirsin.

Sevgili dark lord neye kızdığına pek bir anlam verememekle birlikte adı astrosohbet olan bi siteye eklediğim yazının uygunsuz bir nitelikte olduğunu düşünmüyorum ayrıca eğer gerekli görseydim doğum haritamı bilmem neyi de eklerdim lütfen yorum yapmayacaksan da saygıyı kaybetme
01-21-2010 01:46 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Dark Lord Dışarıda
DARK SIDE
**
lt=

(01-21-2010 01:46 AM)herşeyim468 Yazılan:  
(01-20-2010 10:09 PM)Dark Lord Yazılan:  Az çok yapılan yorumları gördüysen ve foruma sadece içini döküp rahatlamak için üye olmadıysan, Doğum Haritanı imza veya forum ekle ki, daha sağlıklı yorumlar yapılsın, yapmak isteyen olursa tabii. Hatta "Koç"un doğum bilgilerine sahipsen , onu da ek olarak ekleyebilirsin.

Sevgili dark lord neye kızdığına pek bir anlam verememekle birlikte adı astrosohbet olan bi siteye eklediğim yazının uygunsuz bir nitelikte olduğunu düşünmüyorum ayrıca eğer gerekli görseydim doğum haritamı bilmem neyi de eklerdim lütfen yorum yapmayacaksan da saygıyı kaybetme

Sevgili herşeyim468 neden benim sana kızdığımı düşündüğüne pek bir anlam verememekle birlikte adı astrosohbet olan bi siteye eklediğin yazının uygunsuz nitelikte olduğunu ben de düşünmüyorum. Ayrıca gerekli görmediğini farketmeseydim , doğum haritanı bilmem neyi de eklemeni söylemezdim ( doğum haritanı, yorum almak istiyorsan, eklemen gerektiği sonucunu çıkarabilecek kadar zeki olduğunu varsayarak yazıyorum). Lütfen yorum yapmayacak olsam da saygımı kaybetmiş olduğum gibi alakasız bir düşünceye de kapılma.

Herkes dedi merak içinde
Ölümden sonra hayat var mı diye,
Boşuna düşünürler
Sanki hayat varmış gibi ölümden önce ...
01-21-2010 02:30 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir