Değerlendir:
  • 20 Oy - 3.2 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Bu haritayı yoruma açıyorum
Yazar Mesaj
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

RE: Bu haritayı yoruma açıyorum
SESAME Yazılan:güney ay düğümünün bulunduğu evlerde mücadele vardır. Yıkıcı ve ayırıcıdır. bu noktanın herhangi bir gezegenle yaptığı herhangi bir açı talihsizlik getirir.Talihsizliğin derecesi' farklı olur. kavuşumlar dikkat çekicidir. Mars ve Güney ay düğümü, sabit burç boğada.. kontrol dışı, ani ve dikkatsizlik sonucu ..kaçınılmaz..

çok geçmiş olsun, acil şifalar diliyorum..

(Mavi nin bu mesajı 28/5/08 tarihli ve 10:01 de gönderilmiş..
'''Yarın bize ne olacağına garantimiz yok, ama üzülmek acımak yerine onlarla olmak yalnız olmadıkalrını hissettirmek daha rahatlatıcı bir yaklaşım olur diye düşünüyorum iki taraf için de, bir de çok üzülmek kendi enerji alanına o üzüntüyü çekmek de ii değil, sizleri üzmek istemedim ama belki katılırsınız belki katılmazsınız haritaya bi el atalım istememin sebebi niyeyse sanki bu insan birgün ayağa kalkabilecek gibi geliyor bana bunu bu forum içinde söylüyorum sır yani;) ne bilim belki bi umut şans noktası yakalarmıyız diye düşünüyorum,''' '' sorusuna horary astroloji yöntemiyle bir yanıt aramak isterim, ancak o tarihte sitenin saati 1 saat geriydi diye hatırlıyorum..??? Sevgili Admin, help gülücük) )

gülücük gülücük

sevgili sesame ; bildiğim kadarıyla sitenin saati sizlerin de kontrol panelinizden ayarlanabiliyor. yanlış bilmiyorsam şöyle ki , ben sitenin saatini yaz saatine (+3) göre 5 yapsam ve siz onu kontrol panelinden yaz saatini hesaba katmayıp (+2) yapsanız benim sitede 5 gördüğümü siz 4 görürdünüz online olduğunuzda. umarım anlatabilmişimdir gülücük

ben size şöyle yardımcı olayım en iyisi ; eğer ki geçtiğimiz hafta o mesajı okuduğunuzda sitenin saat ayarında farklılık olduğunu hatırlıyorsanız bence hafızanıza güvenin ve horary sorusunun saatini 11:01 alın..

horary merak eden arkadaşlar , sesame bu konuda oldukça iyiymiş kuşlar söyledi ;)

SAHNE SENİN gözkýrpma

06-05-2008 03:26 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
SESAME Çevrimdışı
Katılımcı Üye
**

Rep Puanı: 0

rica ederim, bir iddiam yok. üzerinde çalışma yaptığım bir astroloji alanı sadece..

şu esnada Mavi'den bir kaç detay almayı umuyorum, cevap geldiğinde inceleme sonuçlarından bahsedeceğim..

love gülücük

Karanlığın en çok arttığı anda, gökteki yıldızları görebilirsiniz.
06-05-2008 12:17 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

SESAME Yazılan:rica ederim, bir iddiam yok. üzerinde çalışma yaptığım bir astroloji alanı sadece..

şu esnada Mavi'den bir kaç detay almayı umuyorum, cevap geldiğinde inceleme sonuçlarından bahsedeceğim..

love gülücük

açıkçası horary astroloji adına pek bir bilgim yok ve eminim buradaki pek çok arkadaşın da bilgisi kısıtlıdır.
bir zamanlar bagiel diye bir üye vardı ve bu konuda uğraş veriyordu ama uzun sürmedi , onu kaybettik gülücük
yani kaybettik derken forumda pek durmadı.
sonra da horary ile ilgilenen , yorumlar yapan pek çıkmadı burada.
şunu anlatmaya çalışıyorum Sesame ; bu konuda bilgiye açız , aç gülücük

şaka bi yana paylaşımlarını merakla bekliyorum.
size güzel , anlamlı , huzur ve afiyet içinde şeker gibi bir gün diliyorum.
şimdi müsade işe gitmem lazım , akşama görüşürüz ;)

06-05-2008 12:56 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
SESAME Çevrimdışı
Katılımcı Üye
**

Soru soruyu soran kişinin arkadaşı ile ilgili olduğundan haritamız ‘döndürülmüş bir harita olacak.

11. ev Mavinin Arkadaşının 1. evi,-ikizler/ Merkür ile temsil ediliyor. (mavinin arkadaşına MA diyelim)
Soruya konu olan rahatsızlık döndürülmüş haritanın 6. evi yani 4. ev, akrep/mars ile temsil ediliyor
Ay hem soruyu temsil ediyor hemde soruyu soranın 2. temsilcisi, döndürülmüş haritanın 9. evinde balık’ta..

Merkür 1. evde ikizlerde, yüceliyor fakat retro..- MA nın rahatsızlığı karşısında güçlü olmasına rağmen endişelerden kurtulamadığı, bu yüzden fikrini değiştirebileceğine işaret ediyor.
Mars 2. evde Aslan burcunda Güneşin yüceldiği burçta- bu iyiye işaret , neden? çünkü bizim hayat ve sağlık kaynağımız Güneş’tir. Bu noktada şifa ihtimali görünmekte.
Güneş/mars sekstili, yaklaşan açı- iyiye işaret – Rahatsızlık artık şifa arıyor. olumlu bir tedavi süreci yaşanabilir
Pluto horaryde çokça dikkate alınmasada sağlık konularında X-ışınlarını temsil eder. 8. ev dönüşüm evinin çizgisine kavuşum yapmış Kuzey ay düğümüyle sekstil yaklaşan açıda.- iyiye işaret- sabırla ve risk alarak rahatsızlığının üzerine gitmesi durumunda tedavi mümkün olabilir.
Sorunun belirleyicisi Ay en son 9.evde Neptün ün üzerinden geçmiş, bu MA nın rahatsızlığının iyileşeceği ile ilgili yersiz umutlara kapılmamaya çalıştığını, iyileşmek konusunda kendi kendimi kandırıyorum’ hissine kapıldığını gösteriyor. Bu Güneşin 12. evde olması ve yanındaki yanık gezegen Venüs ilede destekleniyor. MA, kendisi boşuna umutlanmayayım derken çevresindeki genç hanımı, veya gündüz haritası olduğu için annede olabilir, yakıyor…çevresininde umutlanmasına engel oluyor…

Haritaya genel olarak bakıldığında açıların genellile uzaklaşan açılar olduğu görülüyor. Bu aslında zor kısmının üstesinden gelindiğini ifade ediyor.

Ay 9. evde hayaller evinden retro uranüse kavuşum yaparak boşluğa düşecek,.
Uranüs Mavinin arkadaşını özgürlüğüne kavuşturacak.gülücük
Daha sonra Ay 10. ev gerçekler evine geçiyor, gireceği burç KOÇ burcu, yeni başlangıçların burcu…

Ne zaman? bir anda olmasını beklemiyoruz tabi,..Ay’ın bulunduğu burç ve eve göre ..azimli, kararlı birkaç yıl..

Ve lütfen her zaman hatırlayın, özgür irade her şeyin üzerindedir.siz bu süreyi isterseniz dahada kısaltabilirsiniz gülücük ama vazgeçmeyin..

sorumuza dönelim sorumuz neydi ?
'''Mavi : ne bilim belki bi umut şans noktası yakalarmıyız diye düşünüyorum,'''

horary cevabı : Evet, yakalarız gülücük

(Haritanın geçerliliği ile ilgili,geçmiş olaya yaptığı vurgu, ve haritayla ilgili dikkat çekici birkaç konu daha var.Part of health mesela, 27 derece yengeçte ve uranüs ile trine açısı var.şu anda yaptığı iş iletişim ile ilgili, (bu bilgiyi mavi de verdi, haritadada destekleniyor)..**chiron trine retro merkür-perfect açıdalar gülücük yaralar sarılmış, iyileşme zamanı gelmiş.., **..vs.vs..şimdi bu kadarını yetiştirebiliyorum ..isterseniz daha sonra onlarıda konuşabiliriz..kontrol bile edemeden gönderiyorum gülücük) )

http://www.astrozoom.com/horoscope_chart...t&x=86&y=9

Karanlığın en çok arttığı anda, gökteki yıldızları görebilirsiniz.
06-05-2008 06:51 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

yüreğine sağlık sesame , horary'nin mantığını anlamaya başlıyorum ama daha yolun başındayım ;)

bende Mavi'nin arkadaşını analiz ettiğimiz bu başlık altında küçük bir jüpiter taraması yapayım istiyorum.

2009 yılının ilk 4 ayına dikkatinizi çekiyorum. transit jüpiter , önce ocak ayında onun venüsüne dokunuyor , sonra mart ayında güneşine dokunuyor ki canlılıkla , hayat ışığıyla ilgilidir ve nisan ayında da jüpiter-jüpiter transidini yani jüpiter döngüsünü görüyoruz ki inşallah bu süreçte arzu ettiği şeyler gerçek olur.

şu hikayeyi de aynen ona gönderirseniz sevinirim Mavi ;

Mucize adam anlatıyor ;

hikayem 10 mart 1981 tarihinde başlıyor. asla unutmayacağım bir gündü. uçak kazası geçirmiş ve tamamen felç olmuş bir vaziyette hastaneye yatırılmıştım. omuriliğim ezilmiş , birinci ve ikinci boyun omurlarım kırılmıştı. yutma refleksim yok olduğundan birşey yiyemiyor ve içemiyordum. yapabildiğim tek şey gözlerimi kırpmaktı.

doktorlar ömrümün geri kalanını bitkisel hayatta geçireceğimi söylediler.
onlara göre yapabileceğim tek şey göz kırpmak olacaktı..
oysa onların ne düşündüğünün önemi yoktu.
asıl önemli olan benim ne düşündüğümdü.
ve ben ; kendimi normal bir insan gibi o hastaneden çıkıp giderken hayal ettim. hastanede yatarken yapabileceğim tek şey zihnimi çalıştırmaktı.
solunum cihazına bağlı yaşıyordum. doktorlar , diyaframım parçalandığı için bir daha asla kendi kendime nefes alamayacağımı söylemişlerdi ama içimdeki küçük bir ses bana DERİN NEFES AL , DERİN NEFES AL diyordu.
sonunda solunum cihazından çıkarıldım..
TIP buna bir açıklama getiremedi..
bense , beni nihai amacımdan uzaklaştıracak şeylerin zihnime girmesine izin vermedim.
Noelde hastaneden yürüyerek çıkmayı kendime hedef koymuştum ve bunu BAŞARDIM. kendi iki ayağım üzerinde yürüyerek hastaneden çıktım. bunun imkansız olduğunu söylemişlerdi..
şu an acı çeken herkese diyorum ki ; İNSAN DÜŞÜNDÜĞÜ ŞEY OLUR.. !

Mavi şunu ilave edeyim ve bu müthiş hikayenin tadını fazla kaçırmadan aradan çekileyim.

astrolojik olarak 2009'un ilk 4 ayı çok olumlu görünüyor arkadaşının açısından.
şimdi ekeceği tohumların meyvesini alması için tam bir hasat zamanı..
öyleyse ona SIR'dan bahset ve tohumları şimdiden ekmesini söyle lütfen.

şimdiden geçmiş olsun..

06-06-2008 02:30 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Mavi Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 4

Arkadaşlar yorumlar için teşekkür ediyorum hem kendi adıma hem haritasını masaya yatırdığımız arkadaş adına....Sanırım biraz ileri gidip sorduğum horary sorusu onun içindeki umutları da günyüzüne çıkardı ve içine yeni ümit fideleri dikti, ümitsizliğe düşmemek gerektiğini herşeyin değişebileceğini - Allah isterse ve öyle takdir ettiyse tabi ki- değişmese bile kendinde engelli olmanın dışında da başka özelliklerin , güzelliklerin, hasletlerin bulunduğunu görmüş oldu kendisini hiç tanımayan ağızlardan kendini dinledi belki...Engellilerle sınırlı dünyasında görünen fizyolojik engeli olmayan bizler belki kapılarını zorladık ilgimiz ve arkadaşlığımızla dünyasını bikaç dak meşgul edip belki hayatını paylaştık, paylaşmaya çalıştık.

Sesame horary haritasındaki başarını -alkış alkışlıyorum , kendisini ii tanımıyorum bu arkadaşın fakat yaptığın yorumu onayladı 12den vurmuş dedigülücük özellikle çevresinin yani eşinin umutlanmasına engel oluyor cümleni....
yıldırım SIr için teşekkürlergözkýrpma eminim işine yarayacak ve çilekli süt ve diğer arkadaşlar tekrar herkese teşekkürler

[IMG=http://img138.imageshack.us/img138/3929/maviharita.gif][/IMG]

Ben bazen münasip bir yerde inmek istiyorum.
Size de oluyor aynından biliyorum...
06-20-2008 11:36 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ay_se Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 2

Cvp: Bu haritayı yoruma açıyorum
öyle uzak kalmıştımki foruma inanın şu ara sadece okuyorum.burada haritasını incelediğimiz arkadaşa ALLAH' ımdan şifa diliyorum.eşine ve yakınlarına ise sabır ve bu kişiye gereken mücadele gücünü verebilmeleri adına bol güç temenni ediyorum.bu yazıları okurken şu sıralar yaşadığım bir üzüntüye parmak basıldı.sevdiğim ve akrabamız, gencecik bir kızımız var.kendisi kanserle mücadele vermeye çalışıyor.doğum bilgilerine ulaşıp haritasına bir göz atarsak hep birlikte, sevineceğim.nasıl etkiler bulup ve nasıl bir sonuca ulaşabileceğiz bakalım hep birlikte.sesame horary de oldukça başarılı.onunda katkılarını bekliyorum.şimdiden teşekkürler.en kısa zamanda haritasını ekleyeceğim buraya.

feryadıma şahit gökteki tüm yıldızlar.
06-21-2008 12:29 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

RE: Cvp: Bu haritayı yoruma açıyorum
ay_se Yazılan:öyle uzak kalmıştımki foruma inanın şu ara sadece okuyorum.burada haritasını incelediğimiz arkadaşa ALLAH' ımdan şifa diliyorum.eşine ve yakınlarına ise sabır ve bu kişiye gereken mücadele gücünü verebilmeleri adına bol güç temenni ediyorum.bu yazıları okurken şu sıralar yaşadığım bir üzüntüye parmak basıldı.sevdiğim ve akrabamız, gencecik bir kızımız var.kendisi kanserle mücadele vermeye çalışıyor.doğum bilgilerine ulaşıp haritasına bir göz atarsak hep birlikte, sevineceğim.nasıl etkiler bulup ve nasıl bir sonuca ulaşabileceğiz bakalım hep birlikte.sesame horary de oldukça başarılı.onunda katkılarını bekliyorum.şimdiden teşekkürler.en kısa zamanda haritasını ekleyeceğim buraya.

sizinde yakınınıza acil şifalar dilerim.

06-21-2008 03:38 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
gizem kara Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 3

Cvp: Bu haritayı yoruma açıyorum
slm bu harita hakkında bir kaş kısada olsa yorum yaparsanız çok sevinirim
bilgiler:10.02.1972 ladik-samsun saat:7:30 sabah
şimdiden teşekkürler
haritayı eklemeye çalıştım ama bir türlü ekleyemedim
07-02-2008 03:44 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
sultan Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

RE: Cvp: Bu haritayı yoruma açıyorum
gizem kara Yazılan:slm bu harita hakkında bir kaş kısada olsa yorum yaparsanız çok sevinirim
bilgiler:10.02.1972 ladik-samsun saat:7:30 sabah
şimdiden teşekkürler
haritayı eklemeye çalıştım ama bir türlü ekleyemedim

Arkadaşım ben ekleyiverdim..

harita
07-03-2008 11:02 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Haritayı yorumlamakta yardımcı olacak kişiler?? hhayal12 3 5,369 11-06-2011 03:55 AM
Son Mesaj: astrosohbet
  Haritamı Yoruma Açmak İstiyorum nev_bahar 39 38,096 06-25-2008 04:57 PM
Son Mesaj: nev_bahar
  Haritamı tartışmaya açıyorum... Astro Log 23 23,057 08-07-2007 01:13 AM
Son Mesaj: Hades

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir